Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Αν και δεν είναι το κατάλληλο νήμα το γράφω κι εδώ .Καιρό ψάχνω σπιτικές πουτάνες στη Θεσσαλονίκη, οι παλαιότεροι γνωρίζουν τι ενόω με τον όρο σπιτικές. Παλαιότερα υπήρχαν και περνούσαμε καλά! Αν κάποιος έμπειρος γνωρίζει ας παραθέσει μήνυμα ή ας μου στείλει σε pm.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Κεφάλαιο Ρίτα πράξη 5η... Αυτή τη φορά στο Villa erotica όπου βρίσκεται αυτή τη βδομάδα

Τι να ξαναγράψω γι'αυτη την κοπέλα ?Γυρνάμε τσόντα κάθε φορά... Ό,τι θες όπως θες
Είναι η θηλυκή μου έκδοση στο κρεβάτι πιστεύω.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
63
Like
7.796
Πόντοι
4.766
Κεφάλαιο Ρίτα πράξη 5η... Αυτή τη φορά στο Villa erotica όπου βρίσκεται αυτή τη βδομάδα

Τι να ξαναγράψω γι'αυτη την κοπέλα ?Γυρνάμε τσόντα κάθε φορά... Ό,τι θες όπως θες
Είναι η θηλυκή μου έκδοση στο κρεβάτι πιστεύω.
Γράψε μια κριτική να ξέρουμε τι γίνεται από έναν έγκυρο παλιό...
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.318
Κριτικές
4
Like
1.461
Πόντοι
216
Κεφάλαιο Ρίτα πράξη 5η... Αυτή τη φορά στο Villa erotica όπου βρίσκεται αυτή τη βδομάδα

Τι να ξαναγράψω γι'αυτη την κοπέλα ?Γυρνάμε τσόντα κάθε φορά... Ό,τι θες όπως θες
Είναι η θηλυκή μου έκδοση στο κρεβάτι πιστεύω.
Δίνει φιλιά?
 

Alexandros55

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2021
Μηνύματα
35
Κριτικές
3
Like
249
Πόντοι
20
Δοκίμασε κάποιος τα καινούργια ονόματα Βένους και Βένους 2? Αρετή Σάρα Τζούλια
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.443
Κριτικές
98
Like
12.217
Πόντοι
25.165
Τοσα χρονια εδω μεσα διαβαζεις τον αλ....ειναι δυνατον να το ρωτας κιολας.... εδω σου λεει λες και παιζει σε τσοντα, θηλυκη εκδοση και τετοια. τα φιλια ειναι πολυ light.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Εφυγε η λαρα επεστρεψε η σοφια..ουτε συνενοημενες να ηταν.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Ναι..αλλα οταν δουλευει στο βενους και βλεπεις διπλα στα 10 μετρα τα πακια σου κοβεται η ορεξη
Ναι και μένα δε μου άρεσε όταν το πρωτοείδα αλλά ησυχους τους βλέπω. Δεν ξέρω πάνε τρώνε εκεί τι κάνουν... Φαντάζομαι δε συμφέρει ούτε αυτούς να προκαλέσουν είτε φασαριες είτε κλοπες κλπ...
Βέβαια μεγάλος μαλακας οποίος σκέφτηκε να κουβαλησει τέτοιους μέσα στα μπουρδελα :jerking:
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
715
Πόντοι
81
Κεφάλαιο Ρίτα πράξη 5η... Αυτή τη φορά στο Villa erotica όπου βρίσκεται αυτή τη βδομάδα

Τι να ξαναγράψω γι'αυτη την κοπέλα ?Γυρνάμε τσόντα κάθε φορά... Ό,τι θες όπως θες
Είναι η θηλυκή μου έκδοση στο κρεβάτι πιστεύω.
Η Ρίτα είναι η καλύτερη από όσες δουλεύουν τώρα είναι pse pure, όντως είναι σαν να γυρίζεις τσόντα μαζί της!!!! Όποιος δεν έχει πάει ακόμα αυτός χάνει......Μέσα Οκτώβρη φεύγει.....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
καλησπερα παιδια, η ναστια αξιζει να τιμηθει?
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
903
Κριτικές
18
Like
3.099
Πόντοι
1.436
Η Ρίτα είναι η καλύτερη από όσες δουλεύουν τώρα είναι pse pure, όντως είναι σαν να γυρίζεις τσόντα μαζί της!!!! Όποιος δεν έχει πάει ακόμα αυτός χάνει......Μέσα Οκτώβρη φεύγει.....
η ριτα οντως δουλευει απο το πρωι οπως λεει στο αλλο site?σκεφτομαι να παω πρωι μη γινετε χαμος παλι απο κοσμο οπως τη προηγουμενη φορα...
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Αν θελει η ριτα να γινει τοπ!
τωρα που λεγεται οτι θα σταματισει..να παει να βαλει στηθος και να προσεξει λιγο παραπανω την εμφανιση της.
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
715
Πόντοι
81
η ριτα οντως δουλευει απο το πρωι οπως λεει στο αλλο site?σκεφτομαι να παω πρωι μη γινετε χαμος παλι απο κοσμο οπως τη προηγουμενη φορα...
Ναι πρωί δουλεύει, απλώς πάλι είναι στο Venus2.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom