Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (4 μέλη και 49 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Βόλτα απόψε νύχτα...
Ερημίτη 3 Ρεμπέκα Ρουμάνα σωσίας της μιλφ Ειρήνης για όσους ξέρουν
Ερημίτη 5 Βερόνικα όμορφο και καλοστημενο γκομενάκι
Απέναντι Ερημίτη 2α wet dreams η Αναστασία μελαχρινό όμορφο πολύ αδύνατο με πεταχτό κωλαρακι αλλά ξινισμενη μούρη

Φρίξου 14 ξύλινο σπίτι μιλφ Νατάσα, ξανθιά αδιάφορη φάτσα, ωραίο βυζί έξω, φαρδύς κώλος και από 40 ευρώ παρακαλώ η κυρία και άρα 50 το γυμνό και 60 το 69...για αυτή τη γυναίκα και σ'αυτο το σπίτι που καλά καλά δεν έχει σαλόνι... πλάκα μας κάνετε ρε? :jerking:
Νικ.Ουρανού 24 Άννα Ρουμάνα, πολύ ωραίο μωρό από πάνω μέχρι κάτω και φάτσα και κωλαρακι και φινέτσα
Νικ.Ουρανου 28 επίσης νεαρή και όμορφη Ρουμάνα με καλή διάθεση στο σαλόνι

Godiva Τζένη από Πορτογαλία είπε η τσατσά αλλά ήταν σε πρόγραμμα δε την είδα... έτσι για την ιστορία για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεότεροι στο συγκεκριμένο στούντιο έχουν περάσει και άφησαν έντονο το στίγμα τους η κορυφαία όλων Νταϊάνα,η θεία Μόνικα και η αγαπημένη μας τσαρίνα Νατάσα.... πάντα το θεωρούσα το καλύτερο στούντιο οπότε μου κάνει εντύπωση πως τόσα χρόνια δεν έχουν μια μεταγραφή αντίστοιχου βεληνεκούς

Φρίξου 15 Μπιάνκα,την ξυπνήσαμε την καημένη... νεαρό, άχαρο, αδιάφορο κορίτσι...
Τα άλλα δίπλα όλα κλειστά και απέναντι ανοιχτό το inside αλλά δε μπήκα...sex and the city και poison επίσης κλειστά.
Belarus μια πολύ κοντή μελαχρινή μ φαρδύ κώλο και καλή φάτσα...
Νικ.ουρανου 1β Αφρός, αυτή η γυρολόγος νταρτανουλα που δούλευε και στο Belarus και Φρίξου 15.... βιολέτα? Ρενάτα? πως την λένε την ξεχνάω τώρα... χοντρούλα πλέον και μάλλον αδιάφορη

Νομίζω Άννα και Βερόνικα τα κορυφαία της βραδιάς...ε και κλασσικά παρέες νεαρών 7 άτομα μαζί να μπαινοβγαίνουν στα σπίτια
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
221
Like
365
Πόντοι
21
την αλλη φορά 25 ατομα μπουκαρανε ολοι μαζι μεσα σε σπιτακι και φρικαρε η τσατσα,μυαλο δεν εχουν μερικοι,επισης αυτο που καταλαβα σε ορισμενα σπιτια λενε οι τσατσαδες οτι η κοπελα ειναι σε προγραμμα αλλα μονο σε προγραμμα δεν ειναι,π.χ πιο παλια στο villa erotica με εμανουελα,στην αρχη μου ειπε οτι ειναι σε προγραμμα και μολις της ειπα οτι θελω να δω την εμανουελα πριν κανω μεταβολη μου λεει περιμενε λιγο να τη δεις μεσα στο κουζινακι ειναι,σκαει μυτη οπως παντα γυμνη αυτη.....τελος παντων οσο αναφορα τη σελιδα φαιντ γκερλς καλα ηταν να ηταν ολα τα κοριτσια μεσα με φωτο και ολα τα σπιτακια με τις βαρδιες τους,godiva απο παλια εχει δικη της σελιδα αλλα εχει να την ανανεωσει κατι χρονια,θελω να κατεβω μια βολτα σημερα το βραδυ..
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.591
Πόντοι
2.606
Την Ρένα την είδα εγώ εχθές .τελείως αδιάφορη γκόμενα .
Πολύ αδύνατη ,σκιννυ και γενικά από εμφάνιση δεν έχει κάτι .
Μαύρο μαλλί ,πολύ λεπτή ούτε κωλο ούτε βυζί ούτε τίποτα .

Βόλτα απόψε νύχτα...
Ερημίτη 3 Ρεμπέκα Ρουμάνα σωσίας της μιλφ Ειρήνης για όσους ξέρουν
Ερημίτη 5 Βερόνικα όμορφο και καλοστημενο γκομενάκι
Απέναντι Ερημίτη 2α wet dreams η Αναστασία μελαχρινό όμορφο πολύ αδύνατο με πεταχτό κωλαρακι αλλά ξινισμενη μούρη

Φρίξου 14 ξύλινο σπίτι μιλφ Νατάσα, ξανθιά αδιάφορη φάτσα, ωραίο βυζί έξω, φαρδύς κώλος και από 40 ευρώ παρακαλώ η κυρία και άρα 50 το γυμνό και 60 το 69...για αυτή τη γυναίκα και σ'αυτο το σπίτι που καλά καλά δεν έχει σαλόνι... πλάκα μας κάνετε ρε? :jerking:
Νικ.Ουρανού 24 Άννα Ρουμάνα, πολύ ωραίο μωρό από πάνω μέχρι κάτω και φάτσα και κωλαρακι και φινέτσα
Νικ.Ουρανου 28 επίσης νεαρή και όμορφη Ρουμάνα με καλή διάθεση στο σαλόνι

Godiva Τζένη από Πορτογαλία είπε η τσατσά αλλά ήταν σε πρόγραμμα δε την είδα... έτσι για την ιστορία για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεότεροι στο συγκεκριμένο στούντιο έχουν περάσει και άφησαν έντονο το στίγμα τους η κορυφαία όλων Νταϊάνα,η θεία Μόνικα και η αγαπημένη μας τσαρίνα Νατάσα.... πάντα το θεωρούσα το καλύτερο στούντιο οπότε μου κάνει εντύπωση πως τόσα χρόνια δεν έχουν μια μεταγραφή αντίστοιχου βεληνεκούς

Φρίξου 15 Μπιάνκα,την ξυπνήσαμε την καημένη... νεαρό, άχαρο, αδιάφορο κορίτσι...
Τα άλλα δίπλα όλα κλειστά και απέναντι ανοιχτό το inside αλλά δε μπήκα...sex and the city και poison επίσης κλειστά.
Belarus μια πολύ κοντή μελαχρινή μ φαρδύ κώλο και καλή φάτσα...
Νικ.ουρανου 1β Αφρός, αυτή η γυρολόγος νταρτανουλα που δούλευε και στο Belarus και Φρίξου 15.... βιολέτα? Ρενάτα? πως την λένε την ξεχνάω τώρα... χοντρούλα πλέον και μάλλον αδιάφορη

Νομίζω Άννα και Βερόνικα τα κορυφαία της βραδιάς...ε και κλασσικά παρέες νεαρών 7 άτομα μαζί να μπαινοβγαίνουν στα σπίτια
Αυτή η Τζένη στο Godiva , οπότε και να πέρασα είναι σε προγράμμα. Μάλλον πλάκα μας κάνουν
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
11
Like
18.729
Πόντοι
3.796
Αυτή η Τζένη στο Godiva , οπότε και να πέρασα είναι σε προγράμμα. Μάλλον πλάκα μας κάνουν
Δείξε ταυτότητα την άλλη φορά !! Χαχαχαχα ...τόσο πόρτα που τρως κάτι συμβαίνει!
Όταν μπαίνεις να κοιτάς να είσαι σε ώρα που δεν έχει πολύ κόσμο ,άμα μπαίνεις με άλλους 5 η τσατσά ρίχνει πόρτα αυτόματα γιατί μπορεί να νομίζει ότι είστε όλοι μαζι παρέα και κάνετε χαβαλε .
Εγώ πήγα έτσι παλιά Βένους ,η τσατσά τότε λέει από την πόρτα πως είναι σε πρόγραμμα για να μην μπουν μέσα ,έκανα 3 λεπτά μια βόλτα ξανάγυρισα και μου έδειξε 3 κοπέλες .
Μπορούσε να τους βάλει σαλόνι γιατί είχε κοπέλες αλλά κόβουν με το μάτι ότι κανείς δεν θα γαμουσε .
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
11
Like
18.729
Πόντοι
3.796
Οσες φορες μπηκα στο godiva μονο για φυλης 10ε ηταν οι κοπελες απο εμφανιση
Δεν ξέρω φίλε,πριν κάνα 6μηνο γάμησα εκεί ένα γυφτάκι ,νομίζω Μαρία την έλεγαν ,πολυ ορίτζιναλ τσιγγάνικο κορμί.
Η κωλαρα της ήταν όλα τα λεφτά στα 4 ,από τότε δεν έχω πάει ούτε ξέρω αν υπάρχει ακόμα η συγκεκριμένη,πολλές φορές περνάω και είναι κλειστό
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
11
Like
18.729
Πόντοι
3.796
Αυτός ο Tzon50 που έβαλε δύο κριτικές για Μινώταυρου,
Φοβερός προμοτορας!
Μιλάμε ο άνθρωπος το εχει με την διαφήμιση!!
Πρώτα μας λέει τι ωραία πέρασε με την Αννια και πόσο φοβερή τυπική και καθαρή είναι και μετά κάνει και δεύτερη κριτική για την Λίλιαν,την οποία καθαρίζει το όνομα της!
Λέει ότι δεν θα ξανά πάει γιατί τελείωσαν τα παλια ( ωραία ) ..γλυφοκωλια και φιλιά τσιμπούκια ελεύθερα και τώρα τον χαλάει αυτό γιατί δουλεύει πιο τυπικά ,αλλά εμεσα λέει παραμένει πολύ καλή και όμορφη απλά χωρίς βρώμικα εξτραδακια !
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
139
Like
214
Πόντοι
21
Βόλτα απόψε νύχτα...
Ερημίτη 3 Ρεμπέκα Ρουμάνα σωσίας της μιλφ Ειρήνης για όσους ξέρουν
Ερημίτη 5 Βερόνικα όμορφο και καλοστημενο γκομενάκι
Απέναντι Ερημίτη 2α wet dreams η Αναστασία μελαχρινό όμορφο πολύ αδύνατο με πεταχτό κωλαρακι αλλά ξινισμενη μούρη

Φρίξου 14 ξύλινο σπίτι μιλφ Νατάσα, ξανθιά αδιάφορη φάτσα, ωραίο βυζί έξω, φαρδύς κώλος και από 40 ευρώ παρακαλώ η κυρία και άρα 50 το γυμνό και 60 το 69...για αυτή τη γυναίκα και σ'αυτο το σπίτι που καλά καλά δεν έχει σαλόνι... πλάκα μας κάνετε ρε? :jerking:
Νικ.Ουρανού 24 Άννα Ρουμάνα, πολύ ωραίο μωρό από πάνω μέχρι κάτω και φάτσα και κωλαρακι και φινέτσα
Νικ.Ουρανου 28 επίσης νεαρή και όμορφη Ρουμάνα με καλή διάθεση στο σαλόνι

Godiva Τζένη από Πορτογαλία είπε η τσατσά αλλά ήταν σε πρόγραμμα δε την είδα... έτσι για την ιστορία για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεότεροι στο συγκεκριμένο στούντιο έχουν περάσει και άφησαν έντονο το στίγμα τους η κορυφαία όλων Νταϊάνα,η θεία Μόνικα και η αγαπημένη μας τσαρίνα Νατάσα.... πάντα το θεωρούσα το καλύτερο στούντιο οπότε μου κάνει εντύπωση πως τόσα χρόνια δεν έχουν μια μεταγραφή αντίστοιχου βεληνεκούς

Φρίξου 15 Μπιάνκα,την ξυπνήσαμε την καημένη... νεαρό, άχαρο, αδιάφορο κορίτσι...
Τα άλλα δίπλα όλα κλειστά και απέναντι ανοιχτό το inside αλλά δε μπήκα...sex and the city και poison επίσης κλειστά.
Belarus μια πολύ κοντή μελαχρινή μ φαρδύ κώλο και καλή φάτσα...
Νικ.ουρανου 1β Αφρός, αυτή η γυρολόγος νταρτανουλα που δούλευε και στο Belarus και Φρίξου 15.... βιολέτα? Ρενάτα? πως την λένε την ξεχνάω τώρα... χοντρούλα πλέον και μάλλον αδιάφορη

Νομίζω Άννα και Βερόνικα τα κορυφαία της βραδιάς...ε και κλασσικά παρέες νεαρών 7 άτομα μαζί να μπαινοβγαίνουν στα σπίτια
Η Αναστασία η Βερόνικα και η Άννα, πόσο χρονών είναι;
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
376
Like
1.620
Πόντοι
201
Οσες φορες μπηκα στο godiva μονο για φυλης 10ε ηταν οι κοπελες απο εμφανιση
Πριν κανα 3μηνο ειχα πετύχει ενα τιμιο ειχε γραφτει κ εδω κατι. Γενικα μπαινεις και ζεχνει ο χωρος εκει. Και ολες ειναι ξεπετα.
 

Yellow_plug

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
130
Πόντοι
0
Ξέρουμε αν δουλεύουν στην πόλη, η Λορένα από τις βίλες και η Τσαρίνα;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτός ο Tzon50 που έβαλε δύο κριτικές για Μινώταυρου,
Φοβερός προμοτορας!
Μιλάμε ο άνθρωπος το εχει με την διαφήμιση!!
Πρώτα μας λέει τι ωραία πέρασε με την Αννια και πόσο φοβερή τυπική και καθαρή είναι και μετά κάνει και δεύτερη κριτική για την Λίλιαν,την οποία καθαρίζει το όνομα της!
Λέει ότι δεν θα ξανά πάει γιατί τελείωσαν τα παλια ( ωραία ) ..γλυφοκωλια και φιλιά τσιμπούκια ελεύθερα και τώρα τον χαλάει αυτό γιατί δουλεύει πιο τυπικά ,αλλά εμεσα λέει παραμένει πολύ καλή και όμορφη απλά χωρίς βρώμικα εξτραδακια !
Εκτός αυτού, χρειάζεται και Google translate για τη μετάφραση των γραφόμενών του
 

goldenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
0
Αυτός ο Tzon50 που έβαλε δύο κριτικές για Μινώταυρου,
Φοβερός προμοτορας!
Μιλάμε ο άνθρωπος το εχει με την διαφήμιση!!
Πρώτα μας λέει τι ωραία πέρασε με την Αννια και πόσο φοβερή τυπική και καθαρή είναι και μετά κάνει και δεύτερη κριτική για την Λίλιαν,την οποία καθαρίζει το όνομα της!
Λέει ότι δεν θα ξανά πάει γιατί τελείωσαν τα παλια ( ωραία ) ..γλυφοκωλια και φιλιά τσιμπούκια ελεύθερα και τώρα τον χαλάει αυτό γιατί δουλεύει πιο τυπικά ,αλλά εμεσα λέει παραμένει πολύ καλή και όμορφη απλά χωρίς βρώμικα εξτραδακια !
Εγώ πάντως στην λιλιανα την προηγούμενη εβδομάδα που πήγα είχε κανονικά βρώμικα κλπ. Έχει γίνει Λιγο πιο τυπική απ ότι παλιότερα αλλά και πάλι το πάει καλά το έργο
 

ΚΟριολης

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Βοηθήστε τον αγάμητο. Αποφυλακίστηκα πρόσφατα και είμαι παντελώς τρελαμένος για μουνάκι Δεν έχω ιδέα τι παίζει, αλλά ψάχνω κάτι δυνατό και όμορφο. Έχω κοιτάξει και στο Etaires, αλλα μερικά παρα είναι τέλεια για να είναι αληθινα. Παλιος βιζιτάκιας είμαι, από την εποχή των παχιών αγελάδων κι από μπουρδέλα μόνο μπουρδελότσαρκες πιτιρικάς. Θα με πεις και αρχάριο απ αυτή την άποψη αλλά στ @@ μου. Σπίτι δεν παίζει γιατί παίζει παντόφλα όπως δεν παίζουν και φράγκα για βίζιτα, οπότε ελεήστε μάγκες να βρω κάτι καλό και να μη ξηλωθώ. Αυτή η Βλάντα τι λέει? Νομίζω την είδα στο Εταίρες
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.462
Κριτικές
100
Like
12.418
Πόντοι
25.165
Ξέρουμε αν δουλεύουν στην πόλη, η Λορένα από τις βίλες και η Τσαρίνα;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εκτός αυτού, χρειάζεται και Google translate για τη μετάφραση των γραφόμενών του
Το εχουμε ξαναπει, η Τσαρινα δουλευει πλεον με κλειστο κυκλο σε δικο της χωρο οποτε θελει η ιδια 2-3 φορες την εβδομαδα.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.323
Κριτικές
4
Like
1.467
Πόντοι
216
Αυτή η Alexa στο άλλο site είναι της google?
 

Hyundai_Elantra

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2022
Μηνύματα
25
Like
65
Πόντοι
0
Το εχουμε ξαναπει, η Τσαρινα δουλευει πλεον με κλειστο κυκλο σε δικο της χωρο οποτε θελει η ιδια 2-3 φορες την εβδομαδα.
Μετά την καραντίνα Τσαρίνα τέλος απο τα studio. όπως επίσης και το σκυλάκι της! Όσο για τον κλειστό κύκλο ή το 2-3 φορές την εβδομάδα είναι λάθος να το αναφέρεις, ασε που δεν πιστευω οτι ισχύει... Ήρθε ο καιρός απλώς να σταματήσει ή τα κονόμησε και μας έγραψε στην πανέμορφη μουνάρα της που στέγνωσε πια... Και ο Maradona και ο Ronaldinho σταμάτησε να παίζει μπάλα.. Γιατι οχι και η Natasha?
 

Tzon50

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
0
Ξέρουμε αν δουλεύουν στην πόλη, η Λορένα από τις βίλες και η Τσαρίνα;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εκτός αυτού, χρειάζεται και Google translate για τη μετάφραση των γραφόμενών του
Καλημέρα.δέχομαι τα σχόλια για τα λάθη τα ορθογραφικά αλλά γράφω και αλλά περνάνε…!δεν έκανα λογαριασμό στα 50 μου για να προμοτάρω κανένα μαγαζί εξάλλου ούτε καν Θεσσαλονίκη μενω. Ψάχνω στανταρακια(τασάκια γράφει το σύστημα) πλέον…
Πήγα πολλές φορές με Νατασσα είμαι καψούρης με εφη ακόμη και μου αρέσει τρέλα ανία και πήγα πολλές φορές με Λίλιαν. Η οποία είπα πως δεν είναι πλέον όπως παλιά.από αυτές τις επιλογές καταλαβαίνει κάποιος πως έκοψα τα κασκαντερλικια πλέον. Θα παρακαλούσα τον φίλο να ξαναδιαβάσει τι γράφω γιατί μάλλον μπερδεύτηκε.λέω καλά σχόλια για ανία … και λέω πως η Λίλιαν δεν είναι όπως παλιά πλέον που έμπαινες μέσα και γύριζες τσόντα.και όποτε ξαναπάω με αυτήν θα ναι προς ανάμνηση των στιγμών που έχουμε ζήσει..!επίσης έχω περάσει με Ναταλί με κοντό μαλι και χυςια τρέλα πολλές φορές όπως επίσης κει με ριτα πολλές φορές.και σοφια.τέτοιες επιλογές έχω πλέον και έχω στσνταρακια.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.177
Κριτικές
10
Like
6.276
Πόντοι
7.095
Μετά την καραντίνα Τσαρίνα τέλος απο τα studio. όπως επίσης και το σκυλάκι της! Όσο για τον κλειστό κύκλο ή το 2-3 φορές την εβδομάδα είναι λάθος να το αναφέρεις, ασε που δεν πιστευω οτι ισχύει... Ήρθε ο καιρός απλώς να σταματήσει ή τα κονόμησε και μας έγραψε στην πανέμορφη μουνάρα της που στέγνωσε πια... Και ο Maradona και ο Ronaldinho σταμάτησε να παίζει μπάλα.. Γιατι οχι και η Natasha?
Παιχταρά η έκφραση "κόβει η πουτάνα το γαμήσι;" μόνο τυχαία δεν είναι...
Αν εσύ έχεις ακούσει το ¨κόβει o Ronaldinho τη μπάλα;" πάω πάσο.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: nmak81

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
307
Κριτικές
2
Like
366
Πόντοι
21
Καλησπερα, εχει μαθει καποιος κανα νεο απο denisse που ηταν στο μεδουσα το ειχε γυρισει σε εσκορτ; ψαχνω τοσο καιρο δεν μπορεσα να την ξαναβρω σε καποιο site
Καλημέρα φίλε. Και γω ψάχνω καιρό γι αυτη. Έμαθα ότι η Denisse πλεει σε πελάγη οικογενειακής ευτυχίας. Περιμένει το 2ο της παιδάκι κλείνοντας τα 23 της οπότε λίγο δύσκολα να την πετύχουμε κάπου μέσα στο επομενο 6μηνο 8μηνο.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.462
Κριτικές
100
Like
12.418
Πόντοι
25.165
Μετά την καραντίνα Τσαρίνα τέλος απο τα studio. όπως επίσης και το σκυλάκι της! Όσο για τον κλειστό κύκλο ή το 2-3 φορές την εβδομάδα είναι λάθος να το αναφέρεις, ασε που δεν πιστευω οτι ισχύει... Ήρθε ο καιρός απλώς να σταματήσει ή τα κονόμησε και μας έγραψε στην πανέμορφη μουνάρα της που στέγνωσε πια... Και ο Maradona και ο Ronaldinho σταμάτησε να παίζει μπάλα.. Γιατι οχι και η Natasha?
Λαθος να το αναφερω? Αυτο που ειπα ισχυει 100% .
ΥΓ: το σκυλακι της ειναι μια χαρα. Τις προαλλες τον εκανα κ βολτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom