Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.608
Πόντοι
3.346

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.249
Κριτικές
53
Like
4.245
Πόντοι
6.817

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.863
Κριτικές
6
Like
3.599
Πόντοι
736
Μιας που αναφερθηκε πιο πανω η Εβελινα απ τα τριδυμα ακομα παιζει μπαλα; Την εχει συναντησει καποιος τωρα τελευταια;
Αμα δεις στις προηγούμενες σελίδες γράφει ένας οτι την πέτυχε στον Βόλο , σε στούντιο η σε μπουρδέλο συμπεραίνω απο αυτά που έγραψε.
 
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
302
Like
310
Πόντοι
21
Αμα δεις στις προηγούμενες σελίδες γράφει ένας οτι την πέτυχε στον Βόλο , σε στούντιο η σε μπουρδέλο συμπεραίνω απο αυτά που έγραψε.
Πλέον στην επαρχία γυρίζει σε διαφορα
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
879
Κριτικές
3
Like
643
Πόντοι
366
Και εγώ περνάω πολύ καλά με Νάταλι αλλά άρχισε λίγο τις μαλακίες τελευταία. Της έριξα κάνα δυο σφαλιάρες και νευρίασε,μην με χτυπάς και τέτοια. Της έβαλα δάκτυλο στον κωλο και μου λέει μην το ξανακάνεις αυτό. Πριν 2-3 χρόνια δεν είχε πρόβλημα με αυτά. Γενικά τελευταία δείχνει κάπως κουρασμένη και ξενερωμενη.
Το ειχα γραψει το καλοκαιρι, οτι αλαξε σε σχεση με περσυ η Ναταλια...ουτε βογγητα δεν ακουγοταν ουτε τιποτα!! Σιγη ιχθύος
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.588
Πόντοι
38.177
Καλημέρα,πήγα είδα αυτή τη Χρύσα...
Σοβαρά τώρα,υπάρχουν σοβαροί άνθρωποι που πληρώνουν 40€ αυτό το μπαζο για να το γαμησουν;
Για το Μεταξουργείο καλή είναι,πέρασα με Έβελυν η Εβελίνα στο βίλα πριβέ...
Η κοπέλα δεν είναι στα γνωστά σάιτ,τσουβαλακι από Λατινική Αμερική (Παραγουάη είπε)αν και είχα ενδοιασμούς,το κορίτσι είναι σούπερ μέσα στο δωμάτιο,πιπαρα...
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
497
Κριτικές
20
Like
914
Πόντοι
311
Καλημέρα,πήγα είδα αυτή τη Χρύσα...
Σοβαρά τώρα,υπάρχουν σοβαροί άνθρωποι που πληρώνουν 40€ αυτό το μπαζο για να το γαμησουν;
Για το Μεταξουργείο καλή είναι,πέρασα με Έβελυν η Εβελίνα στο βίλα πριβέ...
Η κοπέλα δεν είναι στα γνωστά σάιτ,τσουβαλακι από Λατινική Αμερική (Παραγουάη είπε)αν και είχα ενδοιασμούς,το κορίτσι είναι σούπερ μέσα στο δωμάτιο,πιπαρα...
Αυτή η Έβελιν βραδινή είναι εκεί η αλλάζει μαγαζιά
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.588
Πόντοι
38.177
Αυτή η Έβελιν βραδινή είναι εκεί η αλλάζει μαγαζιά
Εγώ βράδυ την πέτυχα,επίσης πήγα είδα Μαρίζα έχει κάνει ένα κωλο σα την Πελοπόννησο 2 στρέμματα,απορώ ποιοί πάνε και την πληρώνουν...
Γενικά η ποιότητα στα σπιτάκια είναι στα χειρότερα επίπεδα,οι άλλες που το παίζουν εσκορτ είναι για 80€ και χρεώνουν 200€ η παρακμή είναι το λιγότερο που μπορώ να πω.
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
497
Κριτικές
20
Like
914
Πόντοι
311
Εγώ βράδυ την πέτυχα,επίσης πήγα είδα Μαρίζα έχει κάνει ένα κωλο σα την Πελοπόννησο 2 στρέμματα,απορώ ποιοί πάνε και την πληρώνουν...
Γενικά η ποιότητα στα σπιτάκια είναι στα χειρότερα επίπεδα,οι άλλες που το παίζουν εσκορτ είναι για 80€ και χρεώνουν 200€ η παρακμή είναι το λιγότερο που μπορώ να πω.
Δυστυχώς έτσι είναι τα πράγματα
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
670
Like
1.595
Πόντοι
206
Καλημέρα,πήγα είδα αυτή τη Χρύσα...
Σοβαρά τώρα,υπάρχουν σοβαροί άνθρωποι που πληρώνουν 40€ αυτό το μπαζο για να το γαμησουν;
Για το Μεταξουργείο καλή είναι,πέρασα με Έβελυν η Εβελίνα στο βίλα πριβέ...
Η κοπέλα δεν είναι στα γνωστά σάιτ,τσουβαλακι από Λατινική Αμερική (Παραγουάη είπε)αν και είχα ενδοιασμούς,το κορίτσι είναι σούπερ μέσα στο δωμάτιο,πιπαρα...
Γούστα είναι αυτά συνάδελφε, εσένα σου αρέσουν τα τσουβαλάκια. Αν μιλάμε για την ίδια Χρυσά είναι ένα έκφυλο πουτανάκι γύρω στα 30 με καταγωγή βάσει των χαρακτηριστικών της ή από Αλβανία ή Ρωσοπόντια. Στεγνό σώμα και μερακλού από την πίπα μέχρι το ξεκώλιασμα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.608
Πόντοι
3.346
μια φορα την πηρα, μαπα ιστορια. Πολυ τουπε ξερωντας οτι ειναι εμφανισιμη.
Απλα τυπικη μεσα. Τα χειροτερα ομως ειναι οτι δεν εκανε καμια βελτιωση απο τον βαρδαρη εως τωρα.
Δηλαδη σχεδον 15 χρονια στασιμη.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.608
Πόντοι
3.346
Aπο πλεροφοριες: Η γνωστη θα δουλεψει για περιπου εξι μερες ακομα και μετα καλο χειμωνα!
 

Vlc

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2024
Μηνύματα
63
Like
140
Πόντοι
0
Νεότερα για Ναταλία εχουμε; Σε αυτήν αναφέρονται οι 6 μέρες; Λες και γυρίζουμε ταινία, ρε πουστη μου. Άκου 6 μέρες
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
670
Like
1.595
Πόντοι
206
Νεότερα για Ναταλία εχουμε; Σε αυτήν αναφέρονται οι 6 μέρες; Λες και γυρίζουμε ταινία, ρε πουστη μου. Άκου 6 μέρες
Μπα για την Λάρα το λέει. Πόρτα τρώει αλλά όλο από εκεί τρέχει.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.863
Κριτικές
6
Like
3.599
Πόντοι
736
Καλημέρα,πήγα είδα αυτή τη Χρύσα...
Σοβαρά τώρα,υπάρχουν σοβαροί άνθρωποι που πληρώνουν 40€ αυτό το μπαζο για να το γαμησουν;
Για το Μεταξουργείο καλή είναι,πέρασα με Έβελυν η Εβελίνα στο βίλα πριβέ...
Η κοπέλα δεν είναι στα γνωστά σάιτ,τσουβαλακι από Λατινική Αμερική (Παραγουάη είπε)αν και είχα ενδοιασμούς,το κορίτσι είναι σούπερ μέσα στο δωμάτιο,πιπαρα...
Μια Evelina υπάρχει στο άλλο σάιτ με φωτογραφίες κανονικά , μήπως είναι αυτή και δεν την πρόσεξες στο σάιτ ;
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
958
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Έχει τύχει να πάω και 5 φορές. Εξαρτάτε πόσες καύλες έχω, πως είναι τα οικονομικά μου και φυσικά αν έχω γκόμενα κτλ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom