Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (3 μέλη και 60 επισκέπτες)

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
Επειδη εχουν ειπωθει πολλα για αυτην την Ναταλι στο godiva και λετε ολοι οτι ειναι σουπερ περιπτωση,να πω και
γω μερικα πραγματα.Την ανακαλυψα στην πετρου ερημητη 5 με παροτρυνση του συντροφου All και ναι δεν το μετανιωσα.
Ειναι μιλφ πανω απο τα 50 και χυνει σαν πηγαδι.Στην γενικη αμβροσια και ανυπαρξια σωστων κοπελλιων δεν θα την διναμε και πολλη σημασια.Ειναι εμφανισιακα σαν χομπιτ.Κοντη αδυνατη χωρις τπτ πιασιματα και φατσα αδιαφορη.Οσο για γουστα πρεπει να την πιεσεις εσυ για να το ευχαριστηθεις,τις επιανα το κεφαλι οταν με πιπωνε για να το παρει ολο και οταν την γαμουσα δυνατα,καποια στιγμη σε λιγα λεπτα δυσανασχετουσε.Στην Αθηνα δλδ θα ηταν στο μεταξι με 10Ε και πολυ θα τις ητανε.Εδω σε αυτην την πολη με ελλειψη αξιοπρεπη τεμαχιων η καινουργιων,φανταζει πολυ καλη.Αν δλδ ηταν στην δεκαετια του '90 θα ηταν ανυπαρκτη.Απλα υπαρχουν πολλοι "πυροφοροι" ασχετοι χωρις εμπειρια και εξυψωνουν τεοια κομματια ως απιθανα που δεν ζησαν τις καλες παλιες εποχες,οπως πολλοι συναγωνιστες εδω μεσ που γραφουν τις εμπειριες τους και ξερουν να συγκρινουν λογω οτι ειναι καποιας ηλικιας,οπως και εγω.Εν κατακλειδι,καλη η μεγαλοκοππελα,βγαζει γουστα μονο οταν πιεσεις εσυ την κατασταση,αλλα οχι και σπουδαια.Αν δουλευε Αθηνα ηταν μονο για μεταξι.Αυτα
Φίλε πρώτα από όλα είναι 48 χρόνων , δεύτερον είναι όντως από τις καλύτερες νέες παρουσίες του 2021 , για μένα και όσοι με ξέρουν είμαι αντικειμενικός είναι στο Top 5 τα τελευταία 2 χρόνια. Καλό βόλι και καλή χρονιά να έχουμε με υγεία πάνω απ'όλα.
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
Την μιλφαρα την Ναταλι, αν και την εχω δει δεν με κλικαρε, αλλα ισως κανω την υπερβαση λογο καλα σχολια, η ερωτηση ειναι, στο γλυφομουνι, αντεχει.??? ή θα χρειστω μασκα θαλλασης.??? :think:
Ναι θα χρειαστείς γιατί χύνει πολύ.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Την μιλφαρα την Ναταλι, αν και την εχω δει δεν με κλικαρε, αλλα ισως κανω την υπερβαση λογο καλα σχολια, η ερωτηση ειναι, στο γλυφομουνι, αντεχει.??? ή θα χρειστω μασκα θαλλασης.??? :think:

Ναι θα χρειαστείς γιατί χύνει πολύ.
Αμα είναι έτσι θα πάω και εγω να δοκιμάσω , γιατί εδω και χρόνια ψάχνω να βρώ καμιά να χύνει στο γλύψιμο ... αλλά σε ποσότητα δεν βρήκα ακόμα :sad2:
 

doggifuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
69
Κριτικές
34
Like
468
Πόντοι
290
Φίλε πρώτα από όλα είναι 48 χρόνων , δεύτερον είναι όντως από τις καλύτερες νέες παρουσίες του 2021 , για μένα και όσοι με ξέρουν είμαι αντικειμενικός είναι στο Top 5 τα τελευταία 2 χρόνια. Καλό βόλι και καλή χρονιά να έχουμε με υγεία πάνω απ'όλα.
Δεν αντιλεγω οτι δεν ειναι στα τοπ 5,αλλα και εξηγω τι ενοω.Στην αθηνα θαταν μεταξι και πριν 20 χρονια αυτην θα την λεγαμε μπαζολα με αυτα που ζησαμε οι μεγαλοι σε ηλικια παιχτες του αθληματος.Τωρα ομως με αυτην την αηδια που επικρατει στα δελα της πολης μας φανταζει σουπερ γαου κατασταση για γουστα.Απο μονη της δεν στα προσφερει ομως,πρεπει να την σπρωξεις εσυ για να λυθει και να τα δωσει.Τεσπα καλη χρονια και καλα βολια σε ολους μας
 

doggifuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
69
Κριτικές
34
Like
468
Πόντοι
290
Η
Αμα είναι έτσι θα πάω και εγω να δοκιμάσω , γιατί εδω και χρόνια ψάχνω να βρώ καμιά να χύνει στο γλύψιμο ... αλλά σε ποσότητα δεν βρήκα ακόμα :sad2:
Η τυπισα τυπε ειναι αυτο που λεμε Golden shower.Αν γουσταρεις και αντεχεις στο γλυψιμο θα πιεις πολυ πραμα
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Η

Η τυπισα τυπε ειναι αυτο που λεμε Golden shower.Αν γουσταρεις και αντεχεις στο γλυψιμο θα πιεις πολυ πραμα
Θα δείξει ... δεν έχω πετύχει παρόμοια περίπτωση ως τώρα.
 

redditor

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
119
Κριτικές
3
Like
121
Πόντοι
1
Πέρασα με την Μαρίζα (στο Red Light ή στο Red Diamond, όπως το λέγανε το μαγαζί). Είναι όντως όμορφη, όπως πολλοί αναγνωρίζουν, και παρά το γεγονός ότι οι περισσότεροι λένε ότι δεν κάνει και πολλά μέσα, εγώ έμεινα ευχαριστημένος από τη συνεύρεση. Δεν νομίζω να λένε ψέματα αυτοί, απλώς πάει να πει ότι η χημεία που έχει ο καθένας με το κορίτσι αλλάζει πολλά στην εμπειρία που θα πάρεις.

Οπότε δείξτε σημασία στο πώς θα μιλήσει η κοπέλα, και πως θα παρουσιαστεί στο σαλοναρισμα, πώς θα είναι η επαφή των ματιών κτλ. Εάν με το ζόρι κάθεται 2 δευτερόλεπτα, ή είναι αδιάφορο τελείως το βλέμμα της, εγώ συνήθως φεύγω, όποια και να είναι... Αυτή είναι η δική μου συμβουλή.

Όσο αφορά την Καρολίνα, που ήταν πριν κάνα 6μηνο στο Βενους, έχει εμφανιστεί πουθενά από τότε? Ξέρει κανείς νέα της?
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Φίλε πρώτα από όλα είναι 48 χρόνων , δεύτερον είναι όντως από τις καλύτερες νέες παρουσίες του 2021 , για μένα και όσοι με ξέρουν είμαι αντικειμενικός είναι στο Top 5 τα τελευταία 2 χρόνια. Καλό βόλι και καλή χρονιά να έχουμε με υγεία πάνω απ'όλα.

Δεν αντιλεγω οτι δεν ειναι στα τοπ 5,αλλα και εξηγω τι ενοω.Στην αθηνα θαταν μεταξι και πριν 20 χρονια αυτην θα την λεγαμε μπαζολα με αυτα που ζησαμε οι μεγαλοι σε ηλικια παιχτες του αθληματος.Τωρα ομως με αυτην την αηδια που επικρατει στα δελα της πολης μας φανταζει σουπερ γαου κατασταση για γουστα.Απο μονη της δεν στα προσφερει ομως,πρεπει να την σπρωξεις εσυ για να λυθει και να τα δωσει.Τεσπα καλη χρονια και καλα βολια σε ολους μας
Είναι στα top 5 χομπιτ! :2funny:
 

PazzFuzz

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
35
Like
64
Πόντοι
0
Για πες εντύπωσεις γιατί στο σαλόνι ενώ είναι ομορφούλα δενου βγάζει κάτι δυνατό να μπω
Κοιτα σε αυτη τη φαση ημουν και εγω . Βεβαια την ειχα δει απο τις πρωτες τσαρκες που ειχα κανει πιτισιρικας στο Βαρδαρη και μου ειχε μεινει το ονομα της. Οταν προσφατα την ειδα στα σπιτακια και ακουσα το ονομα της ξανα ενθουσιαστηκα που ειναι η ιδια κοπελα που ειχα δει καποτε..

Αυτος ηταν και ο λογος που τελικα μπηκα..

Χαμογελαστη, ευθυμη, χαρωπη με ναζακια και παιχνιδακια με εκανε να νιωσω πολυ ωραια. gfe .
Δε βιαστηκε καθολου. Και παιξαμε λιγο ακομα επειτα.
Αγαλματινο σωμα, ομορφη ενεργεια..
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Κανένας δεν σάς ανάγκασε να πάτε να την γ@μησετε , δεν χρειάζεται να την προσβάλετε την γυναίκα το ψωμί της πάει να βγάλει......
Είναι φαν της Λάρας αυτοί μάλλον... άλλα όταν ρώτησα τι το ιδιαίτερο κάνει η Λάρα που ξεκινάει με 50ε και θεωρείται τόσο καλή η απάντηση που έλαβα ήταν...Τίποτα... και το επιβεβαιώσαν και καμιά 10 ακόμη μέλη

Στη Θεσσαλονίκη κρατάει χρόνια αυτό το βιολάκι...δεν υπάρχουν γυναίκες που να μας βγάζουν γούστα, υψηλές τιμές,ξεπέτα του 10λεπτου κλπ... και όταν εμφανιστεί 1 στις 50 κοπέλες που δεν είναι έτσι αμέσως πέφτουμε να τη θάψουμε κι αυτήν... και σε ορισμένες περιπτώσεις χωρίς να την έχουμε δοκιμάσει κιόλας
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Υπερβολη το ''χομπιτ'' προς την Ναταλι....μια φορα την ειδα, μια μιλφαρα αλβανοφατσα, θα ελεγα μοιαζει ταλαιπωρημενη απο την ζωη, σαν κατι καθαριστριες που βλεπεις στα δημοσια κτηρια... δεν ειναι η μιλφαρα που θα την δεις και θα θες να την σκισεις, αλλα οχι και χομπιτ...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.289
Κριτικές
62
Like
44.933
Πόντοι
9.297
Όσο αφορά την Μιρέλα την είχα πάρει πριν πολλά χρόνια. Ψάχνω να βρω την κριτική που είχα γράψει αλλά έχει διαγραφεί όπως και άλλες που είχα γράψει. Πάντως εμφανισιακά είναι καλύτερη από τότε. Από απόδοση για να μην θυμάμαι μέτρια πράματα. Πρωτοχρονιά πάντως υπήρχε ουρά στο μαγαζί της. Σαλόνι φουλ 4-5 όρθιοι και μερικοί ακόμα έξω... Δεν θυμάμαι να έχω ξαναδεί τόσο κόσμο σε μπουρδέλο.
Tις καλές μέρες ,προ δεκαπενταετία περιπου,είχα μετρήσει σε μπουρδέλο του Βαρδαρίου 24(!) άτομα ..μερικοί πιτσιρικάδες ,γυμνασιοπαιδα.
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
Υπερβολη το ''χομπιτ'' προς την Ναταλι....μια φορα την ειδα, μια μιλφαρα αλβανοφατσα, θα ελεγα μοιαζει ταλαιπωρημενη απο την ζωη, σαν κατι καθαριστριες που βλεπεις στα δημοσια κτηρια... δεν ειναι η μιλφαρα που θα την δεις και θα θες να την σκισεις, αλλα οχι και χομπιτ...
Εννοείται δεν είναι "χόμπιτ" και είναι Ρωσίδα. Από τις λίγες πια Ρωσίδες που υπάρχουν στα μπο@ρδελα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom