Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (4 μέλη και 40 επισκέπτες)

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
Αν έκανες τον κόπο να διαβάσεις υπάρχουν κριτικές για την εβελινα από τον 12/ 2009 στο νέο τότε στούντιο το ονομαζόμενο τσίρκο η εκκλησία (πες το όπως θες) και υπάρχουν αναφορές και από άλλους για την εβελινα που πιθανότατα να εχεις διαβασει. Οπότε αν υποθέσουμε ότι τότε ήταν 19 σήμερα θα είναι 32 στα 33 και όχι 26 όπως λες ότι γράφει το άλλο σαιτ. Παρόλα αυτά με αποκάλεσες ψεύτη. Θα σε παρακαλούσα πολυ λοιπόν να ανακαλεσεις.....
Το τσίρκο και η εκκλησία ΔΕΝ είναι το ίδιο στούντιο.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
302
Κριτικές
2
Like
360
Πόντοι
21
Πλάκα έκανε ο yakuza , φυσικά πολλές αναφέρουν μικρότερη ηλικία όπως λές πιό πάνω. Η άλλες μπορεί να γράφουν 5 - 10 κιλά προς τα κάτω κτλ.
Εσύ αν έγραφες ότι πρωτοεπισκεφτηκες την Μιρέλα τα Χριστούγεννα του 2003 και την άλλη μέρα εγώ σου απαντούσα " Συναδελφε ψευδεσαι γιατί το άλλο σαιτ γράφει ότι η Μιρέλα σήμερα είναι 27 χρονων. Ποτετην πηρες 7 χρονων; Εσύ τι θα μου απαντουσες;
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Εσύ αν έγραφες ότι πρωτοεπισκεφτηκες την Μιρέλα τα Χριστούγεννα του 2003 και την άλλη μέρα εγώ σου απαντούσα " Συναδελφε ψευδεσαι γιατί το άλλο σαιτ γράφει ότι η Μιρέλα σήμερα είναι 27 χρονων. Ποτετην πηρες 7 χρονων; Εσύ τι θα μου απαντουσες;
Ανάλογα , αν καταλάβαινα οτι το έλεγες για πλάκα τότε μάλλον δεν θα απαντούσα τίποτα , το πιο πιθανό είναι να έβαζα ένα χαχα αντί για like.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
302
Κριτικές
2
Like
360
Πόντοι
21
Ανάλογα , αν καταλάβαινα οτι το έλεγες για πλάκα τότε μάλλον δεν θα απαντούσα τίποτα , το πιο πιθανό είναι να έβαζα ένα χαχα αντί για like.
Εγω του απάντησα με τροπο. Δεν τον προσέβαλα. Δεν τον ξέρω και ούτε με ξέρει γι αυτό και τον παρακαλεσα να ανακαλέσει.
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2020
Μηνύματα
153
Like
40
Πόντοι
1
Νικ Ουρ 26 τέλος τ δρόμου μ διαφεύγει το όνομα. Η Έλενα νομιζω Ρουμάνα βυζι σιλικόνη οκ δωμάτιο εμφάνιση δυνατή
 
  • Like
Αντιδράσεις: Solar

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
915
Κριτικές
3
Like
2.210
Πόντοι
486
Παίδες η Καρίνα σε ποιο είναι?
Βραδυ δουλεύει, σωστά?
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
Κάτσε να την βάλουν στο πρόγραμμα! Όντως πολύ δυνατό! Μακάρι γλυκομουνα να περάσουμε καλά!

όταν βγω βόλτα θα πάω να την δω από κοντά και να ρωτήσω τα περί υπηρεσιών όπως έκανα και με την Αγκάτα. Μακάρι να προσφέρει καλές υπηρεσίες και όχι διεκπαιρεωτικές. Συνήθως ο κανόνας λέει ότι οι μουνάρες μένουν μόνο στα δικπαιρεωτικά προγράμματα. Ίδωμεν θα τσεκάρω και θα ενημερώσω. Θα ενημερώσω και για το άλλο το θέμα όπως είπα απλά δεν βγήκα καθόλου βόλτα από το προηγούμενη εβδομάδα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
Φίλε Κούλη,εγώ όταν το είχα κάνει θέμα αυτό πριν καιρό ..
Βγήκαν μέλη του σάιτ και κορόιδευαν και με είπαν και βλάκα .
Οπότε τζάμπα η συζήτηση .
Εγώ δεν ασχολούμαι με τους επισκέπτες και αυτους που ψάχνουν έτοιμα πλέον ..

το θυμάμαι δεν έχει πολύ καιρό που είχες θέσει αυτό το θέμα
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
915
Κριτικές
3
Like
2.210
Πόντοι
486
Και μια Έλενα στο Κόκκινο Νικ ουρανού 24 είδα δυνατό κορμί μουναρα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
Αν με ρωτησεις, για την κατηγορια που αρεσει στον Αλ θα προτιμουσα Λιλιανα και Ιζαμπελα Τσεχα (για την οποια μου κανει εντυπωση πως κανεις απο τους "βρωμιαρηδες" που θελουν αλλα κολπα, δεν εχει κανει αναφορα).

για την Λιλιάνα έχω αναφερθεί εγώ πολλές φορές στο παρελθόν με πολύ κολακευτικά λόγια, μάλιστα την πρότεινα πρόσφατα και στο συναγωνιστή @Solar σε ΠΜ. Η Λιλιάνα είναι εγγύηση, διαχρονική και σταθερή παρουσία εδώ και τόσα χρόνια.

η Ιζαμπέλα η Τσέχα δουλεύει ακόμη πρωινή στο sex and the city?
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
για την Λιλιάνα έχω αναφερθεί εγώ πολλές φορές στο παρελθόν με πολύ κολακευτικά λόγια, μάλιστα την πρότεινα πρόσφατα και στο συναγωνιστή @Solar σε ΠΜ. Η Λιλιάνα είναι εγγύηση, διαχρονική και σταθερή παρουσία εδώ και τόσα χρόνια.

η Ιζαμπέλα η Τσέχα δουλεύει ακόμη πρωινή στο sex and the city?
Τελαυταια την πετυχα στα τριδυμα, δεν μπαινω πλεον μαζι της καθως δεν εχει να μου δωσει κατι καινουριο, μιας και πλεον λεει δε δινει κωλο.
 

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
104
Κριτικές
22
Like
639
Πόντοι
311
αυτό θα ήταν η καλύτερη λύση, γιατί αν δεις καμιά 15-20 άτομα είμαστε πάνω κάτω αυτοί που ενημερώνουμε σε τακτική βάση
Παιδιά μαζί σας, παρόλα αυτά όμως και εμείς που ενημερώνουμε αλλά δεν έχουμε την ευχέρεια να είμαστε στη γύρα συχνά είναι κρίμα να αποκλειστούμε επειδή δεν είμαστε συχνά στο thread. Άσε που αν δεν πας σε καινούργια (κοινώς όποτε έχεις την ευκαιρία πας σε σταραντακια) δεν υπάρχει λόγος να γράφεις για κάτι που έγραψες ήδη (αν δεν έχει αλλάξει κάτι βέβαια).
 

Tzon50

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
0
Καλημέρα σας σχετικά με Εβελίνα η οποία μου αρέσει πολύ σαν γυναίκα. Είχα πάει δυο φορές… πολύ τυπικά πράγματα. Λόγω σχολείων είπα να δοκιμάσω και Τρίτη. Μπάνιο κολόνιες σενιος απλό προγραμμα …. Και ξενέρωσα και Τρίτη φορά. Στήσιμο στα τέσσερα να κλέβει…. Πιάσιμο με το χέρι για να τελειώσω και απόμακρη… εγώ τέλος με αυτήν ίσως να μην ταιριάζουμε απλά…. Κρίμα και μου αρέσει πολύ αλλά τρία στα τρία μαπα είναι δύσκολα…!
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
Γεια στην παρεα.
Σας παρακολουθω αραια πολυ περιστασιακα γραφω γιατι δεν κατεβαινω πλεον η παω σε γυναικες που εχουν γραφτει οποτε δεν αναφερω κατι και δεν παω ποτε σχεδον για τσαρκα.
Χτες το βραδυ κατεβηκα συμφωνα με το αλλο σαιτ στοχευμενα για Σασα στο ρεντ ντιαμοντ. Συμπαθητικο κοριτσακι νορμαλ κυβικων δεν δουλευε το τζακουζι οποτε εφυγα απραγος. Αναφερω ως παρενθεση οταν ζητησα φιλια ζητησε εξτρα χρηματα και καπου εδω ξεκινησε η μινι τσαρκα μου.
Επομενη σταση Villa Erotica. Καλα ρε παιδια τι γινεται με αυτες τις Κολομβιανες σας φερανε κανα κοντεινερ με δαυτες? Ειχε 3 ονοματα δεν θυμαμαι δεν μου αρεσαν οι κωλοι αεροδρομια οποτε εφυγα.
Διπλα στο Belarus βγηκαν επισης 2 αδιαφορες η μια χασμουριοταν εφυγα.
Πηρα το αμαξι και σταματησα στον χαλικοδρομο. Απο την αριστερη μερια free house δουλευε μονο το 1 οποτε μαλλον η Ανια δεν δουλευε. Καμια ωρα μετα ειχε κλεισει και αυτο
Νικηφορου ουρανου 1 πριν το τελος η Ελενα Ραισα
Στην Γωνια στον χαλικοδρομο μια αδιαφορη σκουρη
Απεναντι μια μιλφαρα Βερονικα μου αρεσε αλλα ειπα να συνεχισω την γυρα και ετσι καληνυχτισα τον τσατσο
Στα 2 βενους δεν μπηκα το ξυλινο κλειστο οποτε συνεχισα για λας βεγκας και τριγυρω.
Απο ερημιτη μερια λας βεγκας τα 2 κλειστα απεναντι στο ενα η μιρελα στα αλλα 2 δεν μπηκα οποτε γυρισα ξανα στο λας βεγκας.
Στο βαθος αριστερα η κατερινα με νταρια και δεξια νομιζω βερονικα παλι. Μπηκα προγραμμα τζακουζι στα μισα το νερο παγωσε χωρις να γεμισει ντυθηκα πηρα τα χρηματα μου και εφυγα.
Μπηκα σε αυτο με τα 2 κοριτσια. Η τσατσα συμπαθητικη αλανι. Προγραμμα λοιπον με φουλ εξτρα αναλ τζακουζι κτλ μια ωριτσα οπου γυρισαμε μια πολυ ωραια τσοντουλα 2 επαναληψεων. Φουλ gfe. Money well spent. Αυτα να περνατε και να γαματε καλα και φτανει ρε μαλακες με τη μιρλα και τα μαλωματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom