Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
474
Like
1.308
Πόντοι
201
Περασμα το Σαββατο με Γαληνη στο Villa Prive!
Σαν το παλιο καλο κρασι αλλα σε πιο fat εκδοση πλεον! ατσουμπαλο σωμα ...κοιλια και κοιλια μεγαλη πλεον!
Υπηρεσιες τιμιες ! αξιζε τον κοπο!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.258
Κριτικές
11
Like
18.534
Πόντοι
3.796
Πέρασμα πριν λίγο με Έλενα στο Νικηφόρου 26. Η κοπέλα εμφανισιακά είναι 10αρι και σίγουρα για μένα ο,τι καλύτερο υπάρχει στα στούντιο σε αυτό τον τομέα. Είχα δει αμφιλεγομενες κριτικές όσον αφορά την διάθεση της αλλά προσωπικά απέναντι μου ήταν άψογη και με έκανε να νιώσω λες και είμαστε ζευγάρι. Ένα 100αρι για μισάωρο. Money well spent
Με ένα 100ρι για μισάωρο και τυφλή να ήταν θα έβρισκε το φως της.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.419
Κριτικές
96
Like
12.008
Πόντοι
25.015

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
494
Κριτικές
20
Like
908
Πόντοι
311
Θα πάω στις 20.00 κ αν ειναι καλώς. Αλλιώς λέω να πάω Μαρσελα ή Μαρία στα παρανταιζ. Οδήγησα ένα 45λεπτο να ρθω τουλάχιστον να ρίξω δύο
Μαρσέλα είναι ωραίο κομμάτι αλλά στο δωμάτιο δε ξερω η σελεστε λέει και μέσα και έξω από το δωμάτιο θα ανέβει κριτική
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
736
Πόντοι
81
Χθες γυρω στις 10 το βραδυ
Μπήκα σε οσα μπορουσα γιατι απλα ηθελα να ρηξω ενα γαμησι και να φυγω,δεν ειχα χρονό .αυτο δεν με εκανε να μην κοιταξω.εκανα μια βολτα και απο τα σπιτια που κατάφερα να παω μπηκα στο μεδουσα αν θυμαμαι καλα η σε καποιο διπλα.
Λοιπόν,ερίκα ταχα ουγγαρεζα. Την επελεξα μεσα σε οσες καταφερα και ειδα στην περιοχη που κινηθηκα. Μαλλινβαμενο ξανθο,αξιοπρεπης πατος και ικανοποιητικο σωμα.στο σαλονι τιποτα ιδιαιτερο.

Μπαινω και επιλεγω απλο προγραμμα ,η τσατσα θελει να με πεισει να παρω γυμνο τσιμπουκι ,δεν ψηθηκα...
Περιμενω ποση ωρα γιατι ηταν με πελατη.
Η τυπισσα μπηκε μεσα με ενα βλέμμα χαος λες και ξυονησε απο λιθαργο.εκατσε διπλα μου,εγω ξαπλωμενος και ξεκινησε να ξεντυνεται. Εγω ετσι κι αλλιως ειχα καβλες και ημουν ετοιμος. Γυρησε το κεφαλι και μου ρκανε νοημα με το χερι της πως εχει ζεστη (πως ειναι δυνατον να αισθάνεται κάποια ετσι με φουλ κλιματισμο και να μην βγαζει το σουτιεν-που ειναι μεσα στις υπηρεσιες που πληρωσα???...)
Πηγε να ξεκινησει πιπες και δεν εβγαλε καν το σουτιεν,της εκανα νοημα αλλα ειδα οτι δεν ..(οποτε λεω γαμησετο γιατι γνωστο το κολπο και θα χασουμε καο το 30 αρι και θα παιχτει και ξενερα)να παρει τα λεφτα και να φυγει και και και...
Δεν καταφερε με διαφορους τροπους να ρηξει την πουτσα μου.πιπα σχετικα καλη αλλα εκανε τρικ με το χερι πατωντας ,πιεζοντας προς τα κατω για να πεσει.οντως δεν τα καταφερε γιατι δεν με ενοιαζε σε τι φαση ειναι,ειπα απο μεσα μου,κολπο και στ αρχιδια μου!! Ανεβηκε λιγο απο πανω και γρηγορα την γυρησα στα 4 που κι εκει την τελειωσα. Μουνι γαφαθα που αμα δεν εχεις εστω λιγο χοντρο εργαλειο δεν θα το νιωσεις.
Στον καθρεφτει εβλεπα παλι ενα προσωπο ξενερα που ηθελε να ξενερωσω και να φύγω.τον πουτσο στις γρηγορες τον ενιωσε καλα

Μακρια.ξεπετα και πολυ κακη συμπεριφορα
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
736
Πόντοι
81
Χθες γυρω στις 10 το βραδυ
Μπήκα σε οσα μπορουσα γιατι απλα ηθελα να ρηξω ενα γαμησι και να φυγω,δεν ειχα χρονό .αυτο δεν με εκανε να μην κοιταξω.εκανα μια βολτα και απο τα σπιτια που κατάφερα να παω μπηκα στο μεδουσα αν θυμαμαι καλα η σε καποιο διπλα.
Λοιπόν,ερίκα ταχα ουγγαρεζα. Την επελεξα μεσα σε οσες καταφερα και ειδα στην περιοχη που κινηθηκα. Μαλλινβαμενο ξανθο,αξιοπρεπης πατος και ικανοποιητικο σωμα.στο σαλονι τιποτα ιδιαιτερο.

Μπαινω και επιλεγω απλο προγραμμα ,η τσατσα θελει να με πεισει να παρω γυμνο τσιμπουκι ,δεν ψηθηκα...
Περιμενω ποση ωρα γιατι ηταν με πελατη.
Η τυπισσα μπηκε μεσα με ενα βλέμμα χαος λες και ξυονησε απο λιθαργο.εκατσε διπλα μου,εγω ξαπλωμενος και ξεκινησε να ξεντυνεται. Εγω ετσι κι αλλιως ειχα καβλες και ημουν ετοιμος. Γυρησε το κεφαλι και μου ρκανε νοημα με το χερι της πως εχει ζεστη (πως ειναι δυνατον να αισθάνεται κάποια ετσι με φουλ κλιματισμο και να μην βγαζει το σουτιεν-που ειναι μεσα στις υπηρεσιες που πληρωσα???...)
Πηγε να ξεκινησει πιπες και δεν εβγαλε καν το σουτιεν,της εκανα νοημα αλλα ειδα οτι δεν ..(οποτε λεω γαμησετο γιατι γνωστο το κολπο και θα χασουμε καο το 30 αρι και θα παιχτει και ξενερα)να παρει τα λεφτα και να φυγει και και και...
Δεν καταφερε με διαφορους τροπους να ρηξει την πουτσα μου.πιπα σχετικα καλη αλλα εκανε τρικ με το χερι πατωντας ,πιεζοντας προς τα κατω για να πεσει.οντως δεν τα καταφερε γιατι δεν με ενοιαζε σε τι φαση ειναι,ειπα απο μεσα μου,κολπο και στ αρχιδια μου!! Ανεβηκε λιγο απο πανω και γρηγορα την γυρησα στα 4 που κι εκει την τελειωσα. Μουνι γαφαθα που αμα δεν εχεις εστω λιγο χοντρο εργαλειο δεν θα το νιωσεις.
Στον καθρεφτει εβλεπα παλι ενα προσωπο ξενερα που ηθελε να ξενερωσω και να φύγω.τον πουτσο στις γρηγορες τον ενιωσε καλα

Μακρια.ξεπετα και πολυ κακη συμπεριφορα
Και σε καμια περιπτωση δεν πρόκειται για ουγγαρεζα.μαυρη,καταμαυρη ρογα οσο ειδα μεσα από το σουτιέν

Γυφτορουμάντσε,γυφτομπουλγκάρτσε κατι τετοιο.πονηρια
 

Midnight24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2024
Μηνύματα
119
Κριτικές
5
Like
599
Πόντοι
301
αν ειναι να δωσουμε 100 ευρω για να γαμησουμε παμε σε κανα εσκορτ η σε καμια ανεξαρτητη....
Κ εκεί πάμε βεβαίως δεν κάνουμε διακρίσεις. Το 100αρι π δωσα ήταν καλύτερο από τα μισάωρο με αρκετές εσκορτς π δοκίμασα σε πληροφορώ.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.419
Κριτικές
96
Like
12.008
Πόντοι
25.015
Κ εκεί πάμε βεβαίως δεν κάνουμε διακρίσεις. Το 100αρι π δωσα ήταν καλύτερο από τα μισάωρο με αρκετές εσκορτς π δοκίμασα σε πληροφορώ.
την εχω παρει την Ελενα και στο απλο προγραμμα ειναι σαν να πηγαινεις με πεθαμενο. δεν λεω τιποτα αλλο γιατι το κοριτσι μπορει να αλλαξε η μπορει με σενα να ταιριαξε πιο καλα. :hi:
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
Σημερα θα είναι Καρίνα ή Λιλιάνα?
 

Midnight24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2024
Μηνύματα
119
Κριτικές
5
Like
599
Πόντοι
301
την εχω παρει την Ελενα και στο απλο προγραμμα ειναι σαν να πηγαινεις με πεθαμενο. δεν λεω τιποτα αλλο γιατι το κοριτσι μπορει να αλλαξε η μπορει με σενα να ταιριαξε πιο καλα. :hi:
Θα σ πω κάτι κ ισως φανεί υπερβολή αλλά πίστεψε με. Ήταν παρόμοιο gfe με την shantal από το κλαμπ. Σε καμία των περιπτώσεων δεν το περίμενα. Απλά έβλεπα αρκετά σχόλια για το πόσο ωραία ειναι κ πήγα εκεί κ με το σενάριο να φάω κ φόλα αλλά τουλάχιστον να την δω. Ε λοιπόν μ βγήκε σε καλό. Ίσως ταιριαξαμε, ίσως ήταν σε καλή μέρα τι να σ πω δν ξέρω.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.373
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Κ εκεί πάμε βεβαίως δεν κάνουμε διακρίσεις. Το 100αρι π δωσα ήταν καλύτερο από τα μισάωρο με αρκετές εσκορτς π δοκίμασα σε πληροφορώ.
100 ευρω για τη ραισα ειναι πολλα τυπε
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Θα σ πω κάτι κ ισως φανεί υπερβολή αλλά πίστεψε με. Ήταν παρόμοιο gfe με την shantal από το κλαμπ. Σε καμία των περιπτώσεων δεν το περίμενα. Απλά έβλεπα αρκετά σχόλια για το πόσο ωραία ειναι κ πήγα εκεί κ με το σενάριο να φάω κ φόλα αλλά τουλάχιστον να την δω. Ε λοιπόν μ βγήκε σε καλό. Ίσως ταιριαξαμε, ίσως ήταν σε καλή μέρα τι να σ πω δν ξέρω.
Ετυχες σε καλη μερα, καλα ειναι να μην την πετυχεις στις συνηθισμενες μερες της... δεν εκτιμαει τιποτα, κακομαθημενο κοριτσι που θελει σφαλιαρες να κουνηθει λιγο ο εγγεφαλος της.

Μπαι δε γουει, πριν 2 χρονια την πληρωσα 80€ για 2 εκτονωσεις, λογικα 45 λεπτα ή 1 ωρα θα ηταν το προγραμμα, και τωρα θελει 100€ το μισαωρο.???? :headbang: Με τιποτα... Τωρα αν σου τα εβγαλε τα γουστα, εσυ ξερεις καλυτερα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
648
Like
1.493
Πόντοι
206
Ετυχες σε καλη μερα, καλα ειναι να μην την πετυχεις στις συνηθισμενες μερες της... δεν εκτιμαει τιποτα, κακομαθημενο κοριτσι που θελει σφαλιαρες να κουνηθει λιγο ο εγγεφαλος της.

Μπαι δε γουει, πριν 2 χρονια την πληρωσα 80€ για 2 εκτονωσεις, λογικα 45 λεπτα ή 1 ωρα θα ηταν το προγραμμα, και τωρα θελει 100€ το μισαωρο.???? :headbang: Με τιποτα... Τωρα αν σου τα εβγαλε τα γουστα, εσυ ξερεις καλυτερα.
Στον κορονοϊό με 50 € την πήρα από τον κώλο και μπορώ να πω ήταν το πιο πετυχημένο anal , το ευχαριστήθηκα περισσότερο και από της Ρίτας.
 
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
94
Like
312
Πόντοι
20
Μην ξαναδιαβασω μαλακιες για το Ναταλακι. Ειναι απο τις μοναδικες που αξιζουν τα λεφτα τους. Με την μονη που θα μπορουσα να την συγκρινω ειναι με την Ειρηνη πριν 10 χρονια. Πηγα σημερα και μας ακουσε ολο το τετραγωνο. Ουρλιαχτα τσιριδες χυσια γαμησια τσιμπουκια ολα μεσα. Παπαδες κανει η κοπελα. Τωρα αν καποιες στιγμες της ημερας αν εχει φαει και 20 καυλια ειναι κουρασμενη, ανθρωπος ειναι δεν κουκλα πλαστικη. Με ειδε σημερα και απο την πορτ α φωναζε ηρθε η Ιταλια μου Ιταλια μου.!!Μεσα στο χαμογελο. Τις εδωσα και συμβουλες τι να κανει στο Ντουμπαι και που να παει αν και τετοια εποχη δεν θα το ευχαριστηθει πολυ. Αυτα χαιρετω.
 

Midnight24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2024
Μηνύματα
119
Κριτικές
5
Like
599
Πόντοι
301
Ετυχες σε καλη μερα, καλα ειναι να μην την πετυχεις στις συνηθισμενες μερες της... δεν εκτιμαει τιποτα, κακομαθημενο κοριτσι που θελει σφαλιαρες να κουνηθει λιγο ο εγγεφαλος της.

Μπαι δε γουει, πριν 2 χρονια την πληρωσα 80€ για 2 εκτονωσεις, λογικα 45 λεπτα ή 1 ωρα θα ηταν το προγραμμα, και τωρα θελει 100€ το μισαωρο.???? :headbang: Με τιποτα... Τωρα αν σου τα εβγαλε τα γουστα, εσυ ξερεις καλυτερα.
Και γω 2 έκανα αδερφέ. Τώρα εντάξει έγραψα μισάωρο μπορεί να κατσα κ 40λεπτο δν κάθισα να δω. Απλά αφού άδειασα ε δεν θα καθόμουν να πιω κ καφέ. Σηκώνομαι φεύγω. Πριν λίγο καιρό με Άννα μετά την δεύτερη π ξεκίνησα να ντυνόμαι με ρώτησε αν βιάζομαι να φύγω και πως αν ήθελα είχαμε κ άλλο χρόνο. Στις 2 ξεθεωνομαι κ την κοπανάω. Κ έβγαλα ωραία γούστα με τοπ γκόμενά, δν μετανιώνω ούτε σεντ.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.419
Κριτικές
96
Like
12.008
Πόντοι
25.015
Θα σ πω κάτι κ ισως φανεί υπερβολή αλλά πίστεψε με. Ήταν παρόμοιο gfe με την shantal από το κλαμπ. Σε καμία των περιπτώσεων δεν το περίμενα. Απλά έβλεπα αρκετά σχόλια για το πόσο ωραία ειναι κ πήγα εκεί κ με το σενάριο να φάω κ φόλα αλλά τουλάχιστον να την δω. Ε λοιπόν μ βγήκε σε καλό. Ίσως ταιριαξαμε, ίσως ήταν σε καλή μέρα τι να σ πω δν ξέρω.
Για την ραισα μιλαμε τοση ωρα? Εγω νομιζα ελεγες μια αλλη ελενα τουμπανακι κομοδινο.
Η ραισα οντως πολυ καλη αλλα οχι ρε φιλε για 100ε...τεσπα.
 

Midnight24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2024
Μηνύματα
119
Κριτικές
5
Like
599
Πόντοι
301
Για την ραισα μιλαμε τοση ωρα? Εγω νομιζα ελεγες μια αλλη ελενα τουμπανακι κομοδινο.
Η ραισα οντως πολυ καλη αλλα οχι ρε φιλε για 100ε...τεσπα.
Ναι για Έλενα Ραισα στο Νικηφόρου 26. Αυτή π λες ποια είναι τουμπανακι να πάω με απλό για δοκιμή.
 
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
94
Like
312
Πόντοι
20
Ρουμάνες και πάλι Ρουμάνες... Απόψε έκανα κάτι που πολλά χρόνια είχα να κάνω. Έκανα εκτεταμένη βραδυνη μπουρδελοτσαρακα. Ξεκίνησα στη νικηφόρου ουρανού δίπλα από το σπίτι της Ειρήνης ήταν η γνωστή ελληνίδα επαρχειώτισσα Μαρίνα. Μετά πήγα να δω αυτήν την Λιλιάνα η οποία καί τις δυο φορές που πήγα ήταν σε πρόγραμμα δεν την είδα καθόλου 12:00 όταν ξαναπέρασα ήταν κλειστό το μαγαζί. Προσπέρασα και πηγα στο χωματόδρομο που τρώνε η πακιστανοί διπλα από το μικρό ξύλινο σπιτάκι ηταν δύο κοπέλες από Αλβανία και Ρωσια μελαχρινή η μία ξανθιά η άλλη δεν κάνανε παρτούζα και τις πήρα μία-μία ξεχωριστά πολύ μέτρια πράγματα και από τις δύο ψεύτικες κραυγές μέτρια πίπα και έφυγα αχυτος . Συνεχίζω όμως επειδή είχα χρόνο πολύ ελεύθερο και είμαι μόνος στο σπίτι πηγαίνω στο casa di amore σε εκείνα τα τρία ξύλινα σπιτάκια στο τελευταίο μέσα στο βάθος είναι δύο μαύρες λατίνες οι οποίες μία από αυτές κάνει full πρόγραμμα τις παίρνω παρτούζα με γυμνό και τις δύο 100€. Παιδιά οι κοπέλες παίζανε με το κινητό μέσα στο δωμάτιο τελειως αδιάφορες και το μόνο που λέγαν ηταν τσούπα τσούπα ένα γρήγορο ς πισωκολλητο και στις 2 και φεύγω και από κει το ίδιο άχυτος. Συνεχίζω πηγαίνω σε εκείνα τα σπίτια που είναι πάνω στην νικηφόρου ουρανού και απέναντι γίνονται κάποια έργα με μία καινούργια πολυκατοικία στο πρώτο μία νατάσα ψηλή σε εκείνη που ανεβαίνει στα σκαλιά δεν πέρασα γιατί την είδα κάπως στο άλλο δίπλα 1 μιλφ παίρνει 60 για ελεύθερο στοματικό καλη περίπτωση φαινόταν αλλά δεν νομίζω ότι άξιζε. Εν τω μεταξύ έμπαινα με δύο πιτσιρικάδες μαζι οι οποίοι και αυτοί ψαχνόντουσαν στο τελευταίο μπήκαμε σε εκείνο που είναι δίπλα από τον μπελαρούς κάποια βικτώρια απίστευτο σώμα έτσι όπως μου αρέσει εμένα λευκό δέρμα λατίνα κωλαρα και ολοσωμο διχτυ 60 ελεύθερο στοματικό και 70 για 69. Την παίρνει ένας από τους δύο πιτσιρικάδες με 100 μισή ώρα την είδα και τρελάθηκα αυτή η γυναίκα ειλικρινά θα μπορούσε να μου φάει πολλά λεφτά ευτυχώς όμως ήταν ότι χειρότερο έχω πάρει στη ζωή μου . Δεν μ αρεσει να μιλαω ασχημα για κοπελες σεβομαι αυτο που κανουν. Τεσπα μεχρι να τελειωσει ο πιτσιρικας πεταγομαι στο ντιζυ ντολσ στα λαδαδικα πινω 4 σοτσ βοτκα και μια μπαντ και επανερχομαι. εκεινη την ωρα βγαινει και αυτος και λεει καλη. Λεω ωραια και ορμαω με 70. Παιδια ειλικρινα δεν εχω αναγκη τα λεφτα αλλα εκλαψα που δεν με αφησε να την γαμησω. Μια σταση μονο απο μπροστα με φουλ πουτσοκοφτη και πουτσοκλειδωμα με τα ποδια. δεν μπορουσα καν να κουνηθω. Τιποτα εφυγα ειπα ευχαριστω αλλα νομιζω αν ηταν αλλος μπορει και να την πλακωνε. Οποτε. Ναταλακι πρωι 60 Ρωσσιδα μαυρομαλλα 40 Αλβανιδα ξανθια 50 Λατινες χ2 100 Βικτωρια 70 = 320 ευρω και μονο με Ναταλι εχυσα. Αυτες οι λατινες ειναι πολυ φολα. Εντωμεταξυ η τσατσα πριν φυγω μου λεει πανε και εκει στο παρανταις εχει 3 κοπελες και παρε την μια Σελεστε. Γελασα και εφυγα. Αλλα απο μεσα μου εκλαιγα που δεν γαμησα εκεινη την κωλαρα. Πολυ κριμα. Η γκομενα ειναι για να τον παιζεις. Αυτα. χαιρετω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom