Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (3 μέλη και 40 επισκέπτες)

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
307
Κριτικές
2
Like
366
Πόντοι
21
Λέω παρόλο που έγινε μαμά είναι εμφανισιακά καλή ( τουλάχιστον κατ εμέ) και αν θέλεις να κάνεις κάτι μπορείς να της το ζητήσεις και θα σου πει ναι ή όχι.
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.263
Κριτικές
53
Like
4.251
Πόντοι
6.817
Η Βασω παιζει ακομα στο ;las vegas το πρωι;
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: 777F

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
Πρωινή βόλτα σήμερα πήγα κατευθείαν για Ρίτα, ήταν ένας μελαμψος περίμενε στο σαλόνι και τα δωμάτια γεμάτα. Λέω στην τσατσά φεύγω και θα περάσω σε λίγο. Ξενέρωσα με την φάση και πήγα Λαρα για σιγουριά. Και εκεί μπορεί να μπαίνουν, δεν το γνωρίζω, αλλά είναι μικρότερες πιθανότητες να μπαίνουν. Είναι ψυχολογικό το θέμα, δεν μπορώ να τους βλέπω να μπαινοβγαίνουν και να πάω μετά να γαμησω. Το άθλημα τελειώνει σιγά σιγά στο μύλο και θα πηγαίνω πιο αραιά σε πιο ακριβά γούστα....
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.591
Πόντοι
2.606
Λέω παρόλο που έγινε μαμά είναι εμφανισιακά καλή ( τουλάχιστον κατ εμέ) και αν θέλεις να κάνεις κάτι μπορείς να της το ζητήσεις και θα σου πει ναι ή όχι.
Αυτό με το messenger δεν κατάλαβα....
 

Patousakias19

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
40
Like
33
Πόντοι
0
Πρωινή βόλτα σήμερα πήγα κατευθείαν για Ρίτα, ήταν ένας μελαμψος περίμενε στο σαλόνι και τα δωμάτια γεμάτα. Λέω στην τσατσά φεύγω και θα περάσω σε λίγο. Ξενέρωσα με την φάση και πήγα Λαρα για σιγουριά. Και εκεί μπορεί να μπαίνουν, δεν το γνωρίζω, αλλά είναι μικρότερες πιθανότητες να μπαίνουν. Είναι ψυχολογικό το θέμα, δεν μπορώ να τους βλέπω να μπαινοβγαίνουν και να πάω μετά να γαμησω. Το άθλημα τελειώνει σιγά σιγά στο μύλο και θα πηγαίνω πιο αραιά σε πιο ακριβά γούστα....
Αυτή την ΡΙΤΑ που την βρίσκουμε γιατί δεν την βλέπω στο find
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Mona στο black angels μικρούλα και κοντούλα με σφιχτό σωμα οπως οι περισσοτερες μαυρες. Τυπική συμμετοχή χωρίς εμπειρία λόγω ηλικίας αλλά δεν διέκρινα και ελπίδες βελτίωσης στο άμεσο μέλλον. Δεν αξίζει επαναληψης
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
229
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
311
Δεν ξέρω αν έχει ξανά ειπωθεί. Σε βραδινή τσάρκα πέρασα στο τρίτο τρίδυμο και πέτυχα ένα τζιλφ με μεγάλια βυζια και τίμια σφιχτή κωλαρα. Όνομα Ναταλί . Την έχει πάρει κανένας;
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Η ριτα είναι να φύγει με άδεια αυτές μέρες έχετε το νου σας, γιατί ήθελα να τη κλείσω για βάρη πρόγραμμα με τζακουζι για τα γενέθλια μου αλλά το venus-2 δεν έχει και στο 1 δεν γίνεται και είχε πει ότι θα λείπει..
Από Μαυρακακι έχουμε κάτι αξιόλογο γιατί στις φοτο είναι φωτιά αλλά μυρίζω μάπα στη πράξη
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.901
Κριτικές
384
Like
5.714
Πόντοι
11.585
Πρωινη δηλαδη ειναι η Ριτα.??? Μεχρι τι ωρα.??
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.461
Κριτικές
100
Like
12.416
Πόντοι
25.165
Η ριτα είναι να φύγει με άδεια αυτές μέρες έχετε το νου σας, γιατί ήθελα να τη κλείσω για βάρη πρόγραμμα με τζακουζι για τα γενέθλια μου αλλά το venus-2 δεν έχει και στο 1 δεν γίνεται και είχε πει ότι θα λείπει..
Από Μαυρακακι έχουμε κάτι αξιόλογο γιατί στις φοτο είναι φωτιά αλλά μυρίζω μάπα στη πράξη
Ακριβως οπως τα ειπες. τα εχουμε πει και σε προηγουμενα ποστ. ΜΑΠΑ στην πραξη.
Οσο για το βαρυ προγραμμα που λες καλυτερα πανε δωστα σε κανα εσκορτ παρα σε σπιτακι, αφου ειναι να τα δωσεις. θεωρο υπερβολικα τα λεφτα που ζητανε στα σπιτακια για τζακουζι ενω μπορεις με τα ιδια να παρεις ενα πρωτο κλασατο εσκορτ.
 

Stevedrake22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
137
Κριτικές
9
Like
654
Πόντοι
301

Stevedrake22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
137
Κριτικές
9
Like
654
Πόντοι
301
Πρωινη βαρδια. Ειρηνη , Ναταλι, Κατερινα, Βλαντα. Εγω σε αυτες παω. Τωρα γουστα ειναι αυτα... Παντως ολες αυτες που ανεφερα ειναι σχεδον μετριας εμφανισης αλλα γαμιουνται καλα και τα δινουν ολα. Αν ψαχνεις εμφανιση υπαρχει τεραστια πιθανοτητα >60% να μην γαμησεις καλα. Υπαρχουν παιδια που ξερουν απο βραδυνες βαρδιες να σε πληροφορησουν.
Φίλε μου η Ναταλί σε ποιο δουλεύει ; Είναι αυτή με το squirting ?
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
11
Like
18.729
Πόντοι
3.796
Δεν την θυμάμαι φατσα αλλα άμα περάσω και την δω στο στούντιο θα καταλάβω σίγουρα .
Η άλλη η μαρίνα η ξανθιά στο άλλο σάιτ ,γιατι μου φαίνεται πολύ γνωστή ;δούλευε κάπου παλιότερα ;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
11
Like
18.729
Πόντοι
3.796
Φίλε μου η Ναταλί σε ποιο δουλεύει ; Είναι αυτή με το squirting ?
Σιγά μην κάνει και σκέιτ φίλε,
Χύνει η κοπελα σου λέει άμα την γαμας ..δεν ανοίγει την πόρτα και αρχίζει να σε λούζει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom