Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (4 μέλη και 58 επισκέπτες)

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Εμενα παντως που την πληρωνω χρονια, και εχουμε (πιστευω.!!!!) μια καλη σχεση τοσα χρονια ποτε δεν τον πηρε ακαποτα, και μαλιστα τελευταια την πατησα, η τσατσα ειπε το προγραμμα για ακαποτο, πηρα 69, και στο δωματιο παει να βαλει σκουφο, της λεω ακαποτο πληρωσα, μου λεει αφου δεν κανω ακαποτο, δεν θυμασαι.??? Αν θυμομουν θα γλυτωνα και το 10αρικι παραπανω που πληρωσα....
Εγω γιατί θυμάμαι, ότι στις αρχές τον έπαιρνε ακαποτα..... Και δεν έλεγε μα και μου.... Μετά το γύρισε.... Αφού έκανε το τατουάζ... Και φύγει για πρώτη φορά......
Θεωρώ, ότι κάπου εκεί έκαψε τον εγκέφαλο της... Μέχρι τότε ήταν πολύ ξηγημενη και παθιασμένη μέσα.. Είχε έρωτα με τον πουτσο.....
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Καλημέρα,μήπως έχει πετύχει κανείς τη Βάσω με τα μεγάλα βυζιά που δούλευε στο Las Vegas (στο 1ο η το 3ο) πριν την αλλαγή ιδιοκτησίας η γνωρίζει τι απέγινε; Όσες φορές πάω εκεί στα ξύλινα πετυχαίνω τη Βλάντα και τη Ριτα
Ναι φιλε,την πετυχα σημερα στον κρεοπωλη μου που πηγα για κιμά.
Την ειχε φατσα φορα μπροστα στον παγκο την μουσκαροκεφαλή, δεν θυμαμαι τιμη το κιλό ομως
 
Τελευταία τροποποίηση:

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Η Ναρυ συνηθως οταν ειναι στο Ν.Ουρανου 8, τα εχει 10€ κατω τα προγραμματα, ή τα καταβαζει οταν βλεπει οτι δεν περναει κοσμος, αλλα το απλο δεν θυμαμαι να το ειχε κατω απο 50.
Η Νατασσα που λες στο μπελα ντονα, δεν την εχω δει, ειναι και αυτη καιρο, αλλα αναφορες μηδεν.
Αυτό βλέπω και εγώ περίεργο.
Να φανταστείς ούτε καν ότι έχει φωτό στο άλλο σάιτ δεν είχα προσέξει ..αλλά δεν την έχει αναφέρει κανένας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτή η χοντρή ξανθιά τσατσά στο μπελαρους για πολλά σουτια
Χθες ήταν μια γύφτισσα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Ειδες? Επιασε τοπο το κραξιμο μου, εγραψες μετα απο πολυ καιρο κριτικη. Συνεχισε ετσι και δεν θα σε κραζω.
Παλικάρι μου αυτό είχες να γράψεις ;
Εγώ βγήκα γιατί ήταν δηλωμένο ότι θα περάσω βόλτα.
Ότι είδα το μετέφερα .
Τις ειρωνείες κρατά τες για άλλο φόρουμ.
Εσύ γιατί ποτέ δεν γράφεις για τσάρκα που πήγες και το παίζεις σε εμάς συντονιστής;δεν θυμάμαι να αναφέρεις κοπέλες εκτός από τις δύο στοχευμένες και την καινούρια αγαπημένη σου .
Ούτε εγώ ήθελα να δω μερικές που είδα αλλά πέρασα για την γενική ενημέρωση δεν πήγα μόνο για την πάρτη μου βόλτα
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Περασα χθες βραδυ με την ΝΑΤΑΣΑ στο ξυλινο Μινωταυρου 14,ωρα μπαλας,καθολου κοσμος,40αρι με προσφορα γυμνο,ομορφη κοπελα,πολλα προκαταρκτικα,γλωσσοφιλα,αγκαλιασματα κλπ.Πρωτη φορα μου φανηκε πολυ δοτικη,μου αρεσουν αυτες οι κοπελες εννοειται οτι θα την ξαναδω.Γλυκεια χαμογελαστη,3αρια στηθη,σαλοναρει φολα παρτιδα,35αρα θαλεγα,ξερει τη δουλεια,θελει να ευχαριστησει τον πελατη.Σιγουρα αξιζει δοκιμη.
Ωραίος φίλε Νατάσα και αυτή σωστά .πρέπει να την έγραψα λάθος πιο πάνω ότι την λένε Ναταλία
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Νατάσα ειναι η Ναστία που λέγει το άλλο σιτε ;;
Δεν ξέρω αν την έχει στο άλλο σάιτ αυτή από το ξύλινο .
Ξανθιά μιλφ με ωραίο βυζί που το έχει φάτσα φόρα στο σαλοναρισμα
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Δεν ξέρω αν την έχει στο άλλο σάιτ αυτή από το ξύλινο .
Ξανθιά μιλφ με ωραίο βυζί που το έχει φάτσα φόρα στο σαλοναρισμα
όχι βρε λέω για αυτήν που έγραψες κριτική στο Μπέλα Ντόνα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
όχι βρε λέω για αυτήν που έγραψες κριτική στο Μπέλα Ντόμνα
Όχι Natasa την έχει κανονικά ,κοκκινομάλλα μπες δες .και εγώ άμα δεν την γαμουσα δεν θα την προσεχα εκεί.
Και πραγματικά μου κάνει εντύπωση που δεν έχει αναφορές από άλλους .
Έχει μια άλλη Ουκρανή ναστια πρωινή στο Μπέλλα Ντόνα αλλά δεν την έχω δει από κοντά
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
1,80 λέγει είναι τόσο αψηλή;;
Όχι Natasa την έχει κανονικά ,κοκκινομάλλα μπες δες .και εγώ άμα δεν την γαμουσα δεν θα την προσεχα εκεί.
Και πραγματικά μου κάνει εντύπωση που δεν έχει αναφορές από άλλους .
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Εγω γιατί θυμάμαι, ότι στις αρχές τον έπαιρνε ακαποτα..... Και δεν έλεγε μα και μου.... Μετά το γύρισε.... Αφού έκανε το τατουάζ... Και φύγει για πρώτη φορά......
Θεωρώ, ότι κάπου εκεί έκαψε τον εγκέφαλο της... Μέχρι τότε ήταν πολύ ξηγημενη και παθιασμένη μέσα.. Είχε έρωτα με τον πουτσο.....
Όλο το χέρι βάζαμε στο κωλαράκι της κάποτε... Τώρα ούτε ακαποτο τσιμπο; μπράβο τι βικτωρακι...
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
673
Πόντοι
301
Επισκεψη στην χουανιτα. Με κέρδισε η εμφανιση, παω στο δωματιο με το απλο προγραμμα. Στο σεξ κομμωδινο στην πιπα η τυπισσα τον εβαζε με το ζορι μεσα σε τιποτα δεκτικη ουτε να την ακου πησω σχεδον δεν ηθελε μεγαλο μαυρο απο μενα
ανεβασα κριτικη μπορουσες να τσεκαρεις!!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
Παλικάρι μου αυτό είχες να γράψεις ;
Εγώ βγήκα γιατί ήταν δηλωμένο ότι θα περάσω βόλτα.
Ότι είδα το μετέφερα .
Τις ειρωνείες κρατά τες για άλλο φόρουμ.
Εσύ γιατί ποτέ δεν γράφεις για τσάρκα που πήγες και το παίζεις σε εμάς συντονιστής;δεν θυμάμαι να αναφέρεις κοπέλες εκτός από τις δύο στοχευμένες και την καινούρια αγαπημένη σου .
Ούτε εγώ ήθελα να δω μερικές που είδα αλλά πέρασα για την γενική ενημέρωση δεν πήγα μόνο για την πάρτη μου βόλτα
Δικαιωμα μου να γραφω για οποια θελω. Αν κανω τσαρκα και δεν παω στοχευμενα καπου τοτε να γραψω αλλιως δεν ειναι υποχρεωση μου. Τωρα αν εσυ πηγες ειδες απλα για να μπεις να δεις και να ενημερωσεις μπραβο σου. Ο καθενας σπαταλα τον χρονο του οπως ο ιδιος γουσταρει.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Δικαιωμα μου να γραφω για οποια θελω. Αν κανω τσαρκα και δεν παω στοχευμενα καπου τοτε να γραψω αλλιως δεν ειναι υποχρεωση μου. Τωρα αν εσυ πηγες ειδες απλα για να μπεις να δεις και να ενημερωσεις μπραβο σου. Ο καθενας σπαταλα τον χρονο του οπως ο ιδιος γουσταρει.
Ρίζο ε Ρίζο ....
Και εμένα δικαίωμα μου είναι να σου λέω ότι ο μόνος που κάνει τελικά τον Πολύξερο με μηδενική εμπειρία είσαι εσύ .
Δεν χρειαζόταν να γράψεις κάτι με παράθεση στην βόλτα μου ,ειδικά για να με προσβάλεις και να ειρωνευτεις ότι χάρη σε εσένα έγινε αυτό .
Βγαίνω πολλά χρόνια για να χρειάζομαι καθοδήγηση
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
Ρίζο ε Ρίζο ....
Και εμένα δικαίωμα μου είναι να σου λέω ότι ο μόνος που κάνει τελικά τον Πολύξερο με μηδενική εμπειρία είσαι εσύ .
Δεν χρειαζόταν να γράψεις κάτι με παράθεση στην βόλτα μου ,ειδικά για να με προσβάλεις και να ειρωνευτεις ότι χάρη σε εσένα έγινε αυτό .
Βγαίνω πολλά χρόνια για να χρειάζομαι καθοδήγηση
Αντε βρε σουργελο. Μηδενικη εμπειρια θα πεις εσυ σε μενα? ΕΣΥ σε ΜΕΝΑ. Ελα ρε γελανε και οι πετρες.
Εισαι τοσο μπουφος που νομιζεις σε προσβαλα και σε ειρωνευτηκα. Ισα ισα σου ειπα να συνεχισεις ετσι και να γραφεις για τις εμπειριες σου γιαυτο υπαρχει το σαιτ οχι να γραφεις ανουσια μηνυματα σε αλλα μελη σαν γκομενα που μιλαει στο τηλεφωνο για 1 θεμα για 500 ωρες.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Αντε βρε σουργελο. Μηδενικη εμπειρια θα πεις εσυ σε μενα? ΕΣΥ σε ΜΕΝΑ. Ελα ρε γελανε και οι πετρες.
Εισαι τοσο μπουφος που νομιζεις σε προσβαλα και σε ειρωνευτηκα. Ισα ισα σου ειπα να συνεχισεις ετσι και να γραφεις για τις εμπειριες σου γιαυτο υπαρχει το σαιτ οχι να γραφεις ανουσια μηνυματα σε αλλα μελη σαν γκομενα που μιλαει στο τηλεφωνο για 1 θεμα για 500 ωρες.
Μαζί σου γελάνε όλοι όχι μαζί μου .και τα κεφάλαια για τον εαυτό σου δεν τα κατάλαβα...τι είσαι εσύ δλδ;
Το τελευταίο ουσιώδες μύνημα που έγραψες ήταν αρχές Ιανουαρίου "πήγα στην αγάπη μου την Λάρα και ευτυχώς δεν με μάλωσε γιατί είχα να πάω καιρό ".
Συγκεντρώσου και μην ξεφτιλιζεσαι άλλο .
Το μόνο που κάνεις είναι να σχολιάζεις αρνητικά και να μαλώνεις με όλα τα μέλη που δεν πάνε σε αυτές που πας εσύ .
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
Μαζί σου γελάνε όλοι όχι μαζί μου .και τα κεφάλαια για τον εαυτό σου δεν τα κατάλαβα...τι είσαι εσύ δλδ;
Το τελευταίο ουσιώδες μύνημα που έγραψες ήταν αρχές Ιανουαρίου "πήγα στην αγάπη μου την Λάρα και ευτυχώς δεν με μάλωσε γιατί είχα να πάω καιρό ".
Συγκεντρώσου και μην ξεφτιλιζεσαι άλλο .
Το μόνο που κάνεις είναι να σχολιάζεις αρνητικά και να μαλώνεις με όλα τα μέλη που δεν πάνε σε αυτές που πας εσύ .
Το τελευταιο ουσιωδες μηνυμα δεν μας ενδιαφερει. Κατσε διαβαζε κριτικες π εχω γραψει βλαξ με τις 4 κριτικες.
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
313
Like
1.435
Πόντοι
201
ανεβασα κριτικη μπορουσες να τσεκαρεις!!
Κι εγω δεν τσεκαρα και εκανε τα ιδια και σε μενα. Οποιος δε διαβαζει πληρωνει και μαθαίνει που λενε και στο χωριο μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom