Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
Υπάρχουν studio που δέχονται τους Πακιστανούς? Όσες φορές έχω πάει και έτυχε να είναι Πακιστανοί τους διώχνανε με συνοπτικές διαδικασίες αλλά θέλω να ρωτήσω αν έχει γίνει κανείς μάρτυρας κάποιου περιστατικού να γινόνται δεκτο NAI εχω δει με τα ματια μου να μπαινουν στην Εμμα και να τους διωχνουν αλλα και με τα ματια μου να μπαινουν σε μια ισπανιδα με πολλα τατου στα ποδια δεν θυμαμαι το ονομα και να την ξεκωλιαζουν με την σειρα
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Βόλτα μεσημεριανή γύρω στις 14::00, το sex & the city ακόμα κλειστό, poison μια Ίνα που έγραψε και ο Νικ κρύα και αδιάφορη κατά τη γνώμη μου. Στο Bella Donna μου είπαν έλα σε λιγο στο πρόγραμμα είχε τη Λαρα. Κατέληξα στα ξύλινα με στόχο το σοκολατι γιατί τη Φρίντα την έχω δοκιμάσει και δεν μ αρεσε.
Μικρό το μελαχρινό Ναταλί αν θυμάμαι καλά τη λένε. Αδύνατο με μικρό βυζακι και τουρλωτο κολαρακι. Λίγα αγγλικά αλλά συνενοηθηκαμε. Πήρα πρόγραμμα 40 ευρώ. Υπακουο κορίτσι έκανε ότι της έλεγα χωρίς πρωτοβουλίες. Ξεκινησε μια μέτρια πιπα μετά έβαλε τζελ και έκλεισε τα μάτια. Όσο προχωρούσε όμως το έργο τα μάτια άνοιξαν η ανάσα έγινε κοφτή και φάνηκε να συμμετέχει. Ίσως χρήζει επανάληψης .
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.161
Κριτικές
10
Like
6.192
Πόντοι
7.095
εγω εχω 730 Likes και 500 και πόντους με 26 κριτικές και είμαι ακόμη ενεργό μέλος με 12 χρόνια στο site. Δεν έχω καταλάβει πως λειτουργεί το σύστημα. Ίσως οι παλιοί να ξέρουν
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
605
Κριτικές
21
Like
2.983
Πόντοι
1.436
Γεια σας. Υπάρχει κάτι καλό τέτοια ώρα;
Και να σου πούμε το καλό είναι υποκειμενικό, τα γούστα διαφέρουν. Πάρε τον κώλο σου κάνε μια βόλτα στους οίκους και ενημέρωσε..
 

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
99
Πόντοι
0
Η Αθηνά με τις βυζαρες είναι ακόμα στα τρίδυμα ή σταμάτησε ξανά;
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
ευχαριστώ
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
206
Κριτικές
9
Like
730
Πόντοι
361
Γειά σας παιδιά προχτές βραδάκι περίπου 9.30 πέρασα διπλα από το στούντιο της καρινας το γωνιακό, βγήκε ένα κοριτσάκι με ένα κολαρακι μούρλια, 30 με είπε απλό και 80 πρωκτικο, αλλά 2ιχε 1 ώρα πρόγραμμα δυστυχώς δεν μπορούσα να περιμένω και έφυγα, επειδή μαρεσε αδύνατο γλυκό και ομορφο θα ξαναπεράσω και θα ενημερώσω..
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.632
Πόντοι
3.796
Χθές έκανα βραδινή βόλτα να δω μετά από καιρό μήπως υπάρχει κάτι αξιόλογο.
Παντού σαπιλα και σαύρες ,γεμάτο κολομβιανες τρίτης διαλογής .
Πολλές κοπέλες δεν μπόρεσα να τις δω γιατί ήταν σε προγράμματα .
Κάποια στιγμή αφού είδα και αποειδα λέω θα πάω στο γωνιακό που ήταν μια Έρικα Ρουμάνα πιτσιρίκα ,λέω τουλάχιστον θα φάμε ρουμανικής σχολής ..ξανά μπαίνω και με κοιτάει δεύτερη φορά η τσατσά χαμογελάει ,λέω θα περάσω ..μου κουνάει κάτι πενηνταρικα που κρατούσε στο χέρι χαμογελαστή και μου λέει η κοπέλα μόλις μπήκε πρόγραμμα μιας ώρας!
Μετά λέτε γιατί δεν πάμε στα στούντιο ,ρε μαλακες σε μπουρδέλο πάτε έλεος .
Με τα πολλά και αφού δεν έβρισκα τίποτα ,λέω θα ακούσω για μια φορά τους συναγωνιστές και θα πάω Καταλίνα.
Συμπέρασμα... ή έχετε κάποιοι καιρό να γαμησετε ή έχετε πάρα πολύ καιρό .
Μπήκα μέσα πληρώνω και σκαει μέσα με ένα χολα.
Η γκόμενα κάτω του μετρίου για λατίνα .
Κάνει παιχνιδι και συμμετέχει αλλά όχι λόγο καυλας.
Καλά δεν καταλαβαίνετε ότι η κοπέλα δουλεύει μαστουρωμενη;
Πόσο μαύρα μεσάνυχτα έχετε μερικοί ;
"Μου έκανε σούπερ γαμησι ,πρόσεχε γιατί δαγκάει ,βαράει ,νύχια ,μαλακίες..
Χαμογελάει όλη την ώρα και είναι μέσα στην μαστουρα .
Δεν υπάρχει περίπτωση να ξανά ακούσω από εδώ μέσα κριτική για κοπέλα και να πάω χωρίς να βάλω μπροστά την εμπειρία μου .
Απλά τραγική και αυτή σαν σύνολο υπηρεσιών για αυτά που ζητάει και αυτοί που την αποθεώνουν.
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
478
Κριτικές
9
Like
448
Πόντοι
21
Χθές έκανα βραδινή βόλτα να δω μετά από καιρό μήπως υπάρχει κάτι αξιόλογο.
Παντού σαπιλα και σαύρες ,γεμάτο κολομβιανες τρίτης διαλογής .
Πολλές κοπέλες δεν μπόρεσα να τις δω γιατί ήταν σε προγράμματα .
Κάποια στιγμή αφού είδα και αποειδα λέω θα πάω στο γωνιακό που ήταν μια Έρικα Ρουμάνα πιτσιρίκα ,λέω τουλάχιστον θα φάμε ρουμανικής σχολής ..ξανά μπαίνω και με κοιτάει δεύτερη φορά η τσατσά χαμογελάει ,λέω θα περάσω ..μου κουνάει κάτι πενηνταρικα που κρατούσε στο χέρι χαμογελαστή και μου λέει η κοπέλα μόλις μπήκε πρόγραμμα μιας ώρας!
Μετά λέτε γιατί δεν πάμε στα στούντιο ,ρε μαλακες σε μπουρδέλο πάτε έλεος .
Με τα πολλά και αφού δεν έβρισκα τίποτα ,λέω θα ακούσω για μια φορά τους συναγωνιστές και θα πάω Καταλίνα.
Συμπέρασμα... ή έχετε κάποιοι καιρό να γαμησετε ή έχετε πάρα πολύ καιρό .
Μπήκα μέσα πληρώνω και σκαει μέσα με ένα χολα.
Η γκόμενα κάτω του μετρίου για λατίνα .
Κάνει παιχνιδι και συμμετέχει αλλά όχι λόγο καυλας.
Καλά δεν καταλαβαίνετε ότι η κοπέλα δουλεύει μαστουρωμενη;
Πόσο μαύρα μεσάνυχτα έχετε μερικοί ;
"Μου έκανε σούπερ γαμησι ,πρόσεχε γιατί δαγκάει ,βαράει ,νύχια ,μαλακίες..
Χαμογελάει όλη την ώρα και είναι μέσα στην μαστουρα .
Δεν υπάρχει περίπτωση να ξανά ακούσω από εδώ μέσα κριτική για κοπέλα και να πάω χωρίς να βάλω μπροστά την εμπειρία μου .
Απλά τραγική και αυτή σαν σύνολο υπηρεσιών για αυτά που ζητάει και αυτοί που την αποθεώνουν.
Οι λατινες και στις τσόντες είναι κομοδίνα...μόνο ανατολικό μπλοκ και καμία αλβανίδα
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
964
Κριτικές
14
Like
1.993
Πόντοι
496
Η καρίνα δουλεύει αυτές τις μέρες;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
Ερχεται μεγαλη βολτα που μονο ο Γιακουζα μπορει να κανει :P.. ετσι για να θυμουνται οι παλιοι και να μαθαινουν οι νεοι πως κανουν τσαρκες!
Στα γρηγορα για καποιον που θελει να παει τωρα να προλαβει, η Λαρα δουλευει με κλειστα φωτα.. μαλλον ραντεβου! και στο γκοτιβα, κανονικα η ναταλι στο ποστο της.
Αργοτερα τα υπολοιπα σπιτακια.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.177
Κριτικές
166
Like
27.037
Πόντοι
34.538
Ερχεται μεγαλη βολτα που μονο ο Γιακουζα μπορει να κανει :P.. ετσι για να θυμουνται οι παλιοι και να μαθαινουν οι νεοι πως κανουν τσαρκες!
Στα γρηγορα για καποιον που θελει να παει τωρα να προλαβει, η Λαρα δουλευει με κλειστα φωτα.. μαλλον ραντεβου! και στο γκοτιβα, κανονικα η ναταλι στο ποστο της.
Αργοτερα τα υπολοιπα σπιτακια.
Και πως θα μπει στη Λαρα,αφου δουλευει με ραντεβου?
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
Και πως θα μπει στη Λαρα,αφου δουλευει με ραντεβου?
Μπορει να ανοιξε τωρα ρε φακιρη..οταν περασα πριν κανα τριωρο, με ειπε ενας που εβγαινε οτι ειχε κλεισμενα δωματια για κανα διωρο+
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
720
Like
1.754
Πόντοι
206
Μπορει να ανοιξε τωρα ρε φακιρη..οταν περασα πριν κανα τριωρο, με ειπε ενας που εβγαινε οτι ειχε κλεισμενα δωματια για κανα διωρο+
Σχολάει 17:00 και θα ανοίξει αργότερα...
Τι μαλακίες λέει το ΑΜ ; Στις 15:30 κλείνει τα φώτα αφού έχει φουλάρει τα δωμάτια. Όποιος πρόλαβε τον κύριο είδε. Και χθες την είχε το πρόγραμμα μέχρι την Παρασκευή, τώρα το ζβήσα όλα. Αν είναι αύριο στο πρόγραμμα θα κατέβω αν την προλάβω έχει καλώς. Σιγά μην κλείνει η Τσα2 της Λάρας τηλεφωνικά ραντεβού. Δεν κάνει τέτοια νομίζω.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
Σχολάει 17:00 και θα ανοίξει αργότερα...
Τι μαλακίες λέει το ΑΜ ; Στις 15:30 κλείνει τα φώτα αφού έχει φουλάρει τα δωμάτια. Όποιος πρόλαβε τον κύριο είδε. Και χθες την είχε το πρόγραμμα μέχρι την Παρασκευή, τώρα το ζβήσα όλα. Αν είναι αύριο στο πρόγραμμα θα κατέβω αν την προλάβω έχει καλώς. Σιγά μην κλείνει η Τσα2 της Λάρας τηλεφωνικά ραντεβού. Δεν κάνει τέτοια νομίζω.
Ρε διαβαζεται τι γραφουμε;; τα φωτα τα ειδα κλειστα πριν 3 ωρες τωρα μπορει να τα ανοιξε, μπορει και νωριτερα.. λες να ειναι τυχαιο να εχει δυο αμαξια εξω και να κλεινει τα φωτα.. και να μου λεει ο αλλος οτι ειναι κλεισμενη για πανω απο διωρο;; αυτα τα ατομα δεν πηγαν τυχαια, και πηραν ολοι προγραμματα.. το ειχαν κανονισει απο πριν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom