Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (5 μέλη και 36 επισκέπτες)

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Καλή χρονιά
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
53
Like
4.245
Πόντοι
6.817
ρε μαγκες μια στο ξυλινο διπλα απ το venus, νομιζω Νατασα την ειπε, εχει περασει κανεις; βραδινη ηταν. σαλοναρει με τα βυζια εξω
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Καλή χρονιά και χρόνια πολλά. Τα μπουρδέλα είναι ανοιχτά σήμερα;
Καλή χρονιά.
Απο οτι είδα στο πρόγραμμα στο άλλο σάιτ , για χτές το βράδυ μερικά ηταν ανοιχτά μετά τις 01:00.
Σήμερα βλέπω κάποια ανοίγουν στις 18:00 , άλλα πάλι δεν ανοίγουν καθόλου. Και κάτι λίγα φαίνονται να είναι ανοιχτά και για πρωινή βάρδια , αλλά ποιός ξέρει αν ισχύει το πρόγραμμα.
 

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
131
Like
157
Πόντοι
1
Καλη χρονια σε ολους τους συναγωνιστες!
Δεν γραφω συχνα αν και παρακολουθω αρκετα χρονια .
Θεωρω πως πρεπει να κανω αναφορα σε μια καλη εμπειρια απο σπιτακι μιας και γενικα μονο φολες συνανταω
Οδο δεν ξερω αλλα ειναι σε οροφο αμεσως μετα το παλιο συριπτιτζαδικο δεξια στο στενο.
Μια μελαχρινη ουκρανεζα κατερινα. Μετρια εμφανιση και γενικα λιγο ξινη στην αρχη.
Αν δωσεις γκαζια παιρνει μπρος και γενικα ανεβενει επιπεδο.
Μεχρι και δαχτυλο στο κολο εφαγε και μλιστα γουσταρε !!!
Επομενη επισκεψη αν και δεν εχει κολο το προγραμμα θα το επιδιωξω!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.979
Πόντοι
34.538
Χθεσινη βολτα κατα τις 01.00
Πολυς κοσμος στη περιοχη.Σαλονια γεματα οπου μπηκα.
Οχι πολλα βεβαια γιατι βαριομουν κιολας.
Πρωτα στο sex and the city,οπου η τσατσα μου παρουσιασε ενα κεφτε με ποδια,
ονοματι Λαουρα,Κολομβιανη και τρεχα γυρευε.
Μπαζακι,ουτε εγω δεν την επαιρνα που μου αρεσαν οι τροφαντες.
Μεσα στο κουζινακι ηταν κι αλλες συμπατριωτισες της καθως ακουγονταν χαχανιτα
πριν ερθει για παρουσιαση.
Φευγοντας καταλαβα γιατι ηταν σαν βαρελακι.Εμπαινε ο ντιλιβερας με τα πιτογυρα!!
Παντως τα απεναντι ηταν ολα κλειστα.
Ανεβηκα μια προς την αλανα πανω,μπαινω σε ενα απο τα ξυλινα,
να σου η Βλαντα.Ξερω οτι ειναι καλη στη δουλεια της,την εχω δοκιμασει νομιζω πριν καιρο,
αλλα δεν μου αρεσε εμφανησιακα.
Ανοιγω μια αλλη πορτα παραδιπλα,μου παρουσιαζουν την Κατερινα απο Κρητη,ξερω γω.
Συμπαθητικη,με καλο κορμι και φουλ ζωγραφισμενη,βαρεθηκα να γυρναω και
μπηκα.50 με ελευθερο τελειωτικο στο στομα.
Καλουτσικη εμπειρια για τα χοντρα.
 

PlayJack

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2022
Μηνύματα
106
Like
291
Πόντοι
21
Χθεσινη βολτα κατα τις 01.00
Πολυς κοσμος στη περιοχη.Σαλονια γεματα οπου μπηκα.
Οχι πολλα βεβαια γιατι βαριομουν κιολας.
Πρωτα στο sex and the city,οπου η τσατσα μου παρουσιασε ενα κεφτε με ποδια,
ονοματι Λαουρα,Κολομβιανη και τρεχα γυρευε.
Μπαζακι,ουτε εγω δεν την επαιρνα που μου αρεσαν οι τροφαντες.
Μεσα στο κουζινακι ηταν κι αλλες συμπατριωτισες της καθως ακουγονταν χαχανιτα
πριν ερθει για παρουσιαση.
Φευγοντας καταλαβα γιατι ηταν σαν βαρελακι.Εμπαινε ο ντιλιβερας με τα πιτογυρα!!
Παντως τα απεναντι ηταν ολα κλειστα.
Χαχαχα.... Κακο που μας βρήκε . Αυτές τις μέρες όπου και εάν πήγα μπαζακια ξεχασμένα δουλεύανε (μας δουλεύανε)
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Η Ουγγαρέζα στα ξύλινα, Αννα η αδυνατη με τα μεγάλα κρεμαστά βυζια, κ την ακμή στο πρόσωπο, έκανε μεταγραφή στο παρανταϊς ως Αντριαννα. Κατάντια τα κ καλα γκολντ στουντιος. Εφυγα κατευθείαν δεν μπήκα πουθενά αλλού. Είμαι σίγουρος ότι θα ξενέρωνα αν έκανα βολτα
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Να συμπληρώσω και εγώ Στα λεγόμενα του φίλου πιο πάνω ότι και εγώ πριν τις γιορτές είδα μια που δούλευε στα ξύλινα και συστήνεται ως Μολδαβη όνομα δεν θυμάμαι στο μεσαίο δούλευε με τατουάζ να είναι μεταγραφή στο παράνταις και η υπηρεσία μου την σύστησε σαν καινούρια.μου ήρθε να γελάσω η κοπέλα έχει τουλάχιστον δύο τρια χρόνια στην πόλη μας απλά σταματάει για λίγο και μετά επανέρχεται.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
959
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Χθεσινη βολτα κατα τις 01.00
Πολυς κοσμος στη περιοχη.Σαλονια γεματα οπου μπηκα.
Οχι πολλα βεβαια γιατι βαριομουν κιολας.
Πρωτα στο sex and the city,οπου η τσατσα μου παρουσιασε ενα κεφτε με ποδια,
ονοματι Λαουρα,Κολομβιανη και τρεχα γυρευε.
Μπαζακι,ουτε εγω δεν την επαιρνα που μου αρεσαν οι τροφαντες.
Μεσα στο κουζινακι ηταν κι αλλες συμπατριωτισες της καθως ακουγονταν χαχανιτα
πριν ερθει για παρουσιαση.
Φευγοντας καταλαβα γιατι ηταν σαν βαρελακι.Εμπαινε ο ντιλιβερας με τα πιτογυρα!!
Παντως τα απεναντι ηταν ολα κλειστα.
Ανεβηκα μια προς την αλανα πανω,μπαινω σε ενα απο τα ξυλινα,
να σου η Βλαντα.Ξερω οτι ειναι καλη στη δουλεια της,την εχω δοκιμασει νομιζω πριν καιρο,
αλλα δεν μου αρεσε εμφανησιακα.
Ανοιγω μια αλλη πορτα παραδιπλα,μου παρουσιαζουν την Κατερινα απο Κρητη,ξερω γω.
Συμπαθητικη,με καλο κορμι και φουλ ζωγραφισμενη,βαρεθηκα να γυρναω και
μπηκα.50 με ελευθερο τελειωτικο στο στομα.
Καλουτσικη εμπειρια για τα χοντρα.
Και εγώ εχθές τα μεσάνυχτα έκανα μια βόλτα, σε όσα ήταν ανοιχτά χαμός. Είχα πολλά χρόνια να δω τόσο κόσμο. Δεν είδα πολλές γιατί οι περισσότερες ήταν στα δωμάτια. Πολύ μπαζο και οι περισσότερες ξεκινάνε πλέον από 40. Γέλασα με Μιρέλα όπου ήταν ένας πιτσιρίκος μέσα και την ξέσκιζε και όταν τελείωνε ξαναπληρωνε και συνέχιζε. Στο αριστερά από της μιρελας γινότανε χαμός. Ξέρεις κάνεις ποια ήταν; Είδα στο Λας Βέγκας τα καινούργια κορίτσια..... Σουζάνα, Βλάντα και Κατερίνα. Στο Βένους την Ρόζα που μάλλον ήταν η πιο όμορφη που είδα, δίπλα στο ξύλινο Αναστασία ή Νατάσα 50 χρόνων ξανθιά, μολις είπε από 40 έφυγα. Στο hotlady ,είδα ένα κοντό μελαμψο κοριτσάκι που δεν μου άρεσε καθόλου, κολομβιανή νομίζω μου είπε η τσα. Σε κάνα δυο αλλά ήταν μαύρες. Στης αφρός η γνωστή κοπέλα που δεν μου αρέσει καθόλου. Δυστυχώς έφυγα χωρίς γαμισω εχθές. Μάλλον δεν ξεκινισε καλά το 2023.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Η Ουγγαρέζα στα ξύλινα, Αννα η αδυνατη με τα μεγάλα κρεμαστά βυζια, κ την ακμή στο πρόσωπο, έκανε μεταγραφή στο παρανταϊς ως Αντριαννα. Κατάντια τα κ καλα γκολντ στουντιος. Εφυγα κατευθείαν δεν μπήκα πουθενά αλλού. Είμαι σίγουρος ότι θα ξενέρωνα αν έκανα βολτα
Απ' το καλοκαίρι την είχανε πάρει...και φυσικά είναι Αλβανακι όχι Ουγγαρέζα.... Καλή χρονιά κιόλας σε όλους τους συναδέλφους του νήματος!!
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
53
Like
4.245
Πόντοι
6.817
Χθεσινη βολτα κατα τις 01.00
Πολυς κοσμος στη περιοχη.Σαλονια γεματα οπου μπηκα.
Οχι πολλα βεβαια γιατι βαριομουν κιολας.
Πρωτα στο sex and the city,οπου η τσατσα μου παρουσιασε ενα κεφτε με ποδια,
ονοματι Λαουρα,Κολομβιανη και τρεχα γυρευε.
Μπαζακι,ουτε εγω δεν την επαιρνα που μου αρεσαν οι τροφαντες.
Μεσα στο κουζινακι ηταν κι αλλες συμπατριωτισες της καθως ακουγονταν χαχανιτα
πριν ερθει για παρουσιαση.
Φευγοντας καταλαβα γιατι ηταν σαν βαρελακι.Εμπαινε ο ντιλιβερας με τα πιτογυρα!!
Παντως τα απεναντι ηταν ολα κλειστα.
Ανεβηκα μια προς την αλανα πανω,μπαινω σε ενα απο τα ξυλινα,
να σου η Βλαντα.Ξερω οτι ειναι καλη στη δουλεια της,την εχω δοκιμασει νομιζω πριν καιρο,
αλλα δεν μου αρεσε εμφανησιακα.
Ανοιγω μια αλλη πορτα παραδιπλα,μου παρουσιαζουν την Κατερινα απο Κρητη,ξερω γω.
Συμπαθητικη,με καλο κορμι και φουλ ζωγραφισμενη,βαρεθηκα να γυρναω και
μπηκα.50 με ελευθερο τελειωτικο στο στομα.
Καλουτσικη εμπειρια για τα χοντρα.
Τι εννοεις φουλ ζωγραφισμενη;;;;:think:
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
959
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Αυτή η Αλβανό Ουγγαρέζα που είναι στο παρανταις λέει τίποτα; Όταν ήταν ήταν στα τριδυμα όλο έλεγα να την πάρω αλλά δεν ταίριαξε ποτέ. Μια δεν δούλευε, μια ειχε πρόγραμμα, κοβιντ, μαλακιες...κτλ.Στο παρανταις δεν πάω ποτέ.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Σύντροφοι!!! Θα κάνω καταδρομική τώρα μετά τις 10 Γενάρη . Περιμένω το πουτάνα- pass, άντε Κούλη έχουμε και εμείς ψήφο . Ως τότε η ποντία έχει στήσει predator παντού. Σας γράφω να σας δώσω τας ευχάς μου : Καλή χρονιά και καλούς αγώνες :rockon::rockon::rockon:
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
205
Κριτικές
9
Like
730
Πόντοι
361
Η Ουγγαρέζα στα ξύλινα, Αννα η αδυνατη με τα μεγάλα κρεμαστά βυζια, κ την ακμή στο πρόσωπο, έκανε μεταγραφή στο παρανταϊς ως Αντριαννα. Κατάντια τα κ καλα γκολντ στουντιος. Εφυγα κατευθείαν δεν μπήκα πουθενά αλλού. Είμαι σίγουρος ότι θα ξενέρωνα αν έκανα βολτα
Μπαζολα ήταν μπαζολα είναι βρωμάει τσιγάρο το μαλλί της και βρωμαει και η ανάσα της..
 

asimenio_alogo

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2013
Μηνύματα
54
Like
140
Πόντοι
0
καλή χρονιά συναγωνιστές.
πέρασμα στη Νάταλι πλέον στο Godiva μόνιμα μου είπε.
έφυγε από την αλυσίδα,την άλλαζαν συνέχεια μαγαζιά ούτε η ίδια δεν ήξερε που θα δούλευε την επόμενη μέρα βαλίτσα συνεχώς από το ένα μαγαζί στο άλλο οπότε έφυγε και πήγε στο Godiva.απο τις υπηρεσίες οι γνωστές παρά πολύ καλές στάνταρ από τα λίγα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom