Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (5 μέλη και 52 επισκέπτες)

salonikios86b

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
259
Κριτικές
6
Like
697
Πόντοι
1.525
ρε τσακαλια...στειλτε πριβε μηνυματα και λυστε τα... γιατι πρεπει να γαμιεται το τσατ για μια διαφωνια. εδω μπαινουμε για να ενημερωνουμε και για τζερτζελε...
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Εμένα φίλος μου όταν είχα πάει στην Νάταλι με κορόιδευε που πλήρωσα 40 ευρο για την αδερφή της Χρύσας Ρώπας.... όμως το ισοφάρισε αυτό γιατί στο δωμάτιο έκανε παπάδες..τα πάντα ότι της ζητούσα... μόνο ακαποτο σεξ δεν είχαμε κάνει...μην συγκρίνεται υπηρεσίες με εμφάνιση τα πάντα ισοφαριζονται με κάποιο τρόπο
 

salonikios86b

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
259
Κριτικές
6
Like
697
Πόντοι
1.525
και επειδη πολυς λογος γινεται... η ναταλι δεν ειναι πλεον στο godiva μολις πηρα τηλ και ρωτησα. το χασαμε το κορμι...
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Tragic είναι το 80% των κοριτσιών αυτή στιγμή...τι σημαίνει ότι στα κάνουν όλα?
Άμα δεις αυτές στο poison και στο Φρίξου 14 θα τρομάξεις.

Δεν καταλαβαίνω τι καλύτερο έχουν να αντιπροτείνουν αυτοί που εδώ και ένα χρόνο παθαίνουν κάτι όταν γράφονται θετικά για τη συγκεκριμένη κοπέλα, γι'αυτό και χρησιμοποίησα το παράδειγμα της Λάρας
Καλη χρονιά φίλε μου !
Κακός προσπαθείς να αποδείξεις κάτι σε κάποιους .
Νομίζω και μόνο η αναφορά σε συγκεκριμένες κοπέλες που κανεις είναι απόδειξη .
Δεν θυμάμαι κανέναν ,βάζω και εμένα μέσα ,που να του έδωσες πληροφορίες και να μην ήταν όντως όπως τα είπες .ούτε ποτέ έφτασες σε σημείο να τα παρά λες .
Οπότε άσε να γαμανε Λάρα,ποιο το πρόβλημα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
και επειδη πολυς λογος γινεται... η ναταλι δεν ειναι πλεον στο godiva μολις πηρα τηλ και ρωτησα. το χασαμε το κορμι...
Αυτό γίνεται με τον πολύ ντόρο και την δυσφήμιση η και διαφήμιση.
Είμαι σίγουρος ότι μπορεί να πέρασαν σε 2 μέρες 200 περίεργοι για να δουν μόνο και να ρωτήσουν τι κάνει στο δωμάτιο ευθέως με θράσος και από αυτούς να μην μπήκαν ούτε οι 10
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Καλη χρονιά φίλε μου !
Κακός προσπαθείς να αποδείξεις κάτι σε κάποιους .
Νομίζω και μόνο η αναφορά σε συγκεκριμένες κοπέλες που κανεις είναι απόδειξη .
Δεν θυμάμαι κανέναν ,βάζω και εμένα μέσα ,που να του έδωσες πληροφορίες και να μην ήταν όντως όπως τα είπες .ούτε ποτέ έφτασες σε σημείο να τα παρά λες .
Οπότε άσε να γαμανε Λάρα,ποιο το πρόβλημα
Καλως το γλυφτρακι του πατσινο.

ρε τσακαλια...στειλτε πριβε μηνυματα και λυστε τα... γιατι πρεπει να γαμιεται το τσατ για μια διαφωνια. εδω μπαινουμε για να ενημερωνουμε και για τζερτζελε...
Εσυ τι ενημερωση εχεις κανει? Βλεποντας τις κριτικες σου μονο για τρανς γραφεις.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Εγώ συγκρίνω τα ασύγκριτα αλλά εσύ μου απαντάς με ένα υποθετικό σενάριο που έφτιαξες στο μυαλό σου...
Απο τη στιγμη που συκρινεις τα ασυκριτα δε μπορει να γινει κουβεντα και θα σου πω μονο αυτο απο κει και περα πιστευε οτι θελεις τη Λαρα δε την εχουν ανεβασει ετσι για το τιποτα ειναι πααααααααααααρα πολυ καλη μεσα στο δωματιο λιγο φαουλ τα 50 που ζηταει αλλα οχι οτι δε τα καλυπτει μεσα
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Απο τη στιγμη που συκρινεις τα ασυκριτα δε μπορει να γινει κουβεντα και θα σου πω μονο αυτο απο κει και περα πιστευε οτι θελεις τη Λαρα δε την εχουν ανεβασει ετσι για το τιποτα ειναι πααααααααααααρα πολυ καλη μεσα στο δωματιο λιγο φαουλ τα 50 που ζηταει αλλα οχι οτι δε τα καλυπτει μεσα
Εμεις οι αγαπουληδες οπως μας χαρακτηρισαν ασε μας να γαμαμε την Λαρα (το λενε και υποτιμιτικα λες και αυτοι γαμανε τις σουπερ μουναρες με τις σουπερ υπηρεσιες).
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Καλως το γλυφτρακι του πατσινο.
Καταρχάς να σου πω ότι δεν είμαι κανενός γλυφτρακι.
Με τον Πατσίνο και με άλλους στο σάιτ ανταλλάζουμε συχνά απόψεις και πληροφορίες για κοπέλες και χωρίς την δικιά σου ηλίθια άποψη .
Ειμαι πολλά χρόνια στα μπουρδέλα γενικά για να παρασυρθώ από έναν βλάκα σαν εσένα να δώσω 50ρικο .
Αυτό που είπα για τον Πατσίνο είναι αποδεδειγμένο και μπορούν να σου το επιβεβαιώσουν τουλάχιστον τα μισά μέλη της Θεσσαλονίκης.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Εμεις οι αγαπουληδες οπως μας χαρακτηρισαν ασε μας να γαμαμε την Λαρα (το λενε και υποτιμιτικα λες και αυτοι γαμανε τις σουπερ μουναρες με τις σουπερ υπηρεσιες).
Δεν ειναι θεμα αγαπουληδων ρε φιλε και η Ριτα και η Ναταλι ειναι επισης φοβερες στο δωματιο αλλα δε μπορει να γινει συγκριση με τη Λαρα αν ηταν κι αυτες μικροτερες ουτε το 1/4 απο αυτα που κανουν μεσα δε θα εκαναν ασχετα που ο Αλ νομιζει οτι ειναι απλα υποθετικο σεναριο.Τελος η Ριτα στο απλο απλο ειναι ξεπετα του κερατα και το λκεω αυτο γιατι πηγα τη μια μερα με 100 μαζι της και εκανε παπαδες και την επομενη επιτηδες με 30 και στο 30αρι εκτος οτι δεν εκανε απολυτως τιποτα περα τα κλασικα με ξεπεταξε κιολας εντελως διαφορετικη μεσα στο δωματιο και προσεξε η διαφορα της Λαρας τοτε στο απλο ηταν 10 ευρω 30 η Ριτα 40 η Λαρα
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Καταρχάς να σου πω ότι δεν είμαι κανενός γλυφτρακι.
Με τον Πατσίνο και με άλλους στο σάιτ ανταλλάζουμε συχνά απόψεις και πληροφορίες για κοπέλες και χωρίς την δικιά σου ηλίθια άποψη .
Ειμαι πολλά χρόνια στα μπουρδέλα γενικά για να παρασυρθώ από έναν βλάκα σαν εσένα να δώσω 50ρικο .
Αυτό που είπα για τον Πατσίνο είναι αποδεδειγμένο και μπορούν να σου το επιβεβαιώσουν τουλάχιστον τα μισά μέλη της Θεσσαλονίκης.
Να παρασυρθεις σε τη ακριβως ρε μεγαλε εμεις δηλαδη που σταυρωσαμε τη Λαρα παλια που ηταν ξεπετα του κερατα και μετα την αποθεωσαμε γιατι αλλαξε ειμαστε χαζοι κι εσυ εισαι εξυπνος για το 10αρικο?
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Να παρασυρθεις σε τη ακριβως ρε μεγαλε εμεις δηλαδη που σταυρωσαμε τη Λαρα παλια που ηταν ξεπετα του κερατα και μετα την αποθεωσαμε γιατι αλλαξε ειμαστε χαζοι κι εσυ εισαι εξυπνος για το 10αρικο?
Δεν σε είπε κανένας χαζό.
Απλά αναφέρθηκαν κάποιες κοπέλες όπως η Ρίτα η η Νάταλι για συγκεκριμένες υπηρεσίες και λεφτά .
Και βγήκε ο άλλος να κάνει δυσφήμιση και σύγκριση με τη Λάρα .
Λες να μην ξέρουν αυτοί που πάνε ,τι θα γαμησουν;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Καταρχάς να σου πω ότι δεν είμαι κανενός γλυφτρακι.
Με τον Πατσίνο και με άλλους στο σάιτ ανταλλάζουμε συχνά απόψεις και πληροφορίες για κοπέλες και χωρίς την δικιά σου ηλίθια άποψη .
Ειμαι πολλά χρόνια στα μπουρδέλα γενικά για να παρασυρθώ από έναν βλάκα σαν εσένα να δώσω 50ρικο .
Αυτό που είπα για τον Πατσίνο είναι αποδεδειγμένο και μπορούν να σου το επιβεβαιώσουν τουλάχιστον τα μισά μέλη της Θεσσαλονίκης.
Εισαι γλυφτρακι γιατι με το ποστ σου δεν προσθεσες κατι παραπανω απλα συμφωνησες και εγραψες θετικα πραματα για τον πατσινο. Το εχεις κανει κιαλλες φορες.
Σε ευχαριστω για το βλακας να εισαι καλα και αλλη φορα να μην διαβαζεις τις αποψεις μου αφου ειναι ηλιθιες.
Τον πατσινο τον ξερω και εγω απο πολυ παλια, μια χαρα ειναι αυτα που λεει και σεβαστα απλα περι ορεξεως κολοκυθοπιτα. Σαν τα αμαξια ενα πραμα για αλλους ενα πορσε που κανει πολλα λεφτα ειναι πεταμενα λεφτα για αλλους οχι. Εγω λοιπον προτιμαω τις πορσε και ας ειναι ακριβοτερες.

Δεν ειναι θεμα αγαπουληδων ρε φιλε και η Ριτα και η Ναταλι ειναι επισης φοβερες στο δωματιο αλλα δε μπορει να γινει συγκριση με τη Λαρα αν ηταν κι αυτες μικροτερες ουτε το 1/4 απο αυτα που κανουν μεσα δε θα εκαναν ασχετα που ο Αλ νομιζει οτι ειναι απλα υποθετικο σεναριο.Τελος η Ριτα στο απλο απλο ειναι ξεπετα του κερατα και το λκεω αυτο γιατι πηγα τη μια μερα με 100 μαζι της και εκανε παπαδες και την επομενη επιτηδες με 30 και στο 30αρι εκτος οτι δεν εκανε απολυτως τιποτα περα τα κλασικα με ξεπεταξε κιολας εντελως διαφορετικη μεσα στο δωματιο και προσεξε η διαφορα της Λαρας τοτε στο απλο ηταν 10 ευρω 30 η Ριτα 40 η Λαρα
Εχω δοκιμασει και εγω την Ριτα. Εμφανιση δεν μου αρεσε γιαυτο δεν ξαναπηγα. Το προγραμμα της δε ωραιο αλλα μου εβγαλε και λιγο την πιστη. Και καλα θεωρει σεξυ να τον εχει τον αλλο γκαυλωμενο και αυτη να του κανει την δυσκολη. Οκ σε αλλους αυτα μπορει να αρεσουν.

Παντως τωρα που το ξανασκεφτομαι τζαμπα συζητηση κανουμε γτ η Λαρα δεν πολυ δουλευει και πλεον ερχεται και φευγει. Οποτε αντε να βρουμε καμια αλλη επιλογη τωρα.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Δεν σε είπε κανένας χαζό.
Απλά αναφέρθηκαν κάποιες κοπέλες όπως η Ρίτα η η Νάταλι για συγκεκριμένες υπηρεσίες και λεφτά .
Και βγήκε ο άλλος να κάνει δυσφήμιση και σύγκριση με τη Λάρα .
Λες να μην ξέρουν αυτοί που πάνε ,τι θα γαμησουν;
Οταν λες αυτο (Ειμαι πολλά χρόνια στα μπουρδέλα γενικά για να παρασυρθώ από έναν βλάκα σαν εσένα να δώσω 50ρικο) ειναι σαν να λες εμας που ξερουμε τη ειναι η Λαρα και ασχετα το φαουλ του 10αρικου το δωσουμε οτι ειμαστε χαζοι που θα το κανουμε.Οσο για τη Ριτα αλλιως ειναι στα 30 αλλιως στα 100 οποτε δεν ειναι κι οτι καλητερο.Τελος η Ναταλι το πηγε στα 40 οποτε κι αυτοι που θα τα δωσουν ειναι χαζοι λογικα οπως αυτοι που τα δινουν στη Λαρα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Εισαι γλυφτρακι γιατι με το ποστ σου δεν προσθεσες κατι παραπανω απλα συμφωνησες και εγραψες θετικα πραματα για τον πατσινο. Το εχεις κανει κιαλλες φορες.
Σε ευχαριστω για το βλακας να εισαι καλα και αλλη φορα να μην διαβαζεις τις αποψεις μου αφου ειναι ηλιθιες.
Τον πατσινο τον ξερω και εγω απο πολυ παλια, μια χαρα ειναι αυτα που λεει και σεβαστα απλα περι ορεξεως κολοκυθοπιτα. Σαν τα αμαξια ενα πραμα για αλλους ενα πορσε που κανει πολλα λεφτα ειναι πεταμενα λεφτα για αλλους οχι. Εγω λοιπον προτιμαω τις πορσε και ας ειναι ακριβοτερες.


Εχω δοκιμασει και εγω την Ριτα. Εμφανιση δεν μου αρεσε γιαυτο δεν ξαναπηγα. Το προγραμμα της δε ωραιο αλλα μου εβγαλε και λιγο την πιστη. Και καλα θεωρει σεξυ να τον εχει τον αλλο γκαυλωμενο και αυτη να του κανει την δυσκολη. Οκ σε αλλους αυτα μπορει να αρεσουν.

Παντως τωρα που το ξανασκεφτομαι τζαμπα συζητηση κανουμε γτ η Λαρα δεν πολυ δουλευει και πλεον ερχεται και φευγει. Οποτε αντε να βρουμε καμια αλλη επιλογη τωρα.
Τι ήθελες να προσθέσω παραπάνω δλδ; σημαίνει ότι συμφωνώ με την άποψη ,δεν θα κάτσω να κάνω και ανάλυση .
Αν είναι κάτι που ταιριάζει στα γούστα μου πάω και γαμαω ,δεν κάθομαι να κάνω ανατομία της κοπέλας εδώ μέσα πριν πάω να την γαμησω
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Εμεις οι αγαπουληδες οπως μας χαρακτηρισαν ασε μας να γαμαμε την Λαρα (το λενε και υποτιμιτικα λες και αυτοι γαμανε τις σουπερ μουναρες με τις σουπερ υπηρεσιες).
Καταρχήν εγώ δεν αμφισβήτησα ποτέ την αξία της Λάρας... για να έχουν γραφτεί τόσα θετικά τόσα χρόνια κάτι καλό έχει αυτή η κοπέλα.
Απλά ρώτησα εσένα,τον επίσημο αγαπούλη,τι το ξεχωριστό κάνει στα 50ε και την χαρακτήρισες την καλύτερη...δεν αμφισβητώ ότι έχεις χημεία με την κοπέλα ή ότι αν έχεις πάει 50 φορές εννοείται πως έχεις καλύτερη εξυπηρέτηση

τη Λαρα δε την εχουν ανεβασει ετσι για το τιποτα ειναι πααααααααααααρα πολυ καλη μεσα στο δωματιο λιγο φαουλ τα 50 που ζηταει αλλα οχι οτι δε τα καλυπτει μεσα

Πως ακριβώς τα καλύπτει μέσα? Θα μας πείτε να μάθουμε κι εμείς επιτέλους?...το ότι είναι όμορφη από μόνο του δε μου λέει τίποτα.Και η Μιρέλα είναι όμορφη... γιατί να πάω στη Λάρα και όχι στη Μιρέλα?... και η Ραϊσα ίσως και η πιο όμορφη απ'όλες αυτή τη στιγμή

Εγώ όταν γράφω ότι η Νάταλι ίσως είναι και η καλύτερη σε υπηρεσίες αυτή τη στιγμή το δικαιολογώ με επιχειρήματα... αλλά κάποιοι θέλουν να την παρουσιάζουν σαν δράκο την γυναίκα μη τυχόν και δουλέψει.Χωρις να την έχουν δοκιμάσει κιόλας... εκεί είναι η ένσταση μου

Προφανώς άμα η Μιρέλα έβγαζε τα ίδια γούστα με τη Νάταλι, εννοείται τη Μιρέλα θα διαλέγαμε.Ουτε τυφλοί είμαστε ούτε μαλακες
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Εισαι γλυφτρακι γιατι με το ποστ σου δεν προσθεσες κατι παραπανω απλα συμφωνησες και εγραψες θετικα πραματα για τον πατσινο. Το εχεις κανει κιαλλες φορες.
Σε ευχαριστω για το βλακας να εισαι καλα και αλλη φορα να μην διαβαζεις τις αποψεις μου αφου ειναι ηλιθιες.
Τον πατσινο τον ξερω και εγω απο πολυ παλια, μια χαρα ειναι αυτα που λεει και σεβαστα απλα περι ορεξεως κολοκυθοπιτα. Σαν τα αμαξια ενα πραμα για αλλους ενα πορσε που κανει πολλα λεφτα ειναι πεταμενα λεφτα για αλλους οχι. Εγω λοιπον προτιμαω τις πορσε και ας ειναι ακριβοτερες.


Εχω δοκιμασει και εγω την Ριτα. Εμφανιση δεν μου αρεσε γιαυτο δεν ξαναπηγα. Το προγραμμα της δε ωραιο αλλα μου εβγαλε και λιγο την πιστη. Και καλα θεωρει σεξυ να τον εχει τον αλλο γκαυλωμενο και αυτη να του κανει την δυσκολη. Οκ σε αλλους αυτα μπορει να αρεσουν.

Παντως τωρα που το ξανασκεφτομαι τζαμπα συζητηση κανουμε γτ η Λαρα δεν πολυ δουλευει και πλεον ερχεται και φευγει. Οποτε αντε να βρουμε καμια αλλη επιλογη τωρα.
Δεν ειναι θεμα Λαρας ειναι απλα οτι δε ειναι στο ιδιο επιπεδο αυτες οι γυναικες .Τελος για τον Πατσινο εχει προσφερει παρα πολλα και συνεχιζει να το κανει του το αναγνωριζω αυτο και του βγαζω το καπελο αλλα τα γουστα του για πολλους απο εμας δεν ειναι και τα καλητερα οποτε δε μπορουμε να εχουμε συγκριση
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Οταν λες αυτο (Ειμαι πολλά χρόνια στα μπουρδέλα γενικά για να παρασυρθώ από έναν βλάκα σαν εσένα να δώσω 50ρικο) ειναι σαν να λες εμας που ξερουμε τη ειναι η Λαρα και ασχετα το φαουλ του 10αρικου το δωσουμε οτι ειμαστε χαζοι που θα το κανουμε.Οσο για τη Ριτα αλλιως ειναι στα 30 αλλιως στα 100 οποτε δεν ειναι κι οτι καλητερο.Τελος η Ναταλι το πηγε στα 40 οποτε κι αυτοι που θα τα δωσουν ειναι χαζοι λογικα οπως αυτοι που τα δινουν στη Λαρα
Για αυτό έχω εξηγήσει πολλές φορές ότι 50 δεν δίνω ούτε στη Λάρα ούτε στη Ναρυ.
Και στην Νάταλι δεν πήγα εννοείται με 40 .δεν έγραψα για να κάνω διαφήμιση να πάει κάποιος στη Νάταλι να γλιτώσει το δεκαρικο.
Όσο για Ρίτα έχω πάει πολλές φορές με 30 και μια χαρά πέρασα .μην περιμένεις εννοείται να σου έκανε αυτά που θα σου κάνει με 100 ,αλλά στα 30 έκανε πολύ καλό γαμησι συγκριτικά με πολλές άλλες
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Για αυτό έχω εξηγήσει πολλές φορές ότι 50 δεν δίνω ούτε στη Λάρα ούτε στη Ναρυ.
Και στην Νάταλι δεν πήγα εννοείται με 40 .δεν έγραψα για να κάνω διαφήμιση να πάει κάποιος στη Νάταλι να γλιτώσει το δεκαρικο.
Όσο για Ρίτα έχω πάει πολλές φορές με 30 και μια χαρά πέρασα .μην περιμένεις εννοείται να σου έκανε αυτά που θα σου κάνει με 100 ,αλλά στα 30 έκανε πολύ καλό γαμησι συγκριτικά με πολλές άλλες
Φυσικα και δε περιμενω το 30 ιδιο με το 100 δεν ειμαι ουτε βλακας ουτε αβγαλτος αλλα οχι και την ξεπετα που με εκανε
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Φυσικα και δε περιμενω το 30 ιδιο με το 100 δεν ειμαι ουτε βλακας ουτε αβγαλτος αλλα οχι και την ξεπετα που με εκανε
Δεν μου έτυχε με την συγκεκριμένη.
Εννοείται όπως λες ότι έτυχε σε εσένα ,για οποιαδήποτε δικό της λόγο .δεν μπορείς να ψυχολογισεις την διάθεση της εκείνη την ώρα η αν το έκανε επίτηδες επειδή την είχες πάρει την προηγούμενη με περισσότερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom