Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (3 μέλη και 27 επισκέπτες)

Aliakmonas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2022
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα.δέχομαι τα σχόλια για τα λάθη τα ορθογραφικά αλλά γράφω και αλλά περνάνε…!δεν έκανα λογαριασμό στα 50 μου για να προμοτάρω κανένα μαγαζί εξάλλου ούτε καν Θεσσαλονίκη μενω. Ψάχνω στανταρακια(τασάκια γράφει το σύστημα) πλέον…
Πήγα πολλές φορές με Νατασσα είμαι καψούρης με εφη ακόμη και μου αρέσει τρέλα ανία και πήγα πολλές φορές με Λίλιαν. Η οποία είπα πως δεν είναι πλέον όπως παλιά.από αυτές τις επιλογές καταλαβαίνει κάποιος πως έκοψα τα κασκαντερλικια πλέον. Θα παρακαλούσα τον φίλο να ξαναδιαβάσει τι γράφω γιατί μάλλον μπερδεύτηκε.λέω καλά σχόλια για ανία … και λέω πως η Λίλιαν δεν είναι όπως παλιά πλέον που έμπαινες μέσα και γύριζες τσόντα.και όποτε ξαναπάω με αυτήν θα ναι προς ανάμνηση των στιγμών που έχουμε ζήσει..!επίσης έχω περάσει με Ναταλί με κοντό μαλι και χυςια τρέλα πολλές φορές όπως επίσης κει με ριτα πολλές φορές.και σοφια.τέτοιες επιλογές έχω πλέον και έχω στσνταρακια.
Προσπαθείς να πεις ότι έγραψες ψέμματα κ δεν σου βγαίνει μάλλον....καλά είπε το άλλο παλικάρι πριν ότι κάνεις προμοσιον για αννια κ κατηγορείς λιλια άδικα....γιατί ρε ψεύτη 16 Δεκέμβρη γράφεις κριτικές κ για τις δύο μαζί κιόλας κ λες ότι πήγες λιλλια στις 7 Δεκεμβρίου να το ένα ψεμμα γιατί τότε η κοπέλα δεν δούλευε γιατί πήγα κ δεν την βρήκα ήταν κλειστό το μαγαζί της μέχρι 9 Δεκεμβρίου....γράφεις πόσα πλήρωσες για λιλια κ όχι πόσα πλήρωσες για αννια....κ ούτε για βρώμικα κόλπα αν κάνει η αννια αφού σαρεσουν.....άρα η βλακας είσαι η ψεύτης.....η κ τα δύο μαζί μάλλον....πληρώνεις 40 κ θες κ να γυρισεις κ τσόντα μακακα ε μακακα....έχεις τόσα στανταρακια κ δεν έγραψες ποτέ για καμμια καλό η κακό τίποτα κ τώρα θυμήθηκες να κάνεις προφίλ κ να συκοφαντησεις την κοπελλα....πόσο ψεύτης είσαι η σε κάνουν κάπου τζάμπα πιπες μάλλον....
 

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
104
Κριτικές
22
Like
639
Πόντοι
311
Περασμα βραδινό από Αρινα-Villa prive. Ξανά σε ένα δίμηνο. Πολύ μουναρα. Προτείνω ανεπ.
Παρέθεσα κριτική
Πέρασα πριν κάνα δίμηνο περίπου ρε φίλε και δε ξέρω αν προτείνεται η συγκεκριμένη, ήταν πολύ κομοδινο όμως. Και καθαρός ήμουν και περιποιημένος και γενικά φέρομαι ωραία στα κορίτσια που βλέπω, αυτή όμως ήταν από τις χειροτερες που έχω συναντήσει ποτέ. Από φέρσιμο άθλιο και στο δωμάτιο χάλια.
 

spirtoulis123

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
73
Like
158
Πόντοι
0
Εκανα μια γυρα, να ριξω μια ματια τα 2 τεμαχια που αρεσαν στον πατσινο, πολυ κοσμος στα μπουρδελα σημερα, συνοστισμος.!! χαμος, βγηκε ο κοσμακης να πηδιξει.!!!!!
Φριξου 14, πηγα ειδα την Αλεξα, και ειναι η μαυρη που δουλευε στο παρανταιζ, εκει την πληρωσα σαν Εβελινα, αρχες του 22, υποψιες μου μπηκαν οτι θα ειναι αυτη, οταν εγραψε καποιος συναθλητης οτι εχει κατι περιεργες ραγαδες στα μπουτια, που τις θυμαμαι, σε σχεση με τις φωτος στο αλλο σαιτ, δεν παιζει να ειναι δικες τις, εκτος και αν ειναι παρα πολυ παλιες. Ν.Ουρανου 24, ειδα την Αννα, δεν μου γεμισε το ματι, ουτε που την θυμαμαι.!! Πρεπει να ειχε καλη λεκανη με κενο αναμεσα στα μπουτακια. Π.Ερημιτη 2, στο πρωτο απο δεξια, καινουρια κοπελα λεει, Αναστασια, μαυρομαλα κορμαρα αδυνατη, καλουτσικο προσωπακι, τατουαζ αστερια στα κολωμερια. Απεναντι στο δεξιο, Βερονικα, μαυρομαλα, καλο σωματακι, οχι στεγνο, βυζακι μικρο με μεγαλη ρωγα, δεν γεμιζει η χουφτα, την πληρωσα, φολα μεσα στο δωματιο, μη και μη, μιλαει κοφτα ξερα χωρις ιχνος καυλας, εχει μικροφοβια ισως με το μουνι της, το ειχε πλημενο με μουρομαντιλο ή αντισυπτικο, πιπα μονο το κεφαλι εγλυφε, παει το 50αρικοοοο....!!!
Εγω έχω περάσει καλά με Βερόνικα μέσα στην όρεξη ήταν
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
376
Like
1.620
Πόντοι
201
ς π
Πριν τρία χρόνια ήταν που την θυμήθηκες....Η πιο όμορφη ήταν αλλά με συμπεριφορά 10 χρόνων... έκανε και παρέα με την Πάολα την Ρωσίδα που ήταν στο Playboy
Πως περνάνε τα γαμημενα τα χρονια. Εγω ειχα καλες εμπειριες. Το καλυτερο νιμου που υπηρξε στα μαγαζια κατ εμε. Που να ναι αραγε
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
Πέρασα πριν κάνα δίμηνο περίπου ρε φίλε και δε ξέρω αν προτείνεται η συγκεκριμένη, ήταν πολύ κομοδινο όμως. Και καθαρός ήμουν και περιποιημένος και γενικά φέρομαι ωραία στα κορίτσια που βλέπω, αυτή όμως ήταν από τις χειροτερες που έχω συναντήσει ποτέ. Από φέρσιμο άθλιο και στο δωμάτιο χάλια.
Το ξέρω αδερφέ. Και άλλοι έκαναν παράπονα. Προφανώς υπάρχουν και πιο δοτικές. Αλλά προσωπικά με καβλωνει πολύ
 

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
104
Κριτικές
22
Like
639
Πόντοι
311
Το ξέρω αδερφέ. Και άλλοι έκαναν παράπονα. Προφανώς υπάρχουν και πιο δοτικές. Αλλά προσωπικά με καβλωνει πολύ
Οκ δεκτό ότι σε φτιάχνει…αλλά αυτή σαν φέρσιμο πως είναι στο δωμάτιο; Είναι δοτική ή είναι όπως την περιγράφουμε οι περισσότεροι κι απλά δε το βλέπεις εσυ γιατί την γουστάρεις ;
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Συντομη ενημέρωση από πρωινή βαρδια. Πέρασμα από poison ήταν μια Λάουρα κοντή, αδιάφορη εμφανισιακα δεν έχω διαβασει και κάτι οπότε έφυγα. Συνέχεια με hot lady όπου ήταν η λατινα Michel ,αρκετά καλή εμφάνιση με προσόν τη καλοσχηματισμενη κωλαρά της. Εκεί έπρεπε να περάσω αλλά ήθελα να δω κ την Ινα στο SEX & CITY. Είχα διαβάσει καλά λόγια εδώ για την Ινα και πέρασα με το απλό 40. Εμφανισιακά θα την έλεγα μέτρια. αδύνατη με μέτριο πρόσωπο. Στο σέρβις ξεκίνησε άσχημα αφού ξεκίνησε να μου τον παίζει, στη συνέχεια έκανε καλή πιπα βαθιά και είχε καλή συμμετοχή στο σεξ. Μάλλον ισχύει το γεγονός ότι υγραινεται όπως έγραψε καποιος. Εμφανισιακα πάντως είναι μετρια.
Εχασα και την ευκαιρία να πηδηξω τη λατινα.
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
Οκ δεκτό ότι σε φτιάχνει…αλλά αυτή σαν φέρσιμο πως είναι στο δωμάτιο; Είναι δοτική ή είναι όπως την περιγράφουμε οι περισσότεροι κι απλά δε το βλέπεις εσυ γιατί την γουστάρεις ;
Θα ελεγα όπως την περιγράφουν οι περισσότεροι γιατί φαντάζομαι πως συμπεριφέρονται κι οι ίδιοι, όπως κ γώ δλδ την πρώτη φορά που πήγα. Και όντως ήταν ψιλό κομοδίνο. Αλλα πήγα δεύτερη φορά και με θυμόταν από το περίεργο χιούμορ και φυσικά την εμφάνιση μου. Μετράει όταν πας δυο κ τρεις κ περισσότερες φορές. Προφανώς θα δώσουν το κάτι παραπάνω όπως έκανε χθες. Άλλωστε το αναφέρουν συχνά αρκετά μέλη αυτό. Μετράει και το να ταιριαζεις, να πεις μια κουβέντα π να δείχνει ότι δεν απευθύνεσαι σε ένα κομμάτι κρέας
 

Tzon50

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
0
Προσπαθείς να πεις ότι έγραψες ψέμματα κ δεν σου βγαίνει μάλλον....καλά είπε το άλλο παλικάρι πριν ότι κάνεις προμοσιον για αννια κ κατηγορείς λιλια άδικα....γιατί ρε ψεύτη 16 Δεκέμβρη γράφεις κριτικές κ για τις δύο μαζί κιόλας κ λες ότι πήγες λιλλια στις 7 Δεκεμβρίου να το ένα ψεμμα γιατί τότε η κοπέλα δεν δούλευε γιατί πήγα κ δεν την βρήκα ήταν κλειστό το μαγαζί της μέχρι 9 Δεκεμβρίου....γράφεις πόσα πλήρωσες για λιλια κ όχι πόσα πλήρωσες για αννια....κ ούτε για βρώμικα κόλπα αν κάνει η αννια αφού σαρεσουν.....άρα η βλακας είσαι η ψεύτης.....η κ τα δύο μαζί μάλλον....πληρώνεις 40 κ θες κ να γυρισεις κ τσόντα μακακα ε μακακα....έχεις τόσα στανταρακια κ δεν έγραψες ποτέ για καμμια καλό η κακό τίποτα κ τώρα θυμήθηκες να κάνεις προφίλ κ να συκοφαντησεις την κοπελλα....πόσο ψεύτης είσαι η σε κάνουν κάπου τζάμπα πιπες
Προσπαθείς να πεις ότι έγραψες ψέμματα κ δεν σου βγαίνει μάλλον....καλά είπε το άλλο παλικάρι πριν ότι κάνεις προμοσιον για αννια κ κατηγορείς λιλια άδικα....γιατί ρε ψεύτη 16 Δεκέμβρη γράφεις κριτικές κ για τις δύο μαζί κιόλας κ λες ότι πήγες λιλλια στις 7 Δεκεμβρίου να το ένα ψεμμα γιατί τότε η κοπέλα δεν δούλευε γιατί πήγα κ δεν την βρήκα ήταν κλειστό το μαγαζί της μέχρι 9 Δεκεμβρίου....γράφεις πόσα πλήρωσες για λιλια κ όχι πόσα πλήρωσες για αννια....κ ούτε για βρώμικα κόλπα αν κάνει η αννια αφού σαρεσουν.....άρα η βλακας είσαι η ψεύτης.....η κ τα δύο μαζί μάλλον....πληρώνεις 40 κ θες κ να γυρισεις κ τσόντα μακακα ε μακακα....έχεις τόσα στανταρακια κ δεν έγραψες ποτέ για καμμια καλό η κακό τίποτα κ τώρα θυμήθηκες να κάνεις προφίλ κ να συκοφαντησεις την κοπελλα....πόσο ψεύτης είσαι η σε κάνουν κάπου τζάμπα πιπες μάλλον....
αντε να επανέλθω άλλη μια φορά.σαν νεο μέλος έγραψα δυο κριτικές μαζί με ημερομηνία ενδεικτική για Λίλιαν όχι ακριβής και κακώς δεν το γραψα αλλά υπέθεσα δεν έχει σημασία. Με απλά ελληνικά θα πω ότι πάω στην Λίλιαν πολλές φορές πάντα με 40 ευρώ και μέσα είχε τρομερή πίπα έκανε από μόνη της γλυφοκολι γαμιοταν πολύ καλά και τα έπαιρνε στο στομα. Τελευταίες δυο φορές που πήγα τέλος σε εμένα τουλάχιστον το γλυφόκολι και το χυσιμο στο στομα. Αυτά λέω αν με αυτά κατηγορώ την κοπέλα τότε τι να πω. Όσο για ανία και σε αυτήν πολλλες φορές πάντα με 40 ευρώ και σε αυτήν και ποτέ δεν είχε κανένα εξτραδακι. Και φυσικά ποτέ χυσιμο στο στομα. Πολύ καλή πίπα και πολύ ωραίο γαμησι χωρίς τπτ άλλο.και προσωπικά με φτιάχνει παρά πολύ πάντοτε. Το κλείνω εδώ δεν βρίζω κανένα και με απλά ελληνικά αυτά έχω να πω και τπτ άλλο.
 

spirtoulis123

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
73
Like
158
Πόντοι
0
Ωραίο μωρό αυτή η καινούργια Έλενα στο διπλα σιτε
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
307
Κριτικές
2
Like
366
Πόντοι
21
Συντομη ενημέρωση από πρωινή βαρδια. Πέρασμα από poison ήταν μια Λάουρα κοντή, αδιάφορη εμφανισιακα δεν έχω διαβασει και κάτι οπότε έφυγα. Συνέχεια με hot lady όπου ήταν η λατινα Michel ,αρκετά καλή εμφάνιση με προσόν τη καλοσχηματισμενη κωλαρά της. Εκεί έπρεπε να περάσω αλλά ήθελα να δω κ την Ινα στο SEX & CITY. Είχα διαβάσει καλά λόγια εδώ για την Ινα και πέρασα με το απλό 40. Εμφανισιακά θα την έλεγα μέτρια. αδύνατη με μέτριο πρόσωπο. Στο σέρβις ξεκίνησε άσχημα αφού ξεκίνησε να μου τον παίζει, στη συνέχεια έκανε καλή πιπα βαθιά και είχε καλή συμμετοχή στο σεξ. Μάλλον ισχύει το γεγονός ότι υγραινεται όπως έγραψε καποιος. Εμφανισιακα πάντως είναι μετρια.
Εχασα και την ευκαιρία να πηδηξω τη λατινα.
Ναι φίλε μου. Εγώ ειχα γράψει οτι υγραίνεται. Για να ακριβολογώ και τις 2 φορές που πήγα την ώρα που κου έκανε πίπα τις έβαζα δάχτυλα μέσα στο μουνί. Τώρα... να ήτανε κρέμα και να κατάλαβα λάθος; Δεν ξέρω τι να πω......
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
6 χρόνια είμαι μέλος έπρεπε να έχω πάνω απο 100 κριτικές αν βαλεις οτι κάθε μήνα πάω
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
715
Πόντοι
81
Καλησπερα συναδελφοι! επιστροφη για λιγο μετα απο 5 μηνη απουσια.
Ειδα στο αλλο προγραμμα οτι δουλευει η λαρα, και λεω να παω εκει να κανω την τελευταια καταθεση.
Αναμονη μεγαλη, 3 ατομα στο σαλονι και 3 μεσα..αλλα λεω εχω λιγο χρονο ας κατσω.
Η τσα2 εντωμεταξυ δεν λεει οτι το πηγε 50 το απλο.. και ερχεται η σειρα μου να μπω στο δωματιο και να περιμενω αλλους δυο να τελειωσουν.
Αυτος που ηταν στο δωματιο που μπηκα, τελειωσε γρηγορα ουτε 10 λεπτο, δεν εδωσα σημασια λεω συμβαινει καμια φορα κι αυτο.
Παω να δωσω την τσα2 40 μου λεει το εκανε 50 απο τοτε που γυρισε..ε πες τιποτα τις λεω ειμαι μια ωρα στο σαλονι, μυστικο το κρατατε.
και ετσι εφυγα και δεν κατεθεσα,μου ηρθε και στο μυαλο οταν πηγα να δωσω τα λεφτα, ο προηγουμενος που τελειωσε γρηγορα και λεω μηπως το γυρισε στο κομοδινο οπως ηταν παλια το εβαλε και 50 και οτι αρπαξει. Αλλα τωρα ειδα οτι ο συναδελφος πιο πανω που μπηκε γραφει οτι ειναι καλη μεσα.
Εγω 50 δεν δινω οποια και να ειναι..δεν ειναι το δεκαρικο, αλλα το οτι δεν αξιζει 50 το απλο σε καμια κοπελα οσο καλη και αν ειναι. Κανονικα θα εγραφα κριτικη αλλα αφου εγινε ετσι..ξανα χαιρετω και καλα μαμησια σε ολους!
Συγγνώμη φίλε Yakuza αλλά όταν εγώ τα έλεγα ότι η Λάρα έρχεται να κάνει αρπακτες γιατί κουράστηκε πέσανε όλοι οι fan της να με φάνε..... Και εγώ την γουσταρα κάποτε αλλά μέχρι τότε που ήταν σκυλί του πολέμου όχι τώρα που δουλεύει μέχρι τις 4 για τους παππούδες και τους Πακιστανούς...... Σε καταλαβαίνω απόλυτα που έφυγες . Είμαι σίγουρος ότι δεν είσαι ο μόνος.....Δεν πειράζει όμως φίλε Yakuza έτσι είναι η ζωή πουτ@ν@ πάνω από όλα, μόνο το χρήμα έχει αξία.....
 

Panos19822

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2022
Μηνύματα
44
Like
46
Πόντοι
0
Η μελισσα που δούλευε στο Belarus ρε συναθλητές την πήρε κανενός το ματι;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.461
Κριτικές
100
Like
12.416
Πόντοι
25.165
Συγγνώμη φίλε Yakuza αλλά όταν εγώ τα έλεγα ότι η Λάρα έρχεται να κάνει αρπακτες γιατί κουράστηκε πέσανε όλοι οι fan της να με φάνε..... Και εγώ την γουσταρα κάποτε αλλά μέχρι τότε που ήταν σκυλί του πολέμου όχι τώρα που δουλεύει μέχρι τις 4 για τους παππούδες και τους Πακιστανούς...... Σε καταλαβαίνω απόλυτα που έφυγες . Είμαι σίγουρος ότι δεν είσαι ο μόνος.....Δεν πειράζει όμως φίλε Yakuza έτσι είναι η ζωή πουτ@ν@ πάνω από όλα, μόνο το χρήμα έχει αξία.....
Τι πινετε και δεν μας δινετε? Θελετε να μπουμε σε συζητηση? Ειναι απλο η Λαρα τα αξιζει και τα ζηταει, αλλοι πανε δινουν σε κατι σαπακια 30ε. Και ο μονος λογος που βιδωθηκα με το ποστ σου ειναι που ειπες οτι παει με παππουδες και πακιστανους. Οταν τα γραφετε τα σκεφτεστε? Εννοειτε κ εγω ειμαι υπερ στο οι τιμες να ειναι σε λογικα πλαισια αλλα οταν μιλας για την συγκεκριμενη κοπελα ετσι εισαι πολυ λαθος. Γιατι ξερουμε πολλοι εδω μεσα το τι σημαινει Λαρα. Τωρα αν τον γιακουζα του λειπουν τα 10ε, υπαρχουν κ αλλες επιλογες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom