Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (7 μέλη και 46 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.258
Κριτικές
11
Like
18.534
Πόντοι
3.796
Ξανακαταθεση στην Ναρυ, την πληρωνω καθε μηνα, χτες δεν προλαβα ουτε καν να την γαμισω.!!! ...την εχυσα πριν κανα τον βαλω μεσα.... Το καυλακι.!!!!!!!!! :fuck1:

Βγηκα νωρις, δεν ειχε καθολου κινηση εκεινη την ωρα, ηθελα να κανω μια γυρα να δω κανα 2 που εχω σταμπαρει απο το αλλο σαιτ, αλλα βαριομουν, γερασαμε πριν την ωρα μας.!!!!!!! ...και πηγα κατευθειαν Ναρυ.

Απο βδομαδα θελω να ριξω ακομα ενα τελευταιο γαμισι και μετα κλειδωνει το πουλι.!! :sunglasses: Αλλα που.??? Ριτα λειπει.??? Αννια.??? Ναταλι την πιτσιρικα.?? Βικτωρια την μουναρα απο παρανταιζ.??? Αναστασια.?? Σουζανα μιλφαρα που διαβαζω ποιο πανω ειναι στο Βενους που γραφει ο dokimazo ως Σουζη, λογικα αυτη ειναι.??
Άμα αυτή η Σουζη είναι η γνωστή μιλφ Σουζάνα εγώ θα το έριχνα εκεί με κλειστά μάτια
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.258
Κριτικές
11
Like
18.534
Πόντοι
3.796
Ξανακαταθεση στην Ναρυ, την πληρωνω καθε μηνα, χτες δεν προλαβα ουτε καν να την γαμισω.!!! ...την εχυσα πριν κανα τον βαλω μεσα.... Το καυλακι.!!!!!!!!! :fuck1:

Βγηκα νωρις, δεν ειχε καθολου κινηση εκεινη την ωρα, ηθελα να κανω μια γυρα να δω κανα 2 που εχω σταμπαρει απο το αλλο σαιτ, αλλα βαριομουν, γερασαμε πριν την ωρα μας.!!!!!!! ...και πηγα κατευθειαν Ναρυ.

Απο βδομαδα θελω να ριξω ακομα ενα τελευταιο γαμισι και μετα κλειδωνει το πουλι.!! :sunglasses: Αλλα που.??? Ριτα λειπει.??? Αννια.??? Ναταλι την πιτσιρικα.?? Βικτωρια την μουναρα απο παρανταιζ.??? Αναστασια.?? Σουζανα μιλφαρα που διαβαζω ποιο πανω ειναι στο Βενους που γραφει ο dokimazo ως Σουζη, λογικα αυτη ειναι.??
Άκυρο για Σουζάνα ...τώρα διάβασα όλη την κριτική .
Γράφει για Λας Βέγκας και ότι το στήθος είναι μικρό ίσα που χωράει στην παλάμη .
Η μιλφ έχει σιλικόνες
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
202
Κριτικές
9
Like
724
Πόντοι
361
Χθεσινοβραδινή βόλτα, ψιλοστοχευμένη. Εχω να πω ότι είχε πάρα πολύ κόσμο, για τα γούστα μου.
Στο Βένους μια Ρόζα Ισπανίδα και μιας το όνομα που δεν συγκράτησα, αλλά Ρωσίδα. Η Ρόζα μπήκε στη λίστα πάντως...
στο Βένους 2 μια Ξένια, αλλά πολύ αδύνατη για μένα.
Λας Βέγκας στο 2 μια κοπέλα που ήταν στο δωμάτιο, στο 1 η Σούζη για την οποία έγραψα κριτική.
Ρόζα έχω περάσει 2-3 φορές είναι καλή δεν κάνει τα απίστευτα αλλά δεκτική σε χάδια και φιλιά, Ξένια ότι χειρότερο έχω περάσει στην ζωή μου μπήκα με φοβερές καύλες κάνω και ντουζ και μπαίνει μέσα κάθεται στο κρεβάτι ανοίγει Καποτά και λέει ξάπλα λέω ωχ, την λέω τι ομορφιά είσαι εσύ μου λέει που το είδες τέτοια ώρα ήταν 12 βράδυ μου βάζει Καποτά σε πεσμένο πέος κάνει μια ανοστη πίπα και την λέω ντύσου και φυγε
 

ΚΟριολης

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Ξανακαταθεση στην Ναρυ, την πληρωνω καθε μηνα, χτες δεν προλαβα ουτε καν να την γαμισω.!!! ...την εχυσα πριν κανα τον βαλω μεσα.... Το καυλακι.!!!!!!!!! :fuck1:

Βγηκα νωρις, δεν ειχε καθολου κινηση εκεινη την ωρα, ηθελα να κανω μια γυρα να δω κανα 2 που εχω σταμπαρει απο το αλλο σαιτ, αλλα βαριομουν, γερασαμε πριν την ωρα μας.!!!!!!! ...και πηγα κατευθειαν Ναρυ.

Απο βδομαδα θελω να ριξω ακομα ενα τελευταιο γαμισι και μετα κλειδωνει το πουλι.!! :sunglasses: Αλλα που.??? Ριτα λειπει.??? Αννια.??? Ναταλι την πιτσιρικα.?? Βικτωρια την μουναρα απο παρανταιζ.??? Αναστασια.?? Σουζανα μιλφαρα που διαβαζω ποιο πανω ειναι στο Βενους που γραφει ο dokimazo ως Σουζη, λογικα αυτη ειναι.??
Αδερφε στε'ιλε συντεταγμένες. Νέος στην πόλη
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.475
Άμα αυτή η Σουζη είναι η γνωστή μιλφ Σουζάνα εγώ θα το έριχνα εκεί με κλειστά μάτια
Δεν ήταν η γνωστή μιλφ Σουζάνα, μιας και εκείνη την ξέρω. Αλλα σαν υποκατάστατο ήταν καλή.
 

peoglou

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2022
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Να χαλάσω λίγο το κλίμα. Δεν ξέρω αν έχει ξανασυζητηθεί. Ιδέες τρόπους για το πως βγάζουμε από πάνω μας το άρωμα του μπουρδελου; Είναι πολύ έντονο σε ρούχα αλλά και στο σώμα όταν επιστρέφουμε σπιτι.
αγορασε δυο ιδιες μπλουζες και δυο ιδια παντελονια xD "Το δυτικο outfit"
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: nmak81

Stevedrake22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
123
Κριτικές
9
Like
605
Πόντοι
301
Και η Ρίτα και η Νάταλι στα 50ε κάνουν γλωσσόφιλα, γυμνό τσιμπούκι,69,γλυφοκωλι, πουτσοτριψιμο όσο θες σε μουνί και κώλο, δάχτυλο όσο θες, γαμήσι όσο και όπως θες και χύσιμο στο στόμα...
Η Λάρα τι απ'όλα αυτά κάνει στα 50ε??
Τίποτα
 

Stevedrake22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
123
Κριτικές
9
Like
605
Πόντοι
301
Πέρασα μετά από πολύ καιρό τουλάχιστον δυο χρόνια γιατί πάω σχεδόν πάντα με βίζιτες με την Λαρα.
Πάντα στα Studio παίρνω το μεγάλο πρόγραμμα 100€ , κάναμε ντουζ μαζί , καλή πίπα , γλύψιμο με δάχτυλο από εμένα σχεδόν ως squirt, γυμνό τρίψιμο στο μουνακι της. Είμαι πάντα περιποιημένος , ξυρισμένος κάτω καθαρός και σέβομαι τα κορίτσια του χώρου. Από περιέργεια ρωτάω ποια είναι τα extra που κάποιες φορές βγάζει στο δωμάτιο γιατί δεν την είδα να ψάχνεται για να τελείωνα στόμα η πρόσωπο η αν έκανε κάνα πρωκτικό κτλπ …. Σε γενικές γραμμές πέρασα τέλεια μαζί της πολύ καλλίτερα από βίζιτες που δίνω 180-200€ την ώρα
 

Stevedrake22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
123
Κριτικές
9
Like
605
Πόντοι
301
Καλησπερα εγώ αντως μετά από προτροπή του all που πήγα έχυνε όπως τις τσόντες ειλικρινά…!και είχε γίνει πράγματι στάνταρακι μου. Πρώτα έχυνε με χαμουρεμα με το δάχτυλο…. Μετά μόλις ανέβαινε πάνω χανόταν και τα έκανε πραγματικά πουτανα όλα και τέλος όταν τον έπαιρνε στομα για χυσιμο… πάλι δαχτυλιασμα και πάλι…! Απίστευτη…. Και γω την ψαχνω
Αν βγάλεις άκρη με την Ναταλί πες μου με ενδιαφέρει , εάν μάθω και εγώ θα σου πω
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tzon50

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
891
Κριτικές
10
Like
5.730
Πόντοι
1.336
Μια σοβαρή απάντηση σε ενα σοβαρό ερώτημα.
Το άρωμα είναι του χώρου σχεδόν πάντα. Και δεν φεύγει με τίποτα για αυτό το ρώτησα. Κάποιος είπε για δεύτερη αλλαξιά ρούχα . Το έχω κάνει και αυτό και δουλεύει. Μόνο που είναι λίγο περίεργο να σε βλέπουν να επιστρέφεις με άλλη μπλούζα.
Εγώ κάνω το εξησ: Γιατί η δικιά μ κυριολεκτικά με μυρίζει συχνά και παντού. Μπαίνω μέσα στο μπουρδ με βγαλμενη μπλούζα την οποία αφήνω στο αμάξι φορώντας μόνο ένα φανελάκι που έτσι κ αλλιώς φοράω από κάτω, και από πάνω φοράω το μπουφάν.
Μπαίνω δωμάτιο, βγάζω μπουφάν πλας όλα τα ρούχα τα κρεμάω στον καλόγερο ή ότι έχει τελοσπα και μετά την πράξη φορώντας την μπλούζα που με περίμενε στο αμάξι Αβάνα τσιγάρου και όλα καλα
 
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
779
Πόντοι
361
Πέρασα μετά από πολύ καιρό τουλάχιστον δυο χρόνια γιατί πάω σχεδόν πάντα με βίζιτες με την Λαρα.
Πάντα στα Studio παίρνω το μεγάλο πρόγραμμα 100€ , κάναμε ντουζ μαζί , καλή πίπα , γλύψιμο με δάχτυλο από εμένα σχεδόν ως squirt, γυμνό τρίψιμο στο μουνακι της. Είμαι πάντα περιποιημένος , ξυρισμένος κάτω καθαρός και σέβομαι τα κορίτσια του χώρου. Από περιέργεια ρωτάω ποια είναι τα extra που κάποιες φορές βγάζει στο δωμάτιο γιατί δεν την είδα να ψάχνεται για να τελείωνα στόμα η πρόσωπο η αν έκανε κάνα πρωκτικό κτλπ …. Σε γενικές γραμμές πέρασα τέλεια μαζί της πολύ καλλίτερα από βίζιτες που δίνω 180-200€ την ώρα
Επειδή δεν κατάλαβα, πήγες στη Λάρα με 100 ευρώ, έκτασες μία ώρα και είχε και τελείωμα στο στόμα;
 

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
Kυριοι εχει παει κανεις με Μανια (ελληνιδα blackangels-badgirls) Mona (μαυρη blackangels-badgirls) η zanet (limnou 8) ?
Γενικα βυζαρουδες ποιες θα προτεινατε?
Για να μη κανω το μαρτυρα του ιεχωβα πορτα πορτα αυτη τη βδομαδα.
 

Stevedrake22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
123
Κριτικές
9
Like
605
Πόντοι
301
Επειδή δεν κατάλαβα, πήγες στη Λάρα με 100 ευρώ, έκτασες μία ώρα και είχε και τελείωμα στο στόμα;
Καμία Σχέση φίλε μου 30 λεπτά αυστηρά με Ντουζ και χωρίς κανένα έξτρα
 

blbou

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2022
Μηνύματα
11
Κριτικές
3
Like
35
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα και χρόνια πολλά! Με την μικρή εμπειρία που έχω η μακράν καλύτερη κοπέλα που έχω πάει είναι Λιλιαννα! Σ’ όποια άλλη κοπέλα κι αν έχω πάει μετά την Λιλιαννα δεν μπορώ να ευχαριστηθώ! Ψάχνω μια κοπέλα με αντίστοιχες υπηρεσίες για αλλαγή! Γούστα είναι αυτά φυσικά!
 
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
779
Πόντοι
361
Καμία Σχέση φίλε μου 30 λεπτά αυστηρά με Ντουζ και χωρίς κανένα έξτρα
Με έξτρα ξέρεις περίπου πόση ώρα και πόσα λεφτά;
Δεν είμαι Θεσσαλονίκη να πάω να ρωτήσω, με συγχωρείς.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
302
Κριτικές
2
Like
360
Πόντοι
21
Στοχευμενη επιδρομή για το red light σήμερα γύρω στις 18.30 το απόγευμα για να δοκιμάσω την καινούρια την Έλενα που μου μπηκε στο μάτι. Είδα το πρωί στο άλλο σαιτ ότι δουλεύει 12.00 με 20.00 στο Red light. Οχι πρωι στις 10.00 που ανοίγει συνήθως το μαγαζι αλλά επαναλαμβάνω 12.00 με 20.00. Λεω ωραία σημερα το απόγευμα με βολευει. Πάω όπως προείπα στις 18.30 και ήταν κλειστο. Μπαίνω ξαναβλέπω το πρόγραμμα και βλέπω ότι το είχανε μόλις αλλαξει και συγκεκριμενα η κοπέλα δε δουλεύει όλη την εβδομάδα. Φάουλ μεγάλο και δεν είναι η πρώτη φορά που παρατηρώ κάτι τέτοιο. Λεω τώρα αφου ηρθα ας κάνουμε μια βόλτα.
Golden lips, red night ανοιχτα αλλά δε μπηκα
Ηοt lady η Νατάσα μια κάπως γεματουλα αδιαφορη για μένα
Ιnside η βιολέτα που παραμένει 23 χρόνων εδω και 4 χρονια από τότε που την επισκέφτηκα.
Sex and the city κλειστο σε αλλαγή.
Poison Λάουρα κοντή με πολύ φαρδυ κωλο εκ κολομβιας και καλά
Efi 2 κοπέλες μια ξανθιά μια μελαχρινή ψιλές και οι δύο
Λίγο παραδίπλα μια Ελενα που δουλευει μόνη της χωρις τσατσα οχι στον οροφο αλλα διπλα στο 13 περίμενε ταξι. Μάλλον μόλις θα το είχε κλείσει και περίμενε στο πεζοδρόμιο για να φύγει.
Τριδυμα η Έλενα ντυμένη αγιος βασιλης στο 2ο δεν μπήκα γιατί υπέθεσα θα είναι η Εβελινα όπως δεν μπήκα και στο 3ο αλλά μάλλον θα ήταν το θωρηκτό Τανια.
Μινώταυρου 3 στης Αγγελικης μια Ελενα από Μολδαβία με μια τσατσά που μιλάει πολύ και όλη την ώρα κουνουσε το καλώδιο της τηλεόρασης που δεν είχε καλό σήμα.
Νικ ουρανου 24 μια ομορφουλα με ωραίο σωμα λίγο κοντη δεν ξέρω το όνομα της την έχω στα υπόψιν και ψηνόμουν να μπω όπως και την κοπέλα την Ρουμάνα με τα ίδια χαρακτηριστικά στο Νικ ουρανου 28 το οποίο σήμερα ήταν κλειστο. Στο 26 δεν μπήκα αλλά μάλλον ράισα.
Πέτρου ερημίτη 3Α βερονικα
Απέναντι στο 1ο Ιζαμπέλα στο μεσαίο Μιρελα και στο 3ο Αναστασία
Λας βεγκας στο 1ο Σουζυ στο βάθος δεν μπήκα. Αυτά. Μεταβολή και εφυγα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.258
Κριτικές
11
Like
18.534
Πόντοι
3.796
Σχεδόν όλα είναι ανοιχτά πάντως βράδυ και αρκετή κίνηση .
Σήμερα έκανα δοκιμή στο μπάντ γκερλς την Μαρινα από Μολδαβία .την έχει και στο άλλο σάιτ αλλά από κοντά έχει λιγο διαφορετικό μαλλί ,κατά τα άλλα ιδια ,ωραίο κορμί ψιλή κοπέλα και καλό στήσιμο στο γαμιση .
40 ευρώ το απλό πήρα .
Το γυμνό τσιμπούκι το έχει στα 60 είπε .
Τίμια συνεύρεση,με τυπικά πράγματα δεν έκανε κάτι φοβερό ,αλλά δεν είναι και από αυτές που θα πήγαινα άμεσα .
Στα συν ότι το μαγαζί είναι πολύ καθαρό στο δωμάτιο όλα κομπλέ και πρόσβαση για μπανάκι .
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
553
Κριτικές
21
Like
2.757
Πόντοι
1.436
Kυριοι εχει παει κανεις με Μανια (ελληνιδα blackangels-badgirls) Mona (μαυρη blackangels-badgirls) η zanet (limnou 8) ?
Γενικα βυζαρουδες ποιες θα προτεινατε?
Για να μη κανω το μαρτυρα του ιεχωβα πορτα πορτα αυτη τη βδομαδα.
Για την Μάνια είχαν γράψει 2-3 άτομα ότι είναι μεγάλη ξεπέτα και δεν αξίζει
 
  • Like
Αντιδράσεις: Solar

Παοκ1993

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2018
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
102
Πόντοι
1
Καλησπέρα χρόνια πολλά ποια κοπελα πρωτεινετε για αναλ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom