Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (4 μέλη και 51 επισκέπτες)

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
Κύριοι επισκέφτηκα το Belarus girls με έδωσε η τσατσά πρόγραμμα 60 ευρώ Ζήνα κ Μόνικα μαζί,καλά ήταν η Ζήνα μεγάλα βυζιά 4 νούμερο γεματουλα με κοντό καστανο μαλλί η Μόνικα Κοντούλα νορμάλ στήθος 2 μεγεθος μελαχρινή μακρυτερο μαλλί,τίμιες πίπες κ οι δύο έβαλα Μόνικα στα 4 ως πιο μικροκαμωμένη κ η Ζήνα με εγλειφε στο λαιμό κ ρώγες ενώ γαμουσα την άλλη. Θα ξαναπήγαινα με αυτή τη προσφορά. Τα κορίτσια είχαν χαβαλε αλλαξαν καποτες στη πίπα το οποίο ήταν κομπλέ για μένα δείχνει καθαριότητα. Το κρεβάτι είχε τρίχες από μαλλιά το μείον.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
11
Like
18.729
Πόντοι
3.796
Κύριοι επισκέφτηκα το Belarus girls με έδωσε η τσατσά πρόγραμμα 60 ευρώ Ζήνα κ Μόνικα μαζί,καλά ήταν η Ζήνα μεγάλα βυζιά 4 νούμερο γεματουλα με κοντό καστανο μαλλί η Μόνικα Κοντούλα νορμάλ στήθος 2 μεγεθος μελαχρινή μακρυτερο μαλλί,τίμιες πίπες κ οι δύο έβαλα Μόνικα στα 4 ως πιο μικροκαμωμένη κ η Ζήνα με εγλειφε στο λαιμό κ ρώγες ενώ γαμουσα την άλλη. Θα ξαναπήγαινα με αυτή τη προσφορά. Τα κορίτσια είχαν χαβαλε αλλαξαν καποτες στη πίπα το οποίο ήταν κομπλέ για μένα δείχνει καθαριότητα. Το κρεβάτι είχε τρίχες από μαλλιά το μείον.
Καλή φάση είναι φίλε μου ,το είχα πάρει αυτό το πρόγραμμα στο Βένους ,με Σουζάνα και Χριστίνα Ουγγαρέζα μαζί με ένα 50ρικο .σε λογικές τιμές όπως αυτές αξίζει μιας και στην ουσία πάλι μια κοπέλα θα γαμησεις αλλά θα έχει παιχνίδι και με τις δύο .
Όσο για το κρεβάτι,θυμάμαι εποχές Βαρδάρη που έμπαινε η τσατσά και καθάριζε το σεντόνι με το ψάθινο σκουπάκι ! Και έλεγε έλα αγόρι μου έτοιμο είναι το δωμάτιο ! Ωραίες εποχές !
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
715
Πόντοι
81
Τι πινετε και δεν μας δινετε? Θελετε να μπουμε σε συζητηση? Ειναι απλο η Λαρα τα αξιζει και τα ζηταει, αλλοι πανε δινουν σε κατι σαπακια 30ε. Και ο μονος λογος που βιδωθηκα με το ποστ σου ειναι που ειπες οτι παει με παππουδες και πακιστανους. Οταν τα γραφετε τα σκεφτεστε? Εννοειτε κ εγω ειμαι υπερ στο οι τιμες να ειναι σε λογικα πλαισια αλλα οταν μιλας για την συγκεκριμενη κοπελα ετσι εισαι πολυ λαθος. Γιατι ξερουμε πολλοι εδω μεσα το τι σημαινει Λαρα. Τωρα αν τον γιακουζα του λειπουν τα 10ε, υπαρχουν κ αλλες επιλογες.
Πρώτα από όλα ηρέμησε. Δεύτερο, η Λάρα πάει με όλους τους πελάτες από όλες τις ηλικίες και δεν ήμουν ο πρώτος εδώ μέσα στο site που έγραψα ότι πάει και με Πακιστανούς απλώς το επιβεβαιώνω. Τρίτο, αν νομίζεις ότι αξίζει 50 € το απλό τότε να πας να περάσεις καλά. Καλές γιορτές με υγεία πάνω απ'όλα.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.462
Κριτικές
100
Like
12.418
Πόντοι
25.165
Πρώτα από όλα ηρέμησε. Δεύτερο, η Λάρα πάει με όλους τους πελάτες από όλες τις ηλικίες και δεν ήμουν ο πρώτος εδώ μέσα στο site που έγραψα ότι πάει και με Πακιστανούς απλώς το επιβεβαιώνω. Τρίτο, αν νομίζεις ότι αξίζει 50 € το απλό τότε να πας να περάσεις καλά. Καλές γιορτές με υγεία πάνω απ'όλα.
Ηρεμος ειμαι. Μονο απο εσενα εχω διαβασει οτι η Λαρα παει με πακι. Anyway δεν θελω να χαλαστουμε, χρονιαρες μερες, αλλα ας το αφησουμε στο οτι ξερω πραματα και πραγματικα απορω με καποιους εδω μεσα το τι καθονται και λενε. Αα και μιας και το ανεφερες πηγα το μεσημερι και περασα καλα.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.136
Like
4.940
Πόντοι
456
Είτε μας αρέσει είτε οχι, όλες πάνε με διάφορους, το γενικευω. Μην γελιόμαστε κ μην κανουμε σαν να μην ξέρουμε τι γίνεται. Απλα στο μυαλό μας πλάθουμε μια ωραία εικόνα όταν δεν τα βλέπουμε μπροστά μας.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.043
Κριτικές
63
Like
7.812
Πόντοι
4.766
Τι πινετε και δεν μας δινετε? Θελετε να μπουμε σε συζητηση? Ειναι απλο η Λαρα τα αξιζει και τα ζηταει, αλλοι πανε δινουν σε κατι σαπακια 30ε. Και ο μονος λογος που βιδωθηκα με το ποστ σου ειναι που ειπες οτι παει με παππουδες και πακιστανους. Οταν τα γραφετε τα σκεφτεστε? Εννοειτε κ εγω ειμαι υπερ στο οι τιμες να ειναι σε λογικα πλαισια αλλα οταν μιλας για την συγκεκριμενη κοπελα ετσι εισαι πολυ λαθος. Γιατι ξερουμε πολλοι εδω μεσα το τι σημαινει Λαρα. Τωρα αν τον γιακουζα του λειπουν τα 10ε, υπαρχουν κ αλλες επιλογες.
Μάλλον με τα εσκορτς θα ξέχασες ότι πρωινή και μεσημεριανή ζώνη το 80% των πελατών είναι συνταξιούχοι άνω των 50 χρόνων...δεν χρειάζεται να "βιδωνεσαι" αδίκως
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.462
Κριτικές
100
Like
12.418
Πόντοι
25.165
Μάλλον με τα εσκορτς θα ξέχασες ότι πρωινή και μεσημεριανή ζώνη το 80% των πελατών είναι συνταξιούχοι άνω των 50 χρόνων...δεν χρειάζεται να "βιδωνεσαι" αδίκως
Παω αρκετα συχνα στα σπιτακια, πιο πολυ 30-40 αριδες βλεπω και σιγουρα στο συγκεκριμενο μαγαζι που δουλευει η Λαρα , πακιστανους.
Μαλλον ο yakuza οταν εγραψε οτι δεν θα ξαναπατησει ποδι στην λαρα σαν ανταρτης που κανει επανασταση δεν μας ειπε οτι εχει παει ποσες φορες αλλα ναι αυτα δεν τα εγραψε..... Γιαυτο βιδωθηκα και με το δικιο μου.
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
715
Πόντοι
81
Ηρεμος ειμαι. Μονο απο εσενα εχω διαβασει οτι η Λαρα παει με πακι. Anyway δεν θελω να χαλαστουμε, χρονιαρες μερες, αλλα ας το αφησουμε στο οτι ξερω πραματα και πραγματικα απορω με καποιους εδω μεσα το τι καθονται και λενε. Αα και μιας και το ανεφερες πηγα το μεσημερι και περασα καλα.
Διάβασε όλα τα παλιά post στο site , μην γράφεις ανακρίβειες, και άλλοι στο παρελθόν έχουν γράψει ότι πάει με Πακιστανούς, ψάξε και θα δεις.....
 

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
Καλή φάση είναι φίλε μου ,το είχα πάρει αυτό το πρόγραμμα στο Βένους ,με Σουζάνα και Χριστίνα Ουγγαρέζα μαζί με ένα 50ρικο .σε λογικές τιμές όπως αυτές αξίζει μιας και στην ουσία πάλι μια κοπέλα θα γαμησεις αλλά θα έχει παιχνίδι και με τις δύο .
Όσο για το κρεβάτι,θυμάμαι εποχές Βαρδάρη που έμπαινε η τσατσά και καθάριζε το σεντόνι με το ψάθινο σκουπάκι ! Και έλεγε έλα αγόρι μου έτοιμο είναι το δωμάτιο ! Ωραίες εποχές !
Αυτό με τη ψάθινη σκούπα το θυμάμαι, 2008 το είδα τελευταία φορά όταν είχα πάρει άδεια από στρατό,δύο φορές πλύθηκα μετά σα το καριόλη.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
11
Like
18.729
Πόντοι
3.796
Αυτό με τη ψάθινη σκούπα το θυμάμαι, 2008 το είδα τελευταία φορά όταν είχα πάρει άδεια από στρατό,δύο φορές πλύθηκα μετά σα το καριόλη.
Ήταν αποτελεσματική πάντως ,ούτε τρίχες και έστρωνε και το σεντόνι !
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Solar

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.462
Κριτικές
100
Like
12.418
Πόντοι
25.165
Διάβασε όλα τα παλιά post στο site , μην γράφεις ανακρίβειες, και άλλοι στο παρελθόν έχουν γράψει ότι πάει με Πακιστανούς, ψάξε και θα δεις.....
Δεν θα κατσω να ασχοληθω περαιτερω. Αν βρεις καμια καλυτερη απο την Λαρα στα 50ε, ενημερωσε.
 

Diavata$

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2021
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
Γνωριζει κανεις αν δουλεύει και που η Μελίσα?
Μια κοντη μαυρομαλα με σεξυ γιαλιά και τέλειο κωλο Μολδαβεζα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Δεν θα κατσω να ασχοληθω περαιτερω. Αν βρεις καμια καλυτερη απο την Λαρα στα 50ε, ενημερωσε.
Και η Ρίτα και η Νάταλι στα 50ε κάνουν γλωσσόφιλα, γυμνό τσιμπούκι,69,γλυφοκωλι, πουτσοτριψιμο όσο θες σε μουνί και κώλο, δάχτυλο όσο θες, γαμήσι όσο και όπως θες και χύσιμο στο στόμα...
Η Λάρα τι απ'όλα αυτά κάνει στα 50ε??
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
Και η Ρίτα και η Νάταλι στα 50ε κάνουν γλωσσόφιλα, γυμνό τσιμπούκι,69,γλυφοκωλι, πουτσοτριψιμο όσο θες σε μουνί και κώλο, δάχτυλο όσο θες, γαμήσι όσο και όπως θες και χύσιμο στο στόμα...
Η Λάρα τι απ'όλα αυτά κάνει στα 50ε??
Όλα τα κάνει.και τα έκανε και στα 40.αν δεν στα έχει κάνει τότε..... Αυτές τι έχουν από την εμφάνιση της Λαρας;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Όλα τα κάνει.και τα έκανε και στα 40.αν δεν στα έχει κάνει τότε..... Αυτές τι έχουν από την εμφάνιση της Λαρας;
Εγώ προσωπικά δε την έχω πάρει αλλά δε θυμάμαι να διάβασα ποτέ εδώ μέσα κάποιος να έγραψε για τη Λάρα ότι τα κάνει όλα αυτά με 50 ευρώ, πόσο μάλλον όταν ξεκινάει πλέον με 50ε... προφανώς και δεν αμφισβητώ όλα αυτά τα θετικά που έχουν γραφτεί τόσα χρόνια για τη Λάρα.

Όσο για την εμφάνιση δε νομίζω να υπάρχουν πολλοί που μόνο με αυτό το κριτήριο θα πλήρωναν 50ε σε μπουρδέλο για απλό πρόγραμμα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.901
Κριτικές
384
Like
5.714
Πόντοι
11.585
Και η Ρίτα και η Νάταλι στα 50ε κάνουν γλωσσόφιλα, γυμνό τσιμπούκι,69,γλυφοκωλι, πουτσοτριψιμο όσο θες σε μουνί και κώλο, δάχτυλο όσο θες, γαμήσι όσο και όπως θες και χύσιμο στο στόμα...
Η Λάρα τι απ'όλα αυτά κάνει στα 50ε??

Σου φιλαει την, μυτουλα, σου γλυφει τα αυτακια...!!!! :2funny:

Παντως δυσκολευομαι να πιστεψω οτι η Λαρα κανει πουτσομουνοτριψιματα οπως η Ριτα....
Το οτι παει αν παει με πακιστανους, το χρημα μιλαει και η Λαρα εινα φιλοχρηματη...
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
Εγώ προσωπικά δε την έχω πάρει αλλά δε θυμάμαι να διάβασα ποτέ εδώ μέσα κάποιος να έγραψε για τη Λάρα ότι τα κάνει όλα αυτά με 50 ευρώ, πόσο μάλλον όταν ξεκινάει πλέον με 50ε... προφανώς και δεν αμφισβητώ όλα αυτά τα θετικά που έχουν γραφτεί τόσα χρόνια για τη Λάρα.

Όσο για την εμφάνιση δε νομίζω να υπάρχουν πολλοί που μόνο με αυτό το κριτήριο θα πλήρωναν 50ε σε μπουρδέλο για απλό πρόγραμμα
Δυστυχώς είμαστε αγαπουληδες... Οποία πουλήσει λίγο φιλάκι και λίγο αγκαλίτσα και λίγο σεξυ φωνούλα στο σεξ σε συνδυασμό με την ομορφιά της.. Μαζεύει το χρημα... Διδάχτηκε στο Βόλο και το εφάρμοσε στη ερωτική μας πόλη... Το ιδιο σέρβις έκανε από την πρώτη στιγμή.. Απλά έβγαλε τη ξινίλα και τη κομοδινιαση από τη μέση...
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
11
Like
18.729
Πόντοι
3.796
Εγώ προσωπικά δε την έχω πάρει αλλά δε θυμάμαι να διάβασα ποτέ εδώ μέσα κάποιος να έγραψε για τη Λάρα ότι τα κάνει όλα αυτά με 50 ευρώ, πόσο μάλλον όταν ξεκινάει πλέον με 50ε... προφανώς και δεν αμφισβητώ όλα αυτά τα θετικά που έχουν γραφτεί τόσα χρόνια για τη Λάρα.

Όσο για την εμφάνιση δε νομίζω να υπάρχουν πολλοί που μόνο με αυτό το κριτήριο θα πλήρωναν 50ε σε μπουρδέλο για απλό πρόγραμμα
Δεν είναι όλοι σαν εσένα Αλ!
Να σου πω εγώ γιατί δεν θυμάσαι ...
Γιατί μερικοί είναι τόσο μαλακοκαυλιδες εδώ μέσα που νομίζουν ότι αυτά που κάνουν στα στούντιο με κοπέλες είναι ειδικά προνόμια για την ομορφιά τους ..ίσως πιστεύουν ότι τους ερωτευονται οι κοπέλες κιόλας .
Κάνουν σαν πουστηδες ,"εγώ περνάω καλά ,γιατί να περάσει και ο άλλος " .και κρύβουν πληροφορίες αλλά με την πρώτη ευκαιρία θα σου στείλουν πμ για να μάθουν ποια κάνει το καλύτερο γαμησι .
Παρεπιπτόντως,σήμερα πήγα στη σωστή Ειρήνη το μεσημέρι ! Την Ρουμάνα ..
Τόσο βαθύ τσιμπούκι σε στούντιο πρώτη φορά είδα !
Δυνατη επιλογή για λάτρεις των μιλφ ..
Πάω να ενημερώσω την πιάτσα τώρα ,γιατί μόλις γύρισα ...σε εκείνο το θρεντ μαύρα μεσάνυχτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom