Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 82 άτομα (4 μέλη και 78 επισκέπτες)

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.256
Κριτικές
44
Like
3.576
Πόντοι
7.195
Γεια σας παιδια. Λειπω στο εξωτερικο εδω και 2 χρονια και θα ερθω για λιγες μερες Θεσαλονικη. Οι τιμες παραμενουν ιδιες; 40 στα στουντιο και 30 στα υπολοιπα ή εχει αλλαξει κατι;
Δύο χρόνια λείπεις η μήπως δύο δεκαετίες;
Τα υπόλοιπα ποια ειναι; τα στούντιο-μπουρδελα εκτων από τις βίλες και τα παρανταις;..
Εκείνα ναι είναι στα 30 και τα πιο "καλά" από 40....
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
50
Like
3.111
Πόντοι
7.191
Επίσκεψη ροζάριο Venus2 δηλώνει Ισπανίδα!!!χαχαχα κλαιωωω Ρουμάνα ίσως τσιγγάνα μπορεί Ισπανίδα με τίποτα!!κομοδινο σκέτο μην μπείτε στο κόπο καθόλου !!!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.832
Πόντοι
3.346
Kαλησπερα συναδελφοι! μικρο περασμα περισσοτερο να δω αν δουλευει η Λαρα και να ριξω μια ματια στην καινουργια την Μαρινα.
Red Light. Μαρινα λοιπον, Ελληνιδα λενε..με μπερδεψε..για αλβανακι το εκοψα, ενταξει συμπαθητικο προσωπο,απο βυζια δεν εβγαλα ακρη..κωλο λιγο μεγαλο και στυλ το σωμα λιγο αχλαδι.Δεν με τρελανε για να περασω..ισως με ενα 20 αρικο να δοκιμαζα.
Bella Donna. Λαρα με αδεια δωματια και γενικα ησυχια..οτι καλυτερο! ισως πρωτη φορα να το πετυχα αυτο.
Στα δυσαρεστα, ακομα μια βδομαδα εδω και μετα το καλοκαιρακι παλι.:cry:
Pussycat. Η Ελενα με τα πρασινα ματια που δουλευε παλια σ'ενα στουντιο διπλα απο το μυλο.
καμια σχεση με τοτε, πλυν τα βυζια μου φανηκαν και πιο μεγαλα απο τοτε..τα αλλα ολα χειροτερευσαν πολυ,, και η εμφανιση δηλαδη στο προσωπο και αρκετα κιλα και χαλια κωλο. Ενταξει μεγαλωσε απο τοτε αλλα καλο ειναι να προσεχουν λιγο και το σωμα τους.
Περασα και απο το μπελαρουζ, ηταν παλι η ιδια αδιαφορη που ειχα δει πριν μερες.
Αυτα τα λιγα.
 

swta

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
4
Like
254
Πόντοι
280
Δύο χρόνια λείπεις η μήπως δύο δεκαετίες;
Τα υπόλοιπα ποια ειναι; τα στούντιο-μπουρδελα εκτων από τις βίλες και τα παρανταις;..
Εκείνα ναι είναι στα 30 και τα πιο "καλά" από 40....
Ναι αυτο εννοουσα λεγοντας "υπολοιπα". Ευχαριστω για την ενημερωση
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.256
Κριτικές
44
Like
3.576
Πόντοι
7.195
αν γράφαμε ότι θυμόμασταν για σένα...σήμερα δε θα πήγαινα δουλειά, στο γράψιμο θα ήμουν:face-medical-mask::face-medical-mask::face-medical-mask::face-medical-mask:
Τώρα που αναφέρθηκε ο" Περικλής "στην Νάσια, θυμάμαι όταν πρωτοήρθε η Νάσια ,επειδη ήταν μουνάρα στα δικά μου μάτια μαυρομάλα νομίζω ίσιο μαλλι μέχρι τους ώμους στην αρχή ,άσπρη ψηλή σχετικά με μικρό βυζί αλλα κωλάρα...αχλαδοκώλα θα έλεγα και την δοκίμασα κοντα στα χριστούγεννα σε εκείνο το μαγαζί δίπλα απο το Πλάτινουμ,ηταν ντημένη αγιοβασιλίτσα .....
Τότε δεν μιλούσε λέξη ελληνικά, πέρασα ψιλοχάλια....γιατί η κοπέλα ηταν κακή σε συμπεριφορά.....ψιλοκρύα
Ξαναπέρασα μαζί της στο αλουμινάτο όπου πάλι τα ίδια, απλά τότε είχε γίνει καλύτερη ,αλλά πάλι κοιτούσε να σε ξεπετάξει, αφού όλη την ώρα ηταν "αχ ουχ σκίσε με με την ψωλάρα σου" ,βαλέ μου τη γλωσσίτσα σου και άλλα τέτοια.........Λες και ημουν κανένας πορνοσταρ.
Όπως είπα μερικές γυναίκες μας αρέσουν αν και δεν έχουν καλή συμπεριφορά ελπίζεις πως μπορεί να αλλάξουν και να γίνουν πιο...αγαπησιάρες η έστω πιο καλές σε αυτο που κάνουν......
Την πήρα κι άλλες φορές ,ως που κάποια στιγμη την πέτυχα στο στούντιο Αφροδίτη" στην Κεφαλληνίας¨.
Ηταν η τελευταία φορά που την πήρα, την είχα πάρει με 50 η 60 για 69 με γυμνό.........
τι γλωσσόφιλα πέσαν,τι τσιμπούκια,γλειψίματα προκαταρκτικά......Μιλάμε ηταν έρωτας κανονικός.

Ημουν λες και ειχα δαγκώσει την Λαμαρίνα ,μετα δεν την ξαναβρήκα.........
To γράφω σε αντίθεση με το πόσο χάλια πέρασε ο Αλ ,όσο μπορώ να θυμηθώ εκείνη την κριτική στο Αλουμινάτο.....

Ήταν απο τα τυχερά στην μπουρδελοκατασταση......
Σίγουρα έχει καμιά δεκαετία η ιστορία ....
To γράφω σε αντίθεση με το πόσο χάλια πέρασε ο Αλ Πατσίνο ,όσο μπορώ να θυμηθώ εκείνη την κριτική στο Αλουμινάτο.....

Γενικά το είχα με κάποιες που θεωρούνταν κακές στη δουλειά τους,η άλλη αγαπημένη ηταν η Αντριάννα ...Ακα Κομοδινοπούλου που όταν πήγε στις βίλλες λες και μεταμορφώθηκε προς το καλύτερο.........
 
Τελευταία τροποποίηση:

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Ήταν απο τα τυχερά στην μπουρδελοκατασταση......
Σίγουρα έχει καμιά δεκαετία η ιστορία ....
To γράφω σε αντίθεση με το πόσο χάλια πέρασε ο Αλ Πατσίνο ,όσο μπορώ να θυμηθώ εκείνη την κριτική στο Αλουμινάτο.....
Τώρα μου θύμισες την Καρμεν την βυζαρου στην Κατεχάκη, ίσως την πιο 'μαυρισμένη' σε κριτικές κοπέλα που πέρασε ποτέ... Αλλά εγώ είχα περάσει καλά μαζί της. Ναι συμβαίνει αυτό
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Πέτρου εριμιτη 3βλ 80€ χωρίς προφυλακτικά λέει η τσα2..


Η ριτα 28 πιάνει


Η Μαρίνα στο black angel είναι καλή?
 

sokr@tis

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2019
Μηνύματα
13
Like
1
Πόντοι
0
Καλησπέρα στη παρέα. Μια Νατάσσα Τσαρίνα που δούλευε Μινωταύρου ξέρει κανείς αν δουλεύει ακόμα? Και που?
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.323
Κριτικές
4
Like
1.467
Πόντοι
216

sokr@tis

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2019
Μηνύματα
13
Like
1
Πόντοι
0
Τελευταία τροποποίηση:

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.832
Πόντοι
3.346
80 ευρα χωρις προφυλακτικα λεει, τι δεν καταλαβαινεις παλι??
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.832
Πόντοι
3.346
Εγω εμαθα οτι 29 του μηνος θα ερθει η Ριτα.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
307
Κριτικές
2
Like
366
Πόντοι
21
Ελαντε ροτησα ξανά και μούγκα......είναι απαντηση; Βγαίνει νόημα;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Μια μικρή βόλτα απόψε...

Φριξου 15 ένα κοριτσάκι ξανθό και κάτασπρο γύρω στο 1.50 θα'τανε, αδιάφορο και ξινισμένο.Μπετυ την είπε η τσατσα

Φριξου 13 επίσης γύρω 1.50 ύψος μελαχρινή νταρντανα αδιάφορη

Φριξου 12 Hot lady... Το καταπληκτικό στούντιο των 40ε που μας γράφει και κριτικές ήταν η Αντζελίνα ψηλή νταρντανα αδιάφορη

Φριξου 14 inside η Βιολετα... Χρόνια ατελείωτα η ίδια ξινίλα

Νικ.ουρανου Belarus τέρμα τα ποντιακα στο σαλόνι γιατί αρέσουν στην τσατσά,Αντριανα ρωσσιδα η κοπέλα πρέπει να κοιμόταν μάλλον, την έβγαλε από το χέρι η τσατσα στο σαλόνι. Τίποτα ένα αδιάφορο κοριτσάκι κοκκινομαλλα

Μινωταυρου 3 Βερόνικα ένα εκφυλο γκομενακι,ωραίο σώμα πρέπει να είναι η ίδια που δουλεύει και Ερημιτη

Μπήκα και στα δύο σάιτ μπας και μου αρέσει κάνα γκομενακι να πάω να δω... Μου άρεσε κάπως η Μαρίνα στο black angels αλλά μόλις διάβασα τα σχόλια που την γράφουν μου ξε-άρεσε και δεν πηγα καν να την δω

Τίποτα κατάντια, δεν υπήρχε άνθρωπος τα ίδια και στη Γιαννιτσών
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom