Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (3 μέλη και 63 επισκέπτες)

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
221
Like
365
Πόντοι
21
τηλέφωνο από las vegas και venus angels υπαρχει??
 

Lympe

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
66
Like
195
Πόντοι
0
Μάγκες μου πέραν της αμπερ όντως οι περισσότερες λατινες δεν ήταν κάτι τρελό.

Αυτη που μου άρεσε πολυ ηταν η μπελα (όχι αυτή του παρανταης) που ήταν εδώ μαξ καμία βδομάδα αλλά χάθηκε.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Αυτό φίλε θέλω να πάω και εγώ να το δοκιμάσω ..όχι Σάββατο βέβαια ..ήδη κατεβαίνουν καραβάνια ,έχει και κάτι εκδρομές στο Βαρδάρη συν τους Σκοπιανούς .
Αν είναι αύριο βράδυ κατά πάσα πιθανότητα θα πάω οπωσδηποτε ..
Πάντως κρύβετε λόγια και μην πολύ εκθιαζουμε μέχρι να πάμε να δούμε ,γιατί θα ακούσουμε πάλι κανένα 50 απλό και πάλι θα φύγω τσαντισμενος
Καμια ενημερωση θα κανεις ? Γιατι περα απο καμια ενημερωση μας εχεις ζαλισει τα παπαρια με το τι σκεφτεται το μυαλο σου να κανει. Σε λιγο θα αρχισεις να μας λες και για τον καιρο εξω. Κουρασες. Οσο για το 50αρι και θα φυγεις τσαντισμενος τι ανησυχεις μωρη φτωχαντζα, οι πιατσοβιες εκει διπλα ειναι, πανε δωσε ενα 20 αρικο και κανε την δουλεια σου. Μην πανε και τζαμπα οι βενζινες η πας με κανα λεωφορειο ? Εισαι για μεγαλο δουλεμα.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Σονια 4/10 από μένα...
Πες καμια λεπτομερεια παραπανω. Τι προγραμμα πηρες τι δεν σου αρεσε κτλπ γιατι εγω πηγα 2η φορα σημερα με μεγαλο προγραμμα και περασα σουπερ. Δεν θα εγραφα τιποτα αλλα μερικοι θα αρχισουν τις σαχλαμαρες τους αλλα ειδα το ποστ σου και εχω περιεργεια να δω τι θα γραψεις γιατι προσωπικα ξερω τι εστι Σονια.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Καμια ενημερωση θα κανεις ? Γιατι περα απο καμια ενημερωση μας εχεις ζαλισει τα παπαρια με το τι σκεφτεται το μυαλο σου να κανει. Σε λιγο θα αρχισεις να μας λες και για τον καιρο εξω. Κουρασες. Οσο για το 50αρι και θα φυγεις τσαντισμενος τι ανησυχεις μωρη φτωχαντζα, οι πιατσοβιες εκει διπλα ειναι, πανε δωσε ενα 20 αρικο και κανε την δουλεια σου. Μην πανε και τζαμπα οι βενζινες η πας με κανα λεωφορειο ? Εισαι για μεγαλο δουλεμα.
"Μωρη φτωχατζα" λένε μόνο κάτι αδερφαρες σαν εσένα.
Πιωμενος είσαι σαββατιατικα ρε καραγκιόζη;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πες καμια λεπτομερεια παραπανω. Τι προγραμμα πηρες τι δεν σου αρεσε κτλπ γιατι εγω πηγα 2η φορα σημερα με μεγαλο προγραμμα και περασα σουπερ. Δεν θα εγραφα τιποτα αλλα μερικοι θα αρχισουν τις σαχλαμαρες τους αλλα ειδα το ποστ σου και εχω περιεργεια να δω τι θα γραψεις γιατι προσωπικα ξερω τι εστι Σονια.
Α για αυτό τρελάθηκες...
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
"Μωρη φτωχατζα" λένε μόνο κάτι αδερφαρες σαν εσένα.
Πιωμενος είσαι σαββατιατικα ρε καραγκιόζη;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Οχι απλα αυτα που λεω επαληθευονται με το τι μαλακειες εχεις γραψει τον τελευταιο καιρο εδω μεσα. Που να αρχισω τις παραθεσεις στα τελευταια σου ποστς αλλα ασε νυσταξα και λεω να την πεσω για υπνο. Πολυ ασχοληθηκα με την παρτυ σου για σημερα. 1 ποστ φαρμακερο και πολυ σου ειναι.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Οχι απλα αυτα που λεω επαληθευονται με το τι μαλακειες εχεις γραψει τον τελευταιο καιρο εδω μεσα. Που να αρχισω τις παραθεσεις στα τελευταια σου ποστς αλλα ασε νυσταξα και λεω να την πεσω για υπνο. Πολυ ασχοληθηκα με την παρτυ σου για σημερα. 1 ποστ φαρμακερο και πολυ σου ειναι.
Τραβά γαμησου και μέτρα και τα πρόβατα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Humax

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Απαντησεις δημοτικου...
Ρε βλάκα ,άλλη δουλειά δεν έχεις και ασχολείσαι μαζί μου όλη μέρα ;
Δεν είδα κανένα μέλος να παραπονιέται για μενα η να έχουμε αντιπαράθεση ..
Σε όποιο νήμα μπαίνεις όλη μέρα ψάχνεις να μαλώσεις .
Γιατί δεν πας να το κοιτάξεις λίγο ..έχεις σοβαρά θέματα .
 
  • Like
Αντιδράσεις: Humax
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
Επισκεψη στην χουανιτα. Με κέρδισε η εμφανιση, παω στο δωματιο με το απλο προγραμμα. Στο σεξ κομμωδινο στην πιπα η τυπισσα τον εβαζε με το ζορι μεσα σε τιποτα δεκτικη ουτε να την ακου πησω σχεδον δεν ηθελε μεγαλο μαυρο απο μενα
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.487
Πόντοι
456
Επισκεψη στην χουανιτα. Με κέρδισε η εμφανιση, παω στο δωματιο με το απλο προγραμμα. Στο σεξ κομμωδινο στην πιπα η τυπισσα τον εβαζε με το ζορι μεσα σε τιποτα δεκτικη ουτε να την ακου πησω σχεδον δεν ηθελε μεγαλο μαυρο απο μενα
πηγα και εγω,υπαρχει καρτελα για την κοπελα να γραψω;Εγω εμεινα ευχαριστημενος παντως!
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Το ιδιο γινότανε ένα καιρό και με τις Ταϊλάνδες και εξαφανίστηκαν σε μια νύχτα ..
Όχι ότι πιάσανε τόπο
Ταυλανδες τις πλάκας.. αυτές δεν τις γαμαν ούτε στην Ταυλανδη
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Όλα είχαν ,Βένους ,βίλλες ,γκοντιβα..
Στις βιλλες ήταν ουζμπεκες κ Καζακσταν. Και την Ναρη στην αρχή ταυλανδεζα λέγαν με το που την μιλησα ταυλανδεζικα με κοιτουσε σαν εξωγήινο
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Ταυλανδες τις πλάκας.. αυτές δεν τις γαμαν ούτε στην Ταυλανδη
Ναι εννοείται..να χαμε να λέγαμε .
Την αμαρτία μου βέβαια την έκανα ..είχα γαμησει στο Βένους την Μαγια που φορούσε σιδεράκια ! Χαχαχα ..ήταν πολύ πετιτ και με 30 ευρώ λέω δεν γαμιεται
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Στις βιλλες ήταν ουζμπεκες κ Καζακσταν. Και την Ναρη στην αρχή ταυλανδεζα λέγαν με το που την μιλησα ταυλανδεζικα με κοιτουσε σαν εξωγήινο
Ναι το θυμάμαι ,αλλά εκείνη κάνει μπαμ ότι είναι ουζμπεκα .καμία σχέση με Ταϊλάνδη ,Κίνα οτιδήποτε την διαφήμιζαν
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Ναι εννοείται..να χαμε να λέγαμε .
Την αμαρτία μου βέβαια την έκανα ..είχα γαμησει στο Βένους την Μαγια που φορούσε σιδεράκια ! Χαχαχα ..ήταν πολύ πετιτ και με 30 ευρώ λέω δεν γαμιεται
Πάντως το Μάγια... στάνταρ την βάφτισε η Αθηνά. Μαγιά ούτε για δείγμα σαν όνομα στην Ταυλανδη
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Πάντως το Μάγια... στάνταρ την βάφτισε η Αθηνά. Μαγιά ούτε για δείγμα σαν όνομα στην Ταυλανδη
Καλό καυλακι ήτανε οχι δεν έλεγε ..απλά χαζογελουσε συνέχεια σαν μαστουρωμενο .
Πιο πολύ πήγα γιατι στο γκοντιβα και κάτι άλλες που είχα δει ήταν πολύ χάλια .
Νομίζω στο γκοντιβα ήταν και χοντρή
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Καλό καυλακι ήτανε οχι δεν έλεγε ..απλά χαζογελουσε συνέχεια σαν μαστουρωμενο .
Πιο πολύ πήγα γιατι στο γκοντιβα και κάτι άλλες που είχα δει ήταν πολύ χάλια .
Νομίζω στο γκοντιβα ήταν και χοντρή
Ναι σωστά. Εκατομμύρια γυναίκες στην Ταυλανδη κ αυτοι φέραν την χοντρη. Τόσες πετιτ ρε πουστη μου και πολλά καλά κορμιά. Ασε που από φάτσα όλες ήταν για το αναθεμα
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Ναι σωστά. Εκατομμύρια γυναίκες στην Ταυλανδη κ αυτοι φέραν την χοντρη. Τόσες πετιτ ρε πουστη μου και πολλά καλά κορμιά. Ασε που από φάτσα όλες ήταν για το αναθεμα
Να σου πω την αλήθεια ,τόσα χρόνια που ήθελα να γαμησω καθαρή ασιατισσα ,όταν είδα αυτές στα στούντιο απογοητεύτηκα!λέω τόσο παραμύθι τρώμε ;
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Να σου πω την αλήθεια ,τόσα χρόνια που ήθελα να γαμησω καθαρή ασιατισσα ,όταν είδα αυτές στα στούντιο απογοητεύτηκα!λέω τόσο παραμύθι τρώμε ;
Φιλε εγώ της έζησε. Και κάθε καρυδιάς καρύδι και από όλα τα κοινωνικά στρώματα. Μια χαρα ειναι. Συζουσα με μια κ εχω παιδί μαζι της.
Πάντως που να δεις τις Κορεατισες! Αλλο πράγμα. Καλές κ οι βιετναμεζες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom