Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (5 μέλη και 42 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.306
Like
8.929
Πόντοι
2.356
Εγώ που έχω περάσει με όλες πιστεύω (προσεγγιστικά)

Βλάντα 42-43
Ρίτα 38-39
Σουζάνα 47-48
Νικόλ (57-58)
Τσαρίνα (41-42)
Μιρέλα (37-38)
Το νου σας ρεμάλια με τα ανήλικα πού :zfuck: μη σας κλείσουν μέσα :2funny::2funny::2funny::2funny:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.830
Πόντοι
3.346
Ίνα στα στούντιο της Θεσσαλονίκης, αξίζει και το τελευταίο λεπτό. Έχει βάλει κάποια κιλά τελευταία αλλά το πρόσωπο της, η κωλαρα της και η πίπα σε στέλνουν!
Σε ολα τα στουντιο δουλευει συναδελφε? :think:
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
929
Πόντοι
96
Ίνα στα στούντιο της Θεσσαλονίκης, αξίζει και το τελευταίο λεπτό. Έχει βάλει κάποια κιλά τελευταία αλλά το πρόσωπο της, η κωλαρα της και η πίπα σε στέλνουν!
Ίνα και Μαρίζα επίσης
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.830
Πόντοι
3.346
Καλησπερα συναδελφοι! εκανα μια μινι τσαρκα νωριτερα, απογοητευτηκα κι εφυγα χωρις να καταθεσω.
Παρα πολλα σπιτακια κλειστα ειδικα προς το τελος..λας βεγκας, νταλικες, φρει χαουζ και πετρου ερημιτη κανα δυο ανοιχτα!

Μπηκα στο τελευταιο νικηφορου ουρανου.τι το ηθελα μια θεια καπου 55+ κοντο ξανθο μαλλι χαλια δοντια...νομιζω ειρηνη τι λενε, ολα με 30 τα κανω μου ειπε..κι εγω τι φταιω τις λεω :grin:
Μπελαρουζ Συναδελφε αλλη κοπελα ηταν, μια μαυρομαλα γεματουλα..δεν μ'αρεσε!
Μπλακ αντζελ διπλα δηλαδη..μια αλεξανδρα κυπρια ειπαν, πρεπει να το τρωει ολο το φαει της. Ουτε με 20 ευρω δεν εμπαινα μαζι της.
Red Light H σοφια στο δωματιο,ισως να περνουσα αν δεν ειχε κοσμο.
Στην παλια εκκλησια..μια λιγο ενδιαφερουσα παρουσια..ολγα μου ειπε, αλλα δεν περασα γιατι δεν ξερω κατι για αυτην.
διπλα ακριβως..μια κοπελα μελαχρινη που δουλευε για πολυ καιρο πρωινα στο λας βεγκας. αυτο που ειναι μονο του.
Καθολου κοσμο κατω..περισσοτεροι ηταν οι εργατες που κατι κανουν απεναντι απο το Red Night το οποιο ηταν κι αυτο κλειστο οταν περασα.
Φριξου πηγα μονο στο πλευ μποι, ειχε μια πιτσιρικα ψιλο ομορφη αλλα λιγο γεματουλα..μονη της δεν ειχε τσα2 και ξεκινουσε απο 40 αλλα ειχε ενα υφος.. λες και σε ελεγε χαρη σου κανω.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
307
Κριτικές
2
Like
366
Πόντοι
21
Καλησπερα συναδελφοι! εκανα μια μινι τσαρκα νωριτερα, απογοητευτηκα κι εφυγα χωρις να καταθεσω.
Παρα πολλα σπιτακια κλειστα ειδικα προς το τελος..λας βεγκας, νταλικες, φρει χαουζ και πετρου ερημιτη κανα δυο ανοιχτα!

Μπηκα στο τελευταιο νικηφορου ουρανου.τι το ηθελα μια θεια καπου 55+ κοντο ξανθο μαλλι χαλια δοντια...νομιζω ειρηνη τι λενε, ολα με 30 τα κανω μου ειπε..κι εγω τι φταιω τις λεω :grin:
Μπελαρουζ Συναδελφε αλλη κοπελα ηταν, μια μαυρομαλα γεματουλα..δεν μ'αρεσε!
Μπλακ αντζελ διπλα δηλαδη..μια αλεξανδρα κυπρια ειπαν, πρεπει να το τρωει ολο το φαει της. Ουτε με 20 ευρω δεν εμπαινα μαζι της.
Red Light H σοφια στο δωματιο,ισως να περνουσα αν δεν ειχε κοσμο.
Στην παλια εκκλησια..μια λιγο ενδιαφερουσα παρουσια..ολγα μου ειπε, αλλα δεν περασα γιατι δεν ξερω κατι για αυτην.
διπλα ακριβως..μια κοπελα μελαχρινη που δουλευε για πολυ καιρο πρωινα στο λας βεγκας. αυτο που ειναι μονο του.
Καθολου κοσμο κατω..περισσοτεροι ηταν οι εργατες που κατι κανουν απεναντι απο το Red Night το οποιο ηταν κι αυτο κλειστο οταν περασα.
Φριξου πηγα μονο στο πλευ μποι, ειχε μια πιτσιρικα ψιλο ομορφη αλλα λιγο γεματουλα..μονη της δεν ειχε τσα2 και ξεκινουσε απο 40 αλλα ειχε ενα υφος.. λες και σε ελεγε χαρη σου κανω.
Απέναντι απ το red night δεν είναι εργάτες όπως ειπες. Είναι κάποιοι..... που ξεκλειδώνουν τα μαγαζάκια στο ξεκίνημα της βάρδιας το πρωι και κάνουν και τις αλλαγές βάρδιας και αλλά πολλά. Το ξέρω χρόνια τώρα και τους έχω δει. Από μένα αν θέλεις μπορείς να μάθεις πολλά.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
307
Κριτικές
2
Like
366
Πόντοι
21
Δεν είναι κακό να μην ξέρεις κάτι ή να το αγνοείς ( άκου εκεί εργάτες λεει) . Το να χασκογελάς χωρίς λόγο όμως είναι κακό
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.830
Πόντοι
3.346
Απέναντι απ το red night δεν είναι εργάτες όπως ειπες. Είναι κάποιοι..... που ξεκλειδώνουν τα μαγαζάκια στο ξεκίνημα της βάρδιας το πρωι και κάνουν και τις αλλαγές βάρδιας και αλλά πολλά. Το ξέρω χρόνια τώρα και τους έχω δει. Από μένα αν θέλεις μπορείς να μάθεις πολλά.
Διπλα απο αυτους που λες..ειναι εργοταξιο, εχουν μεγαλο γερανο και αρκετες μπετονιερες φορτηγα ειδα.
Κατι μεγαλο γινεται εκει..δεν ξερω τι ακριβως.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
307
Κριτικές
2
Like
366
Πόντοι
21
Στο playboy το διώροφο αν είναι μια μικρή κοπέλα με κάπως πλούσιο στήθος ίσως να είναι η Τζούλια εγώ είχα περάσει καλά.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
307
Κριτικές
2
Like
366
Πόντοι
21
Διπλα απο αυτους που λες..ειναι εργοταξιο, εχουν μεγαλο γερανο και αρκετες μπετονιερες φορτηγα ειδα.
Κατι μεγαλο γινεται εκει..δεν ξερω τι ακριβως.
Ίσως να έχεις δίκιο δε θα επιμένω. Μακάρι να γίνει κανένα καλό μαγαζί και να φέρει μπιμπελα
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.830
Πόντοι
3.346
Οχι τι σπιτακι..κατι αλλο θα χτισουν εκει.
Μιλαμε για γερανο καμια 40 αρια μετρα..και τουλαχιστον μετρησα 4 φορτηγα μπετονιερες και ενα ερχοταν απο κατω.. απο ατομα καμια 20 αρια εργατες σιγουρα ειδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom