Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (4 μέλη και 37 επισκέπτες)

Tzon50

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
0
Σιγά μην κάνει και σκέιτ φίλε,
Χύνει η κοπελα σου λέει άμα την γαμας ..δεν ανοίγει την πόρτα και αρχίζει να σε λούζει
Καλησπερα εγώ αντως μετά από προτροπή του all που πήγα έχυνε όπως τις τσόντες ειλικρινά…!και είχε γίνει πράγματι στάνταρακι μου. Πρώτα έχυνε με χαμουρεμα με το δάχτυλο…. Μετά μόλις ανέβαινε πάνω χανόταν και τα έκανε πραγματικά πουτανα όλα και τέλος όταν τον έπαιρνε στομα για χυσιμο… πάλι δαχτυλιασμα και πάλι…! Απίστευτη…. Και γω την ψαχνω
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
11
Like
18.729
Πόντοι
3.796
Πέρασα μεσημέρι να δω τι γίνεται ,μπήκα σε λίγα γιατί γινόταν χαμός από κίνηση ( αυτοκινήτων) .
Βίλα πριβέ η Αγάπη ,κάπως σπασμένη την είδα από την προηγούμενη φορά αλλά δεν ψηθηκα,40 ευρώ .
Μπάντ γκερλς η Αμαλία Ρωσίδα ,ωραίο μωρό ξανθιά ίσως κάποια στιγμή να μπω ,40 ευρώ .
Νικηφόρου Ουρανού 26 η Ειρηνη ,ωραίο μιλφακι για αυτούς που γουστάρουν το είδος ,30ευρω .ακριβώς δίπλα στο γωνιακό μία που δεν μου είπε όνομα αλλά ωραίο κορμί ,για όσους γουστάρουν μεγάλα μπούτια ( δεν είναι χοντρή ) 30 ευρώ .
Ρέντ λάιτ η Άννα Μολδαβή,πολύ ωραία γκόμενα και αυτή ,νέα κοπέλα και ωραίο πρόσωπο .και αυτή θα την έχω στα υπόψην ,40 ευρώ .
Γενικά οι πρωινές είναι πολύ καλύτερες ,το ξανά λέω .
Υπομονή θέλει με την κίνηση ,εκτός αν είσαι με τα πόδια και δεν βαριέσαι να περπατήσεις όλη την περιοχή .
 

Kfogomej

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα συναγωνιστες.Μαθαμε που δραστηριοποιειται η ρωσομιλφαρα Ναταλι ;; Με τοσες κριτικες εδω μεσα με εχει φαει η περιεργεια..
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Βροχερή τσάρκα σήμερα στο πουτανοχωριο και πήγα καρφί για Βλαντα την οποία βρήκα από σπόντα! Δεν έχω πολλά να σας γράψω! Είναι στανταρακι μου που το πηδάω και φεύγω με χαμόγελο φαρδύ πλατύ! Al pachino ελπίζω να το διαβάσεις!!!! Ξαναφύτρωσαν οι τρίχες στο μουνακι της και ήταν ένα όνειρο!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Απόψε...
Λας Βέγκας 1ο δεξιά η Χριστίνα...
Μεσαίο η Βουλγάρα μιλφ Εμμανουέλα και τέρμα στο βάθος δεξιά η Βλάντα

Venus 3 γυναίκες... Ξανθιά Ρωσίδα μιλφ Φρίντα με ωραίες βυζάρες... Κατερίνα Ελληνίδα είπε ωραίο κορμί μέτρια φάτσα.... και Ρόζα δεν ξέρω αν συστήνεται σαν λατίνα αλλά τέτοιο γύφτικο στυλ με αδιάφορη φάτσα και πεταχτό κώλο.
Πίσω στο Venus 2 Ρένα την οποία δεν είδα...η Ρίτα δουλεύει πρωινή 11.00-18.00
Τι γίνεται τώρα?... είχα όλη την καλή πρόθεση να κάνω μια ωραία τσάρκα αλλά από τα δύο σπίτια που μπήκα η αίσθηση ασφυξίας από τη ζέστη ήταν τέτοια που είπα αποκλείεται... βέβαια είχα την τρομερή έμπνευση να φορέσω και μάλλινο πουλοβεράκι αλλά και πάλι τόση ζέστη από τα σαλόνια δε δικαιολογείται.Ειπαμε να μην κρυωσουμε αλλά όχι και να λιποθυμησουμε.
Εγώ κάθε χειμώνα έχω αυτό το θέμα στα μπουρδέλα αλλά ακόμα καλό κρύο δεν έκανε
 

spirtoulis123

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
73
Like
158
Πόντοι
0
Τελευταία τροποποίηση:

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
11
Like
18.729
Πόντοι
3.796
Απόψε...
Λας Βέγκας 1ο δεξιά η Χριστίνα...
Μεσαίο η Βουλγάρα μιλφ Εμμανουέλα και τέρμα στο βάθος δεξιά η Βλάντα

Venus 3 γυναίκες... Ξανθιά Ρωσίδα μιλφ Φρίντα με ωραίες βυζάρες... Κατερίνα Ελληνίδα είπε ωραίο κορμί μέτρια φάτσα.... και Ρόζα δεν ξέρω αν συστήνεται σαν λατίνα αλλά τέτοιο γύφτικο στυλ με αδιάφορη φάτσα και πεταχτό κώλο.
Πίσω στο Venus 2 Ρένα την οποία δεν είδα...η Ρίτα δουλεύει πρωινή 11.00-18.00
Τι γίνεται τώρα?... είχα όλη την καλή πρόθεση να κάνω μια ωραία τσάρκα αλλά από τα δύο σπίτια που μπήκα η αίσθηση ασφυξίας από τη ζέστη ήταν τέτοια που είπα αποκλείεται... βέβαια είχα την τρομερή έμπνευση να φορέσω και μάλλινο πουλοβεράκι αλλά και πάλι τόση ζέστη από τα σαλόνια δε δικαιολογείται.Ειπαμε να μην κρυωσουμε αλλά όχι και να λιποθυμησουμε.
Εγώ κάθε χειμώνα έχω αυτό το θέμα στα μπουρδέλα αλλά ακόμα καλό κρύο δεν έκανε
Την Ρένα την είδα εγώ εχθές .τελείως αδιάφορη γκόμενα .
Πολύ αδύνατη ,σκιννυ και γενικά από εμφάνιση δεν έχει κάτι .
Μαύρο μαλλί ,πολύ λεπτή ούτε κωλο ούτε βυζί ούτε τίποτα .
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.177
Κριτικές
10
Like
6.276
Πόντοι
7.095
Απόψε...
Λας Βέγκας 1ο δεξιά η Χριστίνα...
Μεσαίο η Βουλγάρα μιλφ Εμμανουέλα και τέρμα στο βάθος δεξιά η Βλάντα

Venus 3 γυναίκες... Ξανθιά Ρωσίδα μιλφ Φρίντα με ωραίες βυζάρες... Κατερίνα Ελληνίδα είπε ωραίο κορμί μέτρια φάτσα.... και Ρόζα δεν ξέρω αν συστήνεται σαν λατίνα αλλά τέτοιο γύφτικο στυλ με αδιάφορη φάτσα και πεταχτό κώλο.
Πίσω στο Venus 2 Ρένα την οποία δεν είδα...η Ρίτα δουλεύει πρωινή 11.00-18.00
Τι γίνεται τώρα?... είχα όλη την καλή πρόθεση να κάνω μια ωραία τσάρκα αλλά από τα δύο σπίτια που μπήκα η αίσθηση ασφυξίας από τη ζέστη ήταν τέτοια που είπα αποκλείεται... βέβαια είχα την τρομερή έμπνευση να φορέσω και μάλλινο πουλοβεράκι αλλά και πάλι τόση ζέστη από τα σαλόνια δε δικαιολογείται.Ειπαμε να μην κρυωσουμε αλλά όχι και να λιποθυμησουμε.
Εγώ κάθε χειμώνα έχω αυτό το θέμα στα μπουρδέλα αλλά ακόμα καλό κρύο δεν έκανε
Ρε πάνε στην ασπροβάλτα για κανένα μπάνιο
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.891
Κριτικές
31
Like
743
Πόντοι
4.535
είχα όλη την καλή πρόθεση να κάνω μια ωραία τσάρκα αλλά από τα δύο σπίτια που μπήκα η αίσθηση ασφυξίας από τη ζέστη ήταν τέτοια που είπα αποκλείεται... βέβαια είχα την τρομερή έμπνευση να φορέσω και μάλλινο πουλοβεράκι αλλά και πάλι τόση ζέστη από τα σαλόνια δε δικαιολογείται.Ειπαμε να μην κρυωσουμε αλλά όχι και να λιποθυμησουμε.
Εγώ κάθε χειμώνα έχω αυτό το θέμα στα μπουρδέλα αλλά ακόμα καλό κρύο δεν έκανε
Κάποια στιγμή είχα "παραπονεθεί" σε τσατσά γι' αυτό το θέμα και η απάντηση ήταν "τα κορίτσια είναι γυμνά και δεν θέλουμε να μας κρυώσουν"
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.462
Κριτικές
100
Like
12.418
Πόντοι
25.165
Κάποια στιγμή είχα "παραπονεθεί" σε τσατσά γι' αυτό το θέμα και η απάντηση ήταν "τα κορίτσια είναι γυμνά και δεν θέλουμε να μας κρυώσουν"
Μουφες ρωσσιδες ειναι δλδ.

 

Παοκ1993

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2018
Μηνύματα
214
Κριτικές
1
Like
102
Πόντοι
1
Καλησπέρα είμαι Θεσσαλονίκη ένας κοπέλι από εδώ μου είπε για τη Λάρα δυνατό εργαλείο πέρασα τέλεια από το κανεσεξ έχει δοκιμάσει κανείς αυτές της κοπέλες 1+1 δωρο!! θα ήθελα να μου πείτε τη γνώμη σας σας ευχαριστώ
 

spirtoulis123

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
73
Like
158
Πόντοι
0
Παιδιά πήγα με Αναστασία.
Ένα πράγμα θα πω: ερωτεύτηκα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
11
Like
18.729
Πόντοι
3.796
Εγγρ.
1 Σεπ 2016
Μηνύματα
96
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
0

weired

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
0
Χθεσινή πολύ μικρή λόγω πίεσης χρόνου και εκτός προγράμματος μεσημεριανή τσάρκα. Πήγα να δω την Άννα στο Red Night αλλά ήταν μέσα με συναγωνιστή. Απέναντι στο Red Light η milf Σοφία που έχει "σπάσει" αρκετά
και στο Πέτρου Ερημίτη 5 (εκεί που παλιότερα ήταν η Ναταλία) μια gilf (όνομα δεν ρώτησα) που με 30 ευρώ κάνεις τα πάντα. Η αλήθεια είναι πως γενικά απογοητεύτηκα ...
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.642
Πόντοι
716
Αναφέρθηκε από κάποιον για κάποια κοπέλα πολύ δυνατής εμφάνισης καινούργια. Θυμάται κανείς για ποια έλεγε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom