Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

alexbrac

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2018
Μηνύματα
30
Like
16
Πόντοι
0
Νεα άφιξη κι είπα να δοκιμάσω. Λάνα πρωινή βάρδια στο Villa Prive στη Κοροβάγκου. Συστήθηκε Βραζιλιάνα και δεν το αποκλείω. Για όποιον γουστάρει ανηλεώς τατουαζάρες και βυζάρες (εγω καυλώνω και με τα δυο) τη συνιστώ ανεπιφύλακτα! Κορμί ζωγραφιά (στη κυριολεξία!) , βυζάρες πλαστικές κι έκφυλη φατσούλα. Στα συν οτι είναι πεντακάθαρη στα μείον οτι δουλεύει πολύ τζελ. Δίνει και φιλιά αν γουστάρει. Δε νομίζω οτι κάποιος θα κλάψει τα 40 του € στο απλό πρόγραμμα. Εγκρίνω...
Ενδιαφέρον οι πληροφορίες...την είδα κ εγώ στο άλλο side κ μου κίνησε το ενδιαφέρον... φενεται μεγάλη τσιμπουκλου
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
149
Κριτικές
17
Like
609
Πόντοι
311
Από σήμερα το πρωί η ναταλία το κορμί της στο ντουμπάι. Τώρα που είναι στο ντουμπάι ποιος θα της τον ακουμπάει;;;;; Είδα φωτογραφίες που ανέβασε από το ξενοδοχείο που μένει. Μπράβο το κορίτσι μου λάχιστον τα χρήματα που παίρνει από αυτή τη δουλειά δεν την στα τρώει κανένας και τα τρώει μόνη της.
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
οχ ξέχασα ότι είχε να πάει και ετοιμάζουν να κάνω επιδρομή
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
648
Like
1.493
Πόντοι
206
Από σήμερα το πρωί η ναταλία το κορμί της στο ντουμπάι. Τώρα που είναι στο ντουμπάι ποιος θα της τον ακουμπάει;;;;; Είδα φωτογραφίες που ανέβασε από το ξενοδοχείο που μένει. Μπράβο το κορίτσι μου λάχιστον τα χρήματα που παίρνει από αυτή τη δουλειά δεν την στα τρώει κανένας και τα τρώει μόνη της.
Που τα βρίσκεται τα social τους ρε κουφάλες; Σας τα δίνουν αυτές;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.990
Κριτικές
23
Like
7.570
Πόντοι
3.346
Καλο Μηνα συναδελφοι και καλη Παναγια!

Απο που να ξεκινησω τωρα δεν ξερω.. εχω αρκετα να πω :grin:

Ας πουμε πρωτα για την απαραδεκτη συμπεριφορα της γνωστης Ειρηνης μιλφ που ειναι πρωινη στο νικηφορου ουρανου 26
Εκανα τσαρκα πριν λιγες μερες και προς στο τελος μπηκα και σ αυτο το σπιτακι.
Συνηθως πετυχαινω την ειρηνη οπως και εγινε τωρα.. μπαινω μεσα δεν ειναι κανεις αλλος..ειναι πρωι προς μεσημερακι η ωρα.

παω να κατσω και βγαινει η κοπελα.. την λεω γεια σου τι κανεις;
μου λεει τον θυρωρο.. γελαω λιγο, θα κανει πλακα σκεφτηκα... και ξεκιναει το πανηγυρι.
Ηρθες μεσα για το κλιματιστικο; και αραξες στον καναπε.. φωναζοντας αυτα
οριστε λεω και εχω μεινει κανονικα να την κοιταω και να μην ξερω τι να πω
Αμα ειναι περνα μεσα αλλιως σηκω και φυγε..παλι φωναζοντας.
τι λεω μπας και ηρεμιση λιγο..θα μου πεις με ποσο ξεκινας και τ αλλα προγραμματα..τι το ηθελα
οχι δεν στα λεω ρε.. σηκω και φυγε και μπαινει μεσα στο κουζινακι ενω εγω ημουν ακομα στον καναπε..
Αιντε λεω τα χασε αυτη και εφυγα.. Εννοειται Χ απο εμενα αυτη η κοπελα.. αν εχει ψυχολογικα να παει να τα κοιταξει!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Αυτη η πολη ειναι ολο εκπληξεις.!!! :2funny: Μια μικρη περιπετεια καθε μερα.... :rockon:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλο Μηνα συναδελφοι και καλη Παναγια!

Απο που να ξεκινησω τωρα δεν ξερω.. εχω αρκετα να πω :grin:

Ας πουμε πρωτα για την απαραδεκτη συμπεριφορα της γνωστης Ειρηνης μιλφ που ειναι πρωινη στο νικηφορου ουρανου 26
Εκανα τσαρκα πριν λιγες μερες και προς στο τελος μπηκα και σ αυτο το σπιτακι.
Συνηθως πετυχαινω την ειρηνη οπως και εγινε τωρα.. μπαινω μεσα δεν ειναι κανεις αλλος..ειναι πρωι προς μεσημερακι η ωρα.

παω να κατσω και βγαινει η κοπελα.. την λεω γεια σου τι κανεις;
μου λεει τον θυρωρο.. γελαω λιγο, θα κανει πλακα σκεφτηκα... και ξεκιναει το πανηγυρι.
Ηρθες μεσα για το κλιματιστικο; και αραξες στον καναπε.. φωναζοντας αυτα
οριστε λεω και εχω μεινει κανονικα να την κοιταω και να μην ξερω τι να πω
Αμα ειναι περνα μεσα αλλιως σηκω και φυγε..παλι φωναζοντας.
τι λεω μπας και ηρεμιση λιγο..θα μου πεις με ποσο ξεκινας και τ αλλα προγραμματα..τι το ηθελα
οχι δεν στα λεω ρε.. σηκω και φυγε και μπαινει μεσα στο κουζινακι ενω εγω ημουν ακομα στον καναπε..
Αιντε λεω τα χασε αυτη και εφυγα.. Εννοειται Χ απο εμενα αυτη η κοπελα.. αν εχει ψυχολογικα να παει να τα κοιταξει!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.990
Κριτικές
23
Like
7.570
Πόντοι
3.346
Δευτερη κοπελα με πιο χαλια συμπεριφορα..εδω επεσαν και βρισιδια!
Χριστινα ξανθια μιλφ που δουλευε στο φριξου 13 τωρα ηταν σε αυτο που δουλευε η Καρινα απεναντι δηλαδη απο το ξυλινο διπλα στο βενους.
Βλεπω ειναι ανοιχτα..λεω μηπως γυρισε η καρινα πρωι θα περασω αμα ειναι..και βγαινει αυτη η σκροφα!
Γεια σου την λεω.. δεν απανταει και με πιανει απο το χερι
περνα μεσα να σε κανω καλο τσιμπουκι να γουσταρεις-
με ποσο ξεκινας την λεω;
ελα μεσα και θα μαθεις μου λεει
καλα την λεω τοσο δυσκολο ειναι να μου πεις
και ξεκιναει να με βριζει.. για να μην τα πολυλογο
εγινε ψιλοχαμος.. εριχνε μπινελικια αυτη απαντουσα κι εγω..τοσο με κοβει κι εμενα, αντι να φυγω εκατσα και μαλωνα με την βλαμμενη. Τεσπα οτι να ναι ειναι αυτη..εννοειται αν την πετυχω καπου ξανα εφυγα αμεσως.

Μετα οταν πηγα φριξου ειδα οτι το 13 ειχε σκοινι (μαλλον το σφραγισαν) και χαρτι στην πορτα οτι η βλαμμενη (χριστινα) ειχε παει σε αλλο στουντιο.
Ενα συμπερασμα που εβγαλα..ειναι οτι μαλλον την κλεισαν μετα απο καταγγελια η καποιο ελεγχο που εγινε στο φριξου 13 και ισως για αυτο ειχε τετοια συμπεριφορα..αλλα παλι δεν δικαιολογειται αυτο που εκανε.

Εχω κι αλλα μεινετε συντονισμενοι!:grin:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.990
Κριτικές
23
Like
7.570
Πόντοι
3.346
Εκανα μεγαλη τσαρκα αλλα εγινε πριν λιγες μερες οποτε δεν εχει νοημα να πω πιες κοπελες ειδα.. γιατι μπορει καποιες να αλλαξαν.
Επιβεβαιωνω οτι η Ναταλια φευγει (εφυγε τωρα) παει διακοπες οπως με ειπε η τσατσα.
Αυτο που μου εκανε εντυπωση ομως στην τσαρκα και ισως ενδιαφερει πολλους (οχι εμενα) γιατι δεν παιρνω προγραμματα..
ειναι οτι πρωκτικο..σε περιπου 15 με 20 κοπελες που ειδα εκανε μονο μια! και αυτη ειπε 160 :2funny: η βικτωρια ξανθια στο φριξου 14 νομιζω ειναι κει..μαλλον ομως ετσι το ειπε.
Αν θελετε γραφω μονο τα ονοματα οσα θυμαμαι δηλαδη.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.990
Κριτικές
23
Like
7.570
Πόντοι
3.346
και τελος για να μην σας κουραζω αλλο με τα δικα μου..περασα με την Ινα ουκρανεζα στο ποιζον
μαπα το καρπουζι... θα γραψω κριτικη καποια στιγμη.
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.945
Κριτικές
91
Like
18.331
Πόντοι
25.036
Δευτερη κοπελα με πιο χαλια συμπεριφορα..εδω επεσαν και βρισιδια!
Χριστινα ξανθια μιλφ που δουλευε στο φριξου 13 τωρα ηταν σε αυτο που δουλευε η Καρινα απεναντι δηλαδη απο το ξυλινο διπλα στο βενους.
Βλεπω ειναι ανοιχτα..λεω μηπως γυρισε η καρινα πρωι θα περασω αμα ειναι..και βγαινει αυτη η σκροφα!
Γεια σου την λεω.. δεν απανταει και με πιανει απο το χερι
περνα μεσα να σε κανω καλο τσιμπουκι να γουσταρεις-
με ποσο ξεκινας την λεω;
ελα μεσα και θα μαθεις μου λεει
καλα την λεω τοσο δυσκολο ειναι να μου πεις
και ξεκιναει να με βριζει.. για να μην τα πολυλογο
εγινε ψιλοχαμος.. εριχνε μπινελικια αυτη απαντουσα κι εγω..τοσο με κοβει κι εμενα, αντι να φυγω εκατσα και μαλωνα με την βλαμμενη. Τεσπα οτι να ναι ειναι αυτη..εννοειται αν την πετυχω καπου ξανα εφυγα αμεσως.

Μετα οταν πηγα φριξου ειδα οτι το 13 ειχε σκοινι (μαλλον το σφραγισαν) και χαρτι στην πορτα οτι η βλαμμενη (χριστινα) ειχε παει σε αλλο στουντιο.
Ενα συμπερασμα που εβγαλα..ειναι οτι μαλλον την κλεισαν μετα απο καταγγελια η καποιο ελεγχο που εγινε στο φριξου 13 και ισως για αυτο ειχε τετοια συμπεριφορα..αλλα παλι δεν δικαιολογειται αυτο που εκανε.

Εχω κι αλλα μεινετε συντονισμενοι!:grin:
Έχει 2-3 βδομάδες που έχουν τρελαθεί στους ελέγχους και πιάσανε και κάποια κορίτσια...
 

Yellow_plug

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
110
Πόντοι
0
Καλησπέρα χύστες

Χθες και σήμερα το βράδυ εκτενής τσάρκα με δυο καταθέσεις.

Ονόματα πολλά δεν θυμάμαι αλλα θα προσπαθήσω να κάνω σωστή περιγραφή εμφάνισης των κορασίδων.

Ν. Ουρανού 28 στο πράσινο μια μελαχρινή με μοντέλα σώμα και ίσιο μαλλί νεαρή , ίσως να την λέγανε Μαρία δεν παίρνω όρκο .

Δίπλα στο Εφόσπιτο η Έλενα ή Ραΐσα , πορνοσταρική εμφάνιση με μαύρα εσώρουχα πραγματικά ψαρωτική, τον παπά μια φορά τον έφαγα πριν λίγα χρόνια δεν την ξαναδίνω φράγκο.

Στη γωνία με το ηχητικό μια μελαχρινή ρουμανοβουλγάρα που δουλεύει χρόνια με κάποια σημεία διακοπών κι επανέρχεται, κακώς βέβαια αφού είναι μέγιστο κομοδίνο αλλα σχετικά όμορφη κοπέλα.

Χωματόδρομος πρώτο δεξιά το άσπρο γωνιακό ήταν μια ψηλή ξανθιά με ωραίο αφράτο χωριάτικο κωλο ονόματι Βερόνικα. Φαινόταν ευδιάθετη

Στο επόμενο στο ξύλινο στη γωνία ένα κοντοπούτανο η Αντριάνα , κάστανο καρέ μαλλί ωραίο κορμί αλλα λίγο μετριασμένη μου φάνηκε αλλιώς θα έμπαινα. Η τσατσά την παίρνετε λέγοντας ότι είναι δυναμίτης.

Στο στενό από το ξύλινο ήταν δυο σαύρες.

Απέναντι η Καρινα με όλα τα δωμάτια κλασσικά γεμάτα.

Λας βεγκας στο πρώτο η Ξινή ξανθιά κομοδινίτσα πλέον που κάποτε την ξεφτιλίζαμε στο νικηφόρου ουρανού η Ιζαμπέλα με ύφος χιλίων καρδιναλίων. Ούτε ευρώ
Στο δεύτερο η Σουζάνα αν θυμάμαι καλά ένα ψηλό μιλα και στο τρίτο δεν άνοιξαν ενώ είχε φως.

Ερημίτη τώρα στο μέδουσα ήταν μια κοντοπούτανη ξανθιά με αφράτη κωλαρα από Ρουμανία είπε η τσατσά ξεχνάω το όνομα. Συμπαθητική θα πω

Δίπλα δεν μπαίνω λογικά θα ήταν η Μιρέλα με την πιο μαλακω τσατσά της υφηλίου.

Και δίπλα ένα μελαχρινό κοντοπούτανο που το παίνευε η τσατσά αλλα δεν μου έκανε καθόλου κλικ σαν μια βλαχοπούλα από τη Βουλγαρία έμοιαζε.

Απέναντι στα καινουρια στο ένα ήταν μια που δούλευε χρόνια και ερημίτη αλλα και νικηφόρου ουρανού και στο πράσινο με το ηχητικό , μελαχρινή ίσιο μαλλί με κωλαρα. Την είχα πάρει πριν λίγα χρόνια μέτρια κατάσταση.

Στο δίπλα μια μοντελίσια ξανθιά η οποία δεν ήταν για μπουρδελο αλλα για υποδοχή σε μαγαζί.

Belarus μια βαριεστημένη μαυρούλα

Villa erotica μια Σελέστε και άλλη μια λατίνα δε θυμάμαι όνομα , αυτές ωραίες ήταν σχετικά με τις άλλες πριν.

Red light κι εδώ μια λατίνα είχε με ωραίο κωλο κλασσικά λίγο βιαστικό σαλονάρισμα.

Golden Lips σήμερα ήταν η Λάνα εδώ ήταν η μια κατάθεση που έκανα, πρόγραμμα 60 ευρώ γυμνό ταιμπούκι , μέτρια πράγματα ψαρωτικη πορνοσταρική εμφάνιση φουλ τατουάζ , χαμογελαστή ευγενική οκ αλλα φουλ τρίχα το μουνί της απορώ πως κάνει πρόγραμμα με 69

Στο Paradise είχε δυο τούμπανα από κολομβια νομίζω μια βικτωρια και μια Εύα νομίζω ήταν οι ωραιότερες της βραδιάς.

Playboy μια χυμώδης χαμογελαστή μελαχρινή ζουμερή κοπέλα Αφροδίτη νομίζω την έλεγαν.

Ιnside η Καταλίνα που έγινε χθες κατάθεση οκ καλύτερη συνεύρεση από Λάνα αλλα όχι κάτι το τρομερό απορώ με αυτά τα διθυραμβικά σχόλια που γράφουν κάποιοι. Πρόγραμμα 50 ευρώ γυμνό.

Poison η Κρύσταλ από κολομβια και αυτή , όμορφη νεαρό κοντοπούτανο.

Στα τρίδυμα στο τέρμα κάτω ήταν μια λατίνα με κωλαθρα έπος και στο μεσαίο στο οποίο πλέον μπαίνεις από πίσω πόρτα ήταν μια Βραζιλιάνα πιτσιρικά με ωραίο χαμόγελο ψηλή και κορμάρα.

Bella Donna η Άντζελα η Ουκρανή που την είχα πάρει παλαιότερα στο Red light.

Freehouse η Λίλιαν

Αυτά λοιπόν αν ξέχασα καμια θα το συμπληρώσω αύριο , Γενικά παίζει πολύ λάτιν θέμα πραγμα που σημαίνει ψαρωτική εμφάνιση με κατώτερη των προσδοκιών επίδοση.

Εμείς οι πιο παλιοί που έχουμε μάθει με σχολές Ρωσίας Ουκρανίας και Ρουμανίας αυτή η κατάσταση δεν μας εμπνέει.
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.945
Κριτικές
91
Like
18.331
Πόντοι
25.036
έλεγχοι ως προς τι βιβλιάρια κτλπ??
Πήγαν διάφορα κλιμάκια, ένα μάλιστα από Αθήνα, αλλά και η αστυνομία με περιπολικά.... Γίνανε έλεγχοι στις άδειες των μαγαζιών, στις άδειες παραμονής των αλλοδαπών κοριτσιων και αν εξασκούν νόμιμα το επάγγελμα. ΔΥΣΤΥΧΏΣ πουθενά δεν είδα η δεν άκουσα να ελέγχονται τα Βιβλιάρια Υγείας...
 

bizakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
59
Like
106
Πόντοι
0
Την Καλημερα μου στην ομαδα λεω σήμερα να κάνω μια εξόρμηση χαλαρά μεσημέρι μιας και δεν δουλεύω σήμερα έχετε κάποια να μου προτείνετε; Δεν γνωριζω καθόλου από πρωινή βάρδια λόγο δουλειάς πηγαίνω μόνο βραδινά
 

Giorgos88

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2010
Μηνύματα
111
Κριτικές
6
Like
283
Πόντοι
1
Πήγαν διάφορα κλιμάκια, ένα μάλιστα από Αθήνα, αλλά και η αστυνομία με περιπολικά.... Γίνανε έλεγχοι στις άδειες των μαγαζιών, στις άδειες παραμονής των αλλοδαπών κοριτσιων και αν εξασκούν νόμιμα το επάγγελμα. ΔΥΣΤΥΧΏΣ πουθενά δεν είδα η δεν άκουσα να ελέγχονται τα Βιβλιάρια Υγείας...
Μου φαίνεται αδύνατο να κάνουν όλους αυτούς τους ελέγχους και να μην ελέγχουν και τα βιβλιάρια. Άλλωστε, τι σημαίνει "εξασκούν νόμιμα το επάγγελμα", αν δεν έχουν θεωρημένα βιβλιάρια υγείας;
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Μου φαίνεται αδύνατο να κάνουν όλους αυτούς τους ελέγχους και να μην ελέγχουν και τα βιβλιάρια. Άλλωστε, τι σημαίνει "εξασκούν νόμιμα το επάγγελμα", αν δεν έχουν θεωρημένα βιβλιάρια υγείας;
Ελέγχουν αν κολλάει βαρέα και ανθυγιεινά στο ΙΚΑ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom