Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 82 άτομα (0 μέλη και 82 επισκέπτες)

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Αθήνα με 10αρακια δεν αξίζει άσε που ο τόπος βρομάει άσχημα η σκουπιδιαρες μας μοσχοβολανε
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Τσακαλακια μπανισα στην σελίδα του paradise μια Μάργκαρετ φαίνεται ωραία! Έχει κανείς εμπειρία να με πει άμα είναι να πάω!
Μακριά φίλε μου.......αδιόρθωτη ενώ είναι πολύ ωραία κοπέλα, είναι απλά τραγική όπως όλες οι Κολομβιανες που φέρανε τελευταία.....Εξαίρεση ήταν μόνο η Κάθυ η οποία είχε τον πολύ φαρδύ κώλο.....Εκείνη ηταν πολύ καλή σε όλα.....Μαργκαρετ και Αλίσα(δεν είναι άλλο εδω) μακριά.....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Επισης πειτε με ανωμαλο, αλλα εχω βαλει και στο στοχαστρο την απαραδεκτη Ξενια στο Μινωταυρου 16, την ειδα ενα βραδυ 1η φορα που ψιλοαρπαχτηκαμε στο σαλονι, μιας και εχει ενα τσαμπουκα, ψοφια για παρεξιγιση, και απο τοτε την εχω στο μυαλο μου μιας και ειναι και καλο μουνακι να παω να την πληρωσω για την πηδηξω με το ζορι να μη μου καθετε.!!!!!!!!! :rockon: πχ σεναριο παλιο...να παω να της ζητισω το νοικι και ετσι....να φαει τον λουτσο.!!! Τωρα ή θα την χυσω και θα βγαλω το γουστο μου, ή θα μου φαει τα €€ και θα φυγω αχυστος....
πήγαινε......το πολύ πολύ να πετάξεις τα λεφτά σου και να σπαστείς.......
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Σιγά το ρεκόρ... εγώ τότε που ειχα γαμησει στους Αγγέλους του Τσάρλυ πρέπει να'ταν γύρω στα 70 η κοπέλα
Oxι εκεί ρε...πόσα έσκασες εκεί,καμμία πενήντα χιλιάρικα σε δραχμές;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Αθήνα με 10αρακια δεν αξίζει άσε που ο τόπος βρομάει άσχημα η σκουπιδιαρες μας μοσχοβολανε
Λαθος διατυπωση, 10αρακια ενωουσα εμφανιση, δεν υπαρχει περιπτωση να παω στο μεταξι να γαμισω μεσα στην βρωμα ουτε για 5€
βαρια μπορει να παω απο φιλης, στοχευμενα σε 1-2 που ειχα πληρωσει την προηγουμενη φορα, αν τις πετυχω, αλλιως στουντιακι.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Η Ραισα/Ελενη ειναι στο Ν.Ουρανου 26, της τον εδωσα χτες βραδυ, καυλα το μωρο, εβαλε σιλικονες, σκουλαρικια, ξεφευγει το μωρο... Μεσα στο δωματιο πολυ δοτικη, πιπα για οσκαρ, σωματαρα η καυλιαρα εχει...
Πηγαινα για Ρενατα πιτσιρικα στο Π. Ερημιτη 2, αλλα το βρηκα κλειστο, εκανα μια μικροερευνα μετα στο παρανταιζ, επεσα πανω στην Νικολ ελληνιδα πιτσιρικα, ωραιο μωρακι με σωματακι λαμπαδα, βυζακι μικρο μπορει και ανυπαρκτο, και στο αλλο δουλευε ντουετο η Μαρια και η Μαργκατερ κολομβιανες, και οι 2 γαμευσιμες με την Μαρκαρετ να εχει ποιο μικρο κωλο, ή το αντιθετο.!!!
Ψινομαι για την Μαρια που βαση φωτογραφιων το μουνακι της φενεται να κανει ραφη μεχρι πανω και με εξιταρει, και μπηκε και στο παιχιδι και το Ελληνακι η Νικολ που ειδα. Το κακο ειναι οτι δεν υπαρχουν σχολια και κριτικες για δαυτες, παρα μονο στο σαιτ του παρανταιζ, υπαρχουν αλλα δεν τις περνω στα σοβαρα γιατι ειναι σικε απο νταβαδες κατα μεγαλο ποσοστο.
Στο φαιντ μπηκε και στο παιχνιδι ενα καλο γκομενακι Σανελ, στο Φριξου 12, απο φωτο φενεται τουμπανακι.
Οποτε αν εχει κανενας ινφο για τα 3 παραπανω γκομενακια, ας δωσει συμβουλες, θα φυγω διακοπες τον Αυγουστο απο Αθηνα και αν δεν πληρωσω εκει κανα 2-3 10αρακια.!! θα πληρωσω αυτα τα γκομενακια....του Αυγουστου.!!
Η Νικόλ πρέπει να είναι καλή , την Μαργκαρετ την πήρα ,είναι άθλια.......ο,τι χειρότερο έχω συναντήσει απο συμπεριφορά .Το ίδιο και η Αλίσα που είχαν πριν.....η Μαρία είχε επίσης αγέλαστο ύφος....δεν έκανα την προσπάθεια και για εκείνη ,αφου εφαγα ξενέρωμα με τις άλλες 2.....
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Η Νικόλ πρέπει να είναι καλή , την Μαργκαρετ την πήρα ,είναι άθλια.......ο,τι χειρότερο έχω συναντήσει απο συμπεριφορά .Το ίδιο και η Αλίσα που είχαν πριν.....η Μαρία είχε επίσης αγέλαστο ύφος....δεν έκανα την προσπάθεια και για εκείνη ,αφου εφαγα ξενέρωμα με τις άλλες 2.....
Οντως και οι 2 ηταν αγελαστες χτες, κανανε πασαρελα βιαστικη και μπηκανε στο κουζινακι και ακουγοντουσαν που μιλουσαν στην γλωσσα τους, η Νικολ απο την αλλη ηταν προσχαρη και μου ηρθε στο μισο μετρο να την δω...ειναι και καυλακι απο αυτα που βλεπεις παραλιες.... :smiling-face-with-heart-eyes:
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Oxι εκεί ρε...πόσα έσκασες εκεί,καμμία πενήντα χιλιάρικα σε δραχμές;
σιγά να μην έσκασε και 100 χιλιαρικα......με 10χιλιάρικα μπορεί να τις γαμουσες και όλες μαζί τις θείες.....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οντως και οι 2 ηταν αγελαστες χτες, κανανε πασαρελα βιαστικη και μπηκανε στο κουζινακι και ακουγοντουσαν που μιλουσαν στην γλωσσα τους, η Νικολ απο την αλλη ηταν προσχαρη και μου ηρθε στο μισο μετρο να την δω...ειναι και καυλακι απο αυτα που βλεπεις παραλιες.... :smiling-face-with-heart-eyes:
Η Νικόλ είναι καλή ....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
σιγά να μην έσκασε και 100 χιλιαρικα......με 10χιλιάρικα μπορεί να τις γαμουσες και όλες μαζί τις θείες.....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Η Νικόλ είναι καλή ....
Aν ήταν ενημερωμένος και πήγε κατευθείαν για σεξ μπορεί και να μην ξεπαραδιαστηκε τελείως..
Αν πήγε εκεί και άρχισαν οι θειτσες να ζητάνε ποτα ο λογαριασμός θα πήγε στα ύψη...
Ας μας ενημερώσει ο ιδιος.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Aν ήταν ενημερωμένος και πήγε κατευθείαν για σεξ μπορεί και να μην ξεπαραδιαστηκε τελείως..
Αν πήγε εκεί και άρχισαν οι θειτσες να ζητάνε ποτα ο λογαριασμός θα πήγε στα ύψη...
Ας μας ενημερώσει ο ιδιος.
Κανόνας.......σε εκείνα τα μαγαζιά δεν μπαίνεις .....Αν μπήκε και πήγε απ'ευθείας για μπριζόλα,καλά έκανε και σίγουρα δεν ξεπαραδιαστηκε......
Προσωπικά δεν θα έμπαινα ούτε για χαβαλέ σε εκεινα τα μαγαζιά.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Κανόνας.......σε εκείνα τα μαγαζιά δεν μπαίνεις .....Αν μπήκε και πήγε απ'ευθείας για μπριζόλα,καλά έκανε και σίγουρα δεν ξεπαραδιαστηκε......
Προσωπικά δεν θα έμπαινα ούτε για χαβαλέ σε εκεινα τα μαγαζιά.
Πας για την εμπειρία και δεν ξαναπάς...έχει κωλομπαρα πιο ποιοτικά άλλου.
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Μακριά φίλε μου.......αδιόρθωτη ενώ είναι πολύ ωραία κοπέλα, είναι απλά τραγική όπως όλες οι Κολομβιανες που φέρανε τελευταία.....Εξαίρεση ήταν μόνο η Κάθυ η οποία είχε τον πολύ φαρδύ κώλο.....Εκείνη ηταν πολύ καλή σε όλα.....Μαργκαρετ και Αλίσα(δεν είναι άλλο εδω) μακριά.....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


πήγαινε......το πολύ πολύ να πετάξεις τα λεφτά σου και να σπαστείς.......
Αν λες για την αλισια από sex and the city εγώ μια χαρά περνούσα με αυτήν την βυζοπουλα
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Tην Αλίσια της ίδιας αλυσιδας λέω....Την έχει ακόμα στις γυναικες στο σαιτ του παρανταις.....όχι του σεξ εντ δε σίτυ
Δεν μου βγάζει κάποια αλισια εμένα εκεί
 

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
104
Κριτικές
22
Like
639
Πόντοι
311
Επισης πειτε με ανωμαλο, αλλα εχω βαλει και στο στοχαστρο την απαραδεκτη Ξενια στο Μινωταυρου 16, την ειδα ενα βραδυ 1η φορα που ψιλοαρπαχτηκαμε στο σαλονι, μιας και εχει ενα τσαμπουκα, ψοφια για παρεξιγιση, και απο τοτε την εχω στο μυαλο μου μιας και ειναι και καλο μουνακι να παω να την πληρωσω για την πηδηξω με το ζορι να μη μου καθετε.!!!!!!!!! :rockon: πχ σεναριο παλιο...να παω να της ζητισω το νοικι και ετσι....να φαει τον λουτσο.!!! Τωρα ή θα την χυσω και θα βγαλω το γουστο μου, ή θα μου φαει τα €€ και θα φυγω αχυστος....
Αν θέλεις μπες να δεις πρόσφατη κριτική μου… είναι τέρμα Ξινή η τυπισσα. Μάλλον για το δεύτερο σε κόβω αδερφέ
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Aν ήταν ενημερωμένος και πήγε κατευθείαν για σεξ μπορεί και να μην ξεπαραδιαστηκε τελείως..
Αν πήγε εκεί και άρχισαν οι θειτσες να ζητάνε ποτα ο λογαριασμός θα πήγε στα ύψη...
Ας μας ενημερώσει ο ιδιος.
Όχι ρε... πρωί ήταν 30 ευρώ είχα δώσει και αργότερα 25 στο Ρούζ δίπλα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.273
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796
Τώρα τι θυμήθηκα από Βαρδάρη...όταν είχαν κλείσει τα μπουρδέλα ,συνέχισαν να δουλεύουν παράνομα το πράσινο στη γωνία και το άλλο πιο πάνω το πρώτο στην Ταντάλου ,εκεί είχαν ένα ωραίο γκομενάκι ,Μαρία νομίζω μαύρο σγουρό μαλλί ,Βουλγάρα ..που και που πήγαινα γιατί ήταν πολύ δυνατό ,το είχα πάρει και ένα μεσημέρι τρίο με μια ξανθιά μιλφ που δούλευαν μαζί έκει.
Ένα βράδυ πάω ,οι γύφτοι κλασικά στις πλαστικές καρέκλες τσιλιαδωροι,μπαίνω μέσα πληρώνω και πάω δωμάτιο ..ξαφνικά ευτυχώς ήμουν ακόμα με το μποξερακι δεν πρόλαβα να το βγάλω ,ανοίγει η πόρτα και μπαίνει ένας μπάτσος ,έμεινα κάγκελο ! Μου λέει ,φίλε ντύσου σε παρακαλώ η κοπέλα πάει αυτόφωρο! ..πάντως η τσατσά μου έδωσε και τα λεφτά πίσω με τρόπο χωρίς να πω κουβέντα!
Αχ αυτό το Βαρδάρη..τι όμορφες εποχές
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Τώρα τι θυμήθηκα από Βαρδάρη...όταν είχαν κλείσει τα μπουρδέλα ,συνέχισαν να δουλεύουν παράνομα το πράσινο στη γωνία και το άλλο πιο πάνω το πρώτο στην Ταντάλου ,εκεί είχαν ένα ωραίο γκομενάκι ,Μαρία νομίζω μαύρο σγουρό μαλλί ,Βουλγάρα ..που και που πήγαινα γιατί ήταν πολύ δυνατό ,το είχα πάρει και ένα μεσημέρι τρίο με μια ξανθιά μιλφ που δούλευαν μαζί έκει.
Ένα βράδυ πάω ,οι γύφτοι κλασικά στις πλαστικές καρέκλες τσιλιαδωροι,μπαίνω μέσα πληρώνω και πάω δωμάτιο ..ξαφνικά ευτυχώς ήμουν ακόμα με το μποξερακι δεν πρόλαβα να το βγάλω ,ανοίγει η πόρτα και μπαίνει ένας μπάτσος ,έμεινα κάγκελο ! Μου λέει ,φίλε ντύσου σε παρακαλώ η κοπέλα πάει αυτόφωρο! ..πάντως η τσατσά μου έδωσε και τα λεφτά πίσω με τρόπο χωρίς να πω κουβέντα!
Αχ αυτό το Βαρδάρη..τι όμορφες εποχές
Όπως έλεγαν οι "Τρύπες"..."και μια ζεστή αγωνία μου γλυκαινει το αίμα"!
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Η τσαρινα λεει ειναι 28 παντως.
άρα την πρώτη φορά που τη γάμησα ήταν ανήλικη...και τις τσόντες όταν τις γύρισε (που δεν είχε και βυζιά) πήγαινε νήπια το πολύ!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
άρα την πρώτη φορά που τη γάμησα ήταν ανήλικη...και τις τσόντες όταν τις γύρισε (που δεν είχε και βυζιά) πήγαινε νήπια το πολύ!
Mην έχεις ενοχές..είχε πρόωρη ανάπτυξη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom