Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (6 μέλη και 45 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.875
Κριτικές
6
Like
3.615
Πόντοι
736
Τη Μπιανκα τη skinny λες?
Μάλλον η ίδια που δούλευε παλιά Φρίξου πρέπει να είναι γιατί βλέπω και αυτή δίνει κώλο.

Αυτήν έψαχνα και εγώ να την βρώ στην Φρίξου πριν καιρό αλλά έκανα λάθος στο στούντιο , τα γράφω και στην τελευταία κριτική που είχα κάνει.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
307
Κριτικές
2
Like
366
Πόντοι
21
Μάλλον η ίδια που δούλευε παλιά Φρίξου πρέπει να είναι γιατί βλέπω και αυτή δίνει κώλο.

Αυτήν έψαχνα και εγώ να την βρώ στην Φρίξου πριν καιρό αλλά έκανα λάθος στο στούντιο , τα γράφω και στην τελευταία κριτική που είχα κάνει.
Της το περιποιηθηκες το κωλαράκι;
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.875
Κριτικές
6
Like
3.615
Πόντοι
736
Της το περιποιηθηκες το κωλαράκι;
Μπα , καταρχήν δεν την βρήκα είχα πέσει σε μια άλλη που συστήθηκε ως Μπιάνκα.

Αλλά δεν είμαι και fan του πρωκτικού , βασικά αν την πετύχω ίσως πρέπει να ξαναδοκιμάσω γιατί μόνο μια φορά είχα δοκιμάσει πρωκτικό και δεν τρελάθηκα , αλλά μπορεί στην δεύτερη δοκιμή να είναι καλύτερα :P
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
666
Κριτικές
21
Like
3.200
Πόντοι
1.436
Μάλλον η ίδια που δούλευε παλιά Φρίξου πρέπει να είναι γιατί βλέπω και αυτή δίνει κώλο.

Αυτήν έψαχνα και εγώ να την βρώ στην Φρίξου πριν καιρό αλλά έκανα λάθος στο στούντιο , τα γράφω και στην τελευταία κριτική που είχα κάνει.
Αυτή είναι ναι.
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
892
Like
2.125
Πόντοι
446
Καλησπέρα μάγκες κάτι πολύ άσχετο ξέρει κανείς κανένα φθηνό ξενοδοχείο σχετικά κέντρο για διανυκτέρευση μέχρι 30€;
Έχει και Hostel έχει και κάτι παλαιολιθικά με κοινόχρηστες τουαλέτες αν θυμάμαι καλά Καστοριά και άλλο ένα.
 

Dale Gribble

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2024
Μηνύματα
8
Like
10
Πόντοι
0
αλεξανδρα η κυπρια;
Ναι φίλε η Κύπρια έχει φανατικό κοινό βέβαια και δύσκολα τη βρίσκεις free και η άλλη η Αλεξάνδρα η Ρουμάνα καλή αλλά εξαφανίστηκε από Θεσσαλονίκη..
 

Dale Gribble

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2024
Μηνύματα
8
Like
10
Πόντοι
0
Το μεγάλο θέμα στη μπουρδελοφάση της πόλης είναι ότι δεν υπάρχει ικανός αριθμός από κοπέλες με το όνομα και την χάρη, δεν γίνεται μόνο με 1-2 κοπέλες να έχουν εμφάνιση και να είναι τίμιες μέσα στο δωμάτιο να κάθονται ελάχιστες μέρες και να γίνεται λαϊκό προσκύνημα από μπουρδελιάρηδες.. Όχι ότι παλαιότερα ήταν όλα τέλεια αλλά τουλάχιστον είχες σαν καυλομενος νεαρός Λάουρα, Έφη, Αφροδίτη, Σάρα, Μαρίνα Σιμώνα στο Κατεχακη κτλ.. γενικά το πορνοπαράβολο έπιανε τόπο..
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.256
Κριτικές
44
Like
3.576
Πόντοι
7.195
Η αλήθεια είναι πως υπάρχει μια παρακμιακή κατάσταση όσο παρακμιακή έχει γίνει και η κοινωνία μας....
Κάποιοι από εμάς μεγαλώσαμε,τα στάνταρακια μας Σαρες, μαρίνες, Σίμονες,τζοζεφιν κρέμασαν στριγκακια....Άλλες έχουν μεγαλώσει έχουν βαρύνει.
Πριν κανένα χρόνο και ίσως λίγο παραπάνω είχα συναντήσει σε στούντιο της πόλης την Μαρία την τσέχα(Σλοβάκα) νομίζω πίσω σε εκείνο που βρίσκεται πίσω από το σεξ Εντ δε Σίτυ ....Η συνάντηση ήταν απογοητευτική.Ακομα και στάνταρακια όπως η Τζέσυ(Ντεζυ Βουλγαρα) Ειρήνη Ρουμάνα,Έλενα Ρουμάνα μεγάλωσαν, βαρέθηκαν,για την Έλενα δεν ξέρω γιατί είχα ακούσει πάλι πρέπει να έκανε επέμβαση και δεν ξέρω αν θα ξανά επιστρέψει.........
Λάρα,έρχεται και φεύγει όποτε θέλει,(θα κρεμάσει αργά η γρήγορα και αυτή το στριγκακι).
Φτάσαμε να μιλάμε για Όαση σε αυτή την παρακμή για κάτι Κολομβιανες Καταλινες, για την Αλεξάνδρα που οκ αν σου αρέσουν οι ψιλομπαμπατσικες είναι μια χαρά αν και από πρόσωπο δεν τη λες και όμορφη, κάθε άλλο παρά το αντίθετο.
Για την μεγάλο κοπέλα από το παρανταις Λουνα.....
Άλλος γράφει για την Μαρίζα την μπαζοκλανα . Που δεν ξέρω μπορεί να έβγαλε γούστα μαζί τής που δεν το πολύ πίστευω...
Για την Έλενα -Ραισα επί της νικηφ.ουρανου.που είναι ανάλογα με τις ορέξεις τής......(Προσωπικά την είχα πάρει ως εσκορτ και ήταν πολύ καλή )

Οπότε μην περιμένετε πως θα αλλάξουν τα πράγματα.....
Χειρότερα θα γίνουν....όταν φύγουν και αυτές και έρθουν νέες κοπέλες . Χειρότερα θα γίνουν τα πράγματα,παρά καλύτερα....
Οι πιο καλές προτιμούν να πουλάνε το κορμί τους σε πλατφόρμες τύπου ονλυφανς και βγάζουν λεφτά.,(όσο υπάρχουν γίδια που πληρώνουν για να τον παίξουν με μερικές φωτογραφίες και κανένα βίντεακι)
Το ανατολικό μπλοκ Ρωσία , Ουκρανία, Μολδαβία έπαψε να φέρνει νέο αίμα άξιων κοριτσιών Η Τσεχοσλοβακία, Ουγγαρία και γενικά αυτές οι χώρες έχουν πάψει εδώ και χρόνια να στέλνουν προς τα εδώ εμπορευμά καλό οπότε μην περιμένετε να έρθουν καλές εποχές.....
Εμείς τελειώσαμε ως μπουρδελιαρηδες,άλλοι παντρεύτηκαν,άλλοι κάνανε οικογένειες,άλλοι είναι σε σχέση.
Αργά η γρήγορα όλοι και όλα τελειώνουν.....
Όλα έχουν την ημερομηνία λήξης τούς.
Καλό είναι να μην τρως ένα προϊόν ληγμενο ,μπαγιάτικο αλλά φρέσκο και στην ώρα του .
Όπως επίσης καλό είναι ως λιοντάρι να μάθεις να τρως και κανένα ζωντανό θήραμα και όχι το έτοιμο κρέας που σου πετάνε έτοιμο για να το φας και κατεψυγμένο η μπαγιάτικο κιόλας........
Αυτά.....Αϊ σιχτιρ τα είπα.... έσκασα
 
Τελευταία τροποποίηση:

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.025
Κριτικές
184
Like
44.639
Πόντοι
22.266
Λογικό να μην σου έκανε καμία το επίπεδο έχει πέσει στα τάρταρα σε σχέση. Με παλιά μετρημένες στα δάχτυλα αυτές που αξίζουν
Να βάζετε το χέρι στην τσέπη κ να πληρώνετε τις κορασίδες με 100 ευρώ τη συνεύρεση
Τι θέλετε δλδ ; Με Σαράντα ευρώ να σας φέρουν την Σκλεναρίκοβα ;;:confused:
100 ευρώ το δεκάλεπτο για να της μιλήσεις στο δωμάτιο
Και 200 το γαμησι το 15 λεπτο .... τέλος
 

MongolianGreek

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2020
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
0
Πως ειναι η Νικη; Εχεις καποιο τηλ;
Δεν προτείνεται...
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.176
Κριτικές
23
Like
7.807
Πόντοι
3.346
Η αλήθεια είναι πως υπάρχει μια παρακμιακή κατάσταση όσο παρακμιακή έχει γίνει και η κοινωνία μας....
Κάποιοι από εμάς μεγαλώσαμε,τα στάνταρακια μας Σαρες, μαρίνες, Σίμονες,τζοζεφιν κρέμασαν στριγκακια....Άλλες έχουν μεγαλώσει έχουν βαρύνει.
Πριν κανένα χρόνο και ίσως λίγο παραπάνω είχα συναντήσει σε στούντιο της πόλης την Μαρία την τσέχα(Σλοβάκα) νομίζω πίσω σε εκείνο που βρίσκεται πίσω από το σεξ Εντ δε Σίτυ ....Η συνάντηση ήταν απογοητευτική.Ακομα και στάνταρακια όπως η Τζέσυ(Ντεζυ Βουλγαρα) Ειρήνη Ρουμάνα,Έλενα Ρουμάνα μεγάλωσαν, βαρέθηκαν,για την Έλενα δεν ξέρω γιατί είχα ακούσει πάλι πρέπει να έκανε επέμβαση και δεν ξέρω αν θα ξανά επιστρέψει.........
Λάρα,έρχεται και φεύγει όποτε θέλει,(θα κρεμάσει αργά η γρήγορα και αυτή το στριγκακι).
Φτάσαμε να μιλάμε για Όαση σε αυτή την παρακμή για κάτι Κολομβιανες Καταλινες, για την Αλεξάνδρα που οκ αν σου αρέσουν οι ψιλομπαμπατσικες είναι μια χαρά αν και από πρόσωπο δεν τη λες και όμορφη, κάθε άλλο παρά το αντίθετο.
Για την μεγάλο κοπέλα από το παρανταις Λουνα.....
Άλλος γράφει για την Μαρίζα την μπαζοκλανα . Που δεν ξέρω μπορεί να έβγαλε γούστα μαζί τής που δεν το πολύ πίστευω...
Για την Έλενα -Ραισα επί της νικηφ.ουρανου.που είναι ανάλογα με τις ορέξεις τής......(Προσωπικά την είχα πάρει ως εσκορτ και ήταν πολύ καλή )

Οπότε μην περιμένετε πως θα αλλάξουν τα πράγματα.....
Χειρότερα θα γίνουν....όταν φύγουν και αυτές και έρθουν νέες κοπέλες . Χειρότερα θα γίνουν τα πράγματα,παρά καλύτερα....
Οι πιο καλές προτιμούν να πουλάνε το κορμί τους σε πλατφόρμες τύπου ονλυφανς και βγάζουν λεφτά.,(όσο υπάρχουν γίδια που πληρώνουν για να τον παίξουν με μερικές φωτογραφίες και κανένα βίντεακι)
Το ανατολικό μπλοκ Ρωσία , Ουκρανία, Μολδαβία έπαψε να φέρνει νέο αίμα άξιων κοριτσιών Η Τσεχοσλοβακία, Ουγγαρία και γενικά αυτές οι χώρες έχουν πάψει εδώ και χρόνια να στέλνουν προς τα εδώ εμπορευμά καλό οπότε μην περιμένετε να έρθουν καλές εποχές.....
Εμείς τελειώσαμε ως μπουρδελιαρηδες,άλλοι παντρεύτηκαν,άλλοι κάνανε οικογένειες,άλλοι είναι σε σχέση.
Αργά η γρήγορα όλοι και όλα τελειώνουν.....
Όλα έχουν την ημερομηνία λήξης τούς.
Καλό είναι να μην τρως ένα προϊόν ληγμενο ,μπαγιάτικο αλλά φρέσκο και στην ώρα του .
Όπως επίσης καλό είναι ως λιοντάρι να μάθεις να τρως και κανένα ζωντανό θήραμα και όχι το έτοιμο κρέας που σου πετάνε έτοιμο για να το φας και κατεψυγμένο η μπαγιάτικο κιόλας........
Αυτά.....Αϊ σιχτιρ τα είπα.... έσκασα
atomic bomb explosion GIF
Buster Keaton End Rant GIF
 

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
100
Κριτικές
1
Like
104
Πόντοι
1
Ναι φίλε η Κύπρια έχει φανατικό κοινό βέβαια και δύσκολα τη βρίσκεις free και η άλλη η Αλεξάνδρα η Ρουμάνα καλή αλλά εξαφανίστηκε από Θεσσαλονίκη..
Που δουλεύει η Κύπρια? Δεν την έχω πετύχει ποτέ
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
212
Κριτικές
9
Like
736
Πόντοι
361
Για να ακριβολογώ με όλες που ανάφερες έχω περάσει καλά. Με την Ίνα στο sex and the city πριν περίπου 3 χρόνια, είχε το πιο ζουμερό μουνακι επίσης την Μπιανκα στο νικ ουρ 24 πρόσφατα της σφυροκοπουσα το κωλαράκι 10 λεπτά χωρίς μα και μου. Μικρό και σφιχτο καθοταν ακίνητο και το καρφωνα με 80 όμως. Αλλά πάλι όπως σωστά είπες πρέπει κάποια να σου κάνει κλικ για να δοκιμάσεις.
Την ιννα την οηδουσα και εγώ στο σεξ εν δε σιτι αλλά σταμάτησα αφού είχα πάει 7-8 φορές με 30 όταν πήγα τελευταία φορά μπαίνει στο δωμάτιο και λέει ξάπλα να τελειώνουμε άστο λέω ντύσου και φύγε.. η μπιανκα στο γωνιακό καλό μωρό και θέλω να πάω για κωλαρακι, αλλά θυμάμαι.με 50 το κωλαράκι της Αλεξάνδρας πριν 3-4 χρόνια και βλέπω όσο πάνε και ανεβάζουν τιμές..
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.000
Κριτικές
14
Like
2.062
Πόντοι
506
Εδώ και χρόνια παίζει το 80 για πρωκτικό. Θυμάμαι πριν πολλά χρόνια στη Σάντρα 80 είχα δώσει.
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
186
Κριτικές
9
Like
675
Πόντοι
301
Καλημέρα πέρασμα Μετά από μεγάλη αποχή στα πορνό σπιτάκια στην πρωινή βάρδια είχε πολλά πακια η περιοχή για κάποιο λόγο πάρκαρα λας βεγκας και ξεκίνησα μια τσάρκα να δω τι παίζει πολλά κλειστά λόγο ώρας να φανταστώ πήγα Μπιάνκα για κολαρακι και είχε μέσα δυο πακια περίμεναν όποτε δεν έκατσα καν μεταβολή και πίσω πήγα Φρίξου πολλά κλειστά μπήκα σε κάνα δυο μήπως πετύχω την ίνα αλλά δεν! Επίσης και εκεί περπατούσαν πακια λογικά πηγαίνουν στην καντίνα που έχει στο βεγκας ! Καλά γαμισια
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.875
Κριτικές
6
Like
3.615
Πόντοι
736
Εδώ και χρόνια παίζει το 80 για πρωκτικό. Θυμάμαι πριν πολλά χρόνια στη Σάντρα 80 είχα δώσει.
Και εγώ πρίν χρόνια είχα ρωτήσει στην Νικόλ για πρωκτικό όταν δούλευε στο Venus ένα φεγγάρι και είχε πει 70 η τσατσά και οτι δεν θα βρώ φθηνότερα η κάτι τέτοιο. Αλλά δεν πέρασα γιατί εκείνη την περίοδο είχε πάρει κιλά. Δεν θυμάμαι αν όντως έψαχνα για πρωκτικό η το είπα σαν δικαιολογία για να φύγω.

Και μια Βαλεντίνα στα τρίδυμα πάλι πριν χρόνια που είχα ρωτήσει ήταν στα 70 το πρωκτικό αλλά όταν πήγα εγώ η φάση ηταν "εξαρτάται ανάλογα με το πάχος" επειδή πονούσε και τελικά μου έριξε άκυρο για το πρωτικό οπότε κάναμε απλό πρόγραμμα.
 

8s8

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2024
Μηνύματα
17
Like
10
Πόντοι
0
Δεν προτείνεται...
Καλη ειναι στο γαμησι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom