Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (7 μέλη και 46 επισκέπτες)

vasilik

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
21
Like
67
Πόντοι
0
Επιστρέφω από Λαρα στο Bella Donna. Ήμουνα τυφλός και βρήκα το φως (αληθινον) . Νιώθω 10 χρόνια νεότερος . Τελειο βυζι , μουνακι βελούδο , ευχάριστη και χαμογελαστή . Μου ήρθε flash back με όλα τα μπάζα που έχω πληρώσει κατά καιρούς 100+ € . Τώρα με Μητσοτακη ξοδεύω λιγότερα και πιο συνετά …
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Ήμουν Σάββατο έξω σε μια φάση έκανα τη μαλακιά να μπω στα στριπτιζαδικα και μετά να πάω στα μπουρδέλα 5 πρωί να βρισκο την ελενα απο venus στο ερημίτη 3β και παω να μπω με 50αρι full προγραμμα αλλά ντε ...
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
902
Κριτικές
18
Like
3.091
Πόντοι
1.436
μετα απο αποτυχημενη συνευρεση με cg εκανα περασμα χθες απο τους οικους
πηγα να βρω εκεινη τη κυπρια την αλεξανδρα στο black angels αλλα μου λενε εχει προγραμμα τζακουζι...γενικα δε εχω καταφερει να τη βρω ποτε ελευθερη παντα προγραμμα φαινετε να εχει...
πηγα και στο Poison για να βρω τη λυδια αλλα δε τη βρηκα ειχε μια μαυρη μεσα που τη συστησαν ως λατινα εμενα παλι μου φανηκε full αφρικανη με ωραια σωμα αλλα γενικα δεν ηταν του γουστου μου
μετα περασα απο λιλιαν στο free house με 40 γιατι ειχα ακουσει καλες κριτηκες και οντως η γυναικα ειχε πολυ καλη διαθεση και συμμέτοχη

περασα και απο medusa μηπως βρω τη ντενις αλλα μου ειπαν οτι εφυγε στη πατριδα της και βρηκα μια μιρελα που ειχε πολυ ωραια σωμα και γενικα φαινοταν πολυ ωραια γυναικα δε περασα ομως γιατι ειχα ηδη παει αλλου
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
Ήμουν Σάββατο έξω σε μια φάση έκανα τη μαλακιά να μπω στα στριπτιζαδικα και μετά να πάω στα μπουρδέλα 5 πρωί να βρισκο την ελενα απο venus στο ερημίτη 3β και παω να μπω με 50αρι full προγραμμα αλλά ντε ...
Για τον πουτσο η εκφυλη καβλιαρα με τα προστυχα ταττου?
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
Αυτη την Ροξανα στις βιλες την μπανισε τελικα κανενας?Λεει τιποτα σε εξωτερικη εμφανιση....
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
438
Κριτικές
7
Like
1.059
Πόντοι
361
Τελικά η Αγγελική γύρισε ?
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.475
περασα και απο medusa μηπως βρω τη ντενις αλλα μου ειπαν οτι εφυγε στη πατριδα της και βρηκα μια μιρελα που ειχε πολυ ωραια σωμα και γενικα φαινοταν πολυ ωραια γυναικα δε περασα ομως γιατι ειχα ηδη παει αλλου
Η Μιρέλλα η μοντελίσια; Πολύ όμορφη αλλά παλιότερα ήταν μίμου άπτου... Μπορεί να άλλαξε βέβαια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.990
Κριτικές
23
Like
7.569
Πόντοι
3.346
Η Μιρέλλα η μοντελίσια; Πολύ όμορφη αλλά παλιότερα ήταν μίμου άπτου... Μπορεί να άλλαξε βέβαια.
Αυτη πρεπει τωρα να ειναι η πιο παλια ιεροδουλη στα σπιτακια.. αν δεν κανω λαθος εχει καμια 15 ετια ενεργη.
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
902
Κριτικές
18
Like
3.091
Πόντοι
1.436
Η Μιρέλλα η μοντελίσια; Πολύ όμορφη αλλά παλιότερα ήταν μίμου άπτου... Μπορεί να άλλαξε βέβαια.
δε ξερω απο υπηρεσιες παντως απο εμφανιση ηταν πιο καλη απο το cg που ειχα πληρωσει πιο πριν
 

Atsalovergas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
27
Κριτικές
9
Like
161
Πόντοι
280
πηγα ναταλι το μουσκεψε το σεντονι πολυ χυσιμο πιπα καλη στα ορθια την εχυσα και εγω στο στοματακι και εφυγα καλη φαση :pipa1: :wanker:
Τι ώρες δουλεύει η Νάταλι δικέ μου? Πέρασα το μεσημέρι μια βόλτα και ήταν κλειστό
 

JohnPlk

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2021
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Αυτη πρεπει τωρα να ειναι η πιο παλια ιεροδουλη στα σπιτακια.. αν δεν κανω λαθος εχει καμια 15 ετια ενεργη.
Αν είναι όντως αυτή η Μιρέλλα παίζει να έχεις δίκιο, τη θυμάμαι τουλάχιστον προ 8 ετίας στην Γεωργίου.

δε ξερω απο υπηρεσιες παντως απο εμφανιση ηταν πιο καλη απο το cg που ειχα πληρωσει πιο πριν
Από όσο θυμάμαι από εμφάνιση ηταν πολύ καλή. Αλλά πλέον έχω χρόνια να περάσω από τα σπιτάκια, αν κρατιέται ακόμα τόσο κάλα μπράβο της!
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
4
Like
895
Πόντοι
361
Η Μιρέλλα η μοντελίσια; Πολύ όμορφη αλλά παλιότερα ήταν μίμου άπτου... Μπορεί να άλλαξε βέβαια.
Ισχύει παλιότερα είχα εμπειρία μαζί της άπιαστο σώμα για σπιτάκια αλλά αρκετά διεκπεραιωτική
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 214471

Επισκέπτης
Κανενα καινουργιο δυνατο κομματι ηρθε;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 214471

Επισκέπτης
Αγγελικη η κοντη η ξανθια επεστρεψε;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Αυτη πρεπει τωρα να ειναι η πιο παλια ιεροδουλη στα σπιτακια.. αν δεν κανω λαθος εχει καμια 15 ετια ενεργη.
Με έβαλες σε σκέψη και καταλήγω κι εγώ στο ότι είναι η παλιότερη αυτή τη στιγμή και λογικά ακολουθεί η Νταϊάνα
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
δεν λες παραπανω, το 2005 που πηγα πρωτη φορα σε μπουρδελο την βρηκα εκει.
Οσο για τον φιλο που ρωτησε για την ροξανα στις βιλλες. Πηγα εγω σε μεγαλο προγραμμα δυστυχως δεν εχω γραψει κριτικη ακομα. Φιλια, πιπα ωραια, στηθηκε καλα. Τιμιο αλλα δεν θα το προτιμουσα γιατι δεν επιασε τα δικα μου στανταρ
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Αυτη την Ροξανα στις βιλες την μπανισε τελικα κανενας?Λεει τιποτα σε εξωτερικη εμφανιση....
Πολύ καλή... Είναι ωραία κοπέλα, όχι μικρούλα, αλλά ούτε και 40ρα... Ωραίο κορμί, πολύ καλή συμπεριφορά.. Πήγα τέλη Οκτώβρη μαζί της.... Οφείλω και για αυτήν μια κριτική... Και επίσης να συμπληρώσω και για την Ρόζα την κριτική μου
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
Πολύ καλή... Είναι ωραία κοπέλα, όχι μικρούλα, αλλά ούτε και 40ρα... Ωραίο κορμί, πολύ καλή συμπεριφορά.. Πήγα τέλη Οκτώβρη μαζί της.... Οφείλω και για αυτήν μια κριτική... Και επίσης να συμπληρώσω και για την Ρόζα την κριτική μου
Στα του αγώνα τι λέει? Δίνει πόνο η χαλαρες καταστάσεις?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δεν λες παραπανω, το 2005 που πηγα πρωτη φορα σε μπουρδελο την βρηκα εκει.
Οσο για τον φιλο που ρωτησε για την ροξανα στις βιλλες. Πηγα εγω σε μεγαλο προγραμμα δυστυχως δεν εχω γραψει κριτικη ακομα. Φιλια, πιπα ωραια, στηθηκε καλα. Τιμιο αλλα δεν θα το προτιμουσα γιατι δεν επιασε τα δικα μου στανταρ
Δεν είναι για brazzers σκηνικά?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom