Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (6 μέλη και 28 επισκέπτες)

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.437
Πόντοι
216
Έχει εκεί στη μαμά Τερέζα απέναντι μια πείραιως
Χτες δεν έκανα βόλτα, σήμερα λέτε να είναι η Λίλιανα; τι πρόγραμμα να πάρω;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η αν όχι αυτή στην καρίνα;
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.718
Κριτικές
30
Like
4.982
Πόντοι
5.646
Χτες δεν έκανα βόλτα, σήμερα λέτε να είναι η Λίλιανα; τι πρόγραμμα να πάρω;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η αν όχι αυτή στην καρίνα;
Καρινα με 40€ γυμνό μπουκι κ είσαι άρχοντας!
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
αν βγαζεις χρηματα online ειναι ευκολο. Για μενα πχ ειναι 5 εργασιμες ωρες περιπου αμα αφαιρεσω τα εξοδα. Τωρα βεβαια να μου πεις οσοι πανε εκει δουλεουν παρομοια? Πολλα λεφτα χαμενα αν το κανεις τακτικα
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.437
Πόντοι
216
αν βγαζεις χρηματα online ειναι ευκολο. Για μενα πχ ειναι 5 εργασιμες ωρες περιπου αμα αφαιρεσω τα εξοδα. Τωρα βεβαια να μου πεις οσοι πανε εκει δουλεουν παρομοια? Πολλα λεφτα χαμενα αν το κανεις τακτικα
Δηλαδή βγάζεις 160 την μέρα;
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
οχι, δουλευω ονλαιν 20 ωρες τη βδομαδα εξτρα, απο την κλασσικη μου δουλεια.
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
462
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Εγώ πήγα χθες για Νάταλι αλλά ήταν κλειστά ... οπότε πήγα νικ.ουρανου 26 στη γνωστή μιλφ Ειρήνη που είχα καιρό να τη δω.
Και είπα θα πήγαινα σήμερα Νάταλι αν είχα το κουράγιο αλλά δεν ειχα :cheesy:...με κούρασε η θεία χθες

Και χθες έτσι ήταν, άδεια πόλη άδεια μπουρδέλα αν και τα περισσότερα κλειστά... από δω και πέρα έτσι πάει ως συνήθως για όποιον μείνει στην πόλη... μεσημέρι στο μπουρδέλο και χαλαρά βγάζεις γούστα με την ησυχία σου
Αυτό ακριβώς κάνω το τελευταιο διάστημα! ΣΚ έχω τα ρεπα μου, όποτε μεσημεράκι πάω και τον χώνω με την ησυχία μου! Ρίχνω και κανα βραδινό επισκεπτήριο για την αλλαγή άμα λαχει!
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
462
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Πέρασμα πριν λίγο με Έλενα στο Νικηφόρου 26. Η κοπέλα εμφανισιακά είναι 10αρι και σίγουρα για μένα ο,τι καλύτερο υπάρχει στα στούντιο σε αυτό τον τομέα. Είχα δει αμφιλεγομενες κριτικές όσον αφορά την διάθεση της αλλά προσωπικά απέναντι μου ήταν άψογη και με έκανε να νιώσω λες και είμαστε ζευγάρι. Ένα 100αρι για μισάωρο. Money well spent
Είναι με τις μέρες! Άμα έχει τις στραβές τις σε τσινάει για χρόνο, κλέβει στις στάσεις και αλλά! Συμφωνώ είναι ωραίο μουνι, και για μενα απ τα τοπ 5 στην πιάτσα!
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
462
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Για να μην μαλώνετε, δεν ξέρω καλά την περιοχή και δεν χρησιμοποιώ μετρητά και ο κύριος λόγος είναι αυτό που υπώθηκε πριν. Πρέπει να χτίσω το αφορολόγητο
Δεν νομίζω με τα γαμησια να χύσεις αφορολόγητο!
 

Giann333

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
18
Like
35
Πόντοι
0
Διαβάζω κριτικές και δεν μπορώ να καταλήξω … Έχω μπατζετ 30-40 ευρώ . Που να παω ρε παιδιά και αν μπορείτε πείτε σε ποιο σπιτάκι είναι η καθεμία !!! Ναταλια η καρινα από τα σχόλια σας είναι οι καλύτερες. Κάποιος αν μπορεί να βοηθήσει παρακαλώ
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
88
Like
17.982
Πόντοι
25.036
Για να μην μαλώνετε, δεν ξέρω καλά την περιοχή και δεν χρησιμοποιώ μετρητά και ο κύριος λόγος είναι αυτό που υπώθηκε πριν. Πρέπει να χτίσω το αφορολόγητο
Άμα πρέπει να χτίσεις αφορολόγητο, θα τα καταφέρεις πιο γρήγορα αν πηγαίνεις και σε καμία χαρτοπαικτική λεσχη, όχι μόνο στις πουτάνες.
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
555
Like
1.220
Πόντοι
206
Σήμερα τελικά έκανα μια τσάρκα αφού το πρόγραμμα έδειχνε Λάρα. Το μωρό το είδα εμφανώς αδυνατισμένο. Μου φάνηκε κομμένη στο πρόσωπο αλλά στον αγώνα ήταν και πάλι πολύ καλή σε καταστάσεις gfe. Αφού η υπηρεσία με έβαλα στο δωμάτιο με το τζακουζι εκμεταλλεύτηκα την πολυθρόνα και όλος ο αγώνας παίχτηκε εκεί. Όσο και να μεγάλωσε το μωρό παραμένει πετιτ και πιάνεται για πιπίνι.

Αφού κατέβηκα μέχρι εκεί και ξέροντας οτι η Ναταλία φεύγει για διακοπές είπα να την χαρτζιλικωσω. Αυτή δεν είναι γυναίκα, πίδακας είναι. Τεράστια απόλαυση να γαμάς γυναίκα και την ώρα που είσαι μέσα της να σκουιρτάρει.
 

k8oulou

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
34
Like
224
Πόντοι
20
Νεα άφιξη κι είπα να δοκιμάσω. Λάνα πρωινή βάρδια στο Villa Prive στη Κοροβάγκου. Συστήθηκε Βραζιλιάνα και δεν το αποκλείω. Για όποιον γουστάρει ανηλεώς τατουαζάρες και βυζάρες (εγω καυλώνω και με τα δυο) τη συνιστώ ανεπιφύλακτα! Κορμί ζωγραφιά (στη κυριολεξία!) , βυζάρες πλαστικές κι έκφυλη φατσούλα. Στα συν οτι είναι πεντακάθαρη στα μείον οτι δουλεύει πολύ τζελ. Δίνει και φιλιά αν γουστάρει. Δε νομίζω οτι κάποιος θα κλάψει τα 40 του € στο απλό πρόγραμμα. Εγκρίνω...
 

salonikios86b

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
257
Κριτικές
13
Like
697
Πόντοι
1.525
την εχω παρει την Ελενα και στο απλο προγραμμα ειναι σαν να πηγαινεις με πεθαμενο. δεν λεω τιποτα αλλο γιατι το κοριτσι μπορει να αλλαξε η μπορει με σενα να ταιριαξε πιο καλα. :hi:
Μια φορά πήγα μόνο κ μόνο για να δω τι ισχύει νε την Έλενα. Ναι είναι μια πλαστική φτιαγμένη μουναρα... αλλα όπως πολύ σωστά είπε κ ο φίλος... η κοπέλα μου είπε στα ίσα.. "γαμιεμαι μόνο με οσους γουσταρω κ έχω χημεία"ενω θα έπρεπε να της πω.. όλοι οι άλλοι δηλαδή πληρώνουν γιατί? Για να κάθεσαι σαν ένα κομμάτι κρεας? Επειδή όμως δεν ήθελα να στραβώσει η όλη φάση γιατί όλα αυτά ειπώθηκαν όταν της ζήτησα ακα πιπα ( που την πλήρωσα φυσικα) και με το ζόρι δέχτηκε. Τεσπα μακρυα
 
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
94
Like
310
Πόντοι
20
Περασμα εχτες απογευμα με Λιλιανα. Η κοπελα τα δινει ολα. Χαλαρο σωμα αλλα το γαμησι το εχει στο τσεπακι. Μιλφ τιμιο με 50 ευρω γυμνο. Τσιμπουκαρα Ουκρανικης σχολης τον καταπινει. Αξιζει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom