Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (5 μέλη και 48 επισκέπτες)

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.157
Κριτικές
10
Like
6.138
Πόντοι
7.095
Πότε γυρνάνε Αλίκη και Ρίτα;
Θέλω να γαμήσω και τις δυο κορασίδες.
Αυτές να γλείφουν τον κώλο μου κι εγώ να ξεσκίσω τον δικό τους.
Ποιες κορασίδες ρε φίλε.
Αυτές είναι παλαίμαχοι.
 

Dilfaros

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2024
Μηνύματα
356
Like
890
Πόντοι
81
Αφήστε τα κορίτσια και πείτε μας κάτι άλλο.
Ποιος κάνει την καλύτερη μπουγάτσα στη Θεσσαλονίκη ;
Επίσης, έχει κάποιος εμπειρία από αγορά πίτας στου Βλάστη; Αξιζει;
Αυτά είναι σημαντικά ερωτήματα…
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
505
Like
1.392
Πόντοι
206
Πότε γυρνάνε Αλίκη και Ρίτα;
Θέλω να γαμήσω και τις δυο κορασίδες.
Αυτές να γλείφουν τον κώλο μου κι εγώ να ξεσκίσω τον δικό τους.
στον πεο μας ρε μεγαλε
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.430
Κριτικές
217
Like
17.592
Πόντοι
38.177
Αφήστε τα κορίτσια και πείτε μας κάτι άλλο.
Ποιος κάνει την καλύτερη μπουγάτσα στη Θεσσαλονίκη ;
Επίσης, έχει κάποιος εμπειρία από αγορά πίτας στου Βλάστη; Αξιζει;
Αυτά είναι σημαντικά ερωτήματα…
Γιάννης μπουγάτσα Μητροπόλεως
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
691
Like
1.653
Πόντοι
206
Μύστες πήρα προχθές την Ναταλία. Έκανα το λάθος να την ρωτήσω αν αληθεύει οτι σταματάει και μου έβγαλε ένα καριολίκι άλλο πράγμα. Η μουρμούρα της ήταν χειρότερη από των τσα2 , αφού σταματούσε το τσιμπούκι για να με κράξει εμένα και όποιον άλλον παίρνει πρόγραμμα με 40 ελεύθερο. Μαλακία μου που δεν έφυγα Και καθόμουν και την άκουγα. Στο διάστημα αυτό που την παίρνω έχω πάρει προγράμματα με τζακουζι, άλλες φορές 80ρια , 50ρια και πάντα ήταν το ίδιο. Όταν είχα βγεί από το τζακουζι είπα οτι ήταν τα πιο πεταμένα λεφτά.
Με ζαλιζε τα @@ οτι από τα 40 αυτή παίρνει μόνο 16 λες και είναι δικό μου το πρόβλημα αν της τα τρώνε οι νταβατζήδες. Θα κρατήσει λέει έξω τα πελατακια που της αφήνουν 80ρια. Ας οψεται που έφυγε η Λάρα και μείναμε με την ψωλή στο χέρι. Τώρα που γύρισαν τα υπόλοιπα κορίτσια ούτε τσάμπα δεν θα περνούσα. Μάλλον παραγνωριστήκαμε...
Σόρρυ για το σεντόνι.
 

Giorgos88

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2010
Μηνύματα
113
Κριτικές
6
Like
283
Πόντοι
1
Μύστες πήρα προχθές την Ναταλία. Έκανα το λάθος να την ρωτήσω αν αληθεύει οτι σταματάει και μου έβγαλε ένα καριολίκι άλλο πράγμα. Η μουρμούρα της ήταν χειρότερη από των τσα2 , αφού σταματούσε το τσιμπούκι για να με κράξει εμένα και όποιον άλλον παίρνει πρόγραμμα με 40 ελεύθερο. Μαλακία μου που δεν έφυγα Και καθόμουν και την άκουγα. Στο διάστημα αυτό που την παίρνω έχω πάρει προγράμματα με τζακουζι, άλλες φορές 80ρια , 50ρια και πάντα ήταν το ίδιο. Όταν είχα βγεί από το τζακουζι είπα οτι ήταν τα πιο πεταμένα λεφτά.
Με ζαλιζε τα @@ οτι από τα 40 αυτή παίρνει μόνο 16 λες και είναι δικό μου το πρόβλημα αν της τα τρώνε οι νταβατζήδες. Θα κρατήσει λέει έξω τα πελατακια που της αφήνουν 80ρια. Ας οψεται που έφυγε η Λάρα και μείναμε με την ψωλή στο χέρι. Τώρα που γύρισαν τα υπόλοιπα κορίτσια ούτε τσάμπα δεν θα περνούσα. Μάλλον παραγνωριστήκαμε...
Σόρρυ για το σεντόνι.
Είναι πάντως σοκαριστικό ότι οι κοπέλες (ή τουλάχιστον η συγκεκριμένη) παίρνουν μόνο το 40% του αντιτίμου. Αν βάλεις κάτω τα δεδομένα, κούραση, ρίσκο κλπ, θα έπρεπε να παίρνουν τουλάχιστον το 70%.
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
691
Like
1.653
Πόντοι
206
Είναι πάντως σοκαριστικό ότι οι κοπέλες (ή τουλάχιστον η συγκεκριμένη) παίρνουν μόνο το 40% του αντιτίμου. Αν βάλεις κάτω τα δεδομένα, κούραση, ρίσκο κλπ, θα έπρεπε να παίρνουν τουλάχιστον το 70%.
Ναι αλλά δεν είμαι εγώ ο υπεύθυνος. Ίσα ίσα με τις θετικές κριτικές μας αυτή ανέβασε την πελατεία της. Αντί να είναι ευγνώμων για τα λεφτά που δίναμε μας έκραξε και από πάνω. Στην τελική ας έβγαινε εκτός μπουρδέλων να χρεώνει όσο θέλει και να τα παίρνει μόνη της. Από την άλλη αυτή όρισε το ελεύθερο στα 40 . Και τέλος δεν μπορείς να κλαίγεσαι και να μου είσαι μια στην Δανία, μία στο Ντουμπάι. Δικαίωμα της να τα τρώει όπως θέλει αλλά το ίδιο δικαίωμα έχω και εγώ. Να ξέρει όποιος πάει τελευταία βδομάδα με το απλό θα του βγεί ξινό.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.432
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
εγω δυσκολευομαι να πιστεψω οτι παιρνει απο το 40αρι μονο 16 ευρω... αν οντως ειναι ετσι παιζει τρελη εκμεταλευση.
 

beeroas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2015
Μηνύματα
200
Κριτικές
26
Like
1.050
Πόντοι
371
Μετά από πολύ καιρό αποχής από τα στούντιο σήμερα το απόγευμα έκανα μια βόλτα κατά τις 6. Πήγα μόνο σε 4. Στο villa erotica ήταν η Μπιάνκα, ξανθιά με μεγαλομεσαία βυζιά. Μετά villa prive (δίπλα δηλαδή) μια ψηλή με μικρά-μεσαία βυζιά ίσως να τη λένε Ναστια. Πέτρου ερημίτη 5 Ψηλή με τατουάζ και ξανθιά μοιάζει με τη Νατάσα. 2 σπίτια πριν το 5 στην Πέτρου ερημίτη μια κοντή μελαχροινή μπαμπάτσικη με μεγάλα βυζιά και μεγάλο μελανό σημάδι στο δεξί βυζί. Σχεδόν με τράβηξε μέσα στο δωμάτιο αλλά δεν μπήκα. Γενικά δεν θα έμπαινα σήμερα.
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
εγω δυσκολευομαι να πιστεψω οτι παιρνει απο το 40αρι μονο 16 ευρω... αν οντως ειναι ετσι παιζει τρελη εκμεταλευση.
Φίλε GetyouBarbara καλησπέρα. Όντως αυτό ισχύει γιατί έχει να πληρώσει η κοπέλα και την υπηρεσία (τσατσά) , έτσι λοιπόν εάν έχει 10 πελάτες με 40 ευρώ τον καθένα σύνολο 400 πάντα η τσατσά παίρνει το 10% δηλαδή 40 ευρώ και την πληρώνει την τσατσά πάντα όπως έγραψα η εκάστοτε κοπέλα και όπως όλοι γνωρίζετε το μαγαζί παίρνει τα μισά όποτε στην κοπέλα μένουν τα 160 ευρώ. Άρα όντως από τα 40 βάζει στις τσέπες τις μόνο τα 16 ευρώ. Αυτά , καλό βράδυ και καλό βόλι.
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
691
Like
1.653
Πόντοι
206
Φίλε GetyouBarbara καλησπέρα. Όντως αυτό ισχύει γιατί έχει να πληρώσει η κοπέλα και την υπηρεσία (τσατσά) , έτσι λοιπόν εάν έχει 10 πελάτες με 40 ευρώ τον καθένα σύνολο 400 πάντα η τσατσά παίρνει το 10% δηλαδή 40 ευρώ και την πληρώνει την τσατσά πάντα όπως έγραψα η εκάστοτε κοπέλα και όπως όλοι γνωρίζετε το μαγαζί παίρνει τα μισά όποτε στην κοπέλα μένουν τα 160 ευρώ. Άρα όντως από τα 40 βάζει στις τσέπες τις μόνο τα 16 ευρώ. Αυτά , καλό βράδυ και καλό βόλι.
Και εμείς σε τι φταίμε σε όλο αυτό. Ας τα ζυγίζει η κάθε κοπέλα και ας δεί αν την συμφέρει να το κάνει ή όχι. Επίσης ας ορίσει ότι τιμολογιακή πολιτική θέλει αλλά και αυτό θα έχει τις επιπτώσεις του, δηλαδή άλλος δεν θα μπαίνει με αρχικό πρόγραμμα στα 50 .
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
Και εμείς σε τι φταίμε σε όλο αυτό. Ας τα ζυγίζει η κάθε κοπέλα και ας δεί αν την συμφέρει να το κάνει ή όχι. Επίσης ας ορίσει ότι τιμολογιακή πολιτική θέλει αλλά και αυτό θα έχει τις επιπτώσεις του, δηλαδή άλλος δεν θα μπαίνει με αρχικό πρόγραμμα στα 50 .
Φίλε εγώ απλώς έγραψα τι ισχύει για το Godiva και σε κάποια άλλα studio. Σε κάποια άλλα ισχύει μισά- μισά πληρώνει το αφεντικό και η κοπέλα την τσατσά και στις βίλες η κοπέλα πληρώνει την τσατσά και τον φύλακα έως ένα ποσοστό αναλόγως με το πόσα βγάζει η κοπέλα στην βάρδια της.
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
474
Κριτικές
9
Like
440
Πόντοι
21
Μύστες πήρα προχθές την Ναταλία. Έκανα το λάθος να την ρωτήσω αν αληθεύει οτι σταματάει και μου έβγαλε ένα καριολίκι άλλο πράγμα. Η μουρμούρα της ήταν χειρότερη από των τσα2 , αφού σταματούσε το τσιμπούκι για να με κράξει εμένα και όποιον άλλον παίρνει πρόγραμμα με 40 ελεύθερο. Μαλακία μου που δεν έφυγα Και καθόμουν και την άκουγα. Στο διάστημα αυτό που την παίρνω έχω πάρει προγράμματα με τζακουζι, άλλες φορές 80ρια , 50ρια και πάντα ήταν το ίδιο. Όταν είχα βγεί από το τζακουζι είπα οτι ήταν τα πιο πεταμένα λεφτά.
Με ζαλιζε τα @@ οτι από τα 40 αυτή παίρνει μόνο 16 λες και είναι δικό μου το πρόβλημα αν της τα τρώνε οι νταβατζήδες. Θα κρατήσει λέει έξω τα πελατακια που της αφήνουν 80ρια. Ας οψεται που έφυγε η Λάρα και μείναμε με την ψωλή στο χέρι. Τώρα που γύρισαν τα υπόλοιπα κορίτσια ούτε τσάμπα δεν θα περνούσα. Μάλλον παραγνωριστήκαμε...
Σόρρυ για το σεντόνι.
Να πάει να καθαρίσει σκάλες τότε όπως παλιά αφού είναι λίγα τα λεφτά!
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.110
Like
4.826
Πόντοι
456
Πολύ σημασία και ατελείωτα ποστ γεμίσαμε εδώ και μήνες για Ναταλία, Λαρα, Καρινα. Χεστηκαμε αν έρχονται η φεύγουν αν σπουδάζουν αν κάνουν διακοπές αν δουλεύουν με ραντεβού και χίλιες άλλες παπαριες που γράφονται στο νημα. Σιγα μην κλάψουμε η χάσουμε τον ύπνο μας ή την όρεξη μας για γαμησια επειδή η κάθε μία βρίσκει και λέει διαφοραι και κάνει διάφορα (αρνητικά) σε διάφορους συναγωνιστες. Μην μπερδεύουμε καταστάσεις. Ζήστε το 20λεπτο, 30λεπτο όνειρο, καβλα, γαμησι, καθαρά εκείνη την στιγμή και διαγράψτε τα υπόλοιπα. Πουτανες αμέτρητες στα χρονικα δεν και δεν θα τελειώσουν ποτέ....
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
317
Like
1.446
Πόντοι
201
Μύστες πήρα προχθές την Ναταλία. Έκανα το λάθος να την ρωτήσω αν αληθεύει οτι σταματάει και μου έβγαλε ένα καριολίκι άλλο πράγμα. Η μουρμούρα της ήταν χειρότερη από των τσα2 , αφού σταματούσε το τσιμπούκι για να με κράξει εμένα και όποιον άλλον παίρνει πρόγραμμα με 40 ελεύθερο. Μαλακία μου που δεν έφυγα Και καθόμουν και την άκουγα. Στο διάστημα αυτό που την παίρνω έχω πάρει προγράμματα με τζακουζι, άλλες φορές 80ρια , 50ρια και πάντα ήταν το ίδιο. Όταν είχα βγεί από το τζακουζι είπα οτι ήταν τα πιο πεταμένα λεφτά.
Με ζαλιζε τα @@ οτι από τα 40 αυτή παίρνει μόνο 16 λες και είναι δικό μου το πρόβλημα αν της τα τρώνε οι νταβατζήδες. Θα κρατήσει λέει έξω τα πελατακια που της αφήνουν 80ρια. Ας οψεται που έφυγε η Λάρα και μείναμε με την ψωλή στο χέρι. Τώρα που γύρισαν τα υπόλοιπα κορίτσια ούτε τσάμπα δεν θα περνούσα. Μάλλον παραγνωριστήκαμε...
Σόρρυ για το σεντόνι.
Αρειανε πως και δεν την είπες γράφτηκε στο μπού και είπες ακούστηκε ; Το κάλυψες μπαγάσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom