Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.259
Πόντοι
7.636
Περασμα εχτες απογευμα με Λιλιανα. Η κοπελα τα δινει ολα. Χαλαρο σωμα αλλα το γαμησι το εχει στο τσεπακι. Μιλφ τιμιο με 50 ευρω γυμνο. Τσιμπουκαρα Ουκρανικης σχολης τον καταπινει. Αξιζει.
Ναι ρε ,,,,Λιλιάνα και το πουλί στα κάγκελα!!!
 

gio19

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
195
Κριτικές
5
Like
211
Πόντοι
1
Ενω στην βραδινη πασαρελα….Πηγα για την Λανα που αναφερατε!ειχα να μπω σε εκεινο το σπιτι απο εποχες Μαντυ-ακαντυ-Χριστινα κλπ τις καλες εποχες!!!λεω αντε ας δωσω μια ευκαιρια διαβαζοντας την «κριτικη».Περα απο την εμφανιση τπτ τπτ τπτ αλλο.Σηκωθηκα εφυγα.Το δωματιο τραγικο ουτε αφρολουτρο ειχε.Τσατσα απαραδεκτη.Μπηκε με το κινητο στο δωματιο με χρονομετρηση.Συνεχεια τζελ,μπορει να ξοδεψε ενα μπουκαλακι χωρις υπερβολη.Ξεκινησαμε μπουκιτσι ακα με τζελ φυσικα 1η φορα το ειδα αυτο και στην συνεχεια 2 στασεις και να με σπρωχνειβνα μην μπω.Τσατιστηκανκαι σηκωθηκα και εφυγα αχυστος!!Εκραξα και την τσατσα και λεει το κορυφαιο « εεεε 25 λεπτα ησουν μεσα»χαχαχα!!οτι ναναι!κλειστε τα αν δεν μπορειτε.ΜΑΚΡΙΑ!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
94
Like
312
Πόντοι
20
Με τριπλετα τελειωσαν οι διακοπες μου στην Ελλαδα. Βραδυ παρασκευης μετα απο επαγγελματικο δειπνο στο κεντρο της πολης φορεσα την μασκα της οργης και τραβηξα το δρομο για τα αγαπημενα μου στεκια που εχω απο παιδι. Διπλα απο το μεδουσα μολδαβη ξεφλουσδισμενη στα βυζια που πουτσοτριβετε στο σαλονι.Μετρια πραματα πιπα με θορυβο πολυ αλλα το παλευε. Θα μπορουσα να χυσω αλλα δεν ηθελα οποτε τηνκαρφωσα λιγο και εφυγα. Με την πουτσα σηκωμενη βγαινω εξω και παω στο ξυλινο σπιτακι που ειναι μονο του εκει που τρωνε τα πακια. Ρωδδο-Ιταλιδα με πολυ ομορφο προσωπο και γυαλακι και ωραιο κορμακι. Ορμαω με 50 γυμνο. Το μωρο ειναι για ερωτα δεν κανει για γαμησι. πεντακαθαρο μουνακι το εγλυψα αλλα αυτη ειναι για ερωτα. Αν συμπαθησω μια γυναικα δεν μπορω να την γαμησω με τιποτα. Δρομο παλι αχυτος και παω να βρω κατι να γαμησω. Χοντροκωλα Αννα στο στενο που εχει πολλα μαγαζια φριξου νομιζω η οδος στο τελευταιο δεξια. Περναω μεσα με 50 γυμνο. Μπαινει μεσα και μολις γδυντε καταλαβαινω οτι ειναι λατινα. λεω ωχ... Παιδια με ελιωσε στην πιπα... λεω οχι αλλο... τσιμπουκαρα..με καυλωσε τοσο ασχημα που την δινω ακομα 50 μεσα στο δωματιο και την περνω κωλοτριπιδα,,, Εχυσα μεσα στην κωλαρα της καθως την φιλουσα χωρις γλωσσα. Πολυ δυνατη γαμιολαρα το ευχαριστιθηκα.
 

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
18
Like
165
Πόντοι
11
Καλησπέρα! έχει κανείς άποψη για μια τατιάνα στο μπέλαρους?
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.259
Πόντοι
7.636
Με τριπλετα τελειωσαν οι διακοπες μου στην Ελλαδα. Βραδυ παρασκευης μετα απο επαγγελματικο δειπνο στο κεντρο της πολης φορεσα την μασκα της οργης και τραβηξα το δρομο για τα αγαπημενα μου στεκια που εχω απο παιδι. Διπλα απο το μεδουσα μολδαβη ξεφλουσδισμενη στα βυζια που πουτσοτριβετε στο σαλονι.Μετρια πραματα πιπα με θορυβο πολυ αλλα το παλευε. Θα μπορουσα να χυσω αλλα δεν ηθελα οποτε τηνκαρφωσα λιγο και εφυγα. Με την πουτσα σηκωμενη βγαινω εξω και παω στο ξυλινο σπιτακι που ειναι μονο του εκει που τρωνε τα πακια. Ρωδδο-Ιταλιδα με πολυ ομορφο προσωπο και γυαλακι και ωραιο κορμακι. Ορμαω με 50 γυμνο. Το μωρο ειναι για ερωτα δεν κανει για γαμησι. πεντακαθαρο μουνακι το εγλυψα αλλα αυτη ειναι για ερωτα. Αν συμπαθησω μια γυναικα δεν μπορω να την γαμησω με τιποτα. Δρομο παλι αχυτος και παω να βρω κατι να γαμησω. Χοντροκωλα Αννα στο στενο που εχει πολλα μαγαζια φριξου νομιζω η οδος στο τελευταιο δεξια. Περναω μεσα με 50 γυμνο. Μπαινει μεσα και μολις γδυντε καταλαβαινω οτι ειναι λατινα. λεω ωχ... Παιδια με ελιωσε στην πιπα... λεω οχι αλλο... τσιμπουκαρα..με καυλωσε τοσο ασχημα που την δινω ακομα 50 μεσα στο δωματιο και την περνω κωλοτριπιδα,,, Εχυσα μεσα στην κωλαρα της καθως την φιλουσα χωρις γλωσσα. Πολυ δυνατη γαμιολαρα το ευχαριστιθηκα.
τρελός, ωραίος.....μπράβο ρε παλίκαρε.....επιβεβαιώνω και γω για Άννα ( Ισπανία λέει ότι είναι - δεν μας νοιάζει)....είναι πάντως γαμιολάρα - κάνει καλά τη δουλειά της....κάνει τσιμπουκάρα....ΝΑΙ από μένα επίσης:!!!
 

Midnight24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2024
Μηνύματα
119
Κριτικές
5
Like
599
Πόντοι
301
Πέρασμα χτες με Λάνα που συστήθηκε Λούνα. Με τα πολλά τατουάζ ακριβώς ο,τι βλέπετε στις φωτο. Το πρόσωπο της πιο γλυκό κ όχι άγριο όπως σε κάποιες πόζες. Καλό αυτό. Ωραία κοπέλα, πλαστικό στήθος π μοιάζει αρκετά της Έλενας στο Ν. 26. Αγγλικά τίποτα. Στα του σεξ πάρα πολύ τζελ με ο,τι συνεπάγεται αυτό (ξενερωμα δλδ). Επίσης βάζει κ χρονόμετρο στο κινητό (εδώ γελαμε). Είναι λογικά τερμα ψαρωμενη. Όσοι μπείτε περαστε με το 40 αρι αντε 50αρι κ όχι παραπάνω απλά για να χετε πάρει ακόμα μια ωραία παρουσία . Έχει φοβερό δέρμα η γκομενα, μαλακό κ τερμα απαλό. Θα φεύγα αχυτος αλλά ευτυχώς μια στιγμή άρχισε να τρίβει το μουνι της στο ιεραποστολικο καυλωσα και εγώ κ τελειωσα ευτυχώς νιώθοντας σε κάθε διείσδυση πόσο απαλά είναι τα μπούτια της. Συμμετοχή λίγη, πρωτοβουλίες καθόλου, βρρωμολογα κ τέτοια εννοείται όχι.
 

MasterGr

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
103
Like
221
Πόντοι
21
Πέρασμα χτες με Λάνα που συστήθηκε Λούνα. Με τα πολλά τατουάζ ακριβώς ο,τι βλέπετε στις φωτο. Το πρόσωπο της πιο γλυκό κ όχι άγριο όπως σε κάποιες πόζες. Καλό αυτό. Ωραία κοπέλα, πλαστικό στήθος π μοιάζει αρκετά της Έλενας στο Ν. 26. Αγγλικά τίποτα. Στα του σεξ πάρα πολύ τζελ με ο,τι συνεπάγεται αυτό (ξενερωμα δλδ). Επίσης βάζει κ χρονόμετρο στο κινητό (εδώ γελαμε). Είναι λογικά τερμα ψαρωμενη. Όσοι μπείτε περαστε με το 40 αρι αντε 50αρι κ όχι παραπάνω απλά για να χετε πάρει ακόμα μια ωραία παρουσία . Έχει φοβερό δέρμα η γκομενα, μαλακό κ τερμα απαλό. Θα φεύγα αχυτος αλλά ευτυχώς μια στιγμή άρχισε να τρίβει το μουνι της στο ιεραποστολικο καυλωσα και εγώ κ τελειωσα ευτυχώς νιώθοντας σε κάθε διείσδυση πόσο απαλά είναι τα μπούτια της. Συμμετοχή λίγη, πρωτοβουλίες καθόλου, βρρωμολογα κ τέτοια εννοείται όχι.
Απλα παμε αλλου και δεν παμε σε αυτη, υπαρχουν και αλλου κοριτσια.
 

bizakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
59
Like
106
Πόντοι
0
Καλησπερα στην ομαδα πέρασα χτες να δοκιμάσω στοχευμένα την μαρσελα από το Villa erotica χτυπάω 1 δεν με ανοίγουν χτυπάω 2η τίποτα λεω θα περάσω μετά θα κάνω μια βόλτα Ε περνάω μετά από κανενα μισάωρο χτυπάω ξανά αλλά πάλι τίποτα και λεω ρε πούστη μου τόσο άτυχος ήθελα συγκεκριμένα να μπω μαρσελα λεω γαμησε το πάνε καρινα πήγα έδωσα 40 έκανε την δουλειά της όπως όλοι ξέρουμε τελειώνω γεια σας φεύγω και λεω κάτσε να σταματήσω να χτυπήσω ακόμα μια στο εροτικα μπας και ξανά χτυπάω αλλά και πάλι τίποτα επίσης όταν περνούσα έβλεπα άτομα να χτυπάνε για να μπούνε αλλά δεν άνοιγε ξέρει κανείς κάτι; Μπήκε χτες κάποιος κ είχε προγράμματα; Συγγνώμη για το πανί
 

bizakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
59
Like
106
Πόντοι
0
Επίσης ξέχασα να αναφέρω και το καλύτερο τις υπόθεσης καθώς έχυνα πάνω στα βυζια της καρίνας έπαιζε το τραγούδι we are the champions και ήταν λες και είδα την παοκαρα στα αστέρια
 

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
18
Like
165
Πόντοι
11
Μόλις πέταξα 40 ευρώ στο καλάθι των αχρείστων. Πήγα καυλώμένος μεσημεριάτικα και αφου πέρασα απο το Poison βλέπω μια Σοφία καμιά 5-10 κιλά πιο πάνω απο τις φώτο στο ιν καλ το σαιτ. Δίπλα στο σεξ εντ δε σιτι μια αννα πολυ μπαμπάτσικη οχι για τα γούστα μου και έιχα σκάσει ήθελα μια αδύνατη. Περνάω απο το μπελαρους βλέπω μια αδύνατη καρολίνα, λεω θα περάσω ποσο χάλια να είναι;;;;;; Λοιπόν για πρώτη φορά στην καριέρα μου δεν μου πήραν πίπα! Έδωσα 40 ευρώ μπαίνει κάθεται 1 μέτρο μακριά, δεν μπορούσα να ποιάσω κώλο πάει να βάλει τζελ πάνω στον πεσμένο πούτσο μου, τι λέω τι κάνεις , μου λεει no english. Την δείχνω την καποτα. Βάζει καποτα το κουνάει 2-3 φορές ξανα το μπουκάλι με το τζελ το αδειάζει πανω στο πουλί μου ειχα γίνει μουνί απο το πολύ ζελε, ανεβαίνει πάνω, πίπα ούτε καν, κόντεψε να μου τον λιώσει. Εγω ειχα ξενερώσει δεν πρόκειται να τελίωνα, την λέω γυρνα αλλιως, λεει no english, ε την ποιανω μια την γυρναω παω να μπω, τζελ παντου δεν ενιωθα τιποτα.... ε σηκωνομαι μια λεω την κανω, αρχισε τα περκε στα ισπανικα, αρχισαμε την νοηματικη. Σκατά. Τζαμπα τα 40.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.106
Like
4.804
Πόντοι
456
Μόλις πέταξα 40 ευρώ στο καλάθι των αχρείστων. Πήγα καυλώμένος μεσημεριάτικα και αφου πέρασα απο το Poison βλέπω μια Σοφία καμιά 5-10 κιλά πιο πάνω απο τις φώτο στο ιν καλ το σαιτ. Δίπλα στο σεξ εντ δε σιτι μια αννα πολυ μπαμπάτσικη οχι για τα γούστα μου και έιχα σκάσει ήθελα μια αδύνατη. Περνάω απο το μπελαρους βλέπω μια αδύνατη καρολίνα, λεω θα περάσω ποσο χάλια να είναι;;;;;; Λοιπόν για πρώτη φορά στην καριέρα μου δεν μου πήραν πίπα! Έδωσα 40 ευρώ μπαίνει κάθεται 1 μέτρο μακριά, δεν μπορούσα να ποιάσω κώλο πάει να βάλει τζελ πάνω στον πεσμένο πούτσο μου, τι λέω τι κάνεις , μου λεει no english. Την δείχνω την καποτα. Βάζει καποτα το κουνάει 2-3 φορές ξανα το μπουκάλι με το τζελ το αδειάζει πανω στο πουλί μου ειχα γίνει μουνί απο το πολύ ζελε, ανεβαίνει πάνω, πίπα ούτε καν, κόντεψε να μου τον λιώσει. Εγω ειχα ξενερώσει δεν πρόκειται να τελίωνα, την λέω γυρνα αλλιως, λεει no english, ε την ποιανω μια την γυρναω παω να μπω, τζελ παντου δεν ενιωθα τιποτα.... ε σηκωνομαι μια λεω την κανω, αρχισε τα περκε στα ισπανικα, αρχισαμε την νοηματικη. Σκατά. Τζαμπα τα 40.
Μακάρι να σφραγησουν την αλυσίδα αυτή γιατί έχει παραπαίει το θέμα με τις λατινες. Ότι αναφορες έχουμε διαβάσει οι 9 στις 10 είναι αρνητικες.
 

fokion12345

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2024
Μηνύματα
61
Like
44
Πόντοι
0
Μόλις πέταξα 40 ευρώ στο καλάθι των αχρείστων. Πήγα καυλώμένος μεσημεριάτικα και αφου πέρασα απο το Poison βλέπω μια Σοφία καμιά 5-10 κιλά πιο πάνω απο τις φώτο στο ιν καλ το σαιτ. Δίπλα στο σεξ εντ δε σιτι μια αννα πολυ μπαμπάτσικη οχι για τα γούστα μου και έιχα σκάσει ήθελα μια αδύνατη. Περνάω απο το μπελαρους βλέπω μια αδύνατη καρολίνα, λεω θα περάσω ποσο χάλια να είναι;;;;;; Λοιπόν για πρώτη φορά στην καριέρα μου δεν μου πήραν πίπα! Έδωσα 40 ευρώ μπαίνει κάθεται 1 μέτρο μακριά, δεν μπορούσα να ποιάσω κώλο πάει να βάλει τζελ πάνω στον πεσμένο πούτσο μου, τι λέω τι κάνεις , μου λεει no english. Την δείχνω την καποτα. Βάζει καποτα το κουνάει 2-3 φορές ξανα το μπουκάλι με το τζελ το αδειάζει πανω στο πουλί μου ειχα γίνει μουνί απο το πολύ ζελε, ανεβαίνει πάνω, πίπα ούτε καν, κόντεψε να μου τον λιώσει. Εγω ειχα ξενερώσει δεν πρόκειται να τελίωνα, την λέω γυρνα αλλιως, λεει no english, ε την ποιανω μια την γυρναω παω να μπω, τζελ παντου δεν ενιωθα τιποτα.... ε σηκωνομαι μια λεω την κανω, αρχισε τα περκε στα ισπανικα, αρχισαμε την νοηματικη. Σκατά. Τζαμπα τα 40.
Ακριβώς το ίδιο συναγωνιστή την πάτησα σήμερα..Δεν βγήκε η τσατσά να τη κράξω μόλις έφευγα ήταν στο κουζινακι
 

Nasty Dream

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2024
Μηνύματα
78
Like
122
Πόντοι
0
Μόλις πέταξα 40 ευρώ στο καλάθι των αχρείστων. Πήγα καυλώμένος μεσημεριάτικα και αφου πέρασα απο το Poison βλέπω μια Σοφία καμιά 5-10 κιλά πιο πάνω απο τις φώτο στο ιν καλ το σαιτ. Δίπλα στο σεξ εντ δε σιτι μια αννα πολυ μπαμπάτσικη οχι για τα γούστα μου και έιχα σκάσει ήθελα μια αδύνατη. Περνάω απο το μπελαρους βλέπω μια αδύνατη καρολίνα, λεω θα περάσω ποσο χάλια να είναι;;;;;; Λοιπόν για πρώτη φορά στην καριέρα μου δεν μου πήραν πίπα! Έδωσα 40 ευρώ μπαίνει κάθεται 1 μέτρο μακριά, δεν μπορούσα να ποιάσω κώλο πάει να βάλει τζελ πάνω στον πεσμένο πούτσο μου, τι λέω τι κάνεις , μου λεει no english. Την δείχνω την καποτα. Βάζει καποτα το κουνάει 2-3 φορές ξανα το μπουκάλι με το τζελ το αδειάζει πανω στο πουλί μου ειχα γίνει μουνί απο το πολύ ζελε, ανεβαίνει πάνω, πίπα ούτε καν, κόντεψε να μου τον λιώσει. Εγω ειχα ξενερώσει δεν πρόκειται να τελίωνα, την λέω γυρνα αλλιως, λεει no english, ε την ποιανω μια την γυρναω παω να μπω, τζελ παντου δεν ενιωθα τιποτα.... ε σηκωνομαι μια λεω την κανω, αρχισε τα περκε στα ισπανικα, αρχισαμε την νοηματικη. Σκατά. Τζαμπα τα 40.
Αυτή η Άννα τι φάση; Βαράει υπερωρίες; Την έχω πετύχει πρωινές και νυχτερινές βάρδιες.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.555
Πόντοι
2.480
Liliana και εγώ λοιπόν μετά από αρκετό καιρό. Μου θύμισε χρυσές εποχές Μόνικας. Θετική και δεκτική απόλαυσα μια τσιμπουκάρα βαθιά (τον εξαφάνισε) και μετά ξέσκισμα σε υψηλές ταχύτητες. Πολύ καλή. Το βυζάκι μόλις το βάλεις στο στόμα σου γίνετε πέτρα η ρόγα από κάτω μουσκευει και τα δίνει όλα.
Απολαμβανει το γλυφομούνι η τύπισσα και χάνετε στη καύλα. Γυρίζουν τα μάτια της.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Μόλις πέταξα 40 ευρώ στο καλάθι των αχρείστων. Πήγα καυλώμένος μεσημεριάτικα και αφου πέρασα απο το Poison βλέπω μια Σοφία καμιά 5-10 κιλά πιο πάνω απο τις φώτο στο ιν καλ το σαιτ. Δίπλα στο σεξ εντ δε σιτι μια αννα πολυ μπαμπάτσικη οχι για τα γούστα μου και έιχα σκάσει ήθελα μια αδύνατη. Περνάω απο το μπελαρους βλέπω μια αδύνατη καρολίνα, λεω θα περάσω ποσο χάλια να είναι;;;;;; Λοιπόν για πρώτη φορά στην καριέρα μου δεν μου πήραν πίπα! Έδωσα 40 ευρώ μπαίνει κάθεται 1 μέτρο μακριά, δεν μπορούσα να ποιάσω κώλο πάει να βάλει τζελ πάνω στον πεσμένο πούτσο μου, τι λέω τι κάνεις , μου λεει no english. Την δείχνω την καποτα. Βάζει καποτα το κουνάει 2-3 φορές ξανα το μπουκάλι με το τζελ το αδειάζει πανω στο πουλί μου ειχα γίνει μουνί απο το πολύ ζελε, ανεβαίνει πάνω, πίπα ούτε καν, κόντεψε να μου τον λιώσει. Εγω ειχα ξενερώσει δεν πρόκειται να τελίωνα, την λέω γυρνα αλλιως, λεει no english, ε την ποιανω μια την γυρναω παω να μπω, τζελ παντου δεν ενιωθα τιποτα.... ε σηκωνομαι μια λεω την κανω, αρχισε τα περκε στα ισπανικα, αρχισαμε την νοηματικη. Σκατά. Τζαμπα τα 40.
Τι γίνεται ρε στα μπουρδέλα, που βρέθηκαν τόσες καριολες μαζεμένες??
 

ΑΕΚAEK

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2024
Μηνύματα
57
Like
245
Πόντοι
20
Συναγωνιστές μια ερώτηση όντας καινούριος στην πόλη, υπάρχουν σπιτάκια ή στούντιο που μπορούν να μπουν στο δωμάτιο κ οι δυο κοπέλες; Αν είμαι εκτός θέματος θα ήθελα σε προσωπικό μνμ να μ απαντήσει οποίος γνωρίζει!
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
957
Κριτικές
14
Like
1.978
Πόντοι
496
Και εγώ σήμερα πέρασα με Λιλιάνα. Όπως πάντα πολύ καλή. Έχω αρχίσει και κολλάω πολυ άσχημα μαζί της. Φεύγοντας μόλις άνοιξε η καρίνα. Πέρασα από εκεί για μια πίπα που κατέληξε σε mouth fuck
Ένιωσα ότι τον έχω πολύ μικρό. Πολύ καλή μέρα με δύο πολύ καλά χυσιματα. Μακάρι να έχω λεφτά να το κάνω καθημερινά. Η καρίνα ήταν πολύ ομιλητική, τόσο καιρώ νόμιζα ότι δεν ξέρει ελληνικά. Πέρασα να δω την Καταλίνα την οποία πάλι δεν είδα γιατί ήταν σε πρόγραμμα. Πήγα δίπλα να δω την Άννα αλλά και αυτή στο δωμάτιο. Γενικά για Κυριακή Αυγούστου είχε πολύ κόσμο και τα κορίτσια που αξίζουν ήταν φουλ.
 

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
125
Like
253
Πόντοι
21
Καταλινα λατινα - σοκολατινα στο inside. Σταθερη αξια....!
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
648
Like
1.493
Πόντοι
206
Συναγωνιστές μια ερώτηση όντας καινούριος στην πόλη, υπάρχουν σπιτάκια ή στούντιο που μπορούν να μπουν στο δωμάτιο κ οι δυο κοπέλες; Αν είμαι εκτός θέματος θα ήθελα σε προσωπικό μνμ να μ απαντήσει οποίος γνωρίζει!
Κάποτε στο Venus έπαιζαν δύο κοπέλες στην βάρδια. Εκεί μπορούσες να γαμήσεις δύο μαζί. Το έκανα μια φορά για να μου φύγει η καύλα. Δεν είναι όπως το φαντάζεσαι ή όπως έχεις δεί στις τσόντες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom