Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (3 μέλη και 36 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
θα μπει στην λίστα al για μελλοντική συνάντηση :hi:
Κοντοπούτανο αλλά ομορφούλα με μεγάλη πεταχτή κωλάρα...

Επίσης κάτι που είδα χθες και δε μου άρεσε είναι ότι το Νικ.ουρανου 28 το κάνανε σκατα απ'έξω.Βαψανε δηλαδή με σπρέι συνθήματα και μαλακίες :jerking:
Σκουλήκια οι μάνες σας είναι πουτανες και τέτοια
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
Επίσης κάτι που είδα χθες και δε μου άρεσε είναι ότι το Νικ.ουρανου 28 το κάνανε σκατα απ'έξω.Βαψανε δηλαδή με σπρέι συνθήματα και μαλακίες :jerking:
Σκουλήκια οι μάνες σας είναι πουτανες και τέτοια

όντως αυτά είναι βλακείες, πάντα υπάρχουν ανεγκέφαλοι δυστυχώς
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
Μπηκα σε αυτο με τα 2 κοριτσια. Η τσατσα συμπαθητικη αλανι. Προγραμμα λοιπον με φουλ εξτρα αναλ τζακουζι κτλ μια ωριτσα οπου γυρισαμε μια πολυ ωραια τσοντουλα 2 επαναληψεων. Φουλ gfe. Money well spent. Αυτα να περνατε και να γαματε καλα και φτανει ρε μαλακες με τη μιρλα και τα μαλωματα.

το venus είναι αυτό που αναφέρεις με τις δύο κοπέλες, μάλλον θα είχε την Σουζάνα και την Ρόζα το βράδυ.
 

peter127

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2013
Μηνύματα
86
Like
96
Πόντοι
0

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
επειδη κολησα στο ιδιο σημειο της αφηγησης: νομιζω εννοει το ξυλινο με νταρια και καθριν

μάλλον όχι το venus εννοούσε, αλλά καλύτερα να μας το διευκρινίσει ο συναγωνιστής
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
μάλλον όχι το venus εννοούσε, αλλά καλύτερα να μας το διευκρινίσει ο συναγωνιστής

πήγα σήμερα το πρωί από το venus και πήρα τη Κατερίνα, ανέβασα κριτική στον κατάλογο, περιμένω να δημοσιευτεί.

Υ.Γ. @al pacino @Μπερμπαντακος την Αθηνά δεν την βρήκα τελικά σήμερα στάθηκα άτυχος, για να της ανοίξω την συζήτηση για τα ζητήματα περί ενημέρωσης που αναφέραμε εδώ στο νήμα. Μακάρι στην επόμενη τσάρκα μου που θα πάω για το πουλέν μου την Σούζη να την βρω και να γίνει αυτή η πολυπόθητη συζήτηση :hi:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
Χτες το βραδυ κατεβηκα συμφωνα με το αλλο σαιτ στοχευμενα για Σασα στο ρεντ ντιαμοντ. Συμπαθητικο κοριτσακι νορμαλ κυβικων δεν δουλευε το τζακουζι οποτε εφυγα απραγος. Αναφερω ως παρενθεση οταν ζητησα φιλια ζητησε εξτρα χρηματα και καπου εδω ξεκινησε η μινι τσαρκα μου.

το θέμα είναι ότι δίνει φιλιά ασχέτως αν τα χρεώνει ως έξτρα υπηρεσία. Συνήθως οι ωραίες γυναίκες ζητάνε επιπλέον ως έξτρα γιατί ξέρουν ότι είναι όμορφες και μετράνε και προσπαθούν να πάρουν όσα χρήματα γίνεται περισσότερα. Σίγουρα αν θα βγω βραδινή τσάρκα θα την πάρω μια φορά σε μεγάλο πρόγραμμα να δω τι ψάρια πιάνει.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Επίσης πέρασα είδα Μαρίζα...την είχα δει πριν κάνα χρόνο στο golden αλλά τότε είχε πολύ σκοτάδι και δεν είδα καλά μάλλον.
Ένα θα πω...αν αυτό το μπάζο ξεκινάει από 40€ τότε δικαίως η Λάρα ζητάει 50€ και ακόμα πιο δικαίως η Ρίτα ανέβασε +10€ τα προγράμματα.
Τυφλοί δεν είμαστε ρε παιδιά :jerking:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
Επίσης πέρασα είδα Μαρίζα...την είχα δει πριν κάνα χρόνο στο golden αλλά τότε είχε πολύ σκοτάδι και δεν είδα καλά μάλλον.
Ένα θα πω...αν αυτό το μπάζο ξεκινάει από 40€ τότε δικαίως η Λάρα ζητάει 50€ και ακόμα πιο δικαίως η Ρίτα ανέβασε +10€ τα προγράμματα.
Τυφλοί δεν είμαστε ρε παιδιά :jerking:

όταν βγω ξανά βόλτα θα περάσω να την δω μόνο και μόνο από περιέργεια. Για να το λες φαντάζομαι τι μπαζάκι θα είναι :tooth:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
Από αυτό που βλέπεις στις φωτογραφίες της στο άλλο σάιτ, σκέψου το διπλάσιο

κατάλαβα :thumbsup: (την θυμήθηκα από το tatto που έχει στο μπούτι της είναι πολύ χαρακτηριστικό)

Υ.Γ. Αυτή αν θυμάμαι καλά πριν 3-4 χρόνια (την εποχή που δούλευε η περιβόητη Πάολα στο playboy) και πριν αρχίσει να δουλεύει για τα στούντιο της αλυσίδας, δούλευε σ' ένα στούντιο επί της οδού Φρίξου σε κάποιο από αυτά που είναι απέναντι από το sex and the city. Είχα κάνει το κασκαντεριλίκι τότε και είχα περάσει μαζί της, πολύ μεγάλη ξεπέτα ούτε για 10 ευρώ στο μεταξουργείο δεν κάνει. Οι φωτογραφίες της είναι παλιές από εκείνη την εποχή.
 
Τελευταία τροποποίηση:

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
εμ για αυτο έγραφα εγω φακλανοπολεμος , ιδίως αυτές οι Λατίνες , τι να πω....

σύντροφε θα ορμήξουμε στην νέα άφιξη την συντρόφισσα Σάσα από την Ρωσία. :wink: Οι Λατίνες δεν είναι για μας τους σλαβολάτρες. Μπουμπουκάκι είναι όπως είδα τις φωτογραφίες της στο άλλο site. Με την πρώτη ευκαιρία που θα βγω βραδινή βόλτα θα πάω να τσεκάρω
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
σύντροφε θα ορμήξουμε στην νέα άφιξη την συντρόφισσα Σάσα από την Ρωσία. :wink: Οι Λατίνες δεν είναι για μας τους σλαβολάτρες. Μπουμπουκάκι είναι όπως είδα τις φωτογραφίες της στο άλλο site. Με την πρώτη ευκαιρία που θα βγω βραδινή βόλτα θα πάω να τσεκάρω
κάτσε πρώτα να την δεις live, γιατί πολλές από τις φωτογραφίες μέχρι το ζωντανό παίρνουν κανα 15αριά κιλά
 

Lympe

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
66
Like
195
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες. Πέρασμα πριν λίγες μέρες με Πάολα στο βίλα εροτικα. Όπως φαίνεται στις φωτογραφίες στο δίπλα σαητ έτσι είναι στη πραγματικότητα.

Προσωπικά μου αρέσει αυτό το σωματότυπο και μπήκα.

Στα του αγώνα: αεροπιπα και λίγη σε διάρκεια που σχεδόν με ξενέρωσε. Στα τεσσερα την έστησα, όπου όπως είπα επειδή γουστάρω τέτοιο στυλ σώματος για μένα ήταν πολύ καλή η φάση. Συμμετείχε αρκετά με βογγιτα κτλ ώσπου ήρθε το τέλος.

Δεν θα την ξανατιμησω πάντως έχει και καλύτερες επιλογές.

Να πω ότι συννενόηση έγινε στα ισπανικά αν και μου είπε ότι ξέρει λίγα αγγλικά σε αντίθεση με άλλες του ίδιου μαγαζιού.

Αυτά μάγκες. Θα δοκιμαστούν Chanel και κρυσταλια γιατί μου άρεσαν οι φωτό τους και θα ενημερώσω αν αξίζει κάποια.

Καλές βόλτες
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
κάτσε πρώτα να την δεις live, γιατί πολλές από τις φωτογραφίες μέχρι το ζωντανό παίρνουν κανα 15αριά κιλά

δίκιο έχεις σύντροφε γι' αυτό είπα με την πρώτη ευκαιρία θα πάω να τσεκάρω. Αλλά το πορνό-ένστικτο μου λέει ότι οι φωτογραφίες της Σάσας δεν απέχουν από την εμφάνιση της όπως και της έτερης ρωσίδας συντρόφισσας Τατιάνας του hot lady :wink: που την είδα ένα βράδυ και διαπίστωσα ότι είναι όπως στις φωτό
 
Τελευταία τροποποίηση:

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
δίκιο έχεις σύντροφε γι' αυτό είπα με την πρώτη ευκαιρία θα πάω να τσεκάρω. Αλλά το πορνό-ένστικτο μου λέει ότι οι φωτογραφίες της Σάσας δεν απέχουν από την εμφάνιση της όπως και της έτερης ρωσίδας συντρόφισσας Τατιάνας του hot lady :wink:
μην ξεχνάς και τη αγωνίστρια Αμάρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom