Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (4 μέλη και 31 επισκέπτες)

bey_ond

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2024
Μηνύματα
47
Like
65
Πόντοι
0
Η τζεσυ αδερφε επειδη ηταν στανταρακι μου καποτε ηταν φοβερη και απο εμφανιση και εκανε και φοβερη πιπα πλεον εχει χαλασει και απο εμφανιση και εχει γινει η ξεπετα της ξεπετας πηγα προσφατα και δε ξαναπαω εχει μαυρισει απο εμενα
Aν αναφέρεστε στη Τζέσυ του incognito πριν καιρό που πέρασα οντως έχει αφεθεί πολύ εμφανισιακά, το σώμα της χαλαρωσε και τα έχει τα κιλάκια της. Εμένα μαρέσουν οι ψηλονταρντάνες οπότε δεν με χάλασε, άλλοι που ίσως θέλουν το πιο μοντελικό ίσως απογοητευτούν. Περάσαν και τα χρόνια βέβαια. Από υπηρεσίες ήταν δυνατή ίσως και καλυτερη απο ότι ήταν. Πολύ ενεργεια. Μπορει επειδή ειχα πάρει πρόγραμα 'η δεν ειχε εκείνη τη μέρα δουλεια και ηταν ξεκουραστη. Δεν ξέρω. Τιμια σηνάντηση
 

Βαθυ Πασοκ

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2024
Μηνύματα
29
Like
144
Πόντοι
0
Πέρασμα για βράδινη τσάρκα την περασμένη εβδομάδα.
Τα είδα όλα τα σπιτάκια ένα προς ένα.
Είδα όλες τις κοπέλες. Ακόμα και για όσες μου έλεγαν ότι είναι σε πρόγραμμα κρατούσα σημειώσεις και πήγαινα ξανά. ( ναι πήγα με μπλοκάκι)
Αν εξαιρέσω τη Νινα τη Σερβιδα, δίπλα από το ξύλινο που δούλευε μέχρι πριν λίγο καιρό η τιμημένη milf Νατασσα , την Τατιανα μια μελαχροινή λεπτή με πολύ ωραίο σώμα και συμπαθητικά μούτρα στο golden lips, (με πολύ ευγενική τσα2) , την Μπιάνκα την Ιταλίδα (που θα την τιμήσω εν καιρό) και μια που τελικά πέρασα στα paradise (αδύνατη, λατινοτετοια με κάστανο μαλλί και πολύ διαχυτική στο σαλοναρισμα) όπου δούλευε μαζί με μια Dafnie, καμία άλλη δεν μου εκανε κλικ.
Τελικά με αυτή που πέρασα ενώ στο σαλοναρισμα ήταν διαχυτική και καβλιαρα, στο δωμάτιο, ήταν πολύ τυπική. Όχι κακή αλλά έβγαζε κάτι τελείως διαφορετικό απ ότι στο σαλόνι και αυτό με ξενέρωσε.
Ίσως αν δεν έπαιρνα το απλό πρόγραμμα να ήταν πιο θερμή.
 

Midnight24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2024
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
644
Πόντοι
301
Πέρασμα για βράδινη τσάρκα την περασμένη εβδομάδα.
Τα είδα όλα τα σπιτάκια ένα προς ένα.
Είδα όλες τις κοπέλες. Ακόμα και για όσες μου έλεγαν ότι είναι σε πρόγραμμα κρατούσα σημειώσεις και πήγαινα ξανά. ( ναι πήγα με μπλοκάκι)
Αν εξαιρέσω τη Νινα τη Σερβιδα, δίπλα από το ξύλινο που δούλευε μέχρι πριν λίγο καιρό η τιμημένη milf Νατασσα , την Τατιανα μια μελαχροινή λεπτή με πολύ ωραίο σώμα και συμπαθητικά μούτρα στο golden lips, (με πολύ ευγενική τσα2) , την Μπιάνκα την Ιταλίδα (που θα την τιμήσω εν καιρό) και μια που τελικά πέρασα στα paradise (αδύνατη, λατινοτετοια με κάστανο μαλλί και πολύ διαχυτική στο σαλοναρισμα) όπου δούλευε μαζί με μια Dafnie, καμία άλλη δεν μου εκανε κλικ.
Τελικά με αυτή που πέρασα ενώ στο σαλοναρισμα ήταν διαχυτική και καβλιαρα, στο δωμάτιο, ήταν πολύ τυπική. Όχι κακή αλλά έβγαζε κάτι τελείως διαφορετικό απ ότι στο σαλόνι και αυτό με ξενέρωσε.
Ίσως αν δεν έπαιρνα το απλό πρόγραμμα να ήταν πιο θερμή.
Τι ονομα εχει αυτο που είναι η Νίνα; Είχα καλές αναμνήσεις απο το παρανταιζ. Θα ξαναπάω αν είναι σε καλό σπιτάκι κ οχι γυφτικο τυπου golden lips.
 

Βαθυ Πασοκ

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2024
Μηνύματα
29
Like
144
Πόντοι
0
Τι ονομα εχει αυτο που είναι η Νίνα; Είχα καλές αναμνήσεις απο το παρανταιζ. Θα ξαναπάω αν είναι σε καλό σπιτάκι κ οχι γυφτικο τυπου golden lips.
Όνομα δεν θυμάμαι να σου πω την αλήθεια.
Το σπιτάκι το ξύλινο που δούλευε η ξανθιά η Νατασσα η milf το γνωρίζεις;
Ακριβώς απέναντι είδα τη Νινα που πρέπει να ανέβεις και 2-3 σκαλάκια για να μπεις
Ελπίζω να βοήθησα.
Τα paradise όντως τα θεωρώ τα πιο καθαρά από πλευράς υγιεινής. Αφού και η κοπέλα που πέρασα μαζί της μόλις μπήκε έκανε με στοματικό διάλυμα το στόμα της μπροστά μου
 

Dale Gribble

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2024
Μηνύματα
8
Like
10
Πόντοι
0
Η αλήθεια είναι πως υπάρχει μια παρακμιακή κατάσταση όσο παρακμιακή έχει γίνει και η κοινωνία μας....
Κάποιοι από εμάς μεγαλώσαμε,τα στάνταρακια μας Σαρες, μαρίνες, Σίμονες,τζοζεφιν κρέμασαν στριγκακια....Άλλες έχουν μεγαλώσει έχουν βαρύνει.
Πριν κανένα χρόνο και ίσως λίγο παραπάνω είχα συναντήσει σε στούντιο της πόλης την Μαρία την τσέχα(Σλοβάκα) νομίζω πίσω σε εκείνο που βρίσκεται πίσω από το σεξ Εντ δε Σίτυ ....Η συνάντηση ήταν απογοητευτική.Ακομα και στάνταρακια όπως η Τζέσυ(Ντεζυ Βουλγαρα) Ειρήνη Ρουμάνα,Έλενα Ρουμάνα μεγάλωσαν, βαρέθηκαν,για την Έλενα δεν ξέρω γιατί είχα ακούσει πάλι πρέπει να έκανε επέμβαση και δεν ξέρω αν θα ξανά επιστρέψει.........
Λάρα,έρχεται και φεύγει όποτε θέλει,(θα κρεμάσει αργά η γρήγορα και αυτή το στριγκακι).
Φτάσαμε να μιλάμε για Όαση σε αυτή την παρακμή για κάτι Κολομβιανες Καταλινες, για την Αλεξάνδρα που οκ αν σου αρέσουν οι ψιλομπαμπατσικες είναι μια χαρά αν και από πρόσωπο δεν τη λες και όμορφη, κάθε άλλο παρά το αντίθετο.
Για την μεγάλο κοπέλα από το παρανταις Λουνα.....
Άλλος γράφει για την Μαρίζα την μπαζοκλανα . Που δεν ξέρω μπορεί να έβγαλε γούστα μαζί τής που δεν το πολύ πίστευω...
Για την Έλενα -Ραισα επί της νικηφ.ουρανου.που είναι ανάλογα με τις ορέξεις τής......(Προσωπικά την είχα πάρει ως εσκορτ και ήταν πολύ καλή )

Οπότε μην περιμένετε πως θα αλλάξουν τα πράγματα.....
Χειρότερα θα γίνουν....όταν φύγουν και αυτές και έρθουν νέες κοπέλες . Χειρότερα θα γίνουν τα πράγματα,παρά καλύτερα....
Οι πιο καλές προτιμούν να πουλάνε το κορμί τους σε πλατφόρμες τύπου ονλυφανς και βγάζουν λεφτά.,(όσο υπάρχουν γίδια που πληρώνουν για να τον παίξουν με μερικές φωτογραφίες και κανένα βίντεακι)
Το ανατολικό μπλοκ Ρωσία , Ουκρανία, Μολδαβία έπαψε να φέρνει νέο αίμα άξιων κοριτσιών Η Τσεχοσλοβακία, Ουγγαρία και γενικά αυτές οι χώρες έχουν πάψει εδώ και χρόνια να στέλνουν προς τα εδώ εμπορευμά καλό οπότε μην περιμένετε να έρθουν καλές εποχές.....
Εμείς τελειώσαμε ως μπουρδελιαρηδες,άλλοι παντρεύτηκαν,άλλοι κάνανε οικογένειες,άλλοι είναι σε σχέση.
Αργά η γρήγορα όλοι και όλα τελειώνουν.....
Όλα έχουν την ημερομηνία λήξης τούς.
Καλό είναι να μην τρως ένα προϊόν ληγμενο ,μπαγιάτικο αλλά φρέσκο και στην ώρα του .
Όπως επίσης καλό είναι ως λιοντάρι να μάθεις να τρως και κανένα ζωντανό θήραμα και όχι το έτοιμο κρέας που σου πετάνε έτοιμο για να το φας και κατεψυγμένο η μπαγιάτικο κιόλας........
Αυτά.....Αϊ σιχτιρ τα είπα.... έσκασα
Σαφέστατα έτσι είναι, μπουρδελοφάση στα πρότυπα 90ς , 00ς δεν πρόκειται να ξανά υπάρξει. Η Ελλάδα στη μετά μνημονίων εποχή έσβησε δεν αποτελεί πια την γη της επαγγελίας για τις κοπέλες του ανατολικού μπλοκ, τα ίδιο χάλι με τις πατρίδες τους πλέον είμαστε τι να κάνουν πλέον εδώ; Η άνοδος της διαδικτυακής πορνείας παίζει και αυτή τον ρόλο της (ναι πολλοί σκάνε ακραία ποσά μόνο για να τον παίξουν μπροστά από το PC τους) αλλά όχι δεν στερεψαμε από πουτάνες απλά άλλαξαν προορισμό. Μεγάλωσα Θεσσαλονίκη έμεινα και Αθήνα και πολύ καλά πάω κάποιους μήνες λόγω δουλειάς Ολλανδία-Γερμανία, ο αδερφός μου μένει Φρανκφούρτη μόνιμα, εκεί βογκανε οι Ρουμάνες υπερπληθώρα υπάρχει όπως και σημαντική παρουσία από Τσέχες, Πολωνές κτλ. Ακόμα και για τις μπαζολατίνες που λέμε, μετά από κάποια ταξίδια στην Ισπανία είδα τι μοντελάκια παίζουν εκεί, Εδώ πέρα είμαστε απλα μόνο για το ότι περίσσεψε ανεξαρτήτου εθνικότητας..
 

8s8

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2024
Μηνύματα
17
Like
10
Πόντοι
0
Η καρινα απ τη μιμωταυρου που εξαφανισθηκε ρε παιδια; Δυο σερι βραδια κλειστο ειναι
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
212
Κριτικές
9
Like
736
Πόντοι
361
Διαβάζω από διάφορους ανθρώπους που λένε ότι στο δωμάτιο καπιες κοπέλες δεν είναι θερμές όπως ατό σαλόνι και λένε αν δεν έμπαιναν με απλό και έμπαιναν με πρόγραμμα ίσως να ήταν καλύτερες, πραγματικά με εκπλήσσει γιατί η κοπέλα πρέπει να είναι καλή είτε 30€ είτε 80€ αν θέλουν οι γκόμενές μόνο 80-100 τότε να γίνουν ανεξάρτητες και όχι σε μπουρδελα γιατί τα περισσότερα στην Θεσσαλονίκη από εμφάνιση στούντιο και τσατσά και κοπελα μπουρδελα είναι.. εγώ πάντα πρώτα θα μπω με το απλο και εάν περάσω καλά μετά μπαίνω βλέπω αν θα μπω με άλλο πρόγραμμα..
 

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
100
Κριτικές
1
Like
104
Πόντοι
1
Με Εβελίνα έχει περάσει κανείς να μας πει γνώμη
 

Hristos2

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2023
Μηνύματα
72
Like
52
Πόντοι
0
Το freehouse βράδια μόνο Λιλιανα έχει η έχει και καμιά νεότερη ;
 

beeroas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2015
Μηνύματα
214
Κριτικές
26
Like
1.105
Πόντοι
371
Πήγα σήμερα στο bad girls λίγο μετά τις 11 το πρωί για να γευτώ Αλεξάνδρα αλλά ήταν κλειστό το οίκημα. Έτσι πήγα και κατέθεσα στην Φρίντα. Τι βυζιά είναι αυτά γαμώ τη τρέλα μου. Πολύ τίμια στις υπηρεσίες της.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.900
Κριτικές
384
Like
5.672
Πόντοι
11.585
Πήγα σήμερα στο bad girls λίγο μετά τις 11 το πρωί για να γευτώ Αλεξάνδρα αλλά ήταν κλειστό το οίκημα. Έτσι πήγα και κατέθεσα στην Φρίντα. Τι βυζιά είναι αυτά γαμώ τη τρέλα μου. Πολύ τίμια στις υπηρεσίες της.
Πετρου ερημιτη δουλευει η Φριντα.??? Μεχρι της 7.??
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.900
Κριτικές
384
Like
5.672
Πόντοι
11.585

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.900
Κριτικές
384
Like
5.672
Πόντοι
11.585
Πάνε, δεν θα κλάψεις το 30αρι
Την ξερω, την εχω πληρωσει μια φορα στο βενους, διαστημικες υπερφυσικες μεγαλες βυζαρες.... αλλα δεν προλαβαινω, μολις ξυπνησα απο τον μεσημεριανο μου υπνο.!!!!!! :grin:
Θα βγω το βραδυ μολις πεσει το σκοταδι.... απο τα σαιτις εχω λοκαρει....

Χουανιτα belarus, δεν ξερω αν ειναι η ιδια απο Φριξου
Καρολινα Εμπεδοκλεους
Αννα sex & the city
Μελιντα Medusa
Τατιανα Βιλες
Εβελινα Βιλες
Δαφνη paradise
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
672
Κριτικές
21
Like
3.224
Πόντοι
1.436
Την ξερω, την εχω πληρωσει μια φορα στο βενους, διαστημικες υπερφυσικες μεγαλες βυζαρες.... αλλα δεν προλαβαινω, μολις ξυπνησα απο τον μεσημεριανο μου υπνο.!!!!!! :grin:
Θα βγω το βραδυ μολις πεσει το σκοταδι.... απο τα σαιτις εχω λοκαρει....

Χουανιτα belarus, δεν ξερω αν ειναι η ιδια απο Φριξου
Καρολινα Εμπεδοκλεους
Αννα sex & the city
Μελιντα Medusa
Τατιανα Βιλες
Εβελινα Βιλες
Δαφνη paradise
Αν μπορέσεις ρίξε και μια ενημέρωση τι φρούτο έχει κάθε οίκος, για εμάς που είμαστε από μακριά.
 

Hristos2

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2023
Μηνύματα
72
Like
52
Πόντοι
0
Την ξερω, την εχω πληρωσει μια φορα στο βενους, διαστημικες υπερφυσικες μεγαλες βυζαρες.... αλλα δεν προλαβαινω, μολις ξυπνησα απο τον μεσημεριανο μου υπνο.!!!!!! :grin:
Θα βγω το βραδυ μολις πεσει το σκοταδι.... απο τα σαιτις εχω λοκαρει....

Χουανιτα belarus, δεν ξερω αν ειναι η ιδια απο Φριξου
Καρολινα Εμπεδοκλεους
Αννα sex & the city
Μελιντα Medusa
Τατιανα Βιλες
Εβελινα Βιλες
Δαφνη paradise
H εβελινα όμορφη είναι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom