Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 59 άτομα (4 μέλη και 55 επισκέπτες)

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
671
Like
1.608
Πόντοι
206
Ρε διαβαζεται τι γραφουμε;; τα φωτα τα ειδα κλειστα πριν 3 ωρες τωρα μπορει να τα ανοιξε, μπορει και νωριτερα.. λες να ειναι τυχαιο να εχει δυο αμαξια εξω και να κλεινει τα φωτα.. και να μου λεει ο αλλος οτι ειναι κλεισμενη για πανω απο διωρο;; αυτα τα ατομα δεν πηγαν τυχαια, και πηραν ολοι προγραμματα.. το ειχαν κανονισει απο πριν.
Ρε μάστορα έχει τηλέφωνο πάρε τώρα να δείς τι θα σου πει. Και τηλεφωνικό ραντεβού η συγκεκριμένη δεν νομίζω να μπορεί να κλείσει γιατί πρέπει να το ρεγουλάρει με αυτούς που σκάνε μύτη στο μαγαζί.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.614
Πόντοι
3.346
Ρε μάστορα έχει τηλέφωνο πάρε τώρα να δείς τι θα σου πει. Και τηλεφωνικό ραντεβού η συγκεκριμένη δεν νομίζω να μπορεί να κλείσει γιατί πρέπει να το ρεγουλάρει με αυτούς που σκάνε μύτη στο μαγαζί.
Ρε μεγαλε..αν πας και εχει αναμενα τα φωτα και τα δωματια γεματα η τσατσα σου λεει ελα αργοτερα..αν πας και εχει ενα δωματιο αδειο σου λεει η τσατσα περιμενε να βγει η κοπελα να σε δει, δεν σε βαζει μεσα δηλαδη, πως γινεται να παει ο αλλος και να μπαινει μεσα με κλειστα φωτα και το αμαξι του να ειναι εκει και μετα απο ωρα;; αρα ραντεβου, καταλαβες η μπα;;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.430
Κριτικές
96
Like
12.044
Πόντοι
25.015
Με τα πολλά και αφού δεν έβρισκα τίποτα ,λέω θα ακούσω για μια φορά τους συναγωνιστές και θα πάω Καταλίνα.
μπερδεψες τα μπουτια σου. δεν ακουσες το φαλακρο αετο. Καρινα και οχι Καταλινα επρεπε να πας.
Σε αλλα νεα βλεπω στο προγραμμα μας ξαναρχεται η Σονια! ου λα λα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.614
Πόντοι
3.346
Παμε στην τσαρκα γρηγορα..μου φαγατε την ωρα με τις μλκιες σας!
εμ δεν ξερετε τι παιζει εμ επιμενετε λες και κατι θα κερδισετε ετσι.
Τεσπα, αν τα επαιρνα σοβαρα ολα αυτα ουτε ενα μνμ δεν θα εγραφα εδω μεσα, γιατι μερικοι ειναι οτι να ναι..και δεν αξιζει να ενημερωνονται.

1) κοροβαγκου.. μπατ γκερλ νομιζω ειναι εκει και ειχε μια Αλεξανδρα, γεματουλα ψιλοαδιαφορη για εμενα.
2) Στα 4 σπιτακια που ηταν η Εκκλησια..ολα ανοιχτα μπηκα μονο στο πρωτο δεξια...ειχε μια μαυρη Αννα, ωραιο σωμα αλλα δεν μ αρεσουν αυτες..40 απλο.
3) παρανταις τα δυο αριστερα ανοιχτα, μπηκα μονο στο πρωτο μπροστα..εδω ειχε μια πιτσιρικα αφροδιτη Ελληνιδα ειπε η τσα2 πρωτη φορα την βλεπω..ωραιο πετιτ πιπινι.. με μικρο βυζι και κωλαρακι, αλλα την ειδα καπως βαριοταν και δεν μπηκα. 40 εδω
4) Φριξου απο αριστερα στο μπλε η παλια βικτωρια και στο στουντιο της εφη, μια ξανθια με κοντο μαλλι..λιγο γεματουλα αλλα καλη..αντι να κοιταει εμενα κοιτουσε τβ. κοβεσαι λεω..:grin: 30 απλο
5)Απεναντι στο ιν σαιντ και το γωνιακο..στο πρωτο μια μελαμψη καρολινα...ωραιο μωρο ξερει και καλα Ελληνικα και στο αλλο μια λιλι :2funny: ετσι μου ειπε η τσα2 απο παραγουαη, τι λεω εχουν λιλια στην παραγουαη; γελουσε! ψιλο ωραια αν και ειχε αρκετα κιλα.
6) ποιζον. η ινα που ειχα γραψει κριτικη.
7) τριδυμα. μονο το 3 ανοιχτο με μια θεια χοντρη!
8) βιλλα εροτικα, λουνα βραζιλιανα μιλφ! δεν μ αρεσει, πολλα κιλα και μεγαλο κωλο!
τα γνωστα που ανεφερα πριν σε μπελα και γκοτιβα.
9) Τερμα νικηφορου..με ειπε ενας που εβγαινε οτι ειχε μεσα την γνωστη ειρηνη μιλφ, δεν μπηκα.
10) στι πιο πισω το γωνιακο.. μια πιστιρικα μπιανκα..πολυ πετιτ και πολυ ευγενικη..40 απλο με ακα..την λεω την τσα2 εγω δεν κανω ακα..μου λεει δεν πειραζει παλι 40 θα δωσεις..:2funny:
11) λας βεγκα. ειχε δυο ανοιχτα το πρωτο μια αδιαφορη, η ριτα ερχεται παρασκευη. το αλλο ενα πιπινι μελαμψο καλο.
12) στο αριστερα τερμα κατω η φριντα και διπλα απο το μεδουσα μια ψιλη με ωραιο σωμα , ψιλο χαλια φατσα ομως.
Αυτα συναδελφοι..
 

Midnight24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2024
Μηνύματα
121
Κριτικές
5
Like
604
Πόντοι
301
Καλα ρε παιδιά αυτη η Λάρα ποια ειναι; Η Μπελούτσι και την κλεινουν διωρα;
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
671
Like
1.608
Πόντοι
206
Παμε στην τσαρκα γρηγορα..μου φαγατε την ωρα με τις μλκιες σας!
εμ δεν ξερετε τι παιζει εμ επιμενετε λες και κατι θα κερδισετε ετσι.
Τεσπα, αν τα επαιρνα σοβαρα ολα αυτα ουτε ενα μνμ δεν θα εγραφα εδω μεσα, γιατι μερικοι ειναι οτι να ναι..και δεν αξιζει να ενημερωνονται.

1) κοροβαγκου.. μπατ γκερλ νομιζω ειναι εκει και ειχε μια Αλεξανδρα, γεματουλα ψιλοαδιαφορη για εμενα.
2) Στα 4 σπιτακια που ηταν η Εκκλησια..ολα ανοιχτα μπηκα μονο στο πρωτο δεξια...ειχε μια μαυρη Αννα, ωραιο σωμα αλλα δεν μ αρεσουν αυτες..40 απλο.
3) παρανταις τα δυο αριστερα ανοιχτα, μπηκα μονο στο πρωτο μπροστα..εδω ειχε μια πιτσιρικα αφροδιτη Ελληνιδα ειπε η τσα2 πρωτη φορα την βλεπω..ωραιο πετιτ πιπινι.. με μικρο βυζι και κωλαρακι, αλλα την ειδα καπως βαριοταν και δεν μπηκα. 40 εδω
4) Φριξου απο αριστερα στο μπλε η παλια βικτωρια και στο στουντιο της εφη, μια ξανθια με κοντο μαλλι..λιγο γεματουλα αλλα καλη..αντι να κοιταει εμενα κοιτουσε τβ. κοβεσαι λεω..:grin: 30 απλο
5)Απεναντι στο ιν σαιντ και το γωνιακο..στο πρωτο μια μελαμψη καρολινα...ωραιο μωρο ξερει και καλα Ελληνικα και στο αλλο μια λιλι :2funny: ετσι μου ειπε η τσα2 απο παραγουαη, τι λεω εχουν λιλια στην παραγουαη; γελουσε! ψιλο ωραια αν και ειχε αρκετα κιλα.
6) ποιζον. η ινα που ειχα γραψει κριτικη.
7) τριδυμα. μονο το 3 ανοιχτο με μια θεια χοντρη!
8) βιλλα εροτικα, λουνα βραζιλιανα μιλφ! δεν μ αρεσει, πολλα κιλα και μεγαλο κωλο!
τα γνωστα που ανεφερα πριν σε μπελα και γκοτιβα.
9) Τερμα νικηφορου..με ειπε ενας που εβγαινε οτι ειχε μεσα την γνωστη ειρηνη μιλφ, δεν μπηκα.
10) στι πιο πισω το γωνιακο.. μια πιστιρικα μπιανκα..πολυ πετιτ και πολυ ευγενικη..40 απλο με ακα..την λεω την τσα2 εγω δεν κανω ακα..μου λεει δεν πειραζει παλι 40 θα δωσεις..:2funny:
11) λας βεγκα. ειχε δυο ανοιχτα το πρωτο μια αδιαφορη, η ριτα ερχεται παρασκευη. το αλλο ενα πιπινι μελαμψο καλο.
12) στο αριστερα τερμα κατω η φριντα και διπλα απο το μεδουσα μια ψιλη με ωραιο σωμα , ψιλο χαλια φατσα ομως.
Αυτα συναδελφοι..
Η Βικτόρια είναι η Βίκυ η Μολδαβέζα που της άρεσε το κωλογαμησι και δούλευε στο παραντάις πριν φύγει ; Την Παρασκευή η τρύπα της Ρίτας θα κάνει αντίλαλο.
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
671
Like
1.608
Πόντοι
206
Καλα ρε παιδιά αυτη η Λάρα ποια ειναι; Η Μπελούτσι και την κλεινουν διωρα;
Φέρε την κόλα σου να σου βάλω 0, έμεινες μετεξεταστέος. Βασικά δεν μπορώ να την περιγράψω, είναι αερικό.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.863
Κριτικές
6
Like
3.599
Πόντοι
736
Καλα ρε παιδιά αυτη η Λάρα ποια ειναι; Η Μπελούτσι και την κλεινουν διωρα;
Στο μεταξύ πρίν λίγο καιρό κάποιος έλεγε οτι δεν κάνει μεγάλα σε ώρα προγράμματα (μέχρι μισάωρο η κάτι τέτοιο λέγανε) εδω η στο άλλο σάιτ το λέγανε δεν θυμάμαι.

Αλλά και να ισχύει το παραπάνω , μπορεί πλέον να κάνει.
 

Midnight24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2024
Μηνύματα
121
Κριτικές
5
Like
604
Πόντοι
301
Φέρε την κόλα σου να σου βάλω 0, έμεινες μετεξεταστέος. Βασικά δεν μπορώ να την περιγράψω, είναι αερικό.
δεν βολευουν οι ωρες μονο Αντζελα προλαβαινω εκει , αν δεν φυγει οπως νομιζω γραψανε παραπανω θα παω να δω αλλα και παλι τι δυο ωρες τραχανα απλωνουν;
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
671
Like
1.608
Πόντοι
206
δεν βολευουν οι ωρες μονο Αντζελα προλαβαινω εκει , αν δεν φυγει οπως νομιζω γραψανε παραπανω θα παω να δω αλλα και παλι τι δυο ωρες τραχανα απλωνουν;
Στα δίωρα ή έχουμε αυτούς που προπονούνται για πρωταγωνιστές μαραθώνιας τσόντας (αν είναι έτσι άξιοι) ή έχει βρεί η Λάρα λαβράκια και τους τα παίρνει χοντρά.
Ας σχολιάσει κανένας τέτοιος να μας διαφωτίσει.
 

PL(2)

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2020
Μηνύματα
134
Like
158
Πόντοι
1
Η deniz τελικα ποτε δουλευει? Περασα και σημερα κλειστα ηταν ξανα..
 

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
55
Κριτικές
1
Like
52
Πόντοι
0
Έχει δει κανείς μελανι στο paradise?Έχω να την δω καιρό τρομερή κολάρα!
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Χθές έκανα βραδινή βόλτα να δω μετά από καιρό μήπως υπάρχει κάτι αξιόλογο.
Παντού σαπιλα και σαύρες ,γεμάτο κολομβιανες τρίτης διαλογής .
Πολλές κοπέλες δεν μπόρεσα να τις δω γιατί ήταν σε προγράμματα .
Κάποια στιγμή αφού είδα και αποειδα λέω θα πάω στο γωνιακό που ήταν μια Έρικα Ρουμάνα πιτσιρίκα ,λέω τουλάχιστον θα φάμε ρουμανικής σχολής ..ξανά μπαίνω και με κοιτάει δεύτερη φορά η τσατσά χαμογελάει ,λέω θα περάσω ..μου κουνάει κάτι πενηνταρικα που κρατούσε στο χέρι χαμογελαστή και μου λέει η κοπέλα μόλις μπήκε πρόγραμμα μιας ώρας!
Μετά λέτε γιατί δεν πάμε στα στούντιο ,ρε μαλακες σε μπουρδέλο πάτε έλεος .
Με τα πολλά και αφού δεν έβρισκα τίποτα ,λέω θα ακούσω για μια φορά τους συναγωνιστές και θα πάω Καταλίνα.
Συμπέρασμα... ή έχετε κάποιοι καιρό να γαμησετε ή έχετε πάρα πολύ καιρό .
Μπήκα μέσα πληρώνω και σκαει μέσα με ένα χολα.
Η γκόμενα κάτω του μετρίου για λατίνα .
Κάνει παιχνιδι και συμμετέχει αλλά όχι λόγο καυλας.
Καλά δεν καταλαβαίνετε ότι η κοπέλα δουλεύει μαστουρωμενη;
Πόσο μαύρα μεσάνυχτα έχετε μερικοί ;
"Μου έκανε σούπερ γαμησι ,πρόσεχε γιατί δαγκάει ,βαράει ,νύχια ,μαλακίες..
Χαμογελάει όλη την ώρα και είναι μέσα στην μαστουρα .
Δεν υπάρχει περίπτωση να ξανά ακούσω από εδώ μέσα κριτική για κοπέλα και να πάω χωρίς να βάλω μπροστά την εμπειρία μου .
Απλά τραγική και αυτή σαν σύνολο υπηρεσιών για αυτά που ζητάει και αυτοί που την αποθεώνουν.
Μαύρα χάλια κάτω. Πραγματικά και από κοπέλες και από αγαπουληδες.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
μπερδεψες τα μπουτια σου. δεν ακουσες το φαλακρο αετο. Καρινα και οχι Καταλινα επρεπε να πας.
Σε αλλα νεα βλεπω στο προγραμμα μας ξαναρχεται η Σονια! ου λα λα.
Η καρίνα που ήταν πουθενά δεν την πέτυχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom