Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (3 μέλη και 48 επισκέπτες)

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
309
Κριτικές
2
Like
368
Πόντοι
21
Είχε επιστρέψει στο Medusa. Την είχα πάρει τέλος Ιουλίου νε γνώρισε, μου είχε πει 12 Αυγούστου φεύγει διακοπές. Πράγματι την είδα είχε ανεβάσει φωτογραφίες από την Τουρκία με τον άντρα της. Όσο για αυτό που μου έστειλες έχω αμφιβολίες αν είναι αυτή. Εκτός και αν είναι πολύ επεξεργασμενες οι φωτογραφίες και με ξεγελούν.
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
233
Like
537
Πόντοι
81
Την ξερω, την εχω πληρωσει μια φορα στο βενους, διαστημικες υπερφυσικες μεγαλες βυζαρες.... αλλα δεν προλαβαινω, μολις ξυπνησα απο τον μεσημεριανο μου υπνο.!!!!!! :grin:
Θα βγω το βραδυ μολις πεσει το σκοταδι.... απο τα σαιτις εχω λοκαρει....

Χουανιτα belarus, δεν ξερω αν ειναι η ιδια απο Φριξου
Καρολινα Εμπεδοκλεους
Αννα sex & the city
Μελιντα Medusa
Τατιανα Βιλες
Εβελινα Βιλες
Δαφνη paradise
χουανιτα δεν ειναι η ιδια , αρκετα καλη και ενεργη στο προγραμμα .
η δαφνη καλη πιπα και μετα απλα στηνετε ωραια και περιμενει να τελειωσεις , δεν αντεχει πολυ δυνατα η αληθεια ειναι
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
513
Κριτικές
24
Like
993
Πόντοι
376
χουανιτα δεν ειναι η ιδια , αρκετα καλη και ενεργη στο προγραμμα .
η δαφνη καλη πιπα και μετα απλα στηνετε ωραια και περιμενει να τελειωσεις , δεν αντεχει πολυ δυνατα η αληθεια ειναι
Η χουανιτα η καινούρια παντως από κοντά δεν ήταν όπως στη φωτο πιο λεπτή είναι στη πραγματικότητα και λίγο πιο ωραία μουτρα
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
513
Κριτικές
24
Like
993
Πόντοι
376
Κυριακή ξημερώματα στο παρανταις είχε μια ξανθιά δήθεν Ελληνίδα καλούτσικια φαινοταν ξέρει κάνεις όνομα.? Δεν ήταν η Αφροδίτη παντως
 

PL(2)

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2020
Μηνύματα
149
Like
174
Πόντοι
1
Είχε επιστρέψει στο Medusa. Την είχα πάρει τέλος Ιουλίου νε γνώρισε, μου είχε πει 12 Αυγούστου φεύγει διακοπές. Πράγματι την είδα είχε ανεβάσει φωτογραφίες από την Τουρκία με τον άντρα της. Όσο για αυτό που μου έστειλες έχω αμφιβολίες αν είναι αυτή. Εκτός και αν είναι πολύ επεξεργασμενες οι φωτογραφίες και με ξεγελούν.
Mε τον αντρα της??παιζει να ειναι και ο νταβας της...συνηθως οι πουτανες κανουν παιδια με τους νταβαδες....Νορμαλ αντρας πολυ δυσκολα θα αντεχε τη δουλεια που κανουν ειδικα αν εχουν και παιδια
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.962
Κριτικές
91
Like
18.610
Πόντοι
25.036
Καλησπέρα σε όλους, ψάχνω την Λυδία που δούλευε στις βίλες μέχρι πριν το καλοκαίρι. Έχει κάποιος καμιά πληροφορία;;;
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
309
Κριτικές
2
Like
368
Πόντοι
21
Mε τον αντρα της??παιζει να ειναι και ο νταβας της...συνηθως οι πουτανες κανουν παιδια με τους νταβαδες....Νορμαλ αντρας πολυ δυσκολα θα αντεχε τη δουλεια που κανουν ειδικα αν εχουν και παιδια
Κοίτα...είδα ανέβασε φωτογραφίες με έναν άντρα, ειναι παντρεμενη έχει 2 παιδιά. Και αυτά τα έχω δει σε φωτογραφίες. Εγώ θεωρώ το αυτονόητο. Όχι κάτι άλλο. Ότι δηλαδή είναι ο άντρας της. Αυτό είναι για μένα το αυτονόητο, αυτό είπα. Τώρα εσύ αν πιστεύεις κάτι άλλο ότι δηλαδή ειναι νταβας είναι δικιά σου θεωρία. Δε θα κατσω να διαφωνήσω.
 

PL(2)

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2020
Μηνύματα
149
Like
174
Πόντοι
1
Κοίτα...είδα ανέβασε φωτογραφίες με έναν άντρα, ειναι παντρεμενη έχει 2 παιδιά. Και αυτά τα έχω δει σε φωτογραφίες. Εγώ θεωρώ το αυτονόητο. Όχι κάτι άλλο. Ότι δηλαδή είναι ο άντρας της. Αυτό είναι για μένα το αυτονόητο, αυτό είπα. Τώρα εσύ αν πιστεύεις κάτι άλλο ότι δηλαδή ειναι νταβας είναι δικιά σου θεωρία. Δε θα κατσω να διαφωνήσω.
Και για εμενα αυτο θα ηταν το αυτονοητο...αλλα πως γινετε με 2 παιδια ο αντρας της να την αφηνει να δουλευει στα μπουρδελα??...
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
623
Like
1.836
Πόντοι
206
Και για εμενα αυτο θα ηταν το αυτονοητο...αλλα πως γινετε με 2 παιδια ο αντρας της να την αφηνει να δουλευει στα μπουρδελα??...
εισαι λιγο νυχτας για να ρωτας κατι τετοια .....
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Sauron

Masazofilos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2022
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
192
Πόντοι
0
Mε τον αντρα της??παιζει να ειναι και ο νταβας της...συνηθως οι πουτανες κανουν παιδια με τους νταβαδες....Νορμαλ αντρας πολυ δυσκολα θα αντεχε τη δουλεια που κανουν ειδικα αν εχουν και παιδια
Ναι κάτι σαν προστασία της ήταν αυτός που έκανε το 2ο παιδί. Το έλεγε η κοπέλα θυμάμαι λίγο πριν μείνει έγκυος στο 2ο
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.226
Κριτικές
23
Like
7.888
Πόντοι
3.346
Και για εμενα αυτο θα ηταν το αυτονοητο...αλλα πως γινετε με 2 παιδια ο αντρας της να την αφηνει να δουλευει στα μπουρδελα??...
Σχεδον ολες εχουν παιδια.. τωρα με ποιον τα κανανε, αν σου μοιαζει κανενα ψαξτο καλυτερα. :grin: πλακα κανω..
Με οποιον βρουν ειναι αυτες δεν εχουν θεμα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.260
Κριτικές
293
Like
9.956
Πόντοι
13.755
Βόλτα απόψε τη νύχτα...

Νικ.Ουρανου 1β πρώην Αφροδίτη και νυν Devil girls studio... Κλειώ μελαχρινή Ρωσίδα με πολύ όμορφο πρόσωπο, ωραίο καρέ μαλλί και καλό σώμα.Απο 40 εδώ και φουλ προγράμματα με κώλο, χυσιματα ,πρόγραμμα χωρίς χρόνο κλπ παπατζιλικια μιας Βούλγαρογυφτισας τσατσας.
Καλή μου φάνηκε η κοπέλα αλλά δε συμπαθώ το στούντιο.
Τα υπόλοιπα τρία σπίτια του συγκροτήματος κλειστά

Νικ.Ουρανου 24... η μελαχρινή Έρικα, όμορφο νεαρό κορίτσι μικροκαμωμένο με φοβερό κωλαρακι.

Μινώταυρου 12...δύο Ουκρανες Τζούλια και Βερόνικα,η πρώτη μελαχρινή λίγο νταρντανουλα χωρίς στήθος όμως που κάνει και την παρουσίαση και μετά βγαίνει η ξανθιά Βερόνικα, μιλφακι όμορφο με αφράτο κώλο... αυτή μου έκανε ένα κλικ να πω την αλήθεια.
Μέτριας εμφάνισης αλλά πολύ ευχάριστες κοπέλες και οι δύο

Μινώταυρου 14 ξύλινο... Αντριάννα κούκλα ωραίο κορμί με καμπύλες,σνομπισμος στο βλέμμα... και νομίζω το έχω ξαναγράψει μου θυμίζει έντονα την τσαρίνα αυτή σαν σύνολο άρα πρέπει να δοκιμάσω.Πολύ ωραία κοπέλα

Ερημίτη 3... Κάρλα ο μουναρος, απόψε τη σκαναρα πιο καλά.Κουκλα στο πρόσωπο και κωλάρα που ζαλίζει με ωραία πόδια.
Ίδιο καλούπι με την Έλενα θα έλεγα αλλά χωρίς στήθος

Φρίξου 13... Αλεξάντρα ένα μικρό και μικροκαμωμένο μελαχρινό μέτριας εμφάνισης χωρίς κάποιο ιδιαίτερο ενδιαφέρον θα έλεγα.
Κλασικό ρουμανικό καλούπι... μπορεί και Βουλγάρα
Επίσης όλα τα σπιτιού της Φρίξου ανοιχτά με πάρα πολύ κόσμο μέχρι και προχωρημένη ώρα γύρω στις 2 ίσως

Ωραία μουνια είδα απόψε... επίσης ανοιχτά αλλά δε μπήκα το 26 και το Μινώταυρου 3 που αν δουλεύουν λογικά Έλενα και Καρίνα και μαζί με Αντριάννα, Κάρλα και Έρικα που είδα απόψε, έχεις 5 δυνατά μουνια στην ίδια γειτονιά....συν Μελίντα που είχα δει προχθές, επίσης ωραίο μουνί αλλά απόψε κλειστό.
Υπάρχει υλικό προς διερεύνηση δηλαδή για το χειμώνα
 

Giann333

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
21
Like
53
Πόντοι
0
Σήμερα με ορέξεις λέω το βράδυ να κάνω βόλτα … πείτε καμία ιδέα με 30 ευρώ ρε παιδιά … ευχαριστώ
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
14
Like
2.078
Πόντοι
506
Εγώ σήμερα θα πάω Λιλιάνα στο free house, αν προλάβω γιατί στις 12 κλείνει. Αν σου αρέσουν οι μεγάλες είναι καλή επιλογή.
 

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
200
Like
466
Πόντοι
21
Εγώ σήμερα θα πάω Λιλιάνα στο free house, αν προλάβω γιατί στις 12 κλείνει. Αν σου αρέσουν οι μεγάλες είναι καλή επιλογή.
Μόλις πέρασα ήταν σε πρόγραμμα κ περίμεναν άλλοι 2…Στο δίπλα είχε μια καλή Ξανθούλα με ωραία βυζακι αλλά ήθελα να συνεχίσω την τσάρκα μου…Έχει κανείς εμπειρία ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom