Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Μετά από τέτοιο στήσιμο πάτου στο άλλο σίτε έπρεπε να τιμηθεί και Aira.

Πέρασμα πρώτα από Villa από Arina. Εμφανισιακά δε το λες κακό. Κάτι δε μου άρεσε όμως στο σαλονάρισμα δε μου έδωσε αυτό το κλικ το παραπάνω, ίσως την επόμενη.

Πέρασμα hot lady με Aira. στο πρόσωπο σχεδόν καμία σχέση με τις φωτογραφίες. Πιο γλυκιά από κοντά. Πάτος όπως απεικονίζεται και ακόμα καλύτερος.

Ξεκίνημα από 40,60 άνευ,70 69,.... πίπα πολύ μέτρια πράγματα. Επί του αγώνα όχι κάτι το ιδιαίτερο. Το μόνο που αξίζει είναι στα 4 και συγκεκριμένα ξάπλα κάτω τελείως. (prone bone). Δυνατό στήσιμο.

Θα ακολουθήσει και εδώ αναλυτική κριτική όταν βρω χρόνο, μαζί με της Άμπερ.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346
σήμερα το πρωί έκανα καταδρομική με μοναδικό στόχο να συναντήσω την Ρωσίδα Αγάπη μιας και είδα στο άλλο site ότι σήμερα δουλεύει κανονικά, ήθελα από εχθές τρίτη να πάω αλλά έκανε το ρεπό της η κοπέλα. Εμείς οι παλαιότεροι γνωρίζουμε την Αγάπη από τις εποχές του βαρδάρη στο στούντιο της οδού Ταντάλου. Πολλές όμορφες αναμνήσεις γύρισαν στο μυαλό μου από τις τότε ερωτικές συνευρέσεις μου με την Αγάπη πριν 10 με 13 χρόνια πίσω όντας τότε φοιτητής στο Πανεπιστήμιο. Να μπω τώρα στο ζουμί και να κλείσω την μικρή παρένθεση με τις αναμνήσεις του παρελθόντος μιας και ενδιαφέρει πολλούς συναγωνιστές να μάθουν σχετικές λεπτομέρειες. Όσοι παλαιοί συναγωνιστές την γνωρίζουν θυμούνται την σωματάρα (μοντελίσιο skiny σωματότυπο) που είχε τότε και συνεχίζει και έχει και τώρα, που βάζει κάτω πολύ νεότερες ηλικιακά κοπέλες, σώμα αψεγάδιαστο χωρίς ίχνος από ραγάδες. Όσο αφορά το πρόσωπο δείχνει ότι έχουν περάσει τα χρόνια αλλά εμένα προσωπικά δεν με χάλασε καθόλου διότι έχει αυτά τα ρώσικα χαρακτηριστικά και τα ξανθά μαλλιά που έχουν οι αυθεντικές Ρωσίδες και δεν είναι τυχαίο που οι Ρωσίδες και οι Ουκρανές συγκαταλέγονται στις ομορφότερες γυναίκες στο κόσμο. Στα του αγώνα τότε όπως και τώρα παραμένει σεξοβόμβα, παίρνει πρωτοβουλίες και φιλάει υπέροχα φουλ προκαταρκτικά και μαεστρικό τσιμπούκι της ρωσικής σχολής. Επίσης το μουνάκι της παραμένει στενό με πολύ καλή αίσθηση ασχέτως αν πέρασαν τα χρόνια. Στο σεξ έκανα δυο στάσεις μία με αυτή από πάνω και μία ιεραποστολικά, αλλά επειδή μου έπεφτε ο πούτσος λόγο του προφυλακτικού και δεν είχα την κατάλληλη σκληρότητα λόγο ότι τα τελευταία χρόνια συνήθισα να κάνω σεξ χωρίς προφυλακτικό και η αίσθηση του σεξ με προφυλακτικό με ξενίζει κάπως χωρίς να ευθύνεται σε κάτι η κοπέλα γι' αυτό και της είπα να με τελειώσει με τσιμπούκι όπως και έγινε. Ήταν μία πετυχημένη συνεύρεση που θα επαναληφθεί ξανά μιας και σκοπεύω να γίνω σταθερός πελάτης της τώρα που ξανά επέστρεψε πίσω. Στα πολύ συν +++ επίσης είναι ότι δεν βιάζεται μέσα στο δωμάτιο και κοιτάει να ευχαριστήσει τον πελάτη. Μακάρι όλες οι κοπέλες του χώρου να ήταν έτσι θερμές και σεξοβόμβες και ίσως η Αγάπη θα πρέπει να διδάξει τις νεότερες κοπέλες για να μάθουν να προσφέρουν καλές υπηρεσίες. Αυτά τα ολίγα από εμένα θα ακολουθήσει κριτική και στον κατάλογο ώστε να υπάρχει και μία πιο πρόσφατη μιας και η τελευταία κριτική που διάβασα για την Αγάπη ήταν του τιτανομέγιστου συναγωνιστή @al pacino :hi:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Για την Αγάπη υπάρχουν 8 κριτικές στη Φρίξου 14,4 κριτικές στην Κωλέτη και 1 κριτική στο 26ης Οκτωβρίου 52...στο Ταντάλου 9 όπου και ξεκίνησε δε βλέπω να υπάρχουν κριτικές με το όνομα Έλενα τότε...
Αν και ήταν μαλλον η πρώτη μου αγαπημένη στα μπουρδέλα η μία και μοναδική κριτική που της έγραψα ήταν στην Κωλέτη και ήταν στην ουσία μια αρνητική κριτική.Βεβαιως για όσους θυμούνται είχε κάποια θέματα τότε η κοπέλα τα οποία και δεν κρύβονταν και τα έλεγαν ξεκάθαρα και οι τσατσαδες της τότε και νομίζω κάπου εκεί σταμάτησε κιόλας από τα σπίτια.
Επίσης στη μία και μοναδική κριτική που της έγραψα λέω ότι την έχω συναντήσει σε 5 διαφορετικά σπίτια,τα 4 τα αναφέρω παραπάνω αλλά δε θυμάμαι το 5ο ...αν θυμάται κάποιος ας μου πει.
Έτσι για την ιστορία όλα αυτά και ανυπομονώ να την ξανασυναντήσω
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346
Για την Αγάπη υπάρχουν 8 κριτικές στη Φρίξου 14,4 κριτικές στην Κωλέτη και 1 κριτική στο 26ης Οκτωβρίου 52...στο Ταντάλου 9 όπου και ξεκίνησε δε βλέπω να υπάρχουν κριτικές με το όνομα Έλενα τότε...
Αν και ήταν μαλλον η πρώτη μου αγαπημένη στα μπουρδέλα η μία και μοναδική κριτική που της έγραψα ήταν στην Κωλέτη και ήταν στην ουσία μια αρνητική κριτική.Βεβαιως για όσους θυμούνται είχε κάποια θέματα τότε η κοπέλα τα οποία και δεν κρύβονταν και τα έλεγαν ξεκάθαρα και οι τσατσαδες της τότε και νομίζω κάπου εκεί σταμάτησε κιόλας από τα σπίτια.
Επίσης στη μία και μοναδική κριτική που της έγραψα λέω ότι την έχω συναντήσει σε 5 διαφορετικά σπίτια,τα 4 τα αναφέρω παραπάνω αλλά δε θυμάμαι το 5ο ...αν θυμάται κάποιος ας μου πει.
Έτσι για την ιστορία όλα αυτά και ανυπομονώ να την ξανασυναντήσω

αν σου πω ότι παρόλο που είχα να την συναντήσω πολλά χρόνια με θυμήθηκε αμέσως γιατί εκείνη την εποχή ήμουν σταθερός πελάτης της. Πιστεύω ότι αν σε δει και εσένα θα σε θυμηθεί. Από όσο μου είπε θυμάται όλους τους παλιούς τακτικούς της πελάτες.

Υ.Γ. νομίζω αν δεν με απατά η μνήμη μου τελευταία φορά που συναντήθηκα μαζί της πρέπει να ήταν σ' αυτό της 26ης Οκτωβρίου.
 

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
104
Κριτικές
22
Like
639
Πόντοι
311
σήμερα το πρωί έκανα καταδρομική με μοναδικό στόχο να συναντήσω την Ρωσίδα Αγάπη μιας και είδα στο άλλο site ότι σήμερα δουλεύει κανονικά, ήθελα από εχθές τρίτη να πάω αλλά έκανε το ρεπό της η κοπέλα. Εμείς οι παλαιότεροι γνωρίζουμε την Αγάπη από τις εποχές του βαρδάρη στο στούντιο της οδού Ταντάλου. Πολλές όμορφες αναμνήσεις γύρισαν στο μυαλό μου από τις τότε ερωτικές συνευρέσεις μου με την Αγάπη πριν 10 με 13 χρόνια πίσω όντας τότε φοιτητής στο Πανεπιστήμιο. Να μπω τώρα στο ζουμί και να κλείσω την μικρή παρένθεση με τις αναμνήσεις του παρελθόντος μιας και ενδιαφέρει πολλούς συναγωνιστές να μάθουν σχετικές λεπτομέρειες. Όσοι παλαιοί συναγωνιστές την γνωρίζουν θυμούνται την σωματάρα (μοντελίσιο skiny σωματότυπο) που είχε τότε και συνεχίζει και έχει και τώρα, που βάζει κάτω πολύ νεότερες ηλικιακά κοπέλες, σώμα αψεγάδιαστο χωρίς ίχνος από ραγάδες. Όσο αφορά το πρόσωπο δείχνει ότι έχουν περάσει τα χρόνια αλλά εμένα προσωπικά δεν με χάλασε καθόλου διότι έχει αυτά τα ρώσικα χαρακτηριστικά και τα ξανθά μαλλιά που έχουν οι αυθεντικές Ρωσίδες και δεν είναι τυχαίο που οι Ρωσίδες και οι Ουκρανές συγκαταλέγονται στις ομορφότερες γυναίκες στο κόσμο. Στα του αγώνα τότε όπως και τώρα παραμένει σεξοβόμβα, παίρνει πρωτοβουλίες και φιλάει υπέροχα φουλ προκαταρκτικά και μαεστρικό τσιμπούκι της ρωσικής σχολής. Επίσης το μουνάκι της παραμένει στενό με πολύ καλή αίσθηση ασχέτως αν πέρασαν τα χρόνια. Στο σεξ έκανα δυο στάσεις μία με αυτή από πάνω και μία ιεραποστολικά, αλλά επειδή μου έπεφτε ο πούτσος λόγο του προφυλακτικού και δεν είχα την κατάλληλη σκληρότητα λόγο ότι τα τελευταία χρόνια συνήθισα να κάνω σεξ χωρίς προφυλακτικό και η αίσθηση του σεξ με προφυλακτικό με ξενίζει κάπως χωρίς να ευθύνεται σε κάτι η κοπέλα γι' αυτό και της είπα να με τελειώσει με τσιμπούκι όπως και έγινε. Ήταν μία πετυχημένη συνεύρεση που θα επαναληφθεί ξανά μιας και σκοπεύω να γίνω σταθερός πελάτης της τώρα που ξανά επέστρεψε πίσω. Στα πολύ συν +++ επίσης είναι ότι δεν βιάζεται μέσα στο δωμάτιο και κοιτάει να ευχαριστήσει τον πελάτη. Μακάρι όλες οι κοπέλες του χώρου να ήταν έτσι θερμές και σεξοβόμβες και ίσως η Αγάπη θα πρέπει να διδάξει τις νεότερες κοπέλες για να μάθουν να προσφέρουν καλές υπηρεσίες. Αυτά τα ολίγα από εμένα θα ακολουθήσει κριτική και στον κατάλογο ώστε να υπάρχει και μία πιο πρόσφατη μιας και η τελευταία κριτική που διάβασα για την Αγάπη ήταν του τιτανομέγιστου συναγωνιστή @al pacino :hi:
Σε ποιο είναι τώρα φίλε;
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
Παιδιά μόλις πήγα δίπλα στο μέδουσα στο αριστερό το πρώτο
Αμαλία η κοπέλα καβλακι 20 ετών φρέσκο αίμα.
Εκεί σταματάνε τα ωραία
Η πιο μεγάλη φόλα στην 10+ καριέρα μου χωρίς υπερβολές!
Μη μπει κανεις!
50 με ντουζακι χωρίς 69 ελεύθερο στοματικό
Μπαίνει μέσα γδύνεται απευθείας χωρίς καλωσόρισμα (εντωμεταξύ ότι ήταν ήταν τα τακούνια και το babydoll) κάνει ντουζ μόνη της χωρίς να μου τον παίζει η να με τρίψει, αερο πιπα με χέρι και γενικά απάθεια και ΜΗΔΕΝΙΚΗ συμμετοχή. Ακόμα και στο χυσιμο δυσανασχέτησε με ψεύτικο γελακι και πήρε την πετσέτα να σκουπιστεί μέσα απ τα χέρια μου! Τραγικό συμβάν κλαίω το νταρικο.
Φυσικά έκανα παράπονα πρώτη φορά εβερ σε Τσατσα και νταβά. Το νου σας

Απέναντι ρεβεκα
Δίπλα μέδουσα Βανέσα
Πιο κάτω σε ρεντ λαιτ καβλα αρινα πολύ δυνατό

Αχ… ρε φολα
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
229
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
311
σήμερα το πρωί έκανα καταδρομική με μοναδικό στόχο να συναντήσω την Ρωσίδα Αγάπη μιας και είδα στο άλλο site ότι σήμερα δουλεύει κανονικά, ήθελα από εχθές τρίτη να πάω αλλά έκανε το ρεπό της η κοπέλα. Εμείς οι παλαιότεροι γνωρίζουμε την Αγάπη από τις εποχές του βαρδάρη στο στούντιο της οδού Ταντάλου. Πολλές όμορφες αναμνήσεις γύρισαν στο μυαλό μου από τις τότε ερωτικές συνευρέσεις μου με την Αγάπη πριν 10 με 13 χρόνια πίσω όντας τότε φοιτητής στο Πανεπιστήμιο. Να μπω τώρα στο ζουμί και να κλείσω την μικρή παρένθεση με τις αναμνήσεις του παρελθόντος μιας και ενδιαφέρει πολλούς συναγωνιστές να μάθουν σχετικές λεπτομέρειες. Όσοι παλαιοί συναγωνιστές την γνωρίζουν θυμούνται την σωματάρα (μοντελίσιο skiny σωματότυπο) που είχε τότε και συνεχίζει και έχει και τώρα, που βάζει κάτω πολύ νεότερες ηλικιακά κοπέλες, σώμα αψεγάδιαστο χωρίς ίχνος από ραγάδες. Όσο αφορά το πρόσωπο δείχνει ότι έχουν περάσει τα χρόνια αλλά εμένα προσωπικά δεν με χάλασε καθόλου διότι έχει αυτά τα ρώσικα χαρακτηριστικά και τα ξανθά μαλλιά που έχουν οι αυθεντικές Ρωσίδες και δεν είναι τυχαίο που οι Ρωσίδες και οι Ουκρανές συγκαταλέγονται στις ομορφότερες γυναίκες στο κόσμο. Στα του αγώνα τότε όπως και τώρα παραμένει σεξοβόμβα, παίρνει πρωτοβουλίες και φιλάει υπέροχα φουλ προκαταρκτικά και μαεστρικό τσιμπούκι της ρωσικής σχολής. Επίσης το μουνάκι της παραμένει στενό με πολύ καλή αίσθηση ασχέτως αν πέρασαν τα χρόνια. Στο σεξ έκανα δυο στάσεις μία με αυτή από πάνω και μία ιεραποστολικά, αλλά επειδή μου έπεφτε ο πούτσος λόγο του προφυλακτικού και δεν είχα την κατάλληλη σκληρότητα λόγο ότι τα τελευταία χρόνια συνήθισα να κάνω σεξ χωρίς προφυλακτικό και η αίσθηση του σεξ με προφυλακτικό με ξενίζει κάπως χωρίς να ευθύνεται σε κάτι η κοπέλα γι' αυτό και της είπα να με τελειώσει με τσιμπούκι όπως και έγινε. Ήταν μία πετυχημένη συνεύρεση που θα επαναληφθεί ξανά μιας και σκοπεύω να γίνω σταθερός πελάτης της τώρα που ξανά επέστρεψε πίσω. Στα πολύ συν +++ επίσης είναι ότι δεν βιάζεται μέσα στο δωμάτιο και κοιτάει να ευχαριστήσει τον πελάτη. Μακάρι όλες οι κοπέλες του χώρου να ήταν έτσι θερμές και σεξοβόμβες και ίσως η Αγάπη θα πρέπει να διδάξει τις νεότερες κοπέλες για να μάθουν να προσφέρουν καλές υπηρεσίες. Αυτά τα ολίγα από εμένα θα ακολουθήσει κριτική και στον κατάλογο ώστε να υπάρχει και μία πιο πρόσφατη μιας και η τελευταία κριτική που διάβασα για την Αγάπη ήταν του τιτανομέγιστου συναγωνιστή @al pacino :hi:
Η ερώτηση είναι πως θα είναι η κοπέλα στο βασικό πρόγραμμα. Γιατί είδα έδωσες 60 ευρώ. Τα σπιτάκια του βαρδάρη τα πέτυχα τα τελευταία χρόνια λειτουργίας τους αλλά πήγαινα μόνο για τσάρκα μικρός τότε. Πόσο δίνατε τότε παράβολο για την ίδια ;
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Παιδιά μόλις πήγα δίπλα στο μέδουσα στο αριστερό το πρώτο
Αμαλία η κοπέλα καβλακι 20 ετών φρέσκο αίμα.
Εκεί σταματάνε τα ωραία
Η πιο μεγάλη φόλα στην 10+ καριέρα μου χωρίς υπερβολές!
Μη μπει κανεις!
50 με ντουζακι χωρίς 69 ελεύθερο στοματικό
Μπαίνει μέσα γδύνεται απευθείας χωρίς καλωσόρισμα (εντωμεταξύ ότι ήταν ήταν τα τακούνια και το babydoll) κάνει ντουζ μόνη της χωρίς να μου τον παίζει η να με τρίψει, αερο πιπα με χέρι και γενικά απάθεια και ΜΗΔΕΝΙΚΗ συμμετοχή. Ακόμα και στο χυσιμο δυσανασχέτησε με ψεύτικο γελακι και πήρε την πετσέτα να σκουπιστεί μέσα απ τα χέρια μου! Τραγικό συμβάν κλαίω το νταρικο.
Φυσικά έκανα παράπονα πρώτη φορά εβερ σε Τσατσα και νταβά. Το νου σας

Απέναντι ρεβεκα
Δίπλα μέδουσα Βανέσα
Πιο κάτω σε ρεντ λαιτ καβλα αρινα πολύ δυνατό

Αχ… ρε φολα
Αφου το έγραψαν δύο συναθλητές,akala κ spirtoulis,ότι είναι φόλα,γιατι μπηκες?Εκτός κ αν δεν το διάβασες.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Και για Αρινα γράψαμε δύο άτομα ότι δεν αξίζει να μείνετε μακριά...Και γράψανε δύο άτομα ότι τους τρώει να δοκιμασουνε....Δεν τον παρεξηγώ τον τύπο γιατί η Αμαλία είναι πολύ ωραία σαν εμφάνιση και από αυτό θα παρασύρθηκε
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Πω πΩ μαγκες βαριέμαι τόσο πολύ που σκέφτομαι να πάω να πετάξω ένα 30αρι απτην βαρεμάρα, αυτή η ρεμπεκα καλή είναι σκέφτομαι πολύ καιρό να μπω ? Η Βανέσα πάλι ποια είναι .. θυμάται κανείς καμιά κριτική?
 

SweetZeta

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2022
Μηνύματα
29
Like
16
Πόντοι
0
Πήγα μεσημέρι και είχε πολύ λίγη κίνηση. Ξέρετε σε ένα κόκκινο η πράσινο σπιτάκι δεν θυμάμαι καλά, με μια χοντρή τσατσά γαλανοματα ποιο στούντιο είναι; Και τι κοπέλες έχει εκεί; Αν ξέρει κάποιος ας απαντήσει είναι απέναντι από το μέδουσα νομίζω
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346
Η ερώτηση είναι πως θα είναι η κοπέλα στο βασικό πρόγραμμα. Γιατί είδα έδωσες 60 ευρώ. Τα σπιτάκια του βαρδάρη τα πέτυχα τα τελευταία χρόνια λειτουργίας τους αλλά πήγαινα μόνο για τσάρκα μικρός τότε. Πόσο δίνατε τότε παράβολο για την ίδια ;

το βασικό πρόγραμμα στις βίλλες ξεκινάει από 40 και το ακάποτο μπούκι πάντα σ' αυτή την αλυσίδα των στούντιο έχει 60. Συνήθως ποτέ δεν μπαίνω με το βασικό πρόγραμμα το ελάχιστο όταν μπαίνω σε κάποια που το βασικό είτε ξεκινάει από 30 ή από 40 είναι το ακα τσιμπούκι. Πάνω στην ερώτηση σου πως θα είναι στο βασικό πρόγραμμα η Αγάπη δεν μπορώ να απαντήσω γιατί η ερώτηση είναι υποθετική. Πιστεύω να σε κάλυψα
 
Τελευταία τροποποίηση:

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
Για την Αγάπη υπάρχουν 8 κριτικές στη Φρίξου 14,4 κριτικές στην Κωλέτη και 1 κριτική στο 26ης Οκτωβρίου 52...στο Ταντάλου 9 όπου και ξεκίνησε δε βλέπω να υπάρχουν κριτικές με το όνομα Έλενα τότε...
Αν και ήταν μαλλον η πρώτη μου αγαπημένη στα μπουρδέλα η μία και μοναδική κριτική που της έγραψα ήταν στην Κωλέτη και ήταν στην ουσία μια αρνητική κριτική.Βεβαιως για όσους θυμούνται είχε κάποια θέματα τότε η κοπέλα τα οποία και δεν κρύβονταν και τα έλεγαν ξεκάθαρα και οι τσατσαδες της τότε και νομίζω κάπου εκεί σταμάτησε κιόλας από τα σπίτια.
Επίσης στη μία και μοναδική κριτική που της έγραψα λέω ότι την έχω συναντήσει σε 5 διαφορετικά σπίτια,τα 4 τα αναφέρω παραπάνω αλλά δε θυμάμαι το 5ο ...αν θυμάται κάποιος ας μου πει.
Έτσι για την ιστορία όλα αυτά και ανυπομονώ να την ξανασυναντήσω
Λοιπόν για την Αγάπη (το πραγματικό της όνομα είναι Όλγα για όσους την ξέρουν κάτι παραπάνω) , απίστευτη γυναίκα όντως ξεκίνησε από Ταντάλου αλλά έγινε γνωστή στο sex and the city (είχε μάλιστα τσατσά κυρίως την Μαίρη για όσους θυμούνται και μάλιστα την είχαν βγάλει και μεγάλη φωτογραφία στο σαλόνι. Δούλευε και απέναντι από το jambo ένα φεγγάρι αλλά όντως τελείωσε την καριέρα της τότε στην Κωλέττη όπου δούλευε ποια μόνο Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη... Ηλικία είναι 45 χρόνων, ζώδιο δίδυμος , ξανθιά με γαλανά μάτια θα μπορούσε να γράψει ιστορία αν δεν είχε πρόβλημα με το ποτό..... Τέλος πάντων μουν@ρα μιας παλιάς καλής εποχής πραγματικά απορώ πως ξαναδουλέυει.... Τελικά η πουτ@να το γ@μιση δεν το κόβει....
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
Λοιπόν για την Αγάπη (το πραγματικό της όνομα είναι Όλγα για όσους την ξέρουν κάτι παραπάνω) , απίστευτη γυναίκα όντως ξεκίνησε από Ταντάλου αλλά έγινε γνωστή στο sex and the city (είχε μάλιστα τσατσά κυρίως την Μαίρη για όσους θυμούνται και μάλιστα την είχαν βγάλει και μεγάλη φωτογραφία στο σαλόνι. Δούλευε και απέναντι από το jambo ένα φεγγάρι αλλά όντως τελείωσε την καριέρα της τότε στην Κωλέττη όπου δούλευε ποια μόνο Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη... Ηλικία είναι 45 χρόνων, ζώδιο δίδυμος , ξανθιά με γαλανά μάτια θα μπορούσε να γράψει ιστορία αν δεν είχε πρόβλημα με το ποτό..... Τέλος πάντων μουν@ρα μιας παλιάς καλής εποχής πραγματικά απορώ πως ξαναδουλέυει.... Τελικά η πουτ@να το γ@μιση δεν το κόβει....
Εμένα μου είπε 53 ότι είναι
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
Πω πΩ μαγκες βαριέμαι τόσο πολύ που σκέφτομαι να πάω να πετάξω ένα 30αρι απτην βαρεμάρα, αυτή η ρεμπεκα καλή είναι σκέφτομαι πολύ καιρό να μπω ? Η Βανέσα πάλι ποια είναι .. θυμάται κανείς καμιά κριτική?
Η Ρεμπέκα παλιό σενάριο αξίζει και πολλά υποσχόμενη. Μέτρια εμφάνιση
Βανέσα εκεί που είναι η μιρελα στο μέδουσα. Μπαμπάτσικο αλλά καβλωτικο τύπου χωριάτικο gf
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
Λοιπόν παιδιά εγώ πριν λίγες μέρες που πήγα με Αγάπη-Ολγα στο red night, πέρασα καλά σχετικά
Πιπα με ορεξη, αγκωμαχητα στο σεξ, δέρμα βελούδο, ορεξάτη να σε περιποιηθεί, χαμογελαστή και χυσιμο στην κωλαρα της
Παλιά καραβάνα χάρηκα που γύρισε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom