Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (4 μέλη και 39 επισκέπτες)

natsouko

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2024
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Μύστες πήρα προχθές την Ναταλία. Έκανα το λάθος να την ρωτήσω αν αληθεύει οτι σταματάει και μου έβγαλε ένα καριολίκι άλλο πράγμα. Η μουρμούρα της ήταν χειρότερη από των τσα2 , αφού σταματούσε το τσιμπούκι για να με κράξει εμένα και όποιον άλλον παίρνει πρόγραμμα με 40 ελεύθερο. Μαλακία μου που δεν έφυγα Και καθόμουν και την άκουγα. Στο διάστημα αυτό που την παίρνω έχω πάρει προγράμματα με τζακουζι, άλλες φορές 80ρια , 50ρια και πάντα ήταν το ίδιο. Όταν είχα βγεί από το τζακουζι είπα οτι ήταν τα πιο πεταμένα λεφτά.
Με ζαλιζε τα @@ οτι από τα 40 αυτή παίρνει μόνο 16 λες και είναι δικό μου το πρόβλημα αν της τα τρώνε οι νταβατζήδες. Θα κρατήσει λέει έξω τα πελατακια που της αφήνουν 80ρια. Ας οψεται που έφυγε η Λάρα και μείναμε με την ψωλή στο χέρι. Τώρα που γύρισαν τα υπόλοιπα κορίτσια ούτε τσάμπα δεν θα περνούσα. Μάλλον παραγνωριστήκαμε...
Σόρρυ για το σεντόνι.
να φοβάσαι δηλαδή να κάνεις μια ερώτηση... εκεί φτάσαμε
 

natsouko

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2024
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Γνωρίζω αδερφέ πως κανένα μαγαζί δεν δέχεται απλά από περιέργεια μήπως υπάρχει περίπτωση να έχει κάνει κάποιος αυτή τι βλακεία και αν υπάρχει κάποιο μαγαζί που κάνει τα στραβά μάτια
εγώ σκέφτομαι και το άλλο, ακόμα και το ελεύθερο στοματικό θεωρείται ότι είναι ακίνδυνο...;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.883
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Γνωριζει κανενας μυστης, αν η Καταλινα στο inside δουλευει ή εφυγε.?? :think: Γιατι οπως υπολογιζω εκλεισε 3μηνο...μηπως προλαβαινω να της ριξω ενα αποχαιρετηστηριο πριν παρει το βαπορι της επιστροφης....:zfuck:
 

natsouko

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2024
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Κατέβηκα απόψε για να περασω στο poison με την Μαυρούλα που την έχω σταμπάρει (εάν έχει περάσει κανεις ας πει γνώμη) ή στο Αλβανακι Στο εφοσπιτο. Είδα όμως ανοιχτό το διπλανό στο εφοσπιτο και είπα να δω τι παίζει. Βγαίνει στο σαλόνι ένα 20χρονο ρουμανακι που μιλάει άψογα ελληνικά. Έχει κιλάκια εξτρα και το πρόσωπο της κλασικό ρουμανικό αλλά έχει και μια γλυκαδα. Για κάποιο λόγο μου έκανε κλικ και περασα με 30 απλό χωρίς να το σκεφτώ. Στα του αγώνα, έκανε ότι ελεγα, την άλλαζα στάσεις, την έβαλα να στηθεί στα 4 να βλέπω το μουνακι της το οποίο ήταν καθαρό, ροζ και περιποιημένο. Γενικά δεκτική χωρίς να δυνασχετει κάπου αλλά κατά τα αλλά τυπική χωρίς να προσπαθεί να σε κάνει να βγάλεις γούστα.
θυμάσαι μήπως πως την λένε;
 

natsouko

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2024
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
παιδιά να ρωτήσω κάτι μήπως ξέρει κανένας, η λυδία τι απέγινε; είχα πάει μια φορά και για τα γούστα μου άρεσε πολύ. θεωρώ πως είχε πολύ καλό σώμα και αρκετά ωραίο πρόσωπο και από συμπεριφορά ήταν μια χαρά. είχα ακούσει και από άλλους ότι είχε ένα θεματάκι και έλεγε όχι έτσι όχι αλλιώς... γιατί ήταν στενή... αλλά γενικά πιστεύω πως ήταν καλή. Επίσης για την αφροδίτη από το paradise τι γνώμη έχετε, αξίζει;
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
918
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Γνωριζει κανενας μυστης, αν η Καταλινα στο inside δουλευει ή εφυγε.?? :think: Γιατι οπως υπολογιζω εκλεισε 3μηνο...μηπως προλαβαινω να της ριξω ενα αποχαιρετηστηριο πριν παρει το βαπορι της επιστροφης....:zfuck:
Ναι και μένα με ενδιαφέρει γιατί άκουσα καλά λόγια αλλά δεν την είδα ποτέ. Επειδή στα γούστα είμαστε κοντά, αξίζει εμφανισιακά;
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
691
Like
1.706
Πόντοι
206
Μύστες πήρα προχθές την Ναταλία. Έκανα το λάθος να την ρωτήσω αν αληθεύει οτι σταματάει και μου έβγαλε ένα καριολίκι άλλο πράγμα. Η μουρμούρα της ήταν χειρότερη από των τσα2 , αφού σταματούσε το τσιμπούκι για να με κράξει εμένα και όποιον άλλον παίρνει πρόγραμμα με 40 ελεύθερο. Μαλακία μου που δεν έφυγα Και καθόμουν και την άκουγα. Στο διάστημα αυτό που την παίρνω έχω πάρει προγράμματα με τζακουζι, άλλες φορές 80ρια , 50ρια και πάντα ήταν το ίδιο. Όταν είχα βγεί από το τζακουζι είπα οτι ήταν τα πιο πεταμένα λεφτά.
Με ζαλιζε τα @@ οτι από τα 40 αυτή παίρνει μόνο 16 λες και είναι δικό μου το πρόβλημα αν της τα τρώνε οι νταβατζήδες. Θα κρατήσει λέει έξω τα πελατακια που της αφήνουν 80ρια. Ας οψεται που έφυγε η Λάρα και μείναμε με την ψωλή στο χέρι. Τώρα που γύρισαν τα υπόλοιπα κορίτσια ούτε τσάμπα δεν θα περνούσα. Μάλλον παραγνωριστήκαμε...
Σόρρυ για το σεντόνι.
Όντως περίεργη συμπεριφορά για τόσα χρόνια στο κουρμπέτι... Τώρα αν θέλουν 80αρια για 20λεπτα αυτα μάλλον αφορούν λίγους και εκλεκτούς. Τελευταία φορά που πήγα Ρίτα πχ, όταν κάποτε ήταν στο βένους 2 -προ λας βέγκας- με 80αρι έμπαινες 40λεπτο. Τώρα διαβάζω 100ρικα για μισάωρα και 80αρια για 20λεπτα.. Που υποτίθεται είναι και τα silver.... και είναι στούντιο όχι έσκορτ incall... Φαντάζομαι το απλό περιλαμβάνει ένα "γεια" με χειραψια πλέον...
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
695
Like
1.661
Πόντοι
206
Όντως περίεργη συμπεριφορά για τόσα χρόνια στο κουρμπέτι... Τώρα αν θέλουν 80αρια για 20λεπτα αυτα μάλλον αφορούν λίγους και εκλεκτούς. Τελευταία φορά που πήγα Ρίτα πχ, όταν κάποτε ήταν στο βένους 2 -προ λας βέγκας- με 80αρι έμπαινες 40λεπτο. Τώρα διαβάζω 100ρικα για μισάωρα και 80αρια για 20λεπτα.. Που υποτίθεται είναι και τα silver.... και είναι στούντιο όχι έσκορτ incall... Φαντάζομαι το απλό περιλαμβάνει ένα "γεια" με χειραψια πλέον...
Όπως τα λες...
Και σου ζητάνε τα ρέστα.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.111
Like
4.842
Πόντοι
456
παιδιά να ρωτήσω κάτι μήπως ξέρει κανένας, η λυδία τι απέγινε; είχα πάει μια φορά και για τα γούστα μου άρεσε πολύ. θεωρώ πως είχε πολύ καλό σώμα και αρκετά ωραίο πρόσωπο και από συμπεριφορά ήταν μια χαρά. είχα ακούσει και από άλλους ότι είχε ένα θεματάκι και έλεγε όχι έτσι όχι αλλιώς... γιατί ήταν στενή... αλλά γενικά πιστεύω πως ήταν καλή. Επίσης για την αφροδίτη από το paradise τι γνώμη έχετε, αξίζει;
Δεν έχασες και τπτα. Ισως να έτυχε σε σένα να είναι μια χαρά όπως λες. Σχετικό το μία χαρά. Παντως είτε στην Γιαννιτσων που έκανε πιατσα και μετά στα δελα που πηγε καμια διαφορά από υπηρεσίες.
 

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Γνωριζει κανενας μυστης, αν η Καταλινα στο inside δουλευει ή εφυγε.?? :think: Γιατι οπως υπολογιζω εκλεισε 3μηνο...μηπως προλαβαινω να της ριξω ενα αποχαιρετηστηριο πριν παρει το βαπορι της επιστροφης....:zfuck:
Στο άλλο σάιτ την έχει ακόμα πάντως αν και την Παρασκευή που έκανα τσάρκα δεν ήταν ...μπορεί να έτυχε βεβαια ,καμία περίοδο να είχε τπτ κτλ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom