Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (3 μέλη και 36 επισκέπτες)

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
53
Like
4.245
Πόντοι
6.817
Και για να πω κι εγω κατι με τη σειρα μου επειδη βλεπω οτι το ποστ μου πυροδοτησε ολη τη λογομαχια. Ειπατε καποια μελη οτι πηγατε με Ριτα και ολα καλα. Ενταξει ισως να ηταν ασχημη η μερα τι να πω, αλλα σε μενα δεν μου ειχε ξαναφερθει ετσι. Οπως και να εχει εγω δεν ξαναπερναω μαζι της γιατι τα δικα μου τα λεφτα βγαινουν δυσκολα και δεν θελω να τα σπαταλαω τζαμπα. Απο εκει και περα ο καθενας κανει κουμαντο στο πορτοφολι του.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.863
Κριτικές
6
Like
3.599
Πόντοι
736
Λεφτά,άδεια από τον δήμο, κοπέλες και υποθέτω άριστες σχέσεις με τη Ρουμανική, Αλβανική, Σέρβικη και Γεωργιανή μαφία :P
μαγκες ευχαριστώ για την συμπαράσταση! για να ανοίξει κάποιος οίκο ανοχής στη θεσσαλονίκη τι χρειάζεται??
Μια καλή ίσως ιδέα , θα ηταν αν ανοιγε κάποιος στούντιο κάπου κοντά στα σύνορα με σκόπια. Είναι και τα καζίνο εκεί κοντά οπότε θα υπάρχει πελατεία. Το μόνο πρόβλημα υποθέτω είναι πως θα το πάρουν αυτοί που έχουν τα καζίνο , γιατί αν τους "κλέψεις" την πελατεία λογικά θα έχεις πρόβλημα. Οπότε μάλλον δεν είναι και τόσο καλή ιδέα τελικά :P
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Και για να πω κι εγω κατι με τη σειρα μου επειδη βλεπω οτι το ποστ μου πυροδοτησε ολη τη λογομαχια. Ειπατε καποια μελη οτι πηγατε με Ριτα και ολα καλα. Ενταξει ισως να ηταν ασχημη η μερα τι να πω, αλλα σε μενα δεν μου ειχε ξαναφερθει ετσι. Οπως και να εχει εγω δεν ξαναπερναω μαζι της γιατι τα δικα μου τα λεφτα βγαινουν δυσκολα και δεν θελω να τα σπαταλαω τζαμπα. Απο εκει και περα ο καθενας κανει κουμαντο στο πορτοφολι του.
Τίποτα δεν πυροδότησε το ποστ σου ..
Ήταν ήδη πυροβολημένος
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
Έχετε καμία φακλανα να προτείνετε ;
Τώρα εξηγούνται όλα… μην παραμυθιάζεις τον κόσμο περί μουναρας τσατσας όταν οι προτιμήσεις σου είναι ορκ ορκες και πάνω!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
Αν ξανάκατεβω Πέμπτη πρωι θα πάω από Σόνια για κριτική,ξεχνάω καμία καινούργια καλή που ήρθε κ θέλουμε έλεγχο? Γτ μετά οι ίδιες είναι.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Λοιπον μιας κ το νήμα λέει οίκοι ανοχής Θεσσαλονίκης ας γράψω μια κριτική.
Επίσκεψη στην Κατερίνα Βένους κ μετά επίσκεψη στην Νατάσσα στο δίπλα ξύλινο πολύ ωραία εμπειρία κ με τις δύο κοπέλες,η Νατάσσα είναι νταρντανα κ η Κατερίνα πιο αδύνατη αλλά κ οι 2 είναι πολυ κομπλέ.
Είδα Ντάρια Κούλη για μένα μέτρια ,είναι μελαμψή μελαχρινή αδύνατη ήταν μαζί με Βερόνικα στο Λας Βέγκας όπως μπαίνεις το δεύτερο δεξιά κ απέναντι Ρίτα. Στο Βένους 2 μια Αλεξάνδρα στο red diamond 2 κοπέλες Νεφέλη νταρντανομωρο μελαχρινό Μπουτάρες κωλαρα Ελληνίδα κ μια άλλη Έλενα ξανθιά Ελληνίδα. Πολύ όμορφη κοπέλα ήταν η Σόνια στο golden lips αλλά δε πέρασα γτ ήμουν πτώμα από τις άλλες δύο.

Νατος ο Παιχτης.!!!! :rockon:

Την εχω στην λιστα, εχει σειρα προτεραιοτητας ...τον αλλον μηνα θα την πληρωσω, για Φεβρουαριο εχω ακομα εκρεμοτητες... :zfuck:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
al σαν να φέρνει τραβέλι ή είναι ιδέα μου; :think:
Φίλε τώρα που αναφέρθηκε το άλλο σάιτ ..έχει ένα μήνα κοιτάω αυτή την stefania ,που λέει ότι είναι στο Βόλο.
Τι σκυλί ρωσικό είναι αυτό ρε συ !
Πως θα γίνει να μας το κάνουν καμία μεταγραφή στη Θεσσαλονίκη;
Στην ανάγκη τους δίνουμε την Λάρα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Τι πουτσομεζες ειναι αυτη η Αμαρα.??? :erection: Γεμισε το αλλο σαιτ απο νεο-μουνετα...
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Τι πουτσομεζες ειναι αυτη η Αμαρα.??? :erection: Γεμισε το αλλο σαιτ απο νεο-μουνετα...
Τρελό μουνακι αν και στις φωτό φαίνεται ότι παίρνει πίπα και όρθια , 1.50 με το ζόρι είναι
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
579
Κριτικές
21
Like
2.871
Πόντοι
1.436
Φίλε τώρα που αναφέρθηκε το άλλο σάιτ ..έχει ένα μήνα κοιτάω αυτή την stefania ,που λέει ότι είναι στο Βόλο.
Τι σκυλί ρωσικό είναι αυτό ρε συ !
Πως θα γίνει να μας το κάνουν καμία μεταγραφή στη Θεσσαλονίκη;
Στην ανάγκη τους δίνουμε την Λάρα
Καλή φαίνεται! Ας διοργανώσουμε ψηφοφορία ανταλλαγή Στεφανία με Λάρα. :tooth:
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
579
Κριτικές
21
Like
2.871
Πόντοι
1.436
Η προσωποποίηση της Ρωσίδας μιλφαρας είναι τι απλά καλή ;!
Ρωσίδες και Ουκρανές ο αγαπημένος μου τύπος αλλά τελευταία δυστυχώς μας φέρνουν μόνο λατίνες.
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
221
Like
365
Πόντοι
21
οσοι δεν ειναι στο προγραμμα δηλαδη την γαμησανε μεσα στην κοινωνια.....αν εισαι στο προγραμμα γαμας τζαμπα,αν δεν εισαι περιμενεις το μεροκαματο για να γαμησεις....μπαχαλο!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Τρελό μουνακι αν και στις φωτό φαίνεται ότι παίρνει πίπα και όρθια , 1.50 με το ζόρι είναι

Κατι τετοια τα κουμπανταρεις οπως θες και δεν σε ζοριζουν και τις...δισκοκοιλες.!!!!!!
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
1η φορα μπαινω με κοπελα 3η φορα ( καρινα ) , και 1 φορα εχω μπει 2 φορες στην καταλινα . την κανονικη και την ψευτικη βασικα αρα δεν μετραει για 2 .,. τελος παντων.
Αυτη η καρινα τοσο επαγγελματιας σε αυτα που προσφερει . δεν σε αφηνει να φυγεις αχυστος ουτε για πλακα ..... και πως να φυγεις αλλωστε με τετοια πιπα ....
το μονο κακο ειναι οτι μας κανει καμια πραγματικη γκομενα μετα μπουκιτσι και καθεσαι και μετρας προβατακια στο ταβανι
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.124
Πόντοι
7.095
Tetsuo ρε παιχτη καταντας γραφικος...

Μαλωνεις με τους παντες στο νημα και μετα σαν διχρονο παιδακι προσπαθεις να επανορθωσεις με δηθεν ερωτησεις (τυπου Σονυα γκολντεν λιπς) και με δηθεν αστειακια (βουλγαρικη μαφια).

Κραζεις τον Αλ, ο οποιος ξερουμε ολοι τι γουστα εχει, για την φακλανα Νταιανα (συμφωνω απολυτα με σενα) αλλα στραβωνεις που σου λενε οτι η Λαρα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΠΙΝΙ.

Παρτο αλλιως, εισαι παλιο μελος και ειναι κριμα να συμβαινει αυτο μαζι σου.

Btw, εχω παει και με Βλαντα και με Ριτα και με Λαρα με αντιστοιχες τιμες 30,30,40 και πιο vfm για μενα, με τα δικα μου γουστα εμφανισιακα και σε παροχες ηταν με τη Λαρα. Προς Θεου, Βουδα, Αλλαχ η ο,τι αλλο θελετε, καμια τους δεν ειναι στο απλο να ξεκιναει ουτε απο 1 Ευρω περισσοτερο.

Αν με ρωτησεις, για την κατηγορια που αρεσει στον Αλ θα προτιμουσα Λιλιανα και Ιζαμπελα Τσεχα (για την οποια μου κανει εντυπωση πως κανεις απο τους "βρωμιαρηδες" που θελουν αλλα κολπα, δεν εχει κανει αναφορα).
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.052
Πόντοι
25.015
Tetsuo ρε παιχτη καταντας γραφικος...

Μαλωνεις με τους παντες στο νημα και μετα σαν διχρονο παιδακι προσπαθεις να επανορθωσεις με δηθεν ερωτησεις (τυπου Σονυα γκολντεν λιπς) και με δηθεν αστειακια (βουλγαρικη μαφια).

Κραζεις τον Αλ, ο οποιος ξερουμε ολοι τι γουστα εχει, για την φακλανα Νταιανα (συμφωνω απολυτα με σενα) αλλα στραβωνεις που σου λενε οτι η Λαρα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΠΙΝΙ.

Παρτο αλλιως, εισαι παλιο μελος και ειναι κριμα να συμβαινει αυτο μαζι σου.

Btw, εχω παει και με Βλαντα και με Ριτα και με Λαρα με αντιστοιχες τιμες 30,30,40 και πιο vfm για μενα, με τα δικα μου γουστα εμφανισιακα και σε παροχες ηταν με τη Λαρα. Προς Θεου, Βουδα, Αλλαχ η ο,τι αλλο θελετε, καμια τους δεν ειναι στο απλο να ξεκιναει ουτε απο 1 Ευρω περισσοτερο.

Αν με ρωτησεις, για την κατηγορια που αρεσει στον Αλ θα προτιμουσα Λιλιανα και Ιζαμπελα Τσεχα (για την οποια μου κανει εντυπωση πως κανεις απο τους "βρωμιαρηδες" που θελουν αλλα κολπα, δεν εχει κανει αναφορα).
Προσπαθω να μην μαλωνο με κανεναν στο κατω κατω δεν εχουμε να χωρισουμε κατι. Το σαιτ ειναι για ενημερωση. Το γλυφτρακι ομως δινει δικαιωματα με τις παπαριες που λεει. Και με βιδωνουν ακομα πιο πολυ οταν αρχιζουν παραμυθια περι κλικων κτλπ. Αλλα να μου επιτιθονται επειδη προτεινα σε εναν παιχτη να παει στην Λαρα και να μ λενε οτι ειναι πεταμενα λεφτα ειναι για γελια. Εισαι ο πρωτος που βγηκε να πει κατι καλο για την Λαρα και αλλοι κανουν τουμπεκι λες και φοβουνται μην τους την πεσει η κλικα που κινει το νημα. Και αν θες να ξες πραγματικα θελω να μαθω ινφο για Σονια αν ειναι θα παω να τσεκαρω μονος μου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom