Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.588
Πόντοι
38.177
κάποιος είχε γράψει : '' τυπικά πράγματα ''
Ήταν και παλιά αυτή,με ένα τατουάζ χελιδόνι στο στήθος,μετά έγινε ντεμεκ εσκορτ και την ξαναφεραν με νέες φωτογραφίες αλλά τα ίδια ξινά μούτρα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Απόψε ήταν η ΟΠΚΕ έξω από Νικ ουρανού 24 και έκανε έλεγχο σε κάτι τύπους πέζους οι οποίοι δεν μοιαζανε για τίποτα ευπαθείς ομάδες ή τίποτα επενδυτές...
Δεν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο τόσα χρόνια έξω από τα μπουρδέλα... εκτός αν κάτι παραπάνω ξέρανε και τους ψάχνανε ή αν είχαν κάνει καμιά μαλακία τα μπουμπούκια νωρίτερα και κάποιος τους κάλεσε

Αρκετή κίνηση και απόψε στην περιοχή, δεν ασχολήθηκα όμως γιατί αν κρίνω από τις φάτσες και ότι μπαίνουν 7-8 άτομα μαζί στο μπουρδέλο λέω... άσε να περάσουν οι γιορτές να ξεκουμπιστουν οι άσχετοι για να κάνουμε τη δουλειά μας με την ησυχία μας
 

strathgos4

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2022
Μηνύματα
17
Like
44
Πόντοι
0
Απόψε ήταν η ΟΠΚΕ έξω από Νικ ουρανού 24 και έκανε έλεγχο σε κάτι τύπους πέζους οι οποίοι δεν μοιαζανε για τίποτα ευπαθείς ομάδες ή τίποτα επενδυτές...
Δεν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο τόσα χρόνια έξω από τα μπουρδέλα... εκτός αν κάτι παραπάνω ξέρανε και τους ψάχνανε ή αν είχαν κάνει καμιά μαλακία τα μπουμπούκια νωρίτερα και κάποιος τους κάλεσε

Αρκετή κίνηση και απόψε στην περιοχή, δεν ασχολήθηκα όμως γιατί αν κρίνω από τις φάτσες και ότι μπαίνουν 7-8 άτομα μαζί στο μπουρδέλο λέω... άσε να περάσουν οι γιορτές να ξεκουμπιστουν οι άσχετοι για να κάνουμε τη δουλειά μας με την ησυχία μας
Στην Πέτρου ερημίτη πετυχα κάτι παλικάρια μικρά σε ηλικία όπως εγώ που μαλακιζοντουσαν αρκετά. Εγω 2 φορές που πέρασα μπροστά από τον έλεγχο οι ίδιοι ήταν.
 

strathgos4

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2022
Μηνύματα
17
Like
44
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από εμένα. Μετά από πολύ καιρό βόλτα από την περιοχή. Δεν μου άρεσε τίποτα ιδιαίτερα απλα μιας και κατεβηκα μετά από καιρό ειπα να περάσω κάπου. Και έγινε το ΤΡΟΜΕΡΟ! Πέρασμα με Κατερίνα στο λας βεγκας στο 50αρι με τελείωμα στο στόμα. Δίνω 60 στην τσα2 και μπαίνω. Μπαίνει και το Κατερινάκι και η όλη κατάσταση χαλια μαύρα. Πάνω στην κορύφωση την λεω να τα πάρεις στο στόμα με λέει όχι δ πλήρωσες για αυτό και κατευθείαν η κάθοδο. Περιττό και να σας πω ότι ούτε στο στόμα τελειωσα ουτε 10ρικο ρέστα πήρα και η υπηρεσία να ειναι όλο αγάπη μου λάθος κάνεις μήπως σου έπεσε το 20ρικο κάπου κλπ κλπ. Μερες που ειναι δεν ήθελα να χαλάσω την διάθεση μου και ειναι η πρώτη φορά που δεν τα μετράω μπροστά στην υπηρεσία για να μην γίνει μαλακια.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
Απόψε ήταν η ΟΠΚΕ έξω από Νικ ουρανού 24 και έκανε έλεγχο σε κάτι τύπους πέζους οι οποίοι δεν μοιαζανε για τίποτα ευπαθείς ομάδες ή τίποτα επενδυτές...
Δεν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο τόσα χρόνια έξω από τα μπουρδέλα... εκτός αν κάτι παραπάνω ξέρανε και τους ψάχνανε ή αν είχαν κάνει καμιά μαλακία τα μπουμπούκια νωρίτερα και κάποιος τους κάλεσε

Αρκετή κίνηση και απόψε στην περιοχή, δεν ασχολήθηκα όμως γιατί αν κρίνω από τις φάτσες και ότι μπαίνουν 7-8 άτομα μαζί στο μπουρδέλο λέω... άσε να περάσουν οι γιορτές να ξεκουμπιστουν οι άσχετοι για να κάνουμε τη δουλειά μας με την ησυχία μας
Απλά αγριεψαν λίγο προς τις " ευπαθείς ομάδες".
Και Γιαννιτσών καθε μέρα μπλόκο και σταματάνε καγκουροαμαξα και αυτοκίνητα με 2-3 καλά παιδιά μέσα ...
Καλά τους κάνουν καιρός ήταν σιγά σιγά να χαλαρώσουν λίγο γιατί την έχουν δει Κολομβιανοί.
 

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
Λοιπόν επίσκεψη στη Βανέσσα στο μέδουσα,κοκκινομάλλα που μαρεσουν από Αλβανία το κορίτσι μιλούσε αγγλικά.Στήθος 2αρη κωλαρα γέμιζε 2 παλάμες το κωλομαγουλο πρόγραμμα 50 ευρώ πήρα,ωραία πίπα ακαποτη έδινε εγλυφε κ τους όρχεις με έβαλε από κάτω άρχισε τουερκ είχα κ καθρέφτη από μπροστά μου να βλέπω τη κωλαρα της.Καλα πέρασα ήταν ευγενική όπως κ εγω οπότε ήταν χαλαρή.Επισης η τσατσά πολύ κομπλέ συμπεριφορά μαφησε έκανα τσιγαρο στο τέλος κ την έκανα. Θα ξαναπήγαινα.
 

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
2η επίσκεψη σήμερα μιας κ είχα όρεξη στην Ολίβια αυτή τη φορά στο bad girls μιλούσαμε αγγλικά, ψηλή από Γκάνα πολύ ωραίος κωλος σφιχτή γενικά στήθος 1.5 μύριζε πολύ ωραια πήρα πρόγραμμα 60.Πολυ καλο γυμνο τσιμπούκι φαινοταν ωραίο το στόμα της όταν γέμιζε κ τον έπαιρνε αρκετά βαθιά. Την έβαλα στα τέσσερα να βλέπω τη κωλαρα της.Ευγενικη οπως κ εγώ φυσικά, η τσατσά πολύ κομπλέ.Είδα την μόνα πριν πάω στο villa prive πιτσιρίκα ωραίο κορμί απλά με τράβηξε η ψηλή περισσότερο,θα ξαναπήγαινα. Α κ σε διάλογο που ανοίξαμε με είπε ότι οι περισσότεροι έρχονται απλυτοι μυρίζει πολύ έντονα το στόμα τους κ από ηλικίες 19 μέχρι 40,το οποίο είναι θλιβερό μλκες το 2022 κ ακόμα να μη πλένετε ο πελάτης.
 

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.862
Κριτικές
3
Like
816
Πόντοι
96
Υπάρχει κάτι αξιόλογο για πρωινή βάρδια?
 

peoglou

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2022
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Η Αρίνα τι λέει,την πήρε κανένας;
Την δοκιμασα περυσι στο Paradise και ηταν ενα απο τα χειροτερα γαμησια που εχω κανει. Τυπικο τσιμπουκι της πλακας 30 sec, μετα την λεω ελα απο πανω εσυ και μου λεει οχι δεν θελω, κανουμε ιεραποστολικο και συνεχως τραβιοτανε ή με εμποδιζε ... την λεω "τι κανεις" και μου απαντα "αμα σε αφησω θα μπεις ολος μεσα, καλα εισαι εκει", την γυρναω επι τοπου στα 4 και μου λεει παλι τα ιδια "πηγαινε χαλαρα και μην το βαζεις ολο μεσα". Την λεω αντε παιξτον μου τουλαχιστον να χυσω στην καποτα, και μου λεει οχι εσυ παιξτον ... της δινω τελευταιο ευκαιρια και τις λεω "να παιξω το μουνακι σου οσο τον παιζω;" μου λεει οχι και την λεω εφυγες, ντυνομαι και φευγω. Μακρυα μαγκες, αγενεστατη και αγγαροδουλεια.
Εγραψα ακριβως την ιδια κριτικη στο site τους φετος για να ξερουν οι νεοι, αλλα προφανως δεν μου την ανεβασαν ποτε.
Επισης στο site εκτος απο τις κακες κριτικες που δεχεται ανα τακτα διαστηματα, πλεον βλεπω και αποθεωσεις... παιζει να ειναι βαλμενοι.
 

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
Υπάρχει κάτι αξιόλογο για πρωινή βάρδια?
Εγώ σήμερα είδα πολλές γριές κ γενικά 3-4 καλές όπως οι δύο που ανέφερα από πάνω,αλλά ο καθένας έχει αλλα γούστα βγες μια βόλτα πρωί δεν είχε ούτε κίνηση σήμερα,στο poison είχε μια απο Κολομβία με είπε η τσατσά νταρντανα με κωλο γεμάτο αλλά κρύα σα παρουσιαστικό.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.863
Κριτικές
6
Like
3.599
Πόντοι
736
Καλησπέρα και από εμένα. Μετά από πολύ καιρό βόλτα από την περιοχή. Δεν μου άρεσε τίποτα ιδιαίτερα απλα μιας και κατεβηκα μετά από καιρό ειπα να περάσω κάπου. Και έγινε το ΤΡΟΜΕΡΟ! Πέρασμα με Κατερίνα στο λας βεγκας στο 50αρι με τελείωμα στο στόμα. Δίνω 60 στην τσα2 και μπαίνω. Μπαίνει και το Κατερινάκι και η όλη κατάσταση χαλια μαύρα. Πάνω στην κορύφωση την λεω να τα πάρεις στο στόμα με λέει όχι δ πλήρωσες για αυτό και κατευθείαν η κάθοδο. Περιττό και να σας πω ότι ούτε στο στόμα τελειωσα ουτε 10ρικο ρέστα πήρα και η υπηρεσία να ειναι όλο αγάπη μου λάθος κάνεις μήπως σου έπεσε το 20ρικο κάπου κλπ κλπ. Μερες που ειναι δεν ήθελα να χαλάσω την διάθεση μου και ειναι η πρώτη φορά που δεν τα μετράω μπροστά στην υπηρεσία για να μην γίνει μαλακια.
Αυτή απο οτι βλέπω και στις κριτικές της όλες άσχημες είναι , εν τω μεταξύ στην τελευταία κριτική βλέπω συστήνεται σαν κρητικιά , ενώ στις πρώτες Ρουμάνα. Είναι η ίδια και μια συστήνεται έτσι μια αλλιώς , η πρόκειται για διαφορετικές Κατερίνες ;

 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Λοιπόν επίσκεψη στη Βανέσσα στο μέδουσα,κοκκινομάλλα που μαρεσουν από Αλβανία το κορίτσι μιλούσε αγγλικά.Στήθος 2αρη κωλαρα γέμιζε 2 παλάμες το κωλομαγουλο πρόγραμμα 50 ευρώ πήρα,ωραία πίπα ακαποτη έδινε εγλυφε κ τους όρχεις με έβαλε από κάτω άρχισε τουερκ είχα κ καθρέφτη από μπροστά μου να βλέπω τη κωλαρα της.Καλα πέρασα ήταν ευγενική όπως κ εγω οπότε ήταν χαλαρή.Επισης η τσατσά πολύ κομπλέ συμπεριφορά μαφησε έκανα τσιγαρο στο τέλος κ την έκανα. Θα ξαναπήγαινα.
Ρουμάνα δηλώνει στο άλλο σιτε
 

strathgos4

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2022
Μηνύματα
17
Like
44
Πόντοι
0
Αυτή απο οτι βλέπω και στις κριτικές της όλες άσχημες είναι , εν τω μεταξύ στην τελευταία κριτική βλέπω συστήνεται σαν κρητικιά , ενώ στις πρώτες Ρουμάνα. Είναι η ίδια και μια συστήνεται έτσι μια αλλιώς , η πρόκειται για διαφορετικές Κατερίνες ;

Η τσα2 μου την σύστησε ως Ελληνίδα αρα λογικα είναι διαφορετικές.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.863
Κριτικές
6
Like
3.599
Πόντοι
736
Η τσα2 μου την σύστησε ως Ελληνίδα αρα λογικα είναι διαφορετικές.
Τις προάλλες που ηταν το venus στο άλλο σάιτ , της είχαν αλλάξει το όνομα ... απο Κατερίνα το είχαν κάνει Ξένια ώστε να νομίζεις οτι πρόκειται για άλλη κοπέλα. Οπότε δεν αποκλείεται και τώρα να της αλλάξανε χώρα , ειδικά αν τα μιλάει καλά τα ελληνικά.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Η Αρίνα τι λέει,την πήρε κανένας;
Σε όποιο είναι,μην παρκάρεις ούτε από έξω.....
 

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
Ρουμάνα δηλώνει στο άλλο σιτε
Μπορεί να κτλβα λάθος αλλά νομίζω αυτό άκουσα,επίσης δε νομίζω να έχει σημασία τι ράτσα είναι αν γίνεται η δουλειά μου.Γνωμη μου πάντα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
302
Κριτικές
2
Like
360
Πόντοι
21
Καλησπέρα. Ένα ρουμανάκι καλό και μικρο, μπιμπελο τέρμα Νικηφόρου ουρανου στο 28 διπλα στην Έλενα - Ραισα δούλευε το βράδυ των Χριστουγέννων και την χαζεύανε με ανοιχτό στόμα στο σαλόνι ξέρει κανείς τιποτα; Πήγα την επόμενη ήταν κλειστο. Πέρασα και χτες με το αμάξι μετά τις 20.00 επίσις κλειστο
 
  • Like
Αντιδράσεις: tonika

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom