Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.438
Κριτικές
217
Like
17.616
Πόντοι
38.177
Να πω εξαρχής ότι δεν έχω πολλές εμπειρίες στους οίκους.Πολλες προσφέρουν ακαποτο στοματικό.Υπαρχει κόσμος που παίρνει αυτό το πρόγραμμα;Δεν φοβούνται?
Όποιος φοβάται δεν πάει στους οίκους ανοχής,ελπίζω να μη γίνει σεντόνι η ερώτηση που έχει απαντηθεί 1000 φορές
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
158
Κριτικές
18
Like
671
Πόντοι
311
Να πω εξαρχής ότι δεν έχω πολλές εμπειρίες στους οίκους.Πολλες προσφέρουν ακαποτο στοματικό.Υπαρχει κόσμος που παίρνει αυτό το πρόγραμμα;Δεν φοβούνται?
Αν φοβάσαι κάθεσαι στο σπίτι σου και τον παίζεις.. το σεξ με ιερόδουλες είναι άθλημα για άντρες. Και μην πιστεύεις ότι οι κοπέλες έξω είναι καθαρές ξέρεις με ποιους πάνε; Από τη στιγμή που πηγαίνουν με μετανάστες που διασχίσανε όλη την αφρική και τη μισή ασία ς για να έρθουν στην ελλάδα δεν ξέρεις τι αρρώστιες κουβαλάνε ότι είχε γίνει πριν από χρόνια με τους αλβανούς που φέραν στην ελλάδα ξανά την υπατίτιδα
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
856
Like
2.041
Πόντοι
446
Να πω εξαρχής ότι δεν έχω πολλές εμπειρίες στους οίκους.Πολλες προσφέρουν ακαποτο στοματικό.Υπαρχει κόσμος που παίρνει αυτό το πρόγραμμα;Δεν φοβούνται?
Με μπλε Fanta δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα.
 

Hot Dick

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2024
Μηνύματα
30
Like
22
Πόντοι
0
Ρωτάω σοβαρά για θέμα υγείας και λέτε οποίος φοβάται δεν πάει
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sauron

Hot Dick

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2024
Μηνύματα
30
Like
22
Πόντοι
0
Έχει κολλήσει κάποιος το οτιδήποτε από ελεύθερο στοματικό που προσφέρουν?
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
574
Like
1.690
Πόντοι
206

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
96
Πόντοι
0
Να πω εξαρχής ότι δεν έχω πολλές εμπειρίες στους οίκους.Πολλες προσφέρουν ακαποτο στοματικό.Υπαρχει κόσμος που παίρνει αυτό το πρόγραμμα;Δεν φοβούνται?
Και εγώ δεν είμαι υπέρ αυτου του προγράμματος καθώς με το στοματικό υπάρχει πάλι πιθανότητα ( έστω και μικρή ) να κολλήσεις κάτι ,έτσι και εγώ. Και στην πίπα Καποτά ,πολλές το προσφέρουν καθαρά για λόγους πελατείας
 

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
96
Πόντοι
0
Έχει κολλήσει κάποιος το οτιδήποτε από ελεύθερο στοματικό που προσφέρουν?
Γενικά γίνεται να κολλήσεις από στοματικό το οτιδήποτε από κάτι απλό μέχρι τα πίο σοβαρα ,για τα βαριά όπως σύφιλη ,aids είναι δύσκολο να κολλήσεις από στοματικό αλλά πάλι γίνεται ,τώρα στα studio επειδη ελέγχονται είναι λίγο δύσκολο δεν νομίζω να έχει κολλήσει κάνεις κάτι βάρυ ξέρω όμως περιπτώσεις που κολλήσανε ΣΜΝ όπως βλενοροια και χλαμύδια
 

Dale Gribble

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2024
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Ναι αλλά η προηγούμενη για την πατσαβούρα στο free house δεν ανέβηκε
Τη συγκεκριμένη τύπισσα την είχα πάρει όταν πρωτοξεκίνησε με κόκκινο μακρύ μαλλί τότε και άλλο όνομα Τζένη αν θυμάμαι καλά το ότι δεν στέκει καλά φαίνεται κατευθείαν απλά τότε έκανε καλό σαλονάρισμα και ήταν τίμια μέσα δεν τρελενόσουν αλλά οκ μετά δεν ξέρω τι έγινε όπως είναι τώρα..
 

Bill987

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
72
Like
52
Πόντοι
0
Για Χρυσα που ειναι bad girls σημερα την εχει επισκεφθει κανεις?αξιζει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom