Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 167 άτομα (2 μέλη και 165 επισκέπτες)

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
229
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
311
Ποιες είναι στο βεγκας βραδινή βάρδια; Βλέπω μέχρι 7 τις κοπέλες στο σαιτ
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
229
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
311
Οι δυο είναι καινούργιες λογικά
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.487
Πόντοι
456
Τεταρτη απογευμα παω στην Φριξου,το τερμα δεξια απο την πλευρα του ινκογκνιτο.Βγαινει 1 τσατσα που οποτε δεν περνας μεσα λεει μαλακιες και φωναζει...Βγαινει και ενα ωραιο μουνακι,Ελληνοβραζιλιανα συστηθηκε.Ωραια βυζια,μαλλον σιλικονατα.Σκεφτηκα να κανω μια βολτα να δω 2-3 για ζεσταμα και να περασω μετα.Αρχισε παλι η μαλακω η τσατσα να λεει πιπες.Αφεντικα,πουτανες και νταβαδες καντε κατι.Θα βρεθει καποιος που θα της δωσει κανενα μπουνιδι και θα κλαιει.Εξαιτιας της εφυγα και πηγα διπλα στην Βικτωρια,εγραψα κριτικη.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
367
Πόντοι
21
Ίσως το καλύτερο τσιμπούκι που μου χουν πάρει το σημερινό της Ρεβεκας πραγματικά απίστευτη και στο γαμησι πολύ καλή.Τ'αξιζει τα λεφτά της και με το παραπάνω και δεν θέλει να σε διώξει άχυστο.Μπραβο Ρεβέκα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
914
Κριτικές
3
Like
2.206
Πόντοι
486
Ίσως το καλύτερο τσιμπούκι που μου χουν πάρει το σημερινό της Ρεβεκας πραγματικά απίστευτη και στο γαμησι πολύ καλή.Τ'αξιζει τα λεφτά της και με το παραπάνω και δεν θέλει να σε διώξει άχυστο.Μπραβο Ρεβέκα.
Σε ποιο φίλος?
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
498
Κριτικές
20
Like
914
Πόντοι
311
Τεταρτη απογευμα παω στην Φριξου,το τερμα δεξια απο την πλευρα του ινκογκνιτο.Βγαινει 1 τσατσα που οποτε δεν περνας μεσα λεει μαλακιες και φωναζει...Βγαινει και ενα ωραιο μουνακι,Ελληνοβραζιλιανα συστηθηκε.Ωραια βυζια,μαλλον σιλικονατα.Σκεφτηκα να κανω μια βολτα να δω 2-3 για ζεσταμα και να περασω μετα.Αρχισε παλι η μαλακω η τσατσα να λεει πιπες.Αφεντικα,πουτανες και νταβαδες καντε κατι.Θα βρεθει καποιος που θα της δωσει κανενα μπουνιδι και θα κλαιει.Εξαιτιας της εφυγα και πηγα διπλα στην Βικτωρια,εγραψα κριτικη.
Πια είναι η ελληνο βραζιλιανα
 

Warzycha

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
39
Κριτικές
15
Like
276
Πόντοι
290
Υποτίθεται κάνουν εξετάσεις και λες ότι θα σαι ο πρώτος πελάτης όταν ανοίγει και δεν θα χει ρουφήξει ακα πιο πριν
Εγώ πρόσφατα κόλλησα ουριθρίτιδα από κοπέλα γνωστή που είχα πάει 5-6 φορές χωρίς πρόβλημα. Έχω κάνει γυμνό με πολύ χειρότερες, που κάνουν αρπαχτές και εξαφανίζονται, και δεν έπαθα τίποτα. Οπότε θεωρώ ότι είναι τελείως τυχαίο. Πήρα αντιβίωση 5 μέρες, τα συμπτώματα κράτησαν 2 και επανέρχομαι. Λάθος που άργησα να κατουρήσω μετά το γαμήσι. Μπορεί να τη γλίτωνα.
 

sokman88

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2018
Μηνύματα
9
Like
42
Πόντοι
0
Εγώ πρόσφατα κόλλησα ουριθρίτιδα από κοπέλα γνωστή που είχα πάει 5-6 φορές χωρίς πρόβλημα. Έχω κάνει γυμνό με πολύ χειρότερες, που κάνουν αρπαχτές και εξαφανίζονται, και δεν έπαθα τίποτα. Οπότε θεωρώ ότι είναι τελείως τυχαίο. Πήρα αντιβίωση 5 μέρες, τα συμπτώματα κράτησαν 2 και επανέρχομαι. Λάθος που άργησα να κατουρήσω μετά το γαμήσι. Μπορεί να τη γλίτωνα.
Το καλύτερο που μπορεί να κάνει κάποιος μετά από επαφή είναι να πλένει την περιοχή καλά με σαπούνι και να κατουράει, μπόλικο νερό ώστε να έχεις συχνή ούρηση ώστε να μην υπάρχει ανάπτυξη μικροβίων. Προφανώς δεν μηδενίζεις τις πιθανότητες αλλά τις μειώνεις σε ένα καλό ποσοστό, όποτε είναι μη χείρον βέλτιστη επιλογή. Επίσης ανδρολογος που πηγαίνω συχνά μου λέει να αποφεύγεις το ξύρισμα, όταν έχεις τρίχες μειώνεις πιθανότητες για δερματικές λοιμώξεις. Ο κάθε ένας τα ζυγίζει και πράττει αναλόγως
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
53
Like
4.245
Πόντοι
6.817
Εγώ πρόσφατα κόλλησα ουριθρίτιδα από κοπέλα γνωστή που είχα πάει 5-6 φορές χωρίς πρόβλημα. Έχω κάνει γυμνό με πολύ χειρότερες, που κάνουν αρπαχτές και εξαφανίζονται, και δεν έπαθα τίποτα. Οπότε θεωρώ ότι είναι τελείως τυχαίο. Πήρα αντιβίωση 5 μέρες, τα συμπτώματα κράτησαν 2 και επανέρχομαι. Λάθος που άργησα να κατουρήσω μετά το γαμήσι. Μπορεί να τη γλίτωνα.
πες ποια να ξερουμε μην παμε
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
367
Πόντοι
21
Σουζανα φιλοτιμη-καθαρη σε σημείο που μοσχομυριζει το μουνι της κάτι πολύ σπάνιο για όσες δουλεύουν στα σπίτια,αλλά δυστηχως δεν το χει.Πιπα πολύ μέτρια με δόντι μια στάση και τέλος.Επομενη φορά πολύ δύσκολα να ξαναπεράσω.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
367
Πόντοι
21
Το καλύτερο που μπορεί να κάνει κάποιος μετά από επαφή είναι να πλένει την περιοχή καλά με σαπούνι και να κατουράει, μπόλικο νερό ώστε να έχεις συχνή ούρηση ώστε να μην υπάρχει ανάπτυξη μικροβίων. Προφανώς δεν μηδενίζεις τις πιθανότητες αλλά τις μειώνεις σε ένα καλό ποσοστό, όποτε είναι μη χείρον βέλτιστη επιλογή. Επίσης ανδρολογος που πηγαίνω συχνά μου λέει να αποφεύγεις το ξύρισμα, όταν έχεις τρίχες μειώνεις πιθανότητες για δερματικές λοιμώξεις. Ο κάθε ένας τα ζυγίζει και πράττει αναλόγως
Τρίχα = βρωμιά
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Δοκίμασα την Julieta στο Villa Erotica σήμερα αλλά δεν ενθουσιαστηκα.Ωραια slutina με βυζάρες σιλικονατες και κωλαρα αλλά μέσα στο δωμάτιο κοιτάει να σε ξεπετάξει.
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81

ovre9494

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, έχει περάσει κανένας απο casa d'amore αυτές τις μέρες? Είναι η Εβελίνα και η Έλενα γιατι στην άλλη σελίδα καιρό τωρα δεν γράφει κάτι.
 

k8oulou

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
34
Like
224
Πόντοι
20
Δοκιμή Λούνα στο Studio Paradise στο απλό πρόγραμμα. Ξεκινάει από σαράντα. Βραζιλιάνικο ψηλό μίλφ με ωραίες καμπύλες και άγριο πρόσωπο. Ωραίο κορμί που ωστόσο ανοίγει στο πίσω σύστημα λόγω ηλικίας και στητό στήθος μεσαίου μεγέθους λογικά πλαστικό. Πολύ θετική μέσα στο δωμάτιο , συμμετέχει , γλύφει ενω βγάζει και μπάσες κραυγές που εμένα προσωπικά μ έφτιαξαν. Ωραίο κλαρίνο και γενικά μια θετική εμπειρία. Ανάμεσα στην κριτική Kassler και Alfie τείνω σαφώς προς την πρώτη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom