Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (2 μέλη και 42 επισκέπτες)

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Αυτό με την παρτουζα είναι φτιαγμένο όλο για τεράστιο Βατερλώ. Θα ενδιαφερθούν 25 ψωλαραιοι για να γαμησουν, και τελικά θα πρόκειται για καμιά θεία καραμπαζο και θα καταλήξουν όλοι μαζί στη μαμά Τερέζα για παντσετα. Σαν να βλέπω στο μέλλον...
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
914
Κριτικές
3
Like
2.204
Πόντοι
486
Πέρασμα χτες με Αμπέρ. Απλό.

Μουναρος καταρχάς. Σωματαρα, προσωπαρα, κωλαρα , μπουταρες. Σφιχτή λατίνα. Επιδερμίδα πολύ ώραια επίσης. Ελληνικά καταλαβαίνει αρκετά.

Πιπαρα φοβερή με τρελό eye contact επαφή με χέρια σε όλο το σώμα και deep throat. Γαμησι σε διάφορες στάσεις με βογγητα και ανάσες καβλιαρικες, τριψιματα γλυψιματα για να σε κάνει πυραυλο.

Η θέα της κωλαρας της στα 4 είναι το κάτι άλλο. Δύσκολα να κρατηθείς για πολύ. Και ιεραποστολικά, να σε κοιτάει ενώ την καρφωνεις και να αναστεναζει και να βλέπεις την καβλα στο βλέμμα της.

Φιλιά δεν δίνει στο στόμα βέβαια αλλά την εγλυψα στο στήθος και καύλωσε με τις υπεροχες ρογες της. Οverall πολύ δυνατό καβλακι. Συστήνω.
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Πέρασμα χτες με Αμπέρ. Απλό.

Μουναρος καταρχάς. Σωματαρα, προσωπαρα, κωλαρα , μπουταρες. Σφιχτή λατίνα. Επιδερμίδα πολύ ώραια επίσης. Ελληνικά καταλαβαίνει αρκετά.

Πιπαρα φοβερή με τρελό eye contact επαφή με χέρια σε όλο το σώμα και deep throat. Γαμησι σε διάφορες στάσεις με βογγητα και ανάσες καβλιαρικες, τριψιματα γλυψιματα για να σε κάνει πυραυλο.

Η θέα της κωλαρας της στα 4 είναι το κάτι άλλο. Δύσκολα να κρατηθείς για πολύ. Και ιεραποστολικά, να σε κοιτάει ενώ την καρφωνεις και να αναστεναζει και να βλέπεις την καβλα στο βλέμμα της.

Φιλιά δεν δίνει στο στόμα βέβαια αλλά την εγλυψα στο στήθος και καύλωσε με τις υπεροχες ρογες της. Οverall πολύ δυνατό καβλακι. Συστήνω.
Μπήκες με απλό 40 η 70 που είναι το ελεύθερο στοματικό
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
221
Like
365
Πόντοι
21
Την γαληνη δεν πηγαινα να τη δω στο prive γιατι στις δυο φωτογραφιες που ειχε ηταν λιγο αγριεμενη δε μου αρεσε,τωρα στην τριτη προσφατα που εβαλε την ολοσωμη φαινεται μοντελο και γυναικαρα!!! δηλαδη ποσο ρολο μπορει να παιξει μια φωτο,ισως τωρα ηρθε η ωρα να παω να τη δω απο κοντα και αν μου κανει κλικ να περασω μαζι της!
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Την γαληνη δεν πηγαινα να τη δω στο prive γιατι στις δυο φωτογραφιες που ειχε ηταν λιγο αγριεμενη δε μου αρεσε,τωρα στην τριτη προσφατα που εβαλε την ολοσωμη φαινεται μοντελο και γυναικαρα!!! δηλαδη ποσο ρολο μπορει να παιξει μια φωτο,ισως τωρα ηρθε η ωρα να παω να τη δω απο κοντα και αν μου κανει κλικ να περασω μαζι της!
Από κοντά μόνο θα δεις αλήθεια με τις περισσότερες
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Την γαληνη δεν πηγαινα να τη δω στο prive γιατι στις δυο φωτογραφιες που ειχε ηταν λιγο αγριεμενη δε μου αρεσε,τωρα στην τριτη προσφατα που εβαλε την ολοσωμη φαινεται μοντελο και γυναικαρα!!! δηλαδη ποσο ρολο μπορει να παιξει μια φωτο,ισως τωρα ηρθε η ωρα να παω να τη δω απο κοντα και αν μου κανει κλικ να περασω μαζι της!
Ήρθε η ώρα να πας να τη δεις από κοντά... αλλά μοντέλο μην περιμένεις να δεις :grin:
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Μόλις μπήκα με Αμαλία όπως βλέπεις τα σπίτια που είναι το pussycat το τέρμα αριστερά

Εμφάνιση 9/10 κωλαρα ωραία, βυζι 2αρι προς 3 , στο σαλόνι έδειξε διαθεση σώματαρα πιτσιρικά σαν 22 χρονών
30 απλό 40 στοματικό

1η φορά λέω ας μπω να μην δω καν τι έχει τριγύρω
Μπαίνω και έρχεται με κατεβασμένα μούτρα κλασσικα
Γαμωτο λέω την πατήσαμε
Όρεξη για σοσιαλ 0
Πιπα με αέρα καθόλου γλώσσα σχεδόν , δεν μου σηκώθηκε πότε 100%
Παρόλα αυτά ειναι τόσο ωραία που δεν μπορείς να μην τελειώσεις και αν θες να πετάξεις απλά τα χοντρά με ένα απλό πρόγραμμα τον 30 είναι οριακά κομπλε
Αλλιώς από εμένα Χ

(Στα θετικά ότι μπήκε ακόμα μια πολύ ωραία παρουσία στην λίστα με τα κορίτσια που γαμαμε αυτό και τίποτα άλλο σε 1 μήνα μάλλον δεν θα την θυμάμαι θυμάμαι αλλά ναχαμε να λεγαμε)
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Βλέπω στο άλλο σάιτ βάλανε σε πρόγραμμα και το στούντιο της οδού Λήμνου το οποίο αν δεν κάνω λάθος τώρα άνοιξε....
Εκτός αν δούλεψε καλοκαίρι κι εγώ ελλειπα αλλά δε θυμάμαι να έχει αναφερθεί ποτέ
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Βλέπω στο άλλο σάιτ βάλανε σε πρόγραμμα και το στούντιο της οδού Λήμνου το οποίο αν δεν κάνω λάθος τώρα άνοιξε....
Εκτός αν δούλεψε καλοκαίρι κι εγώ ελλειπα αλλά δε θυμάμαι να έχει αναφερθεί ποτέ
Επιτέλους άνοιξε μετά από δύο+ χρόνια που το είχανε έτοιμο και ήταν συνεχώς κλειστό...Το θέμα είναι να βάλουνε κανένα καλό μωρό μέσα γιατί τώρα είναι ένας δράκος του Κομοντο :confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Επιτέλους άνοιξε μετά από δύο+ χρόνια που το είχανε έτοιμο και ήταν συνεχώς κλειστό...Το θέμα είναι να βάλουμε κανένα καλό μωρό μέσα γιατί τώρα είναι ένας δράκος του Κομοντο :confused:
Την είδες ζωντανά?
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Την είδες ζωντανά?
Όχι ευτυχώς αλλά φαίνεται στο σάιτ δεν είναι για τα γούστα μας... Τώρα να μου πεις σε κάποιους αρέσουν όσες έχουν παραπάνω κιλά αυτό είναι άλλο θέμα
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Το σπιτάκι στη Λήμνου πατσινε δεν έχει πάνω από βδομάδα που ξεκίνησε να λειτουργεί.Μεσα βρήκα μια Ζανέτ,μου είπε δούλευε στο playboy,είναι τα ίδια αφεντικά.Η Ζανέτ δεν είναι άσχημο μωρό.Ουκρανια μου είπε αλλά αυτή ασιατοφερνει στο πρόσωπο,έχει καλό βυζί και αξιοπρεπή κώλο.Ειχανε γεμίσει όλα τα Πακιστάνια μέσα τα δωμάτια,και από μέσα βγήκε και ένας τύπος 50αρης σαν άστεγος,με στρατιωτικό παντελόνι,μεστή μπιχλα το μαλλί και το μούσι.Το μωρό κανονική κρεατομηχανη του κιμά,δεν χαμπαριαζει τίποτα.
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
221
Like
365
Πόντοι
21
εμαθα οτι θα ανοιξουν κι αλλα σπιτακια από άτομο που ξέρει κάποιους νταβάδες..
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Σήμερα πέρασα είδα και εγώ αυτή την Αμπερ ,ωραίο μωρό με ωραία κωλαρα αλλά δεν ψηθηκα για να περάσω .40 απλό ξεκινάει το κορίτσι ελπίζω να αξίζει .βλέπω ο Σταλόνε την τίμησε ήδη οπότε θα μάθουμε λεπτομέρειες στην κριτική .

Βαριόμουν να κάνω μπιυρδελοτσαρκα ,οπότε μπήκα κατευθείαν απέναντι στο βίλλα όπου ήταν η Εμμανουέλα,ωραία παρουσία μιλφ κατάσταση από σώμα τουλάχιστον ,αλλά κάτι τέτοιο έψαχνα για σήμερα .
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Χωρίς να θέλω να χαλάσω τη ροή της συζήτησης, αφήνω τα παρακάτω για Άμπερ μετά τα θετικά σχόλια που ειπώθηκαν.

Πρόσωπο όμορφη, σαλονάρισμα τοπ κορμοστασιά, Βενεζουέλα. κλασικές τιμές hot lady ξεκινάει 40, 60 69, 70 άνευ Περικαυλίδας,...

Συνοπτικά: Πίπα αρκετά καλή με σταδιακά dt αλλά το έχανε στο ρυθμό. δεν έχει π.χ. το moutfuck της καρίνας. παρόλα αυτά τη λες καλή. επίσης στα 4 και ξαπλωτά ωραίος κώλος, θα μπορούσε περισσότερα αν ήξερε να στήνεται καλύτερα. Σόσιαλ ούτε κρύο ούτε ζέστη, ήταν όμως με το χαμόγελο. Γενική εικόνα δεν έφυγα δυσαρεστημένος, δε τρελάθηκα όμως κιόλας. Θα ακολουθήσει λεπτομερής κριτική με το που βρω χρόνο.
 

spirtoulis123

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
73
Like
158
Πόντοι
0
Πήγα και εγώ με την Αμαλία στο pussy cat(Ρουμανία). ελεύθερο στοματικό 40ε.
Ήρθε στο σαλονι και έπαθα πλάκα.
Πολύ ωραίο μωρό 9/10.σωμα petit μικροκαμωμένη σέξυ.
Μπαίνει στο δωμάτιο με 0 όρεξη.
Πίπα μόνο το κεφαλάκι.
Ιεραποστολικό δεν ξέρει να στήνεται.δεν με βόλεψε καθόλου.
Ψαπλωμενη μπρουμιτα σε σπαγγατο και εγώ από πανο Μ αρεσε.
doggy Μ αρέσε η θέα το ωραίο κολαρακι της.
Της είπα να ανέβει πανό μου και δεν ήθελε.
Δεν θα ξαναπήγαινα
 

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
ξερει κανενας τιποτα για αγγελικη η ιωαννα?
 

SweetZeta

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2022
Μηνύματα
29
Like
16
Πόντοι
0
Πήγα και εγώ με την Αμαλία στο pussy cat(Ρουμανία). ελεύθερο στοματικό 40ε.
Ήρθε στο σαλονι και έπαθα πλάκα.
Πολύ ωραίο μωρό 9/10.σωμα petit μικροκαμωμένη σέξυ.
Μπαίνει στο δωμάτιο με 0 όρεξη.
Πίπα μόνο το κεφαλάκι.
Ιεραποστολικό δεν ξέρει να στήνεται.δεν με βόλεψε καθόλου.
Ψαπλωμενη μπρουμιτα σε σπαγγατο και εγώ από πανο Μ αρεσε.
doggy Μ αρέσε η θέα το ωραίο κολαρακι της.
Της είπα να ανέβει πανό μου και δεν ήθελε.
Δεν θα ξαναπήγαινα
Είναι αδύνατη η έχει πιασίματα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom