Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.869
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Κοίτα στα στούντιο δε πάω με τρομερές προσδοκίες απλά θέλω δυνατή εμφάνιση να μπει στο παλμαρέ. Άλλωστε σε 10 λεπτά τι γούστα να βγάλεις. Βράδυ δουλεύει;
Βράδυ ναι , βασικά 17 : 00 - 03 : 00 λέει στο πρόγραμμα λογικά ισχύει. Ενώ συνήθως η βραδινή ξεκινάει κατα τις 7 η 8 το απόγευμα στα υπόλοιπα στούντιο.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.869
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Την Στέλλα την πήρα 2-3 φορές είχαμε και καλή χημεία μεταξύ μας. Τη Λάρα την είχα πάρει μια φορά στα πολύ πρώτα της όταν ήταν στο έρως 16, μιλάμε προϊστορία. Τώρα σε ποιο δουλεύει;
Αυτή η Έλενα άρα δεν είναι τόσο καλή εμφανησιακα; Γιατί πολύ γράφουν υπερβολές και από κοντά είναι χάλια. Όπως μια Κολομβιανη Σύλβια τη λέγανε; Μπήκα και την είδα και τρόμαξα
Την Έλενα την είχα δεί μόνο μια φορά πρίν κανένα χρόνο , καθόντουσαν δίπλα δίπλα με την Εβελίνα στα σκαλιά του νο2 , η Εβελίνα πιο όμορφη μου φάνηκε παρόλο που την περνάει και κάποια χρόνια ... θα μου πείς γούστα είναι αυτά. Σε σώμα πρέπει να είναι καλύτερη η Έλενα.
Βασικά αν θες μπές στο άλλο σάιτ , έχει φωτογραφίες αλλά μόνο σώμα το πρόσωπο το κρύβει.

* Α επίσης η Λάρα δουλεύει στο Bella Donna - Νικηφόρου Ουρανού 13 πρωινή , αλλά σήμερα την δείχνει να έχει ρεπό.
 
Τελευταία τροποποίηση:

baster2

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
247
Like
105
Πόντοι
1
Τι να κανουμε γαμαμε που και που με 50ε και αυτες. Να σκασει απο την ζηλεια του ο τζομακα που παει χωνει μονο 200αρια σε κατι τριτοδευτεραντζες. Και ναι δουλευει σε κλειστο κυκλο.
πως θα γινει δουλεια να μπουμε σε αυτον τον κλειστο κυκλο?θα ειχαμε χτισει σπιτι τοσα χρονια με τα λεφτα που εχουμε δωσει για τη καβλοτσαρινα χαχαχα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Η Νικόλ δεν λέει την ηλικία της...άρα οι εκτιμήσεις μας για την ηλικία της είναι ουσιαστικά αυθαίρετες.Αλλοι την βγάζουν γύρω στα 50 ,άλλοι γύρω στα60(!)...ποιον να πιστέψω;
Να πιστέψεις αυτούς που τη βγάζουν γύρω στα 60 :cheesy:
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Τσακαλακια μπανισα στην σελίδα του paradise μια Μάργκαρετ φαίνεται ωραία! Έχει κανείς εμπειρία να με πει άμα είναι να πάω!
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Πήγα για Ρίτα η Ρίτα ρεπό καταστροφή... Βόλτα εδώ βόλτα εκεί στο ένα της φριξου 2 κοπέλες ωραίες φενονται 100€ και τις δύο μετά πήγα Las Vegas τα ίδια γνωστά και δίπλα βρισκο καρίνα ουκρανεζα είναι μέσα ώρα και έχει δοματιο αντε περιμένω τώρα σαλόνι
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Η Νάταλι δουλεύει ακόμα Ερημίτη 5 ??την είδε κανείς πρόσφατα?
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Μπα έχω καιρό να τη πετύχω
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
η Ραισα/Ελενη δουλευει?
Πριν καμία 15αρα μέρες την είχα πάρει στο πράσινο φίλε! Νικ ουρανού πριν στρίψεις για τις νταλίκες! Κατά τύχη την πέτυχα και μπήκα!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Το θέλω πολύ αυτό γιατί αν ισχύει έχω συντρίψει το ρεκόρ μου..:wink::sunglasses:..το είχα στα 53 !
Σιγά το ρεκόρ... εγώ τότε που ειχα γαμησει στους Αγγέλους του Τσάρλυ πρέπει να'ταν γύρω στα 70 η κοπέλα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.273
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Η Ραισα/Ελενη ειναι στο Ν.Ουρανου 26, της τον εδωσα χτες βραδυ, καυλα το μωρο, εβαλε σιλικονες, σκουλαρικια, ξεφευγει το μωρο... Μεσα στο δωματιο πολυ δοτικη, πιπα για οσκαρ, σωματαρα η καυλιαρα εχει...
Πηγαινα για Ρενατα πιτσιρικα στο Π. Ερημιτη 2, αλλα το βρηκα κλειστο, εκανα μια μικροερευνα μετα στο παρανταιζ, επεσα πανω στην Νικολ ελληνιδα πιτσιρικα, ωραιο μωρακι με σωματακι λαμπαδα, βυζακι μικρο μπορει και ανυπαρκτο, και στο αλλο δουλευε ντουετο η Μαρια και η Μαργκατερ κολομβιανες, και οι 2 γαμευσιμες με την Μαρκαρετ να εχει ποιο μικρο κωλο, ή το αντιθετο.!!!
Ψινομαι για την Μαρια που βαση φωτογραφιων το μουνακι της φενεται να κανει ραφη μεχρι πανω και με εξιταρει, και μπηκε και στο παιχιδι και το Ελληνακι η Νικολ που ειδα. Το κακο ειναι οτι δεν υπαρχουν σχολια και κριτικες για δαυτες, παρα μονο στο σαιτ του παρανταιζ, υπαρχουν αλλα δεν τις περνω στα σοβαρα γιατι ειναι σικε απο νταβαδες κατα μεγαλο ποσοστο.
Στο φαιντ μπηκε και στο παιχνιδι ενα καλο γκομενακι Σανελ, στο Φριξου 12, απο φωτο φενεται τουμπανακι.
Οποτε αν εχει κανενας ινφο για τα 3 παραπανω γκομενακια, ας δωσει συμβουλες, θα φυγω διακοπες τον Αυγουστο απο Αθηνα και αν δεν πληρωσω εκει κανα 2-3 10αρακια.!! θα πληρωσω αυτα τα γκομενακια....του Αυγουστου.!!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Επισης πειτε με ανωμαλο, αλλα εχω βαλει και στο στοχαστρο την απαραδεκτη Ξενια στο Μινωταυρου 16, την ειδα ενα βραδυ 1η φορα που ψιλοαρπαχτηκαμε στο σαλονι, μιας και εχει ενα τσαμπουκα, ψοφια για παρεξιγιση, και απο τοτε την εχω στο μυαλο μου μιας και ειναι και καλο μουνακι να παω να την πληρωσω για την πηδηξω με το ζορι να μη μου καθετε.!!!!!!!!! :rockon: πχ σεναριο παλιο...να παω να της ζητισω το νοικι και ετσι....να φαει τον λουτσο.!!! Τωρα ή θα την χυσω και θα βγαλω το γουστο μου, ή θα μου φαει τα €€ και θα φυγω αχυστος....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom