Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Μια γύρα εχθες κατά της 10 με 11. Κατάντια... Ασε που όλες ήταν βαριεμαι που δουλεύω, τουπέ και αγελαστες και ξενέρωτες.
Καρινα φουλ τα δωμάτια μόνο. Λατινες κλασσικά. Σαν να τις σκότωσες τον σκύλο. Ολες βγαίνουν με χαμόγελο ψεύτικο και μου το που γυρνάνε πλάτη μουρμουριζουν η κάνουν μορφασμους. Καμια κατάθεση κ πάλι.
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Η θεία Ναταλί ποτέ γυρνάει απ το Ντουμπάϊ ρε μάγκες μπας και ρίξουμε κανα γαμησι της προκοπής;
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
670
Like
1.596
Πόντοι
206

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Ένας χριστιανός δεν μπορεί να απαντήσει- βοηθήσει δηλαδή ;;;; Θέλω να παω για κατάθεση και δεν ξέρω που . Ακούγονται πολλά ονόματα , λιλιανα καρινα Κύπρια κλπ . Κάποιος αν μπορεί να βοηθήσει παρακαλώ που είναι στάνταρακι καλό
θα πας Λιλιάνα στο free house μινωταυρου 10 για σίγουρα πράγματα, όμως είναι 50 + φυσικά γυναικάρα. Έχει κώλυμα με καθαριότητα, όχι ότι σιχαίνεται αλλά απαιτεί για να κάνει καλό πρόγραμμα από τον πελάτη να είναι πεντακάθαρος!!!
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531

Giann333

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
18
Like
35
Πόντοι
0
Χθεσινή βράδυνη γυρα , και από όσα είχα διαβάσει εδώ μέσα κατασταλαξα σε καρινα η λιλιανα. Το free house μόλις έκλεινε όταν πήγα όποτε πέρασμα καρινα . Αναμονή εννοείται 30 λεπτά είχε κόσμο σε κάθε δωμάτιο . Οκ ρε μάγκες τον παίρνει βαθια στο λαρύγγι στον καταπίνει , αλλά μέχρι εκεί . Έκανε πίπα 6-7 λεπτά και μου λέει έχουμε 3 λεπτά ακόμα , θες να κάνουμε σεξ η όχι; Ότι ναναι λέω φυσικά θέλω γιαυτο ήρθα . Μέτρια η φάση δυστυχώς και πολύ Ξινή η κοπέλα ούτε μιλούσε ούτε τπτ . Πάμε για αλλα
 
Τελευταία τροποποίηση:

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Χθεσινή βράδυνη γυρα , και από όσα είχα διαβάσει εδώ μέσα κατασταλαξα σε καρινα η λιλιανα. Το free house μόλις έκλεινε όταν πήγα όποτε πέρασμα καρινα . Αναμονή εννοείται 30 λεπτά είχε κόσμο σε κάθε δωμάτιο . Οκ ρε μάγκες τον παίρνει βαθια στο λαρύγγι στον καταπίνει , αλλά μέχρι εκεί . Έκανε πίπα 6-7 λεπτά και μου λέει έχουμε 3 λεπτά ακόμα , θες να κάνουμε σεξ η όχι; Ότι ναναι λέω φυσικά θέλω γιαυτο ήρθα . Μέτρια η φάση δυστυχώς και πολύ Ξινή η κοπέλα ούτε μιλούσε ούτε τπτ . Πάμε για αλλα
Μια χαρά είναι η Καρίνα.Μη λες πίπες!
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
958
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
25αρα μουναρα που ξέρει να γαμιεται λες να ερχόταν να δουλέψει στα μπουρδέλα στη Θεσσαλονίκη;
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
Χθεσινή βράδυνη γυρα , και από όσα είχα διαβάσει εδώ μέσα κατασταλαξα σε καρινα η λιλιανα. Το free house μόλις έκλεινε όταν πήγα όποτε πέρασμα καρινα . Αναμονή εννοείται 30 λεπτά είχε κόσμο σε κάθε δωμάτιο . Οκ ρε μάγκες τον παίρνει βαθια στο λαρύγγι στον καταπίνει , αλλά μέχρι εκεί . Έκανε πίπα 6-7 λεπτά και μου λέει έχουμε 3 λεπτά ακόμα , θες να κάνουμε σεξ η όχι; Ότι ναναι λέω φυσικά θέλω γιαυτο ήρθα . Μέτρια η φάση δυστυχώς και πολύ Ξινή η κοπέλα ούτε μιλούσε ούτε τπτ . Πάμε για αλλα
Όντως είναι μουναρα αλλά ως εκεί. Ψυχρή μέχρι αηδία
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
221
Like
365
Πόντοι
21
η βερόνικα η ψηλή στα ξύλινα δουλεύει αυτή την περίοδο??
 

Hristos2

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2023
Μηνύματα
56
Like
46
Πόντοι
0
Ερημίτη παίζει κανένα καλό μουνί βραδινό?
 

Throwaway_26

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2023
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Ξερουμε αν υπαρχει τιποτα καλο για σημερα; Οποιαδηποτε βαρδια. Ας ειναι και κομοδινο, το μονο που με ενδιαφερει ειναι να ειναι μουναρα
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
685
Like
1.680
Πόντοι
206

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom