Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 64 άτομα (1 μέλη και 63 επισκέπτες)

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Καλησπερα μπηκα με ροζαλια
η κοπελα ειναι worth it , αξιζει τα λεφτα της
Μαυρο στην τσατσα και στο βενους βεβαια που το παιζει εξυπνη και δεν λεει οτι η κοπελα ξεκιναει απο 30 και ξεκιναει να σου λεει απο το 40 :birdman::birdman::birdman:
 

Neosstinthess

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
14
Like
14
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα υπάρχει κανενα στριπτιζάδικο εδω με live sex show με ζευγάρια;;
Ευχαριστώ
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
140
Like
215
Πόντοι
21
Καλησπέρα στην παρέα. Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε αν δέχονται στα στούντιο γυναίκες για τρίο. Θέλω να πάω με την κοπέλα μου (έχουμε ελεύθερη σχέση) όποιος ξέρει κάτι να μου πει. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Καλησπέρα στην παρέα. Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε αν δέχονται στα στούντιο γυναίκες για τρίο. Θέλω να πάω με την κοπέλα μου (έχουμε ελεύθερη σχέση) όποιος ξέρει κάτι να μου πει. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Μέσω συνεννόησης πιστεύω κάτι θα βρεις .
Δεν το είδα ποτέ με τα μάτια μου.
Αλλά καλό είναι να πας μια βόλτα και να ρωτήσεις ,ίσως κάποιες δεχτούν .
Μην πάρεις την γκόμενα και μπαίνετε από πόρτα σε πόρτα ,πιο πολύ θα σε πάρουν στο ψιλό.
Πάνε από πριν και πες θέλω να κάνω αυτό ,δέχεται η κοπέλα να φέρω την γκόμενα μου ;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
Καλησπέρα στην παρέα. Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε αν δέχονται στα στούντιο γυναίκες για τρίο. Θέλω να πάω με την κοπέλα μου (έχουμε ελεύθερη σχέση) όποιος ξέρει κάτι να μου πει. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Παρε τηλεφωνο σε καποια στουντιο που σε ενδιαφερει καποια κοπελα που ειδες να σας ενδιαφερει και ρωτα απο το τηλεφωνο. Θα γλυτωσεις χρονο ετσι.
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
140
Like
215
Πόντοι
21
Μέσω συνεννόησης πιστεύω κάτι θα βρεις .
Δεν το είδα ποτέ με τα μάτια μου.
Αλλά καλό είναι να πας μια βόλτα και να ρωτήσεις ,ίσως κάποιες δεχτούν .
Μην πάρεις την γκόμενα και μπαίνετε από πόρτα σε πόρτα ,πιο πολύ θα σε πάρουν στο ψιλό.
Πάνε από πριν και πες θέλω να κάνω αυτό ,δέχεται η κοπέλα να φέρω την γκόμενα μου ;
Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
140
Like
215
Πόντοι
21
Παρε τηλεφωνο σε καποια στουντιο που σε ενδιαφερει καποια κοπελα που ειδες να σας ενδιαφερει και ρωτα απο το τηλεφωνο. Θα γλυτωσεις χρονο ετσι.
Ναι πιθανόν να πάρω και τηλέφωνο πριν, γιατί έχουμε κάποιες κοπέλες κατά νου. Ευχαριστώ για την απάντηση
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε
Είναι το πιο σοβαρό που μπορείς να κάνεις για να σε πάρουν και σοβαρά στο τι θες.
Γνώμη μου στο τηλ ,μπορεί να τρως και άκυρο γιατί μπορεί να νομίζουν ότι περνάς την ώρα σου σαν παιδάκι .
Πάρε τον παραδοσιακό τρόπο .
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
140
Like
215
Πόντοι
21
Είναι το πιο σοβαρό που μπορείς να κάνεις για να σε πάρουν και σοβαρά στο τι θες.
Γνώμη μου στο τηλ ,μπορεί να τρως και άκυρο γιατί μπορεί να νομίζουν ότι περνάς την ώρα σου σαν παιδάκι .
Πάρε τον παραδοσιακό τρόπο .
Ναι θα πάω κιόλας να ρωτήσω, μην πάμε κατευθείαν και φάμε κανα άκυρο!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.240
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346
οπως μπαινεις στα 3 των λας βεγκας το αριστερο το μονο του.

μήπως θυμάσαι τα ονόματα από τις κοπέλες, γιατί από το venus-las vegas τις έχω δοκιμάσει σχεδόν όλες τις κοπέλες. Αν βγω κανένα βράδυ για τσάρκα να πάρω και εγώ δύο κοπέλες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.240
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346
Καλησπέρα στην παρέα. Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε αν δέχονται στα στούντιο γυναίκες για τρίο. Θέλω να πάω με την κοπέλα μου (έχουμε ελεύθερη σχέση) όποιος ξέρει κάτι να μου πει. Ευχαριστώ εκ των προτέρων

μπορώ να σε βοηθήσω εγώ γιατί γνωρίζω κοπέλα που το κάνει. Μπορώ να σου πω σε pm αλλά θέλω αν σου δώσω την πληροφορία και πας, μετά να γράψεις κριτική στο κατάλογο αλλά να αφήσεις και ένα σύντομο σχόλιο εδώ στο νήμα της μπουρδελοκατάστασης. Αν ενδιαφέρσαι στείλε μου pm
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.240
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346
Παιδιά καλησπέρα υπάρχει κανενα στριπτιζάδικο εδω με live sex show με ζευγάρια;;
Ευχαριστώ

σε λάθος νήμα είσαι φίλε. Αν θέλεις κάνε την ερώτηση στο αντίστοιχο νήμα των strip, αλλά αν διαβάσεις λίγο τα νήματα θα πάρεις την πληροφορία που ζητάς. Ψάξου λίγο μην τα θέλετε όλα στο πιάτο μασημένη τροφή
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
140
Like
215
Πόντοι
21
μπορώ να σε βοηθήσω εγώ γιατί γνωρίζω κοπέλα που το κάνει. Μπορώ να σου πω σε pm αλλά θέλω αν σου δώσω την πληροφορία και πας, μετά να γράψεις κριτική στο κατάλογο αλλά να αφήσεις και ένα σύντομο σχόλιο εδώ στο νήμα της μπουρδελοκατάστασης. Αν ενδιαφέρσαι στείλε μου pm
Οκ φίλε
Ευχαριστώ
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
140
Like
215
Πόντοι
21
μπορώ να σε βοηθήσω εγώ γιατί γνωρίζω κοπέλα που το κάνει. Μπορώ να σου πω σε pm αλλά θέλω αν σου δώσω την πληροφορία και πας, μετά να γράψεις κριτική στο κατάλογο αλλά να αφήσεις και ένα σύντομο σχόλιο εδώ στο νήμα της μπουρδελοκατάστασης. Αν ενδιαφέρσαι στείλε μου pm
Μήπως μπορείς να μου στείλεις εσύ μήνυμα; Γιατί εγώ για κάποιο λόγο δεν μπορώ
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
140
Like
215
Πόντοι
21

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.240
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom