Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (3 μέλη και 42 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.285
Κριτικές
62
Like
44.919
Πόντοι
9.297
Που,στο Σαπφούς 8?
Στην Σαπφους ήταν σίγουρα ,δεν θυμάμαι αριθμό...
Πρέπει να ήταν μέσα εκείνη η τσατσά η XXXXXL!
Tα θυμάσαι και εσύ,ε;
Ωραίες στιγμές...ευτυχώς τις προλάβαμε...είδαμε πως προέκυψε η έκφραση "Γίνεται της πουτανας"!
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Υπερβολη το ''χομπιτ'' προς την Ναταλι....μια φορα την ειδα, μια μιλφαρα αλβανοφατσα, θα ελεγα μοιαζει ταλαιπωρημενη απο την ζωη, σαν κατι καθαριστριες που βλεπεις στα δημοσια κτηρια... δεν ειναι η μιλφαρα που θα την δεις και θα θες να την σκισεις, αλλα οχι και χομπιτ...
Αντε για σένα Γκρεμλιν! :2funny:
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Είναι φαν της Λάρας αυτοί μάλλον... άλλα όταν ρώτησα τι το ιδιαίτερο κάνει η Λάρα που ξεκινάει με 50ε και θεωρείται τόσο καλή η απάντηση που έλαβα ήταν...Τίποτα... και το επιβεβαιώσαν και καμιά 10 ακόμη μέλη

Στη Θεσσαλονίκη κρατάει χρόνια αυτό το βιολάκι...δεν υπάρχουν γυναίκες που να μας βγάζουν γούστα, υψηλές τιμές,ξεπέτα του 10λεπτου κλπ... και όταν εμφανιστεί 1 στις 50 κοπέλες που δεν είναι έτσι αμέσως πέφτουμε να τη θάψουμε κι αυτήν... και σε ορισμένες περιπτώσεις χωρίς να την έχουμε δοκιμάσει κιόλας
Τι να δοκιμάσω?Ειναι για Μετάξι 10€ όπως έγραψε ο doggifuck κ πολύ πιθανόν να βαρουσε μύγες!
 

bdsm72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
299
Κριτικές
1
Like
1.108
Πόντοι
201
Που χάθηκε η Ντα'ι'ανα;
Το γύρισε στο εσκορτιλικι η έφυγε για να ανασυγκροτήσει την μολδαβικη οικονομία;
Όταν είχε επανέλθει πριν 4-5 χρόνια, μετά από σχεδόν 2 χρόνια απουσίας, ήταν εντελώς διαφορετική από τη γυναίκα που γνωρίζαμε. Δεν ήταν ότι είχε παχύνει, αλλά ότι είχε πρηστεί ολόκληρη. Το κεφάλι της ήταν λες και είχε φουσκώσει και τα μάγουλα και ο λαιμός είχαν γίνει ένα. Ίσως να είχε κάποιο πρόβλημα υγείας και να έπαιρνε κορτιζόνες, δεν ξέρω. Πάντως δεν έμεινε για πολύ.

Μακάρι να είναι καλά, όπου και αν βρίσκεται.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.285
Κριτικές
62
Like
44.919
Πόντοι
9.297
Όταν είχε επανέλθει πριν 4-5 χρόνια, μετά από σχεδόν 2 χρόνια απουσίας, ήταν εντελώς διαφορετική από τη γυναίκα που γνωρίζαμε. Δεν ήταν ότι είχε παχύνει, αλλά ότι είχε πρηστεί ολόκληρη. Το κεφάλι της ήταν λες και είχε φουσκώσει και τα μάγουλα και ο λαιμός είχαν γίνει ένα. Ίσως να είχε κάποιο πρόβλημα υγείας και να έπαιρνε κορτιζόνες, δεν ξέρω. Πάντως δεν έμεινε για πολύ.

Μακάρι να είναι καλά, όπου και αν βρίσκεται.
Φααααακκκκ!!!!
Κρίμα το κορίτσι...ψυχούλα ήταν...ας είναι καλά και ας μην κάνει την δουλειά που χάρη σε αυτήν την μάθαμε.
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
205
Κριτικές
9
Like
730
Πόντοι
361
Είναι φαν της Λάρας αυτοί μάλλον... άλλα όταν ρώτησα τι το ιδιαίτερο κάνει η Λάρα που ξεκινάει με 50ε και θεωρείται τόσο καλή η απάντηση που έλαβα ήταν...Τίποτα... και το επιβεβαιώσαν και καμιά 10 ακόμη μέλη

Στη Θεσσαλονίκη κρατάει χρόνια αυτό το βιολάκι...δεν υπάρχουν γυναίκες που να μας βγάζουν γούστα, υψηλές τιμές,ξεπέτα του 10λεπτου κλπ... και όταν εμφανιστεί 1 στις 50 κοπέλες που δεν είναι έτσι αμέσως πέφτουμε να τη θάψουμε κι αυτήν... και σε ορισμένες περιπτώσεις χωρίς να την έχουμε δοκιμάσει κιόλας
Εγώ έχω περάσει πάρα πολύ καλά με την κοπέλα την Νάταλι όσες φορές πέρασα, όταν βγήκε ερημίτη πρώτη φορά με 30απλο με είχε κάνει ακαποτο, αλλά δεν κολλάω σε αυτές τις λεπτομέρειες, γιατί όταν πάει σε μαγαζιά που το απλό ξεκινάει από 40 τι να πει η κοπέλα ότι εγώ θα παίρνω 30??το κακό είναι ότι περνάμε γενικά με 40-50 απλό αν δεν περνούσαμε θα ήταν παντού 25-30 γιατί θα πεινούσαν
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
άλλα όταν ρώτησα τι το ιδιαίτερο κάνει η Λάρα που ξεκινάει με 50ε και θεωρείται τόσο καλή η απάντηση που έλαβα ήταν...Τίποτα...
Εισαι σιγουρος? Αρα ειμαστε χαζοι να πηγαινουμε να δινουμε 50 ευρω στην Λαρα και να μας κανει... Τιποτα.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Να πω και εγώ ότι η Λάρα είναι μια όμορφη κοπέλα ( σπανίζει πια) , αντίθετα με την αρχή της ξέρει να συμπεριφέρεται , και κάνει τα βασικά πολύ καλά, όπως ένας καλός ποδοσφαιριστής στην μπάλα... γενικά δεν έχει όμορφες κοπέλες πια, είναι βιαστικές και ψιλό ξινές και οι τσατσαδε αγενείς και η Λάρα έτσι ξεχωρίζει
 
Τελευταία τροποποίηση:

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Εισαι σιγουρος? Αρα ειμαστε χαζοι να πηγαινουμε να δινουμε 50 ευρω στην Λαρα και να μας κανει... Τιποτα.
Απόλυτα σίγουρος δεν είμαι γιατί δεν έχω παει... εσύ μου είπες ότι τα 50ε εξηγούνται επειδή είναι όμορφη και δουλεύει σε καλό μαγαζί και όλα τα υπόλοιπα μέλη που συμμετείχαν στην κουβέντα έγραψαν ότι δεν κάνει κάποιο εξτρα στα 50ε και ότι είναι εντελώς τυπική... οπότε δεν πειθομαι να πάω.
Και γι'αυτό έφερα σαν παράδειγμα την Ρίτα και τη Νάταλι που πλέον δουλεύει δίπλα στη Λάρα αλλά εσύ που δεν την ξέρεις την ειρωνεύεσαι
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
Απόλυτα σίγουρος δεν είμαι γιατί δεν έχω παει... εσύ μου είπες ότι τα 50ε εξηγούνται επειδή είναι όμορφη και δουλεύει σε καλό μαγαζί και όλα τα υπόλοιπα μέλη που συμμετείχαν στην κουβέντα έγραψαν ότι δεν κάνει κάποιο εξτρα στα 50ε και ότι είναι εντελώς τυπική... οπότε δεν πειθομαι να πάω.
Και γι'αυτό έφερα σαν παράδειγμα την Ρίτα και τη Νάταλι που πλέον δουλεύει δίπλα στη Λάρα αλλά εσύ που δεν την ξέρεις την ειρωνεύεσαι
Εγω θυμαμαι να σου ειπα:
"Πανε 200 φορες με την Λαρα οπως εχω κανει εγω και θα μαθεις αυτο που ρωτας" οπως επισης και το "Παλιος εισαι τετοια πραματα που ρωτας δεν απαντωνται σε ενα δημοσιο φορουμ".
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Εγω θυμαμαι να σου ειπα:
"Πανε 200 φορες με την Λαρα οπως εχω κανει εγω και θα μαθεις αυτο που ρωτας" οπως επισης και το "Παλιος εισαι τετοια πραματα που ρωτας δεν απαντωνται σε ενα δημοσιο φορουμ".
Κι εγώ σου είπα είναι άλλο πράγμα τα προνόμια που έχουμε αποκτήσει με μια κοπέλα που έχουμε πάει 200 φορές και άλλο να το γράφουμε δημόσια αυτό και να παρασύρουμε και άλλους κάνοντας τους να πιστέψουν ότι με 50 θα στα κάνει όλα η Λάρα...
Ενώ η Νάταλι την οποία ειρωνεύεσαι,θα στα κάνει όλα με 50 από την πρώτη φορά . Αυτή είναι η ποιοτική διαφορά πιστεύω και γι'αυτό δεν πρέπει να είμαστε απόλυτοι πριν δοκιμάσουμε
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.285
Κριτικές
62
Like
44.919
Πόντοι
9.297
Εγώ έχω περάσει πάρα πολύ καλά με την κοπέλα την Νάταλι όσες φορές πέρασα, όταν βγήκε ερημίτη πρώτη φορά με 30απλο με είχε κάνει ακαποτο, αλλά δεν κολλάω σε αυτές τις λεπτομέρειες, γιατί όταν πάει σε μαγαζιά που το απλό ξεκινάει από 40 τι να πει η κοπέλα ότι εγώ θα παίρνω 30??το κακό είναι ότι περνάμε γενικά με 40-50 απλό αν δεν περνούσαμε θα ήταν παντού 25-30 γιατί θα πεινούσαν
Πως θα κάτσουν όλοι ένα έτος αγαμητοι στην Θεσσαλονίκη για να πέσουν οι τιμές;
Και μετά αφού φύγουν όλες οι κοπέλες ,γιατί δεν θα βγαίνουν οι ίδιες ούτε θα στέλνουν πλέον λεφτά στις χώρες τους ,θα έρθουν ακόμα πιο μπάζα εδώ...φαύλος κύκλος.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
Κι εγώ σου είπα είναι άλλο πράγμα τα προνόμια που έχουμε αποκτήσει με μια κοπέλα που έχουμε πάει 200 φορές και άλλο να το γράφουμε δημόσια αυτό και να παρασύρουμε και άλλους κάνοντας τους να πιστέψουν ότι με 50 θα στα κάνει όλα η Λάρα...
Ενώ η Νάταλι την οποία ειρωνεύεσαι,θα στα κάνει όλα με 50 από την πρώτη φορά . Αυτή είναι η ποιοτική διαφορά πιστεύω και γι'αυτό δεν πρέπει να είμαστε απόλυτοι πριν δοκιμάσουμε
Καμια δεν ειρωνευτηκα.μαλλον με μπερδεψες με αλλον.ψαχνω καιρο να βρω αντικαταστατρια της Λαρας ειτε πρωινη ειτε βραδυνη βαρδια(εχω κανει δοκιμες και τσαρκες) αλλα δεν βλεπω ελπιδα. και μιλαμε για την Λαρα που ουτε καν δουλευει συχνα και μαλλον θα φυγει ξανα στην χωρα της.Κλαφτα χαραλαμπε δηλαδη.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Κι εγώ σου είπα είναι άλλο πράγμα τα προνόμια που έχουμε αποκτήσει με μια κοπέλα που έχουμε πάει 200 φορές και άλλο να το γράφουμε δημόσια αυτό και να παρασύρουμε και άλλους κάνοντας τους να πιστέψουν ότι με 50 θα στα κάνει όλα η Λάρα...
Ενώ η Νάταλι την οποία ειρωνεύεσαι,θα στα κάνει όλα με 50 από την πρώτη φορά . Αυτή είναι η ποιοτική διαφορά πιστεύω και γι'αυτό δεν πρέπει να είμαστε απόλυτοι πριν δοκιμάσουμε
Η Ναταλι στα κάνει όλα με 50 γιατί εμφανισιακα είναι tragic.Τι δεν καταλαβαίνεις?
 

salonikios86b

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
259
Κριτικές
6
Like
697
Πόντοι
1.525
αυτο δηλαδη ρε παικτες που καθεστε και τις συγκρινετε τι φαση?αλλος γουσταρει να βλεπει κατι απιαστο απο ομορφια και αλλος γουσταρει να πεφτει η ομορφια αλλα να ανεβαινουν τα γουστα μεσα,τα εξτρα... αυτο το ξερουμε χρονια η ωραια γκομενα θα σε κοιταει σαν τουβλο η χοντρουλα η μετρια θα προσπαθησει να κερδισει οτι χανει απο ομορφια με την καυλα της... αλλα τα τελευταια χρονια στην ελλαδα εχουν περαση ολες ... οποτε και ολες λειτουργουν σαν τουβλο. τωρα αν βγαινει και μια στο τοσο και σπαει τα προτυπα ομορφιας η εξτρα που προσφερει...δεν χρειαζεται ουτε αγαλμα ουτε και Διθύραμβους.
 

salonikios86b

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
259
Κριτικές
6
Like
697
Πόντοι
1.525
και κατι ακομα... πας ρε τυπε με μια συγκεκριμενη πολλες φορες..λογικο να επελθει αλλη επικοινωνια αλλη συμπεριφορα ... αυτο δεν σημαινει ομως οτι θα πρεπει να το διαλαλεις ... γιατι πρωτον σε κανεναν που παει πρωτη φορα δεν θα προσφερει οτι σε εσενα τον καλο πελατη και κατα δευτερον αν πεταχτουν και 2,3 πονηρουληδες και ζητησουν τα ιδια...μπορει να παρει και εσενα η μπαλα και παμε παλι απτην αρχη... οποτε καλο θα ηταν να σχολιαζουμε μια κοπελα και τις υπηρεσιες της οταν πρωτο παμε..οχι οταν τους εχουμε κανει ανακαινιση για 3η φορα το εξοχικο...
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Κι εγώ σου είπα είναι άλλο πράγμα τα προνόμια που έχουμε αποκτήσει με μια κοπέλα που έχουμε πάει 200 φορές και άλλο να το γράφουμε δημόσια αυτό και να παρασύρουμε και άλλους κάνοντας τους να πιστέψουν ότι με 50 θα στα κάνει όλα η Λάρα...
Ενώ η Νάταλι την οποία ειρωνεύεσαι,θα στα κάνει όλα με 50 από την πρώτη φορά . Αυτή είναι η ποιοτική διαφορά πιστεύω και γι'αυτό δεν πρέπει να είμαστε απόλυτοι πριν δοκιμάσουμε
ΑL εχω παει και με τις 3 και θα σου πω αυτο αν η Ριτα και η Ναταλι ηταν ποιο νεες στα 50 ουτε το 1/4 απο αυτα που σου κανουν τωρα δε θα σου εκαναν γι αυτο λοιπον μη συκρινεις τα ασυγκριτα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Η Ναταλι στα κάνει όλα με 50 γιατί εμφανισιακα είναι tragic.Τι δεν καταλαβαίνεις?
Tragic είναι το 80% των κοριτσιών αυτή στιγμή...τι σημαίνει ότι στα κάνουν όλα?
Άμα δεις αυτές στο poison και στο Φρίξου 14 θα τρομάξεις.

Δεν καταλαβαίνω τι καλύτερο έχουν να αντιπροτείνουν αυτοί που εδώ και ένα χρόνο παθαίνουν κάτι όταν γράφονται θετικά για τη συγκεκριμένη κοπέλα, γι'αυτό και χρησιμοποίησα το παράδειγμα της Λάρας
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
ΑL εχω παει και με τις 3 και θα σου πω αυτο αν η Ριτα και η Ναταλι ηταν ποιο νεες στα 50 ουτε το 1/4 απο αυτα που σου κανουν τωρα δε θα σου εκαναν γι αυτο λοιπον μη συκρινεις τα ασυγκριτα
Εγώ συγκρίνω τα ασύγκριτα αλλά εσύ μου απαντάς με ένα υποθετικό σενάριο που έφτιαξες στο μυαλό σου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom