Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Μ' αρεσε εμφανισιακα απλα δεν ηθελα να περασω σημερα..μπορει να παω στα κοντα.
Εγω το κοβω Ανιτα πρωϊνα για ενα διαστημα μεχρι να γυρισει η Ναστια κ να κανουν εναλλάξ βάρδιες. Καποιος ειπε παλιοτερα οτι η Λαρα φευγει
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Εγω το κοβω Ανιτα πρωϊνα για ενα διαστημα μεχρι να γυρισει η Ναστια κ να κανουν εναλλάξ βάρδιες. Καποιος ειπε παλιοτερα οτι η Λαρα φευγει
Κοιτα ομορφια εχει..αν ειναι και καλη μεσα, μπορει να ξεχαστει γρηγορα η λαρα.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.443
Κριτικές
98
Like
12.220
Πόντοι
25.165
η Λαρα δουλευει απο Σαββατο. αλλα δεν θα κατσει για πολυ. οποιος προλαβει, προλαβε.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Περιεργο, γιατι δεν μου το ειπε η τσα2 σημερα.
Γτ ποια τσα2 λεει την αληθεια; Ολο δεν ξερω δεν είδα. 1 με 2 ειναι καλες.
Αυτη την κοντοχωντρι με το αγορε μαλλι γεωργιανη τσα2 ποτε θα διώξουν. Με το που μπαινεις κουνάει κεφαλι κ μουρμουραει κ αν μπεις μονο χαλι δεν στρωνει. Ασε που οποτε πας σου λεει πριν 10 λεπτα ηρθες κ καθε μερα εδω εισαι κ κατι τετοια.
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
715
Πόντοι
81
η Λαρα δουλευει απο Σαββατο. αλλα δεν θα κατσει για πολυ. οποιος προλαβει, προλαβε.
Στο άλλο site έχει για το Σαββατοκύριακο φίλε Tetsuo την Ανίτα...... Άλλωστε πρέπει να έχει περίοδο η Λαρα άσε που μου είχε πει ότι 16 Σεπτεμβρίου θα φύγει..... Τώρα τι να πω ή μας κοροϊδεύει με όλη αυτή την φάση ότι τάχα πέρασε σε σχολή και σταματάει και θα φύγει για μήνες για δικαιολογία επειδή θέλει όντως να σταματήσει και από την άλλη θα δουλέψει πάλι..... Δεν ξέρει και η ίδια πια τι θέλει..... Εγώ πια δεν πιστεύω τίποτα..... Τεσπα.
 

Alexandros55

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2021
Μηνύματα
35
Κριτικές
3
Like
249
Πόντοι
20
sex and the city μια λυδία ελληνίδα 25 που ξεκινάει τώρα από πέμπτη την γνωρίζουμε ή είναι καινούργια?
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
sex and the city μια λυδία ελληνίδα 25 που ξεκινάει τώρα από πέμπτη την γνωρίζουμε ή είναι καινούργια?
Ειναι μια που δουλευε γιαννιτσων κ στηνοταν ατο δρομο προς κτελ στο αμαξι της καθοταν. Εχει ξανα δουλεψει στο μαγαζί αυτό πριν κανα 1.5 μηνα. Μικροκαμωμενη μετρια στη φατσα μέτρια στο δωματιο. Η ηλικια της γυρω στα 25 με 28.
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Βγαλανε το venus απο το φαιντ γκιρλς?
εδώ έχει αφρός στα κρυφά . Αν οντος βγαλανε το venus τοτε δεν εχει νοημα να βλεπεις αυτη σελιδα τα μισα silver ειναι χωρις και τα αλλα ειναι standart για χρονια και τα Gold εχουν μινει ιδια
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Οσο για venus έμαθα πρόσφατα οτι η Ριτα θα φύγει μέσα Οκτωβρίου για 1-2 μήνες και άγνωστο πότε θα γυρίσει λόγο CoViD kai loko
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Οσο για venus έμαθα πρόσφατα οτι η Ριτα θα φύγει μέσα Οκτωβρίου για 1-2 μήνες και άγνωστο πότε θα γυρίσει λόγο CoViD kai loko
Ε να φυγει...γιατι καθε μερα την εχουν στην δουλεια.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.663
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Μιας και το έφερε η κουβέντα να σας πω ότι ξέρω από πουτάνα ότι δέχεται Πακιστανό και μου είπε ότι την πληρώνει εώς και 400 ευρώ για 1-2 ώρες. Τα σχόλια δικά σας...
Αυτοι μπορει να μενουν σε μια τρυπα σογια ολοκληρα...τσεπωνουν επιδοματακια και ενοικια ιντερνετ τζαμπανταν και δοξα τον Αλλαχ .Το διαθεσιμο εισοδημα τους ειναι πολλαπλασιο του δικου μας.Φυσιολογικο να πληρωνουν τετοια ποσα.Προφανως δεν γινεται καθε μηνα αυτο αλλα μπορουν πιο ευκολα σε σχεση με εμας.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Μιας και το έφερε η κουβέντα να σας πω ότι ξέρω από πουτάνα ότι δέχεται Πακιστανό και μου είπε ότι την πληρώνει εώς και 400 ευρώ για 1-2 ώρες. Τα σχόλια δικά σας...
Μεγαλο κοροιδο ο πακιστανος
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.443
Κριτικές
98
Like
12.220
Πόντοι
25.165
Στο άλλο site έχει για το Σαββατοκύριακο φίλε Tetsuo την Ανίτα...... Άλλωστε πρέπει να έχει περίοδο η Λαρα άσε που μου είχε πει ότι 16 Σεπτεμβρίου θα φύγει..... Τώρα τι να πω ή μας κοροϊδεύει με όλη αυτή την φάση ότι τάχα πέρασε σε σχολή και σταματάει και θα φύγει για μήνες για δικαιολογία επειδή θέλει όντως να σταματήσει και από την άλλη θα δουλέψει πάλι..... Δεν ξέρει και η ίδια πια τι θέλει..... Εγώ πια δεν πιστεύω τίποτα..... Τεσπα.
Καλα το αν εχει περιοδο η Λαρα η οχι δεν μπορω να το ξερω... Παντως επεσα μεσα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
εμενα η λαρα μου ειπε οτι 21 του μηνα ειναι η τελευταια της μερα
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
903
Κριτικές
18
Like
3.099
Πόντοι
1.436
το προηγουμενο σαββατο ξεκινησα βολτα για τα μπου της θεσσαλονικης
πηγαινε για ριτα αλλα ηταν συνεχεια full οποτε αυτο το σχεδιο ακυρωθηκε
περασα μετα απο venus αλλα δε εντυπωσιαστηκα και μετα πηγα για denise στο medusa αλλα ηταν κλειστο αν και στο αλλο site εμφανιζοταν ανοιχτο :jerking:

μετα απεναντι απο το medusa πηγα για ενα στη πετρου ερημιτη...μπαινω μεσα ρωταω πως λεγετε το μαγαζι μου λεει η γερο στριντζο τσατσα εκνευρισμενη το μαγαζι λεγετε πετρου ερημιτη και πρεπει να το ξερω αυτα...
μετα εψαχνα κατι στο κινητο μου οσο καθομουν και αυτη φαινετε να ενοχληθηκε απο αυτο και αρχισε να φωναζει ασυναρτησιες...οπως ηταν φυσικο απλα σηκωθηκα και εφυγα πριν δω καν τη κοπελα... :headbang: για μια ναταλια ρωσσια μου ειπε...

μετα περασα απο τα ξυλινα στο las vegas...στο πρωτο ανοιγει μια υπερβαρη γυναικα και ερχεται κατα πανω μου...της λεω ευγενικα οτι θα το σκεφτω και αρχιζω να πηγαινω προς τη πορτα και αυτη εκνευριστηκε και λεει αμαν πια ουτε ενας νορμαλ δε μπαινει εδω μεσα...λες και το νορμαλ ειναι να θες να πληρωσεις για να γαμησεις μια υπερβαρη...δε μα αρεσει να σχολιαζω αρνητικα την εμφανιση των κοριτσιων γιατι στη τελικη γουστα ειναι αυτα και σε καποιους αρεσουν οι χοντρες αλλα η συγκεκριμη ηταν και αγενης...

στο επομενο σπιτακι ηταν μια sabrina βουλγαρα με τατουαζ...τελικα περασα με αυτην...ειχε ορεξη διαθεση μιλουσε καλα ελληνικα...η εμφανιση της δεν ηταν top αλλα σε γενικες γραμμες ηταν καλη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom