Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (4 μέλη και 57 επισκέπτες)

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
765
Κριτικές
8
Like
899
Πόντοι
366
μαγκες η εμμανουελλα η ρουμανα,στο γωνιακο(ν.ουρανου με μινωταυρου) υφισταται;ωραιο μωρο με ναζι.χριστουγεννα που θανεβω σαλονικα ψιλονεκρα τα πραματα απ΄οτι διαβαζω..με εβελινα και βικτωρια θα τη βγαλουμε..
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.584
Πόντοι
38.177
Πέρασα είδα και τη Μαριγια,τη Βουλγάρα,καμιά σχέση με τις φωτογραφίες,η κοιλιά της μεγαλύτερη κι από την κοιλιά του μαύρου μέλους του σάιτ!!
Πραγματικά προσπαθούν πολύ για να φέρουν τέτοια μπάζα στα μαγαζιά τους;
Είναι δυνατόν αυτές να ζητάνε λεφτά για ερωτική πράξη;
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Πέρασα είδα και τη Μαριγια,τη Βουλγάρα,καμιά σχέση με τις φωτογραφίες,η κοιλιά της μεγαλύτερη κι από την κοιλιά του μαύρου μέλους του σάιτ!!
Πραγματικά προσπαθούν πολύ για να φέρουν τέτοια μπάζα στα μαγαζιά τους;
Είναι δυνατόν αυτές να ζητάνε λεφτά για ερωτική πράξη;
Είναι γνωστή τα τελευταία χρόνια από την Γιαννιτσών.. την έχουν πάρει κι άλλες φορές στα στούντιο .. υπάρχει και προπερσινη κριτική από τον mpouxos...
 

Τεπενδρής

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
208
Like
219
Πόντοι
21
Πέρασα είδα αυτή τη "νέα" Σαμπρίνα που λέει στο άλλο σάιτ Πολωνία και 26 χρονών..
Συμπέρασμα: 30+ από Αλβανία με σάπια δόντια,πραγματικά απορώ που τις βρίσκουν!!
Στο sex and the city μια πιτσιρίκα μελαμψή,η τσατσά είπε ότι είναι από λατινική Αμερική,εγώ λέω Γκάνα μεριά(να ναι καλά η Γιαννιτσών) τα σημάδια της γέννας ήταν ορατά...
Η σάπια κατάσταση συνεχίζεται
Μη λες μαλακίες της μίλησα στα ισπανικά και μιλούσε με προφορά εγώ είδα πολύ καλό κορμί
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.584
Πόντοι
38.177
Μη λες μαλακίες της μίλησα στα ισπανικά και μιλούσε με προφορά εγώ είδα πολύ καλό κορμί
Την κοιλιά με τις ζαρες άμα δεν την είδες(που σημαίνει ότι έχει γεννήσει)συμβουλεψου ένα οφθαλμίατρο
 

veteranos2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2020
Μηνύματα
52
Like
114
Πόντοι
0
μαγκες η εμμανουελλα η ρουμανα,στο γωνιακο(ν.ουρανου με μινωταυρου) υφισταται;ωραιο μωρο με ναζι.χριστουγεννα που θανεβω σαλονικα ψιλονεκρα τα πραματα απ΄οτι διαβαζω..με εβελινα και βικτωρια θα τη βγαλουμε..
Τώρα εδώ είναι . Τις γιορτές με είπε ότι θα λείπει .
 

Antonis80

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2020
Μηνύματα
56
Like
12
Πόντοι
0
Είναι γνωστή τα τελευταία χρόνια από την Γιαννιτσών.. την έχουν πάρει κι άλλες φορές στα στούντιο .. υπάρχει και προπερσινη κριτική από τον mpouxos...
Η μαριγια τι λέει από εμφάνιση;Καμια σχέση με τις φωτογραφίες;από υπηρεσίες τι λέει;
 

Τεπενδρής

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
208
Like
219
Πόντοι
21
Την κοιλιά με τις ζαρες άμα δεν την είδες(που σημαίνει ότι έχει γεννήσει)συμβουλεψου ένα οφθαλμίατρο.
Θα πάω και θα τη δω στο δωμάτιο εσύ το πρόσωπο δε το πρόσεξες ή έχεις καταρράχτη; Το συμπέρασμα ότι είναι γκανεζα από τη Γιαννιτσών πως το έβγαλες ενώ δεν είναι μαύρη; Για ζουρλομανδύα εισαι
 

PL(2)

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2020
Μηνύματα
132
Like
158
Πόντοι
1
Τη λαρα την εβγαλαν απο το προγραμμα..ξερει κανεις ποτε θα δουλεψει ξανα? Θελει στο bella dona Covid pass για να μπεις?
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.990
Κριτικές
23
Like
7.569
Πόντοι
3.346
Τη λαρα την εβγαλαν απο το προγραμμα..ξερει κανεις ποτε θα δουλεψει ξανα? Θελει στο bella dona Covid pass για να μπεις?
Μονο 3 μερες αντεξε ?
Ναι το δειχνεις στην τσα2 αλλα σ'εμενα δεν το σκαναρε, μπορει να το ξεχασε δεν ξερω το λογο.
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Πο και πήρα άδεια για αύριο να πάω στην πόλησυζήτημενη Λαρα που τόσα χρόνια ενώ ξέρω αφήνω για άλλη μέρα
 

PL(2)

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2020
Μηνύματα
132
Like
158
Πόντοι
1
Μονο 3 μερες αντεξε ?
Ναι το δειχνεις στην τσα2 αλλα σ'εμενα δεν το σκαναρε, μπορει να το ξεχασε δεν ξερω το λογο.
Θα μας φακελωσουν κανονικα στα μπουρδελα...!!! Εγω αμα παω και μου ζητησει θα φυγω..
 
  • Like
Αντιδράσεις: azazel

Antonis80

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2020
Μηνύματα
56
Like
12
Πόντοι
0
Είχα ξαναρωτησει,τι παίζει με αυτή τη Μαριγια;αν ξέρει καποιος
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.584
Πόντοι
38.177
Είχα ξαναρωτησει,τι παίζει με αυτή τη Μαριγια;αν ξέρει καποιος
Τι να παίζει ρε τυπε,έγραψα ότι είναι χοντρή,έχει και κρεμασμένα βυζιά...είναι τόσο ωραία αυτή η εικόνα για σένα για να πληρώσεις ένα τέτοιο θέαμα;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.417
Κριτικές
96
Like
12.006
Πόντοι
25.015
Τι να παίζει ρε τυπε,έγραψα ότι είναι χοντρή,έχει και κρεμασμένα βυζιά...είναι τόσο ωραία αυτή η εικόνα για σένα για να πληρώσεις ένα τέτοιο θέαμα;
μα οχι αν δεν μπεις στο δωματιο να δοκιμασεις δεν μπορεις να εχεις αποψη!
:2funny::2funny::2funny:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.817
Πόντοι
9.297
Θα μας φακελωσουν κανονικα στα μπουρδελα...!!! Εγω αμα παω και μου ζητησει θα φυγω..
Σιγά τις παγκοσμίου επιπέδου προσωπικότητες ρε που φοβάστε "φακελωμα"...το πολύ πολύ αν σας ζητήσουν αυτόγραφο ΔΩΣΤΕ ΤΟ!!!
 

Atsalovergas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
27
Κριτικές
9
Like
161
Πόντοι
280
Θα μας φακελωσουν κανονικα στα μπουρδελα...!!! Εγω αμα παω και μου ζητησει θα φυγω..
Δεν έχεις υποχρέωση να δείχνεις ιατρικά έγγραφα σε μη αρμόδιους.
1. Σε ρωτάει κατά την είσοδό σου εάν έχεις πιστοποιητικό εμβολιασμού ή νόσησης,
2. Επιβεβαιώνεις (εφ'όσον ισχύει) και περνάς στο χώρο,
3. Σε περίπτωση που μπουκάρουν υγειονομικοί, τους δείχνεις το πιστοποιητικό. ΑΥΤΟΙ είναι οι αρμόδιοι να το σκανάρουν.

Σε περίπτωση που δεν έχεις πιστοποιητικό και η υπηρεσία δε σε ρώτησε, τρώει πρόστιμο και το μαγαζί. Αν σε ρώτησε και πήρε καταφατική απάντηση, είναι καλυμμένο το μαγαζί. Δεν μπορούν να διασταυρώσουν αν έχεις πιστοποιητικό ή όχι, για το λόγο που γράφω στην πρώτη γραμμή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom