Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (1 μέλη και 48 επισκέπτες)

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
Δεύτερη επίσκεψη για σήμερα αυτή τη φορά στούντιο παρανταις στην Μανια 19 χρόνων Ρουμάνα μελαχρινή αδύνατη γυμνασμενη (καθαρά για μοντελοπνιχτες) ζουζούνα χαμογελαστή μιλάει αγγλικά μόνο.Καλο στοματικό δεν εγλυψε αρχιδια την ξάπλωσα μετά στα 4 όπου κ τελείωσα.Ειναι πετιτ με ζαρτιερες μαύρες κ μαύρα πορνοπαπουτσα.Οσοι γουσταρουν εμφανισιακα αυτό το στυλ είναι καλή περίπτωση τώρα που έφυγε η Λάρα.
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
586
Κριτικές
21
Like
2.881
Πόντοι
1.436
Αποτυχημενη καταθεση χθες στην Αλεξανδρα!τσατσα αγενης, δωματιο βρωμικο με καποτα απο τον προηγουμενο πεταμενη στο πατωμα.Η απαντηση και των 2 ηταν οτι εχει χαμηλο φωτισμο και δεν βλεπουν!!οτι ναναι!!Η κοπελα κουρασμενη και φαινοταν οτι βαριοταν να δουλεψει.Καμια σχεση με την 1η φορα.Δεν θα ξαναπαω!!!Πηγαινα για Ριτα αλλα ηταν ολα γεματα.Ηθελα Βλαντα ή Φριντα αλλα δεν ηταν καμια.Τζιφος τελικα η φαση με Αλεξανδρα.
Φίλε έγραψα κριτική για αυτήν προχθές, αν την διάβαζες θα γλύτωνες.
 

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
Πέρασα από βίλα ερωτικά είχε 3 erene νίκη και Σαβίνα,στο hot lady είχε την ada ενώ γράφει στο σάιτ τη barbie.Ειδα Νάστια στο μπελαντονα και μια Ελληνίδα Ρένα στο γκρι λιμνου νομίζω καλό κορμί αδύνατη ξανθιά ξεκινάει με 40 και 50 ελεύθερο στοματικό χαλαρα.Στα υπόλοιπα οι ίδιες που υπάρχουν στο άλλο σάιτ.Ειχα σκοπό να φύγω μετα την αλινα αλλά είπα να κάνω κασκαντεριλικι. Ένιωθα μια σπαριλα σήμερα ίσως επειδή έχω πάρει τις περισσότερες πρωινές αλλά δεν είχα όρεξη γενικά.
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
140
Like
215
Πόντοι
21
Δεύτερη επίσκεψη για σήμερα αυτή τη φορά στούντιο παρανταις στην Μανια 19 χρόνων Ρουμάνα μελαχρινή αδύνατη γυμνασμενη (καθαρά για μοντελοπνιχτες) ζουζούνα χαμογελαστή μιλάει αγγλικά μόνο.Καλο στοματικό δεν εγλυψε αρχιδια την ξάπλωσα μετά στα 4 όπου κ τελείωσα.Ειναι πετιτ με ζαρτιερες μαύρες κ μαύρα πορνοπαπουτσα.Οσοι γουσταρουν εμφανισιακα αυτό το στυλ είναι καλή περίπτωση τώρα που έφυγε η Λάρα.
Η Μάνια είναι αυτή στις φώτο στο σάιτ του παρανταις;
 

gio19

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
195
Κριτικές
5
Like
211
Πόντοι
1

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
302
Κριτικές
2
Like
360
Πόντοι
21
Η Εβελινα απο το Ν.Ουρανου 1Β ξεκινησε το 2009, το Τσιρκο ανοιξε μετεπειτα το 2010. Τουλαχιστον αυτα θυμαμαι...
Την Εβελίνα την είχα πρωτοπαρει παραμονές Χριστουγέννων 2009 στο 1ο στούντιο εγώ το ήξερα με το όνομα εκκλησία. Και τότε την είχα πρωτοδεί. Τι δάχτυλα της έβαζα στον κώλο δεν έλεγε όχι. Τούνελ ...έβλεπες μέσα το έντερο.
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
229
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
311
Την Εβελίνα την είχα πρωτοπαρει παραμονές Χριστουγέννων 2009 στο 1ο στούντιο εγώ το ήξερα με το όνομα εκκλησία. Και τότε την είχα πρωτοδεί. Τι δάχτυλα της έβαζα στον κώλο δεν έλεγε όχι. Τούνελ ...έβλεπες μέσα το έντερο.
Δυο φορές την έχω δει σαλόνι. Και τις δυο ήταν μέσα στην ξινίλα γι αυτό δεν την πήρα.
Την πρώτη φορά είχα ρωτήσει αν κάνει πρωκτικό και μόνο που δεν όρμησε να με φαει. Δες πως αλλάζουν οι καιροί.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
302
Κριτικές
2
Like
360
Πόντοι
21
Δυο φορές την έχω δει σαλόνι. Και τις δυο ήταν μέσα στην ξινίλα γι αυτό δεν την πήρα.
Την πρώτη φορά είχα ρωτήσει αν κάνει πρωκτικό και μόνο που δεν όρμησε να με φαει. Δες πως αλλάζουν οι καιροί.
Δεν αντιλεγω. Έχω να την επισκεφτώ χρόνια και τώρα δεν μπορώ να εκφρασω αποψη. Όπως επισις και την Ντόνα που εχω να την επισκεφτώ απο εποχη λαφαμ τότε που στα 8 πηδηματα ειχαν δωρο το 9 με οποιαδήποτε κοπελα, οπως την Έλενα την Ρουμάνα απο εποχη αν. γεωργιου οπως και την Μιρελα απο εποχη Βαρδάρη. Δεν κολλάω με καμία κοπέλα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Θέλω να μου πει κάποιος που θυμάται καλά ή γνωρίζει σίγουρα...
Η γνωστή Εβελίνα δούλεψε έστω για λίγο στο Φρίξου 9 γύρω στο 2014?
Υπάρχουν δύο κριτικές στον κατάλογο του στούντιο και οι περιγραφές ταιριάζουν
 

gio19

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
195
Κριτικές
5
Like
211
Πόντοι
1
Θέλω να μου πει κάποιος που θυμάται καλά ή γνωρίζει σίγουρα...
Η γνωστή Εβελίνα δούλεψε έστω για λίγο στο Φρίξου 9 γύρω στο 2014?
Υπάρχουν δύο κριτικές στον κατάλογο του στούντιο και οι περιγραφές ταιριάζουν
Η Εβελινα απο Βαρδαρη δεν ειχε ξεκινησει;θυμαμαι και η λατρεμενη Σαρα ηταν στην Τανταλου πριν ανοιξουν στον Μυλο!παλες καλες εποχες!!
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
151
Κριτικές
17
Like
609
Πόντοι
311
Θέλω να μου πει κάποιος που θυμάται καλά ή γνωρίζει σίγουρα...
Η γνωστή Εβελίνα δούλεψε έστω για λίγο στο Φρίξου 9 γύρω στο 2014?
Υπάρχουν δύο κριτικές στον κατάλογο του στούντιο και οι περιγραφές ταιριάζουν
Ναι αλλα απο οτι ξερω απο την ιδια δεν τα βρηκε με τα αφεντικα εφυγε για λιγο κορινθο νομιζω και μετα εκει που ειναι τωρα
 

paokre

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2023
Μηνύματα
51
Like
36
Πόντοι
0
Παιδιά καλήμερα ξέρει κάνεις άμα δουλεύει η μανταλενα στα ξύλινα σπιτάκια ????ευχάριστο πολύ !!!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.619
Πόντοι
3.346

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.619
Πόντοι
3.346
Απο τις πιο παλιες η Εβελινα.. νομιζω ειχε κανει ενα μικρο περασμα απο βαρδαρη, αλλα γνωστη εγινε απο την εκκλησια! και αν δεν κανω λαθος στα πολυ καλα της.. ειχε παει απο τις πρωτες το απλο στα 40 απο υπηρεσιες δεν ηταν τοπ.. αλλα ειχε το κορυφαιο στηθος στην πολη για αρκετα χρονια. Τωρα εμφανισιακα εχει χαλασει αρκετα, αλλα λογικο θα εχει φτασει 40 ηλικια.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.619
Πόντοι
3.346
Την Εβελίνα την είχα πρωτοπαρει παραμονές Χριστουγέννων 2009 στο 1ο στούντιο εγώ το ήξερα με το όνομα εκκλησία. Και τότε την είχα πρωτοδεί. Τι δάχτυλα της έβαζα στον κώλο δεν έλεγε όχι. Τούνελ ...έβλεπες μέσα το έντερο.
Συναδελφε, συγνωμη αλλα ψευδεσαι.. αν την πηρες πριν 14 χρονια οπως λες..ηταν 12 τοτες; :embarrased: το λεω αυτο γιατι στο αλλο σαιτ γραφουν οτι ειναι 26 τωρα :2funny:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Ναι αλλα απο οτι ξερω απο την ιδια δεν τα βρηκε με τα αφεντικα εφυγε για λιγο κορινθο νομιζω και μετα εκει που ειναι τωρα
Άρα οι 2 κριτικές στο Φρίξου 9 συν 1 στο βίλα πριβέ την ίδια περίοδο αναφέρονται στη γνωστή Εβελίνα μάλλον...την ίδια περίοδο επίσης δεν υπάρχουν κριτικές της στα άλλα στούντιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom