Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (2 μέλη και 39 επισκέπτες)

paokre

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2023
Μηνύματα
51
Like
36
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά ! είμαι καινούργιος στο site ..Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση για μια κοπέλα που δούλευε στα ξύλινα σπιτάκια την λέγανε μανταλενα πολύ δυνατό κομμάτι !!! ξέρει κάνεις ???
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Κραζεις τον Αλ, ο οποιος ξερουμε ολοι τι γουστα εχει, για την φακλανα Νταιανα (συμφωνω απολυτα με σενα) αλλα στραβωνεις που σου λενε οτι η Λαρα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΠΙΝΙ.
Παιδιά η Νταϊάνα δεν εμφανίστηκε το 17-18' στο free House μετά από 9 χρόνια δουλειάς και 2 χρόνια μετά από εγκυμοσύνη που την είδατε εσείς με παραπανίσια κιλά και της βάλατε την ταμπέλα φακλανα ...

Η Νταϊάνα εμφανίστηκε το 2009 στο αλουμινατο και όταν έβγαινε στο σαλόνι τριζανε και τα αλουμίνια για όσους γνωρίζουν... και σιγά σιγά έκανε όνομα, μετακόμισε στο Προμηθέως 19 όπου αν θυμάμαι ήταν η περίοδος που έβαλε και στήθος και έγινε ένα τούμπανο, κούκλα στο πρόσωπο που με την απόδοση της άλλα και την προσωπικότητα της έγινε μέσα σε λίγο καιρό η πιο περιζήτητη κοπέλα.Η Βερόνικα και η Νταϊάνα ήταν οι φιρμαρες τότε και αργότερα προστέθηκε και η Νικόλ που μετακόμισε από το Αν.Γεωργιου 4....
και στα στούντιο που ήταν πολύ λίγα τότε μια Έφη ήταν το μεγάλο όνομα...
Νατάσα και Εμμανουέλα δεν υπήρχαν ακόμα.

Λοιπον μην πετάμε μια ταμπέλα και χαρακτηρίζουμε ολόκληρη την πορεία μιας κοπέλας που κάποτε υπήρξε τοπ φίρμα χωρίς να γνωρίζουμε πράγματα.
Είναι σα να μου λέτε ότι είδατε τον Jordan να παίζει μπάσκετ στα 40 του άλλα δεν ήταν ίδιος με τον Jordan του '95 στους Bulls
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.430
Κριτικές
96
Like
12.046
Πόντοι
25.015
Παιδιά η Νταϊάνα δεν εμφανίστηκε το 17-18' στο free House μετά από 9 χρόνια δουλειάς και 2 χρόνια μετά από εγκυμοσύνη που την είδατε εσείς με παραπανίσια κιλά και της βάλατε την ταμπέλα φακλανα ...

Η Νταϊάνα εμφανίστηκε το 2009 στο αλουμινατο και όταν έβγαινε στο σαλόνι τριζανε και τα αλουμίνια για όσους γνωρίζουν... και σιγά σιγά έκανε όνομα, μετακόμισε στο Προμηθέως 19 όπου αν θυμάμαι ήταν η περίοδος που έβαλε και στήθος και έγινε ένα τούμπανο, κούκλα στο πρόσωπο που με την απόδοση της άλλα και την προσωπικότητα της έγινε μέσα σε λίγο καιρό η πιο περιζήτητη κοπέλα.Η Βερόνικα και η Νταϊάνα ήταν οι φιρμαρες τότε και αργότερα προστέθηκε και η Νικόλ που μετακόμισε από το Αν.Γεωργιου 4....
και στα στούντιο που ήταν πολύ λίγα τότε μια Έφη ήταν το μεγάλο όνομα...
Νατάσα και Εμμανουέλα δεν υπήρχαν ακόμα.

Λοιπον μην πετάμε μια ταμπέλα και χαρακτηρίζουμε ολόκληρη την πορεία μιας κοπέλας που κάποτε υπήρξε τοπ φίρμα χωρίς να γνωρίζουμε πράγματα.
Είναι σα να μου λέτε ότι είδατε τον Jordan να παίζει μπάσκετ στα 40 του άλλα δεν ήταν ίδιος με τον Jordan του '95 στους Bulls
Αν κανω λαθος να με συγχωρησετε αλλα η Νταιανα δεν ηταν μια που δουλευε και στο Godiva ?
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Προσπαθω να μην μαλωνο με κανεναν στο κατω κατω δεν εχουμε να χωρισουμε κατι. Το σαιτ ειναι για ενημερωση. Το γλυφτρακι ομως δινει δικαιωματα με τις παπαριες που λεει. Και με βιδωνουν ακομα πιο πολυ οταν αρχιζουν παραμυθια περι κλικων κτλπ. Αλλα να μου επιτιθονται επειδη προτεινα σε εναν παιχτη να παει στην Λαρα και να μ λενε οτι ειναι πεταμενα λεφτα ειναι για γελια. Εισαι ο πρωτος που βγηκε να πει κατι καλο για την Λαρα και αλλοι κανουν τουμπεκι λες και φοβουνται μην τους την πεσει η κλικα που κινει το νημα. Και αν θες να ξες πραγματικα θελω να μαθω ινφο για Σονια αν ειναι θα παω να τσεκαρω μονος μου.
Γλυφτρακι πιάνου είμαι μικρέ;
Δεν σου την έπεσε κανένας επειδή πρότεινες σε έναν την Λάρα ,ούτε έχει κανένας εδώ μέσα κάτι με την Λάρα .
Μονίμως οποία κοπέλα και να πει κάποιος ότι πέρασε καλά,πεταγεσαι και έχεις να πεις κάτι κακό ..είναι χοντρή , γριά,χόμπιτ ,κουτση, στραβή...
Και μετά προτείνεις Λάρα γιατί μόνο αυτή αξίζει στα στούντιο.
Μόνιμα σπαμαρεις το νήμα με μαλακίες και διαφημίζεις την Λάρα σε όλους λες και είναι υποχρεωμένοι να πάνε.
Εκτός από σένα δεν είδα κανέναν άλλο να μιλάει μόνο για τα θετικά μιας κοπέλας .
Οπότε όταν πάει ο άλλος εκεί με δική σου παρότρυνση και συναντήσει άλλο από αυτό που περίμενε σε υπηρεσίες και μπορεί ακόμη και σε εμφάνιση ,πάει το 50ρικο πέταξε .
Τέλος θα σου πω να ξέρεις ,ότι μόνο ζημιά κάνεις στη κοπέλα με όλο αυτό που έχεις δημιουργήσει και κάποια στιγμή αυτό θα γυρίσει εναντίον σου και θα τρως και πόρτα από κει .
Κανένας εδώ μέσα δεν έχει κλίκα με κανέναν δεν μπορεί όλοι να ήμαστε στραβοί και μόνο εσύ να έχεις δίκιο ,ούτε φοβιζουμε κανένα ούτε την πέσαμε σε άλλον που πήγε στη Λάρα,σκέφτηκες ποτέ ότι κάποιοι μπορεί και να ντράπηκαν να γράψουν για το 50ρικο που έδωσαν;
Βάλε μυαλό και σκέψου καλά πως μιλάς και πως συμπεριφέρεσαι
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.430
Κριτικές
96
Like
12.046
Πόντοι
25.015
Γλυφτρακι πιάνου είμαι μικρέ;
Δεν σου την έπεσε κανένας επειδή πρότεινες σε έναν την Λάρα ,ούτε έχει κανένας εδώ μέσα κάτι με την Λάρα .
Μονίμως οποία κοπέλα και να πει κάποιος ότι πέρασε καλά,πεταγεσαι και έχεις να πεις κάτι κακό ..είναι χοντρή , γριά,χόμπιτ ,κουτση, στραβή...
Και μετά προτείνεις Λάρα γιατί μόνο αυτή αξίζει στα στούντιο.
Μόνιμα σπαμαρεις το νήμα με μαλακίες και διαφημίζεις την Λάρα σε όλους λες και είναι υποχρεωμένοι να πάνε.
Εκτός από σένα δεν είδα κανέναν άλλο να μιλάει μόνο για τα θετικά μιας κοπέλας .
Οπότε όταν πάει ο άλλος εκεί με δική σου παρότρυνση και συναντήσει άλλο από αυτό που περίμενε σε υπηρεσίες και μπορεί ακόμη και σε εμφάνιση ,πάει το 50ρικο πέταξε .
Τέλος θα σου πω να ξέρεις ,ότι μόνο ζημιά κάνεις στη κοπέλα με όλο αυτό που έχεις δημιουργήσει και κάποια στιγμή αυτό θα γυρίσει εναντίον σου και θα τρως και πόρτα από κει .
Κανένας εδώ μέσα δεν έχει κλίκα με κανέναν δεν μπορεί όλοι να ήμαστε στραβοί και μόνο εσύ να έχεις δίκιο ,ούτε φοβιζουμε κανένα ούτε την πέσαμε σε άλλον που πήγε στη Λάρα,σκέφτηκες ποτέ ότι κάποιοι μπορεί και να ντράπηκαν να γράψουν για το 50ρικο που έδωσαν;
Βάλε μυαλό και σκέψου καλά πως μιλάς και πως συμπεριφέρεσαι
Θα φαω πορτα ειπε.......... τι μυαλο να βαλω ρε τζιτζιφιογκο.... παλι την πεταξες την μαλακεια σου. :jerking::jerking::jerking:
Αμα διαβαζες δεν ειπα μονο για την Λαρα ειπα και για την Ελενα/Ραισα προτεινα δηλαδη μια πρωινη και μια βραδυνη. Αλλα ειπες να γραψεις οτι σε συμφερει.
Επισης κανεις δεν υποχρεωνει κανεναν να μπει με μια κοπελα, ο καθε ενας ενηλικας ειναι και ας παρει το ρισκο στην τελικη αν του βγει η οχι, εμεις τις προσωπικες εμπειριες μας λεμε.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Θα φαω πορτα ειπε.......... τι μυαλο να βαλω ρε τζιτζιφιογκο.... παλι την πεταξες την μαλακεια σου. :jerking::jerking::jerking:
Αμα διαβαζες δεν ειπα μονο για την Λαρα ειπα και για την Ελενα/Ραισα προτεινα δηλαδη μια πρωινη και μια βραδυνη. Αλλα ειπες να γραψεις οτι σε συμφερει.
Επισης κανεις δεν υποχρεωνει κανεναν να μπει με μια κοπελα, ο καθε ενας ενηλικας ειναι και ας παρει το ρισκο στην τελικη αν του βγει η οχι, εμεις τις προσωπικες εμπειριες μας λεμε.
Συνεχίζεις να είσαι ο ίδιος προκλητικός μαλακας .
Το τελειώνω εδώ ,γιατί μυαλό δεν βάζεις .
Απλά θα καταντήσεις αόρατος ..δεν σε δίνει κανένας σημασία έτσι και αλλιώς ,ποια ενημέρωση κάνεις;πήγες σε καμία άλλη εκτός από αυτές ,το παίζεις τώρα και ενημερωτης..όλες οι μαλακίες που έγραψες είναι πίσω στις προηγούμενες σελίδες ,ποιος να σε πάρει σοβαρά ;
Κάτσε εδώ να μας διαβάζεις και να κάνεις παραθέσεις στον εαυτό σου .
Έχω δει μαλακες αλλά εσύ τυπε είσαι ανίκητος
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.430
Κριτικές
96
Like
12.046
Πόντοι
25.015
Συνεχίζεις να είσαι ο ίδιος προκλητικός μαλακας .
Το τελειώνω εδώ ,γιατί μυαλό δεν βάζεις .
Απλά θα καταντήσεις αόρατος ..δεν σε δίνει κανένας σημασία έτσι και αλλιώς ,ποια ενημέρωση κάνεις;πήγες σε καμία άλλη εκτός από αυτές ,το παίζεις τώρα και ενημερωτης..όλες οι μαλακίες που έγραψες είναι πίσω στις προηγούμενες σελίδες ,ποιος να σε πάρει σοβαρά ;
Κάτσε εδώ να μας διαβάζεις και να κάνεις παραθέσεις στον εαυτό σου .
Έχω δει μαλακες αλλά εσύ τυπε είσαι ανίκητος
Μην μου πας κοντρα γιατι θα αρχισω να βγαζω κατεβατο με ολα τα ποστ σου και θα γινεις μεγαλη ρομπα απλα βαριεμαι. Οποιος θελει ας δει το προφιλ σου και τα μηνυματα σου. Ενας παρλαπιπας εισαι που ολο γραφεις μαλακειες.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Μην μου πας κοντρα γιατι θα αρχισω να βγαζω κατεβατο με ολα τα ποστ σου και θα γινεις μεγαλη ρομπα απλα βαριεμαι. Οποιος θελει ας δει το προφιλ σου και τα μηνυματα σου. Ενας παρλαπιπας εισαι που ολο γραφεις μαλακειες.
Όπως είπες τα μυνήματα μου είναι φανερά .
Όποιος θέλει μπαίνει και τα βλέπει και κρίνει .
Αν ήμουν εγώ ο παρλαπιπας δεν θα συμφωνούσαν τόσα μέλη μαζί μου ούτε θα με συμβουλεύονταν
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
140
Like
215
Πόντοι
21
Παιδιά όποιος μπορεί να μου προτείνει καμια μικρούλα με ωραίο αδύνατο κορμάκι σε βραδινή βάρδια θα του είμαι ευγνώμων!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Παιδιά όποιος μπορεί να μου προτείνει καμια μικρούλα με ωραίο αδύνατο κορμάκι σε βραδινή βάρδια θα του είμαι ευγνώμων!
Μπες δες στο άλλο σάιτ ,έχει πολλες νέες αφίξεις .
Σήμερα άμα βγω βόλτα βράδυ θέλω να πάω να δω αυτή την Αμαρα ,μπες να την δεις .
Πολύ πετιτ αλλά άμα είναι όπως τις φωτογραφίες θα είναι ωραίο καυλακι .
Χθες την έδειχνε στο βίλλα.

Η δες μήπως είναι νύχτα η Ίνα Ουκρανή
 

bunnyrebel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2011
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
146
Πόντοι
280
Σε ευχαριστώ αδερφε, το μελετάω ήδη :grin:
 

goldenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
0
Μπαίνω να διαβάσω καμία καλή πρόταση στον βούρκο που υπάρχει στην πόλη μας και αντί για αυτό διάβαζω 3 σελίδες να κράζεστε σαν τις λουλουκες. Δηλαδή για το θεό ρε παιδιά αν θέλετε μιλήστε με προσωπικά μηνύματα το forum είναι για άλλη δουλειά .

Υγ 1 Ειρήνη υμιν
Υγ 2 α ρε λορενα που εισαιιιιι
 

ironjz

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
93
Κριτικές
3
Like
151
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Μετά τη Ροζαλία στο Βένους δοκίμασα και την Κατερίνα. Πολύ απαλό δέρμα. Βαθιά πίπα με γλύψιμο της γύρω περιοχής. Καλή αίσθηση του αιδοίου της. Δεν κλαίω τα λεφτά μου αλλά δεν θα τη ξαναδοκιμάσω. Προσπάθησε να με ευχαριστήσει αλλά κάτι δεν μου άρεσε γενικά, χωρίς να μπορώ να προσδιορίσω τι είναι αυτό. Ίσως να μην ταίριαξε η χημεία μεταξύ μας. Με τη Ροζαρία πέρασα καλύτερα. Αυτά.
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
150
Κριτικές
17
Like
609
Πόντοι
311
Παιδιά η Νταϊάνα δεν εμφανίστηκε το 17-18' στο free House μετά από 9 χρόνια δουλειάς και 2 χρόνια μετά από εγκυμοσύνη που την είδατε εσείς με παραπανίσια κιλά και της βάλατε την ταμπέλα φακλανα ...

Η Νταϊάνα εμφανίστηκε το 2009 στο αλουμινατο και όταν έβγαινε στο σαλόνι τριζανε και τα αλουμίνια για όσους γνωρίζουν... και σιγά σιγά έκανε όνομα, μετακόμισε στο Προμηθέως 19 όπου αν θυμάμαι ήταν η περίοδος που έβαλε και στήθος και έγινε ένα τούμπανο, κούκλα στο πρόσωπο που με την απόδοση της άλλα και την προσωπικότητα της έγινε μέσα σε λίγο καιρό η πιο περιζήτητη κοπέλα.Η Βερόνικα και η Νταϊάνα ήταν οι φιρμαρες τότε και αργότερα προστέθηκε και η Νικόλ που μετακόμισε από το Αν.Γεωργιου 4....
και στα στούντιο που ήταν πολύ λίγα τότε μια Έφη ήταν το μεγάλο όνομα...
Νατάσα και Εμμανουέλα δεν υπήρχαν ακόμα.

Λοιπον μην πετάμε μια ταμπέλα και χαρακτηρίζουμε ολόκληρη την πορεία μιας κοπέλας που κάποτε υπήρξε τοπ φίρμα χωρίς να γνωρίζουμε πράγματα.
Είναι σα να μου λέτε ότι είδατε τον Jordan να παίζει μπάσκετ στα 40 του άλλα δεν ήταν ίδιος με τον Jordan του '95 στους Bulls
Όπως τα λες είναι εγώ την είχα πάρει στην Προμηθέως το 2010 για πρώτη φορά και από τότε την έχω πάρει πάρα πολλές φορές και φτάσαμε στο σημείο να γίνουμε φίλοι. Είναι φοβερά καλό κορίτσι και πολύ σωστή στη δουλειά της αλλά εδώ και λίγο καιρό εξαφανίστηκε γιατί δεν μπορεί να κάνει χαρτιά ξανά. Όσο για τους άλλους που μιλάνε χωρίς να ξέρουνε άστους να λένε ότι θέλουνε δεν έχουνε δει τίποτα
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Νατος ο Παιχτης.!!!! :rockon:

Την εχω στην λιστα, εχει σειρα προτεραιοτητας ...τον αλλον μηνα θα την πληρωσω, για Φεβρουαριο εχω ακομα εκρεμοτητες... :zfuck:

H Νατάσα πρέπει να είναι εκεινη η μικρή(μπαμπάτσικο κορίτσι που είχε ξεφύγει λιγο παραπάνω) έχει περάσει απο λας βέγκας ,ξυλινο ,ερημίτη2α και 2.....Λογικά αυτή είναι,αν βελτίωσε τις υπηρεσίες της ,αδυνάτισε και λίγο ...Μπορεί να εξελίχθηκε σε καλή περίπτωση....
Καλή φαίνεται! Ας διοργανώσουμε ψηφοφορία ανταλλαγή Στεφανία με Λάρα. :tooth:
Η Στεφανία πρέπει να είναι αρχαία,μην σε μπερδεύουν οι φωτογραφίες....στις φωτογραφίες και εγω σαν τον Μπραντ Πιτ είμαι.....
Ο κώλος της Chanel είναι ποίημα
Ο Κωλος της είναι κόλαση.......Απορώ πως δεν την σχολίασε κανένας άλλος.....Παίζει βεβαια να έχει φτιαχτεί ο κώλος της με εμφυτεύματα σιλικόνης.....Θα φανεί όταν τον πιάσουμε....

Παιδιά η Νταϊάνα δεν εμφανίστηκε το 17-18' στο free House μετά από 9 χρόνια δουλειάς και 2 χρόνια μετά από εγκυμοσύνη που την είδατε εσείς με παραπανίσια κιλά και της βάλατε την ταμπέλα φακλανα ...

Η Νταϊάνα εμφανίστηκε το 2009 στο αλουμινατο και όταν έβγαινε στο σαλόνι τριζανε και τα αλουμίνια για όσους γνωρίζουν... και σιγά σιγά έκανε όνομα, μετακόμισε στο Προμηθέως 19 όπου αν θυμάμαι ήταν η περίοδος που έβαλε και στήθος και έγινε ένα τούμπανο, κούκλα στο πρόσωπο που με την απόδοση της άλλα και την προσωπικότητα της έγινε μέσα σε λίγο καιρό η πιο περιζήτητη κοπέλα.Η Βερόνικα και η Νταϊάνα ήταν οι φιρμαρες τότε και αργότερα προστέθηκε και η Νικόλ που μετακόμισε από το Αν.Γεωργιου 4....
και στα στούντιο που ήταν πολύ λίγα τότε μια Έφη ήταν το μεγάλο όνομα...
Νατάσα και Εμμανουέλα δεν υπήρχαν ακόμα.

Λοιπον μην πετάμε μια ταμπέλα και χαρακτηρίζουμε ολόκληρη την πορεία μιας κοπέλας που κάποτε υπήρξε τοπ φίρμα χωρίς να γνωρίζουμε πράγματα.
Είναι σα να μου λέτε ότι είδατε τον Jordan να παίζει μπάσκετ στα 40 του άλλα δεν ήταν ίδιος με τον Jordan του '95 στους Bulls
Η Νταιάνα εμφανίστηκε πρώτα στο Λαφαμ 1-2 βδομάδες μπορεί λιγότερο,μετά πήγε κάπου στο βαρδάρη στο αλουμινάτο.....Δεν ήμουν ποτέ μεγάλος φαν της, ουτε της Λάρας.
Ρωτήστε τη Ζωή να σας το επιβεβαιώσει για την Νταιάνα,νομίζω είναι πριν το 2009.

Σαν υπηρεσίες ήταν αρκετα καλή ,αλλα θεωρώ πως ηταν ισως ο Jordan στα τελειώματα του.Οταν ηρθε ήταν ήδη μεγάλη σχετικά....
Η Λάρα αντίθέτως ηταν σαν ενα αβγαλτο κορίτσι που έκανε μηχανικά σέξ......Μετα εξελίχθηκε σε αυτο που είναι τώρα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.614
Πόντοι
3.346
Καλησπερα συναδελφοι! Μεσημεριανη τσαρκα πριν λιγη ωρα.
Δεν κατεθεσα γιατι λιγο ο περιορισμενος χρονος λιγο οτι δεν βρηκα αυτο που εψαχνα..μαλλον παει για βραδυ η δουλεια.
Λοιπον εχουμε και λεμε, ξεκιναω απο πισω προς τα μπροστα.

Λας βεγκας. Στο πρωτο μια Νταρια, απο μολδαβια ειπε..μηπως μπερδευτηκε η τσα2 και εννοουσε κολομβια, εγω παντως την εκανα απο δενδροποταμο:confused: πιτσιρικα εμοιαζε αλλα οχι 20 21 που ειπε.. στηθος μικρο και σαν να σακουλιαζε λιγο, πισω ειχε ενα ενδιαφερον αλλα οχι κατι συκλονιστηκο. 30 το απλο!
Στο κολλητα ειχε μια ενδιαφερουσα περιπτωση, Βερονικα τι λενε...ψιλη κοπελα με ομορφο προσωπο γυρω στα 25 την εκοψα..ειχε τα κιλακια της βεβαια..αυτο που με σταματησε και δεν περασα, ηταν οτι μιλουσε καλα Ελληνικα..και λεω μηπως εινα καμια δικια μας και φαω φολα μεσα.. κι εφυγα, 30 το απλο κι εδω. Στο μονο του δεν μπηκα.
Στο κεντρικο Βενους μια κατερινα στο δωματιο, πισω μια αλεξανδρα, δεν ειδα καμια ααπο τις δυο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το σαιτ εχει προβλημα..εχω αλλη τοση αναφορα που εγραψα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.614
Πόντοι
3.346
Βιλλα Ερωτικα. Δυο κοπελες εδω, μια Νικη απο κολομβια και μια Αντα. Πρεπει να ειναι απο χωρια τις κολομβιας..δεν εμοιαζαν για λατινες τουλαχιστον η Νικη που ειχε παντως ωραιο στητο βυζι! στα αλλα μετρια εμφανιση, η αλλη δεν την θυμαμαι καθολου..μονο που με ειπε χολα κρατησα..αρα αδιαφορη. Απλο 40
Χοτ λειντις. Μια ε ειρηνη νομιζω την ειπε.. πολυ μεγαλο στηθος, αρκετα μεγαλο κωλο..στα αλλα αδιαφορη. 40 το απλο.
Γκολντεν λιπς. Σοφια, ψιλο χαλασε αυτη εμφανισιακα..
Στο ποιο διπλα οχι αυτο με τις σκαλες, νομιζω ναιτς το λενε :grin: μια αναστασια.. που πρεπει να ηταν αδερφη τις τσα2 για εμοιαζαν αρκετα..αρκετα κιλα προσωπο αδιαφορο, 40 το απλο.
Και τελος στο παρανταις, Ενα ανοιχτο, ηταν η πιτσιρικα αντριανα που παλια δουλεψε και λας βεγκας, ωραιο κωλαρακι ομορφο προσωπακι..απο 40 το απλο. Αυτα τα ολιγα απο εμενα, Να στε καλα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom