Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (0 μέλη και 52 επισκέπτες)

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
980
Κριτικές
14
Like
2.013
Πόντοι
496
Ναι, πάντα με την δικαιολογία ότι πρέπει να φύγει γιατί έχει πολύ πελατεία...... Παλιότερα λιγότερες φορές αλλά τώρα που φεύγει το έλεγε συχνότερα....... Αυτή είναι η ΛΑΡΑ φίλε, take her or leave her.....
Μια φορά πριν καιρό και μένα μου το έκανε και απλά δεν ξαναπήγα, μου είπε σαν δικαιολογία ότι άμα αργεί της την λένε πολύ άσχημα τα αφεντικά της.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Ξέχασα να πω, αύριο τελευταία μέρα που δουλεύει η ΛΑΡΑ, Τετάρτη φεύγει και θα λείψει για 2 μήνες......
και μολις ανανεωσε για ολη τη βδομαδα...πεφτει χοντρο δουλεμα...
 

JosuaHunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
193
Like
111
Πόντοι
1
Η Λιλιανα δουλεύει?? ξέρουμε ρε τσακαλια μου??
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
63
Like
7.796
Πόντοι
4.766
Επηδει μένω διπλανή πολυκατοικία με την Λάρα κάθε φορά που σχολαει και επιστρέφει γύρω στις 8-8:30 συνέχεια με μια ανθοδέσμη λουλούδια την βρίσκω :2funny: ....Οι αγαπουληδες συνεχίζουν ακάθεκτοι..
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Να παρακολουθεις την πολυκατοικια συναδελφε.. και να μας ενημερωσεις οταν γυρισει. :P
 

JosuaHunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
193
Like
111
Πόντοι
1
Η Λιλιανα δουλεύει?? Μια ενημέρωση θα ταν χρήσιμη διότι θελω ν ρθω απο μακρια.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Επηδει μένω διπλανή πολυκατοικία με την Λάρα κάθε φορά που σχολαει και επιστρέφει γύρω στις 8-8:30 συνέχεια με μια ανθοδέσμη λουλούδια την βρίσκω :2funny: ....Οι αγαπουληδες συνεχίζουν ακάθεκτοι..
Δε πειραζει η εν λογο τ αξιζει και με το παραπανω οτι δωρα κι αν της κανουν
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
μετα απεναντι απο το medusa πηγα για ενα στη πετρου ερημιτη...
για μια ναταλια ρωσσια μου ειπε...
Δυναμιτης η Ναταλια ίσως το νέο μου στανταρακι.Την λες και διάδοχο της Ειρήνης και ο νοών νοείτο...
Την λες και Ρίτα νο2 και ο νοών νοείτο...
Στο σαλόνι δε την πιάνει το μάτι σου αλλά μέσα είναι φωτιά
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
903
Κριτικές
18
Like
3.099
Πόντοι
1.436
Δυναμιτης η Ναταλια ίσως το νέο μου στανταρακι.Την λες και διάδοχο της Ειρήνης και ο νοών νοείτο...
Την λες και Ρίτα νο2 και ο νοών νοείτο...
Στο σαλόνι δε την πιάνει το μάτι σου αλλά μέσα είναι φωτιά
κριμα αμα ειναι ετσι...
εκεινη η τσατσα διωχνει κοσμο δε νομιζω οτι μπορω να παω με αυτην εκει...
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Δυναμιτης η Ναταλια ίσως το νέο μου στανταρακι.Την λες και διάδοχο της Ειρήνης και ο νοών νοείτο...
Την λες και Ρίτα νο2 και ο νοών νοείτο...
Στο σαλόνι δε την πιάνει το μάτι σου αλλά μέσα είναι φωτιά
Σε βαρεθηκα ρε τοσα χρονια ????

Για μια ακομα φορα να ενημερωσουμε τους νεους, οποιος θελει μοντελα η εστω ομορφουλες δεν κοιταζει τις προτασεις του αλ...οποιος θελει να νιωσει πορνοσταρ και δεν τον νοιαζει η εμφανιση, τον ακολουθει τυφλα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
κριμα αμα ειναι ετσι...
εκεινη η τσατσα διωχνει κοσμο δε νομιζω οτι μπορω να παω με αυτην εκει...
Ναι συμφωνώ μια κακή τσατσά μπορεί να καταστρέψει μια αξιόλογη κοπέλα. Αλλά εγώ και τις δύο φορές που πήγα ήταν μια πολύ ευγενική και ήσυχη θείτσα. Τώρα ίσως έτυχε άλλη τη μέρα που λες
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
181
Κριτικές
9
Like
513
Πόντοι
301
Δυναμιτης η Ναταλια ίσως το νέο μου στανταρακι.Την λες και διάδοχο της Ειρήνης και ο νοών νοείτο...
Την λες και Ρίτα νο2 και ο νοών νοείτο...
Στο σαλόνι δε την πιάνει το μάτι σου αλλά μέσα είναι φωτιά
Η Ναταλια ειναι απέναντι απο το Medusa? Ηλικία πάνω κάτω και ποιες ωρες την βρίσκουμε?
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Σε βαρεθηκα ρε τοσα χρονια ????

Για μια ακομα φορα να ενημερωσουμε τους νεους, οποιος θελει μοντελα η εστω ομορφουλες δεν κοιταζει τις προτασεις του αλ...οποιος θελει να νιωσει πορνοσταρ και δεν τον νοιαζει η εμφανιση, τον ακολουθει τυφλα.
Όπως και τις δικές μου συμπίπτουν με Αλ!
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Για την τσατσα που λέτε είναι μιά ψηλή κωλόγροια με γυαλιά εκεί στο bella donna νομίζω? Φορτωμένη μαγκιά?
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
673
Πόντοι
301
kαλησπερα στο μαγαζι που δουλεθει η μιρελα, η κοπελα που δουλεθει πρωι λεει τιποτα?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
:wink:Η Ναταλια ειναι απέναντι απο το Medusa? Ηλικία πάνω κάτω και ποιες ωρες την βρίσκουμε?
Ερημιτη 3α... Πάντα πρωινή...
40+ κοντούλα, ρωσσοφατσα και κοντό,ξανθό αγορέ μαλλί όπως τα είχε η Charlize Theron παλιά...
Ξαναλέω το πιο πιθανό είναι να τη δεις στο σαλόνι και να φύγεις... Αλλά μη φύγεις :cheesy:

 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
181
Κριτικές
9
Like
513
Πόντοι
301
Ερημιτη 3α... Πάντα πρωινή...
40+ κοντούλα, ρωσσοφατσα και κοντό,ξανθό αγορέ μαλλί όπως τα είχε η Charlize Theron παλιά...
Ξαναλέω το πιο πιθανό είναι να τη δεις στο σαλόνι και να φύγεις... Αλλά μη φύγεις :cheesy:

Θα σε ακολουθησω τοτε και θα ενημερωσω:wink:
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Ερημιτη 3α... Πάντα πρωινή...
40+ κοντούλα, ρωσσοφατσα και κοντό,ξανθό αγορέ μαλλί όπως τα είχε η Charlize Theron παλιά...
Ξαναλέω το πιο πιθανό είναι να τη δεις στο σαλόνι και να φύγεις... Αλλά μη φύγεις :cheesy:

Όλα τα σημάδια ξέρεις να τα διαβάζεις, είδες αγορέ μαλλί, ξανθό, κοντή, ρωσσόφατσα το αναγνώρισες το καυλιάρικο μουνέτο που είναι τουφέκι μέσα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom