Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.869
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Η Νικόλ είναι καλή ....
Μήπως έχεις καμιά εμπειρία με Anays απο την ίδια αλυσίδα ; Η έχει κανένας άλλος ; Βλέπω ξεκινάει πάλι απο σήμερα ... αυτή απο οτι βλέπω το πρόγραμμα δυο εβδομάδες δουλεύει , δυο μήνες κάθεται ... η κάπως έτσι :P
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
3
Like
657
Πόντοι
366
Στην Νικολ/Ελενη (νικ. Ουρ. 26) που αναφερεστε ειναι η γνωστη Νικολ μιλφ ή καποια άλλη καινουρια;
 

Alexandros55

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2021
Μηνύματα
35
Κριτικές
3
Like
249
Πόντοι
20
Μικρή βόλτα χθες βράδυ
Στα 3 τα πάνω της ερημίτη το μεσαίο κλειστό
Αριστερά ήταν η Ρενάτα δωμάτιο
Δεξιά μια καινούργια μικρή Μαρία, η τσατσά αρχικά είπε από Ουκρανία, μετά από Ρουμανία σε έναν άλλο που μπήκε σαλόνι, 20 χρονών, δεν μιλάει Ελληνικά ούτε Αγγλικά, ύψος μέτριο, σώμα προς λεπτό, μικρό στήθος κώλο, μερικά μικρά τατού, μακριά ίσια σκούρα μαλλιά, καλούτσικο προσωπάκι
Από την κάτω πλευρά του δρόμου το αριστερό κλειστό
Δεξιά μια Καρίνα "Βαθύ λαρύγγι" από Ουκρανία, 24 χρονών, ψηλή αμαζόνα στο σώμα, μέτριο βάρος, μακριά ανοικτά μαλλια, όμορφο πρόσωπο αν και ανέκφραστη με μια αγριάδα, μιλάει Ελληνικά, την παινεψε πολύ η τσατσά, την θέλουν πολλοί και έρχονται από μακριά για να την επισκεφθούν, γεμίζει το σαλόνι, τους τελειώνει όλους γρήγορα με στόμα μόνο κλπ
Βέγκας η γνωστή Χριστίνα και Μανταλένα έχω ξαναγράψει γι'αυτές, σαν να μεγάλωσε ο κώλος της Χριστίνας, δεν είναι άλλο σαν κοκαλιαρικο παιδάκι
Στο μόνο του δεν μου άνοιξαν αν και λειτουργούσε
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
Μεσημεριανό καυτό πέρασμα από Bella Donna και Άντζελα

Παιδιά, τι πιπαρα είναι αυτή; Είχα καιρο να καβλωσω έτσι
-Πιπαρα με βλέμματαρα
-Κωλαρα
-Βυζι μικρό με ρώγα που κόβει γυαλί ίσως το μείον για μενα
-Σε καβλωνει με πολύ καλό attitude γενικά

Καλό γαμησι άξιζε και το τελευταίο ευρώ
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
Αν θυμάμαι σωστά στην οδό Λασκαράτου... από το Ποσειδώνιο απέναντι στην εκκλησία εκείνος ο δρόμος πρέπει να είναι το μαγαζί
ΑΛ φάση παλιό μαγαζί κ αυτό; Γαμας; Ηλικίες 60+ τύπου Ρουζ;
 
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
779
Πόντοι
361
Αν θες μονο εμφανιση καλυτερα πανε στην στελλα στο χοτ λειντυ αλλιως αν δεν εχεις παει Λαρα να πας αμεσα, θα δουλεψει εως 7 αυγουστου.
Σταματάει οριστικά ή θα ξανα έρθει το Χειμώνα; Έχουμε πληροφορίες;
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Μήπως έχεις καμιά εμπειρία με Anays απο την ίδια αλυσίδα ; Η έχει κανένας άλλος ; Βλέπω ξεκινάει πάλι απο σήμερα ... αυτή απο οτι βλέπω το πρόγραμμα δυο εβδομάδες δουλεύει , δυο μήνες κάθεται ... η κάπως έτσι :P
Όχι.... Έχει ειπωθεί όμως ο, τι οι υπηρεσίες της είναι απλά τυπικές.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
μέσα στην εβδομάδα ελπίζω να κάνω την αυτοψία και την κατάθεση που ονειρεύομαι, μετά από τεράστια αποχή ....φυσικά θα ενημερώσω σύντροφοι
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Η ποντία με κρατούσε μακριά (φυσικά είχε δίκιο αφού πάλευα με έναν όγκο και επικρατούσε και κορονοιός) .Τώρα είμαι καλύτερα και θα λείπει καμιά εβδομάδα και θέλω πολύ να θυμηθώ τα παλιά, αν και δεν έχω την ίδια διάθεση ....για να δούμε
 

katalanos3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2010
Μηνύματα
592
Like
1.414
Πόντοι
206
Η ποντία με κρατούσε μακριά (φυσικά είχε δίκιο αφού πάλευα με έναν όγκο και επικρατούσε και κορονοιός) .Τώρα είμαι καλύτερα και θα λείπει καμιά εβδομάδα και θέλω πολύ να θυμηθώ τα παλιά, αν και δεν έχω την ίδια διάθεση ....για να δούμε
Την υγεία σου να έχεις και θα τη βρεις τη διάθεση για πονηρότσαρκες! Stay strong!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297

industrial

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2015
Μηνύματα
6
Like
28
Πόντοι
0
Βολτα μετα απο καιρό στα γνωστά λημέρια της πόλης. Ξεκινώντας από Πέτρου ερημίτη και φτάνοντας μέχρι και τα τελευταία φωτάκια της Νικ. Ουρανου. Να ξεκινήσω με οτι ειδα και το που κατεληξα. Τα δεξια σπιτάκια κλειστά στην ερημίτη στα αριστερά μια ατσουμπαλι κοπελίτσα που απο το σαλόνι φαινόταν ότι δεν το κατέχει ακομα, το μεσαίο κλειστό στο δεξια μια μαρια απο Ρωσία λεει, μολις μίλησα ρωσικα ειπε Ρουμανία, ελεγα να περασω γιατι ηταν μικρο μπουμπούκι, αλλά τελικά ειπα να χαρώ την βολτα πρωτα. Στα σπιτάκια τα ξύλινα η Αλινα την θυμάμαι και πριν καιρό αυτήν, αν δεν κάνω λάθος Βουλγάρα, επειδή θυμάμαι ότι φώναζε, δεν με έψησε.
Βγήκα στην Ουρανού μια μελαχρινη, τελευταία φορά είχα πετύχει την Σαντρα εκει και της είχα δώσει το κουλούρι στο χερι. Αγέλαστη κοπελα δεν μου έκανε κλικ, πιο διπλα η Έλενα η σκύλο μουρα μαυρο μαλλα, την ειπα αμα δώσει κωλο θα μπω, μου αρνήθηκε της είπα να το σκεφτεί μέχρι να κανω βολτα. Συνεχίζω ακριβώς απέναντι 2 αδιάφορες ουκρανεζες να κάνουν τσιγάρο και να τα λένε, δεν μπήκα καν στον κόπο. Πηρα το μηχανάκι και πηγα στην Φρίξου. Απο δεξια επανω μια καταλωνη, ειχα διαβάσει απο εδω ότι δεν είναι και ότι καλύτερο οποτε πηγα απεναντι, στο 1ο είχε 2 κοπέλες ωραίες μεν, χωρίς όρεξη, στην δεύτερη πορτα δεν μου άνοιξαν ποτε, στην τρίτη ήταν μια μελαχρινή μικρούλα με μια τσατσά με ακουστικό, ειπα να περασω, μπήκα με τον 30 γυμνό, στο 7λεπτο μιας και ακουγόταν κοσμος στο σαλόνι η τύπισσα ανεβασε ρυθμό η πιπα είχε διάρκεια 2 λεπτα με το ρολόι με βιάστηκες κινήσεις, στα 10 λεπτα είχε βγει απο το δωματιο, ωραιο μωρο, αλλά υπηρεσίες πιάτσας. Συνέχισα την βολτα μου κάνοντας ένα τσιγάρο και μπήκα και στα υπόλοιπα μια Αλεξάνδρα ξανθιά με κατεβασμένα μούτρα μια Chanel με πολυ χαλάρωση και οπως εκανα την βολτα μου μπήκα και στο golden lips Αναστασία απο Ρωσία, όπως εκατσα στο σαλόνι ηρθε και έκατσε επανω μου, αλλά την εχω πατήσει παλιότερα απο την υποδοχή μεχρι το δωματιο, ειπα να μην μπω, εκανα μια γυρα και στα υπόλοιπα στο τελευταίο δεξια είχε μια θεία Ρουμάνα η οποία έκανε παιχνίδι, αλλά δεν την πλήρωνα να της τον δωσω. Με τα πολλά ειπα να ρισκάρω και πηγα πισω στην Αναστασία. Επειδη ήθελα χρονο έδωσα 60 με γυμνό στοματικό, νομίζω ότι η γκόμενά που είχα τον περασμένο μήνα δεν μου έκανε τετοιοα πιπα και τέτοιο γαμησι, δεν γράφω συχνά, αλλά εχω χρονια να ζήσω τετοια εμπειρία σε μπουρδελο, η τύπισσα με ξεκινησε με φιλια στο λαιμό και μου έκανε πιπα ενώ έτρωγε μέντα μου φυσούσε το ερκοντισιον τα αρχιδια και νόμιζα ότι ήμουν καπου αλλου, με έγλυψε και με δάγκωσε απαλά στις ρόγες, μετα εβαλε σκούφο και ανέβηκε απο πάνω μου, πηρε τα χέρια μου και ζουπουσε τα κωλομέρια της, την έβαλα στα 4 και έδωσα πονο, ουτε μη ουτε δεν θέλω, με τσ πολλα τελείωσα οπως την είχα στα 4, μου έβγαλε τον σκούφο μου καθάρισε το εργαλείο και μου είπε ότι πέρασε ωραια, αυτο έδειξε και σε μενα πάντως απο τον τρόπο της, μιας και είχα ιδρώσει μου έφερε και ένα ποτήρι νερό και μου έσκασε ένα γλωσσοφυλλο ολα τα λεφτα. Αυτη την στιγμή κάθομαι στην παραλία και προσπαθώ να χονεψω ότι πέρασα αυτη την εμπειρία σε μπουρδελο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom