Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.215
Κριτικές
19
Like
7.171
Πόντοι
3.346
Ολα είναι σχετικά ,γράφεις την εμπειρία σου ,δεν σημαίνει ότι όλοι θα περάσουν το ίδιο καλά.
Σε άλλους μπορεί να μην αρέσει γιατί έχουν αλλά γούστα,μπορεί να ζητάνε διαφορετικά πράγματα και πολλά άλλα ..
Όταν καταλάβουν αρκετοί εδώ ,πόσο μάλλον οι κλειδαρότρυπες ,ότι στα στούντιο πας πρώτα απ' όλα για την προσωπική σου ανάγκη ,θα μάθουν να διαλέγουν και μόνοι τους .
Και εγώ έχω τύχει πάνω σε τσάρκα πολλές φορές κοπέλες που ακούς μέρα νύχτα εδώ μέσα αλλά κατέληγα σε κάποια που γούσταρα εγώ να μπω και όχι εκεί που γράφει ο άλλος ότι πέρασε καλά και με χίλιες σάλτσες στα σχόλια..
Το ίδιο ακριβώς έγινε όταν είχα πάει στη Αλίνα την Ρουμάνα ..όταν την ανέφερα πάλι ξένιζε σε πολλούς .
Ακριβώς πάλι το ίδιο όταν πήγα στην Μαρίνα στο βίλλα πριβέ ,μόνο δύο τρεις ήταν αυτή που λίγο είχαν ιδέα ..
Άρα κάτι δεν πάει καλά με τις βόλτες πολλών .
έτσι ακριβώς :thumbsup: αν θυμάσαι όταν είχα γράψει κριτική για την Ρωσίδα Αγάπη τις επόμενες μέρες γινόταν χαμός στα στούντιο της αλυσίδας που δουλεύει. Τότε χρέωνε το πρόγραμμα της 1 ώρας 100 ευρώ και μετά από όλο αυτό τον ντόρο το πήγε στα 150 ευρώ :confused:

Φίλε είναι απλά μια τίμια επιλογή και για μένα τουλάχιστον στα γούστα μου .
Δεν ξέρω τι μπορεί να κάνει στον καθένα και σε προγράμματα ,μπορεί να είναι και καλύτερη μπορεί να αποδειχθεί και φόλα

αν δεν έγραφες κριτική δεν θα την είχα δει, σήμερα κοίταξα τις φωτογραφίες της στο άλλο site και μου άρεσε πολύ από θέμα εμφάνισης. Αν κάνει έστω και αυτά τα αυτονόητα που ανέφερες θα τιμηθεί σύντομα γιατί είναι ωραία παρουσία για να μπει στο παλμαρέ.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
έτσι ακριβώς :thumbsup: αν θυμάσαι όταν είχα γράψει κριτική για την Ρωσίδα Αγάπη τις επόμενες μέρες γινόταν χαμός στα στούντιο της αλυσίδας που δουλεύει. Τότε χρέωνε το πρόγραμμα της 1 ώρας 100 ευρώ και μετά από αυτό το πήγε στα 150 ευρώ :confused:


αν δεν έγραφες κριτική δεν θα την είχα δει, σήμερα κοίταξα τις φωτογραφίες της στο άλλο site και μου άρεσε πολύ από θέμα εμφάνισης. Αν κάνει έστω και αυτά τα αυτονόητα που ανέφερες θα τιμηθεί σύντομα γιατί είναι ωραία παρουσία για να μπει στο παλμαρέ.
Τις μέρες που γινόταν χαμός στην αγάπη πέρασα και εγώ δύο φορές και την είδα και στο βίλλα πριβέ και στο ρεντ λάιτ ..δεν μπήκα ούτε μια δεν με τράβηξε καν από το σαλόνι.
Για αυτό σου λέω ,πρέπει να μπαίνεις εκεί που σε τραβάει η καύλα σου όχι εκεί που γουσταρε ο άλλος .
Άμα από το σαλόνι κάτι σου φερνει αμφιβολίες για τον εαυτό σου δεν πετάς τα λεφτά σου
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.215
Κριτικές
19
Like
7.171
Πόντοι
3.346
Φίλε είναι απλά μια τίμια επιλογή και για μένα τουλάχιστον στα γούστα μου .
Δεν ξέρω τι μπορεί να κάνει στον καθένα και σε προγράμματα ,μπορεί να είναι και καλύτερη μπορεί να αποδειχθεί και φόλα

ελπίζω αυτοί που κοιτάνε από την κλειδαρότρυπα να μην πάνε μαζικά τις επόμενες μέρες και δεν θα υπάρχει διαθέσιμο δωμάτιο και μεγάλη αναμονή στο σαλόνι :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τις μέρες που γινόταν χαμός στην αγάπη πέρασα και εγώ δύο φορές και την είδα και στο βίλλα πριβέ και στο ρεντ λάιτ ..δεν μπήκα ούτε μια δεν με τράβηξε καν από το σαλόνι.
Για αυτό σου λέω ,πρέπει να μπαίνεις εκεί που σε τραβάει η καύλα σου όχι εκεί που γουσταρε ο άλλος .
Άμα από το σαλόνι κάτι σου φερνει αμφιβολίες για τον εαυτό σου δεν πετάς τα λεφτά σου

α μπράβο :thumbsup:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Solar

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.215
Κριτικές
19
Like
7.171
Πόντοι
3.346
Τις μέρες που γινόταν χαμός στην αγάπη πέρασα και εγώ δύο φορές και την είδα και στο βίλλα πριβέ και στο ρεντ λάιτ ..δεν μπήκα ούτε μια δεν με τράβηξε καν από το σαλόνι.
Για αυτό σου λέω ,πρέπει να μπαίνεις εκεί που σε τραβάει η καύλα σου όχι εκεί που γουσταρε ο άλλος .
Άμα από το σαλόνι κάτι σου φερνει αμφιβολίες για τον εαυτό σου δεν πετάς τα λεφτά σου

ξέρεις πιο είναι το γαμώτο σ' όλο αυτό, μόλις έγραψα κριτική για την Αγάπη μετά από λίγες μέρες το πρόγραμμα 1 ώρας πήγε από 100 ευρώ στα 150 ευρώ.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
ελπίζω αυτοί που κοιτάνε από την κλειδαρότρυπα να μην πάνε μαζικά τις επόμενες μέρες και δεν θα υπάρχει διαθέσιμο δωμάτιο και μεγάλη αναμονή στο σαλόνι :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:



α μπράβο :thumbsup:
Αυτό κρατάει πάντα λίγες μέρες .
Εδώ είχε γίνει ουρά στην Νάταλι στο γκοντιβα .
Για να καταλάβεις για τι μαλακες είναι μερικοί ..περίμεναν να τους χύνει με την σειρά λες και είναι το έξυπνο λάστιχο.
Όταν θα αποκτήσουν εμπειρία και μυαλό οι νεομπουρδελιαρηδες που δύσκολο πλέον αφού όλοι καθοδηγούνται αποκλειστικά με το ίντερνετ ίσως αλλάξουν κάποια πράγματα .
Μέχρι τότε και πολλές αναφορές και τσάρκες που διαβάζεις εδώ μέσα είναι εικονικές και το έχω καταλάβει εδώ και καιρό .
Παίρνουν τηλέφωνο απλά σπάνε τα αρχιδια των τσατσάδων ,μπαίνουν και στο άλλο σάιτ και ανεβάζουν εδώ ότι μαλακια τους κατέβει.
Επίσης κάποιοι όταν σου γράφουν η τάδε είναι μουναρος παίζει να την είδαν μόνο στην φωτογραφία..για αυτό μετά πας με μένεις μαλακας
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.215
Κριτικές
19
Like
7.171
Πόντοι
3.346
Αυτό κρατάει πάντα λίγες μέρες .
Εδώ είχε γίνει ουρά στην Νάταλι στο γκοντιβα .
Για να καταλάβεις για τι μαλακες είναι μερικοί ..περίμεναν να τους χύνει με την σειρά λες και είναι το έξυπνο λάστιχο.
Όταν θα αποκτήσουν εμπειρία και μυαλό οι νεομπουρδελιαρηδες που δύσκολο πλέον αφού όλοι καθοδηγούνται αποκλειστικά με το ίντερνετ ίσως αλλάξουν κάποια πράγματα .
Μέχρι τότε και πολλές αναφορές και τσάρκες που διαβάζεις εδώ μέσα είναι εικονικές και το έχω καταλάβει εδώ και καιρό .
Παίρνουν τηλέφωνο απλά σπάνε τα αρχιδια των τσατσάδων ,μπαίνουν και στο άλλο σάιτ και ανεβάζουν εδώ ότι μαλακια τους κατέβει.
Επίσης κάποιοι όταν σου γράφουν η τάδε είναι μουναρος παίζει να την είδαν μόνο στην φωτογραφία..για αυτό μετά πας με μένεις μαλακας

+1 :thumbsup:

προβλέπω να γίνεται αυτό που έγινε με την Νάρυ να ξεκινάει από 50 το απλό :confused:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.215
Κριτικές
19
Like
7.171
Πόντοι
3.346
Μέχρι τότε και πολλές αναφορές και τσάρκες που διαβάζεις εδώ μέσα είναι εικονικές και το έχω καταλάβει εδώ και καιρό .

Σίγουρα! σιγά σιγά μεταβαίνουμε στην ψηφιακή εποχή και το εικονικό σεξ θα κυριαρχήσει του κανονικού
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.215
Κριτικές
19
Like
7.171
Πόντοι
3.346
Σύντομη ιστορία

Δούλευε πριν 4-5 χρόνια στα στούντιο ένα πιπινάκι από την Μολδαβία η Ήρα, ο @al pacino σίγουρα την θυμάται. Όταν ξεκίνησε να δουλεύει δούλευε αρχικά σ' ένα στούντιο επί της οδού Φρίξου και μετά στο Α2 στούντιο που δεν υπάρχει τώρα (αυτό που ήταν απέναντι από το paradise). Στα πρώτα της βήματα στoν χώρο των στούντιο τα έσπαγε μέσα στο δωμάτιο από υπηρεσίες και συνδίαζε ομορφιά, νεότητα και καλές υπηρεσίες. Κοινώς είχε όλο το πακέτο να γίνει μια νέα Πάολα (αυτή του playboy) ή μια νέα Λάρα για κάποιους (για να μην στεναχωρήσω και τους φαν της Λάρας). Αντ' αυτού όμως έγινε ένα από τα μεγαλύτερα κομοδίνα στην πορεία μέχρι που εξαφανίστηκε εντελώς από τα στούντιο της πόλης. Όταν την ρώτησα γιατί όλη αυτή η αλλαγή μέσα στο δωμάτιο διότι είχα μια οικειότητα μαζί της, μου απάντησε γιατί το 50% των πελατών που έρχεται στα στούντιο είναι ότι να ναι μου είπε βρώμικοι χωρίς να κάνουν μπάνιο, ήθελαν γλωσσόφιλα ένω το στόμα τους μύριζε απαίσια και πολλά άλλα...
Εκείνη την εποχή είχαμε γράψει αποθεωτική κριτική και εγώ αλλά και ο @al pacino και η κατάληξη μετά ήταν αυτή που ανέφερα πιο πάνω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.215
Κριτικές
19
Like
7.171
Πόντοι
3.346
Εκεί πάει σιγά σιγά να φτάσει η τιμή έτσι και αλλιώς ..απλά φταίνε όσοι πάνε και τα δίνουν

συμφωνώ 100% :thumbsup:

όταν σε μία το απλό ξεκινάει από 30 καλύτερα να δώσεις 40 για γυμνό και να την πηδήξεις δύο φορές την ίδια μέρα παρά π.χ. να δώσεις 80 για μία επίσκεψη μ' ένα χύσιμο μόνο. Αυτή την τακτική την εφαρμόζει ο συναγωνιστής @Solar
Αν πράτταμε έτσι οι πιο πολλοί σίγουρα δεν θα ανέβαιναν οι τιμές
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Υπάρχει κανένας χυστης που να πήγε πρόσφατα με την γαλήνη; ισχύουν αυτά που λένε ότι παχύνε και μπαζεψε;
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Σύντομη ιστορία

Δούλευε πριν 4-5 χρόνια στα στούντιο ένα πιπινάκι από την Μολδαβία η Ήρα, ο @al pacino σίγουρα την θυμάται. Όταν ξεκίνησε να δουλεύει δούλευε αρχικά σ' ένα στούντιο επί της οδού Φρίξου και μετά στο Α2 στούντιο που δεν υπάρχει τώρα (αυτό που ήταν απέναντι από το paradise). Στα πρώτα της βήματα στoν χώρο των στούντιο τα έσπαγε μέσα στο δωμάτιο από υπηρεσίες και συνδίαζε ομορφιά, νεότητα και καλές υπηρεσίες. Κοινώς είχε όλο το πακέτο να γίνει μια νέα Πάολα (αυτή του playboy) ή μια νέα Λάρα για κάποιους (για να μην στεναχωρήσω και τους φαν της Λάρας). Αντ' αυτού όμως έγινε ένα από τα μεγαλύτερα κομοδίνα στην πορεία μέχρι που εξαφανίστηκε εντελώς από τα στούντιο της πόλης. Όταν την ρώτησα γιατί όλη αυτή η αλλαγή μέσα στο δωμάτιο διότι είχα μια οικειότητα μαζί της, μου απάντησε γιατί το 50% των πελατών που έρχεται στα στούντιο είναι ότι να ναι μου είπε βρώμικοι χωρίς να κάνουν μπάνιο, ήθελαν γλωσσόφιλα ένω το στόμα τους μύριζε απαίσια και πολλά άλλα...
Εκείνη την εποχή είχαμε γράψει αποθεωτική κριτική και εγώ αλλά και ο @al pacino και η κατάληξη μετά ήταν αυτή που ανέφερα πιο πάνω.
Έχει όμως ένα δίκιο η κοπέλα ρε σύ! Όχι για την αύξηση των τιμών αλλά για αυτά περί βρομιάς! Δυστυχώς δεν πάνε όλοι πλυμένοι ούτε κάνουν τον κόπο να πλυθούν εκεί! Και θα πω και γώ μια πολύ σχετική ιστορία! Πήγα σε ίδρυμα μπανταρισμένος σενιος και ξυρισμένος από κάτω γυαλί! Και έκανα χαβαλέ με την κοπέλα στον έφερα γυαλισμένο ξυρισμένο της λεω! Και μου είπε ότι η τρίχα δεν μας πειράζει, η απλυσιά είναι το πρόβλημα το μεγάλο!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
Έχει όμως ένα δίκιο η κοπέλα ρε σύ! Όχι για την αύξηση των τιμών αλλά για αυτά περί βρομιάς! Δυστυχώς δεν πάνε όλοι πλυμένοι ούτε κάνουν τον κόπο να πλυθούν εκεί! Και θα πω και γώ μια πολύ σχετική ιστορία! Πήγα σε ίδρυμα μπανταρισμένος σενιος και ξυρισμένος από κάτω γυαλί! Και έκανα χαβαλέ με την κοπέλα στον έφερα γυαλισμένο ξυρισμένο της λεω! Και μου είπε ότι η τρίχα δεν μας πειράζει, η απλυσιά είναι το πρόβλημα το μεγάλο!
Σωστά το είπε Μπερμπαντακο,
Δεν σημαίνει ότι οπότε πάει κάποιος να γαμησει πρέπει να πηγαίνει και για αποτρίχωση.μπορει απλά να είναι αρκετά κουρεμένος ,εξάλλου η λίγη τρίχα εκεί προστατεύει το πιστεύεις η όχι ,κατά ένα βαθμό και από δερματικά..
Το βασικό είναι να είσαι καθαρός !αν δεν είμαι κατευθείαν από το σπίτι πάντα κάνω ντους και πριν το γαμησι.
Η φλωρικη κουλτούρα του φουλ αποτριχομενου σε όλο το σώμα δεν παίζει ρόλο άμα έχει να κάνει μπάνιο 2 μέρες ,όπως λέγανε μερικοί ..ξυριζω τα πόδια μου γιατί παίζω μπάλα !
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Σωστά το είπε Μπερμπαντακο,
Δεν σημαίνει ότι οπότε πάει κάποιος να γαμησει πρέπει να πηγαίνει και για αποτρίχωση.μπορει απλά να είναι αρκετά κουρεμένος ,εξάλλου η λίγη τρίχα εκεί προστατεύει το πιστεύεις η όχι ,κατά ένα βαθμό και από δερματικά..
Το βασικό είναι να είσαι καθαρός !αν δεν είμαι κατευθείαν από το σπίτι πάντα κάνω ντους και πριν το γαμησι.
Η φλωρικη κουλτούρα του φουλ αποτριχομενου σε όλο το σώμα δεν παίζει ρόλο άμα έχει να κάνει μπάνιο 2 μέρες ,όπως λέγανε μερικοί ..ξυριζω τα πόδια μου γιατί παίζω μπάλα !
Πολύ σωστά όλα! Όντως η τρίχα προστατεύει από δερματικούς ερεθισμούς! Ούτε και γώ αποτριχώνομαι, ξυρίζω μόνο τον κορμό και τα αρχιδια! Τα υπόλοιπα όταν μεγαλώσει πολύ ο θάμνος το κουρεύω! Απλά έτυχε τότε να τα πάρω όλα! Αλλά όπως είπες και σύ πάω πλυμένος η κανω ντουζ εκεί!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
Πολύ σωστά όλα! Όντως η τρίχα προστατεύει από δερματικούς ερεθισμούς! Ούτε και γώ αποτριχώνομαι, ξυρίζω μόνο τον κορμό και τα αρχιδια! Τα υπόλοιπα όταν μεγαλώσει πολύ ο θάμνος το κουρεύω! Απλά έτυχε τότε να τα πάρω όλα! Αλλά όπως είπες και σύ πάω πλυμένος η κανω ντουζ εκεί!
Δεν είμαι κατά να ξυρίζεις τα παπάρια σου και εγώ το κάνω με αποτριχωτικη κρέμα ,αλλά μόνο εκεί και όχι πάντα ,πολλές φορές απλά κουρευω.
Άμα είσαι καθαρός και θάμνο να έχεις καμία γκόμενα δεν θα σου πει τίποτα .όπως έχει και γκόμενες που έχουν τρίχα και σε ανάβουν πιο πολύ .
Πάνω από όλα να προσέχουμε την υγιεινή μας .
Όπως μαυρίζουμε εμείς πουτανες για λόγους υγιεινής έτσι και αυτές μπορούν να μας πουν βρωμιάρηδες
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Δεν είμαι κατά να ξυρίζεις τα παπάρια σου και εγώ το κάνω με αποτριχωτικη κρέμα ,αλλά μόνο εκεί και όχι πάντα ,πολλές φορές απλά κουρευω.
Άμα είσαι καθαρός και θάμνο να έχεις καμία γκόμενα δεν θα σου πει τίποτα .όπως έχει και γκόμενες που έχουν τρίχα και σε ανάβουν πιο πολύ .
Πάνω από όλα να προσέχουμε την υγιεινή μας .
Όπως μαυρίζουμε εμείς πουτανες για λόγους υγιεινής έτσι και αυτές μπορούν να μας πουν βρωμιάρηδες
Ναι ρε σύ! Όπως αρέσει στον καθέναν! Είτε καραφλό τον έχεις είτε μαλλιαρό δεν είναι το μείζον ζήτημα!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
δυστυχώς, όπως λέει και η παροιμία καλόμαθε η γριά στα σύκα. Την εκθείασαν με τόσο καλά λόγια συναγωνιστές και ιδού το αποτέλεσμα και αύξηση τιμών και υπηρεσίες μέσα στο δωμάτιο κατά παραγγελία
Μα απο την 1η φορα που ξεκινησε ζητουσε 50 για απλο η συγκεκριμενη, δεν ξερω αν ποτε το εριξε στο 40, που θα το εκανε λογο πτωσης κινησης, δεν το εκανε 50αρι μετα απο ντορο οπως η Φριντα.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Εγω γιατί θυμάμαι, ότι στις αρχές τον έπαιρνε ακαποτα..... Και δεν έλεγε μα και μου.... Μετά το γύρισε.... Αφού έκανε το τατουάζ... Και φύγει για πρώτη φορά......
Θεωρώ, ότι κάπου εκεί έκαψε τον εγκέφαλο της... Μέχρι τότε ήταν πολύ ξηγημενη και παθιασμένη μέσα.. Είχε έρωτα με τον πουτσο.....
Εεε θα αρπαξε κανα παρασιμο και θα τα εκοψε... απο αποδοση ειχε κανει μια κοιλια μια φαση, που ειχε παρει και λιγα κιλα, οταν δουλευε στο κοροβαγκου 7, αλλα παλι αξιζε μεσα στο δωματιο, τελευταια που την πληρωσα παλι μετα απο καιρο, μεσα στο δωματιο ηταν φωτια, και απο σωμα μουναρα κρατιετε καλα, απλα δεν μου κανει αισθηση να την πηδαω συνεχεια, οπως αλλες που τις ειχα/εχω βαλει στο προγραμμα.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Μα απο την 1η φορα που ξεκινησε ζητουσε 50 για απλο η συγκεκριμενη, δεν ξερω αν ποτε το εριξε στο 40, που θα το εκανε λογο πτωσης κινησης, δεν το εκανε 50αρι μετα απο ντορο οπως η Φριντα.
πρέπει να το κοιτάξουν αυτό τα μαγαζιά γιατί βλέπω (αν και το ήξερα ) μας διαβάζουν, γιατί αν το συνεχίσουν, θα σταματήσουμε να ενημερώνουμε . Γιατί η θετική κριτική συμπεριλαμβάνει και την τιμή . Θέλω να πω, πως πχ αν το απλό ξεκινούσε στα 100 ευρώ και έκανε παπάδες, εγώ θα έλεγα σιγά τα αυγά.
Από την άλλη εγώ δεν μπαίνω στα πορτοφόλια των άλλων, πόσα δίνουν, και δεν τους κρίνω, κρίνω όμως τις κοπέλες και αυτά που δίνουν σε συνδυασμό με αυτά που ζητάνε . Άλλωστε αυτήν δεν είναι και η δουλειά τους ;; Αυτό δεν παρουσιάζουν αι τσατσαδε ;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom