Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (5 μέλη και 27 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.830
Πόντοι
3.346
Συγνωμη συναδελφοι, αλλα αμα η σουζανα ειναι 42 εγω η παω γυμνασιο η χρειαζομαι επειγοντως γυαλια. Οταν την ειδα στην τσαρκα μου.. με τοσο σπασμενο προσωπο την εκανα ανετα 50φευγα.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.135
Like
4.940
Πόντοι
456
Συγνωμη συναδελφοι, αλλα αμα η σουζανα ειναι 42 εγω η παω γυμνασιο η χρειαζομαι επειγοντως γυαλια. Οταν την ειδα στην τσαρκα μου.. με τοσο σπασμενο προσωπο την εκανα ανετα 50φευγα.
Εγω νομιζω Βλαντα κ Σουζανα 48 και ανω σιγουρα. Ριτα ισως λιγα χρονακια λιγοτερο, 2 με 3. Εδω η Μιρελα λεει 28,που νομίζω κοντευει τα 40 αν κ μπορει να τα εχει κλείσει κιολας
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
307
Κριτικές
2
Like
366
Πόντοι
21
Καλά η Μιρελα που έχει 18 χρόνια στο κουρμπέτι θα πρέπει ηα είναι σίγουρα 38
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.830
Πόντοι
3.346
Εγω νομιζω Βλαντα κ Σουζανα 48 και ανω σιγουρα. Ριτα ισως λιγα χρονακια λιγοτερο, 2 με 3. Εδω η Μιρελα λεει 28,που νομίζω κοντευει τα 40 αν κ μπορει να τα εχει κλείσει κιολας
Καλα εχουμε πολλες στην πολη που κοβουν καμια δεκαρια χρονακια ? η σοφια ας πουμε κοβει αρκετα κι αυτη.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Τα φώτα του μπουρδέλου πάντα μπερδεύουν τις ηλικίες, εδώ κάποιοι γράφουν ότι η Νικόλ είναι 50 χρονών... Μη τρελαθούμε κιόλας..
Αλλά εξαρτάται και από τη γενική κατάσταση της κάθε γυναίκας, την ταλαιπωρία της, γέννες κλπ.

Εγώ νομίζω ότι η Βλάντα είναι σίγουρα μεγαλύτερη. Σουζανα και Ρίτα κάπου μαζί τις βάζω ηλικιακά...
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.830
Πόντοι
3.346
Τα φώτα του μπουρδέλου πάντα μπερδεύουν τις ηλικίες, εδώ κάποιοι γράφουν ότι η Νικόλ είναι 50 χρονών... Μη τρελαθούμε κιόλας..
Αλλά εξαρτάται και από τη γενική κατάσταση της κάθε γυναίκας, την ταλαιπωρία της, γέννες κλπ.

Εγώ νομίζω ότι η Βλάντα είναι σίγουρα μεγαλύτερη. Σουζανα και Ρίτα κάπου μαζί τις βάζω ηλικιακά...
Η ριτα συναδελφε ουτε 40 και μικροδειχνει κι ολας τουλαχιστον 3-4 χρονια...ενω οι αλλες δυο μεγαλοδειχνουν αν δεν ειναι οντως τοσο μεγαλες.
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Εγω νομιζω Βλαντα κ Σουζανα 48 και ανω σιγουρα. Ριτα ισως λιγα χρονακια λιγοτερο, 2 με 3. Εδω η Μιρελα λεει 28,που νομίζω κοντευει τα 40 αν κ μπορει να τα εχει κλείσει κιολας
Και γώ πάνω άπω 45 πιστεύω! Αλλά από Βλαντα που δοκίμασα είναι τίμια επιλογή! Εκτιμάει το μεροκάματο γιατί δεν είναι πιτσιρικά με ύφος μουναρας ώστε να είναι κομοδίνο! Όχι ότι δεν υπάρχουν τίμια νεότερα κορίτσια βέβαια!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.830
Πόντοι
3.346
Και γώ πάνω άπω 45 πιστεύω! Αλλά από Βλαντα που δοκίμασα είναι τίμια επιλογή! Εκτιμάει το μεροκάματο γιατί δεν είναι πιτσιρικά με ύφος μουναρας ώστε να είναι κομοδίνο! Όχι ότι δεν υπάρχουν τίμια νεότερα κορίτσια βέβαια!
Παιρνω την πασα συναδελφε και ρωταω..ξερει κανεις αν δουλευει αυριο η την αλλη η Λαρα?
Στο διπλα σαιτ δεν βγαζω ακρη, μαλλον δεν το ανανεωσαν.
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
715
Πόντοι
81
Τα φώτα του μπουρδέλου πάντα μπερδεύουν τις ηλικίες, εδώ κάποιοι γράφουν ότι η Νικόλ είναι 50 χρονών... Μη τρελαθούμε κιόλας..
Αλλά εξαρτάται και από τη γενική κατάσταση της κάθε γυναίκας, την ταλαιπωρία της, γέννες κλπ.

Εγώ νομίζω ότι η Βλάντα είναι σίγουρα μεγαλύτερη. Σουζανα και Ρίτα κάπου μαζί τις βάζω ηλικιακά...
Η Νικόλ είναι σχεδόν 60 χρονών...... Μου το είπε η Γεωργία Μπο που δουλεύει υπηρεσία με την Ραϊσα.......
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Παιρνω την πασα συναδελφε και ρωταω..ξερει κανεις αν δουλευει αυριο η την αλλη η Λαρα?
Στο διπλα σαιτ δεν βγαζω ακρη, μαλλον δεν το ανανεωσαν.
Σε μενα βγάζει ότι δουλεύει από Παρακευή. Σωστός εκεί το πήγαινα και γώ! Κατ έμε τίμιο κορασιο η λαρα! Νέο όμορφο με ωραίο κορμάκι πεντακάθαρο! Περνάω καλά μαζί της!
 

Chris20

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2006
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Το «δίπλα σάιτ» που αναφέρετε είναι το f i n d g i r l s ?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.460
Κριτικές
100
Like
12.416
Πόντοι
25.165
η τσαρινα ποσο χρονων λετε να ειναι?
 

Youngster

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
33
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλοι..καινούριος εδώ στο μουχαμπετι..ψάχνω κοπέλα για ποδολαγνεια..έχετε να προτείνετε κάτι καλό;
 

straham

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
68
Like
40
Πόντοι
0
Εγω νομιζω Βλαντα κ Σουζανα 48 και ανω σιγουρα. Ριτα ισως λιγα χρονακια λιγοτερο, 2 με 3. Εδω η Μιρελα λεει 28,που νομίζω κοντευει τα 40 αν κ μπορει να τα εχει κλείσει κιολας
Οι Σλάβες συνήθως από τα 35 και πάνω δείχνουν μεγαλύτερες απο ότι είναι στη πραγματικότητα.
Η Βλάντα πάντως σίγουρα δεν είναι τόσο μεγάλη.. Απλά είναι λίγο αφημένη γιατί έχει στο νου της να κάνει μια "κανονική" δουλειά που χρειάζεται και κάποια εξειδίκευση.
 

G. Prf

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
1
Κριτικές
13
Like
183
Πόντοι
290
Παιδια για την evelina ξερουμε ποτε θα γυρισει? Ηθελα να παω αλλα δεν την προλαβα και στο site δεν γραφει ποτε δουλευει. Δεν εχω παει ποτε και ειναι πολυ γνωστη αμα εχετε παει πειτε καμια γνωμη.
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
229
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
311
Ξερει κάποιος που βρίσκεται η Μαρια με τα ωραία μεμέ ; Είχε περάσει ενα φεγγάρι απο το sex and city και απο οτι έμαθα τότε πρεπει να δούλευε και παλιότερα αλλού.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom