Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 72 άτομα (0 μέλη και 72 επισκέπτες)

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
104
Κριτικές
22
Like
639
Πόντοι
311
Έπαιζε στην Μελτσεστερ την μυθική ομάδα των παλιών καλών κόμιξ με τα οποία έμαθα να διαβάζω;
Όχι ειναι χαρακτήρας από μια σειρά ταινιών. Ασχολείται με ραδιόφωνο στο σήριαλ :)
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.663
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Η τσατσά που έλεγα ψύχραιμη και ευγενική έδειξε στον πιτσιρικά στην έξοδο ...περάσανε δέκα χρόνια σχεδόν και μέχρι τώρα ελπίζω να αξιώθηκε να κατέβει Αθήνα και να έκανε την σύγκριση των παλατιών της Θεσσαλονίκης και των προχειροτητων της Φυλής ...
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.273
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796
Η Αλινα που δείχνει στο άλλο σάιτ ,τώρα ότι είναι Κατερίνη .δεν την έχω πετύχει ποτέ σε στούντιο .αλλά από φωτό φαίνεται καλό ,έχει κανείς εμπηρια ;είναι ότι βλέπω στις φωτό και ξέρετε άμα θα είναι πάλι Θεσσαλονίκη;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.273
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796
3η γυμνασίου όταν τον είχα μετρήσει ήταν 15, ζήτημα ναναι 15μισο
Δέκα πέντε τι να δακρύσει η γκόμενα .15 καταπίνει το σουβλάκι για πλάκα ..εκτός άμα της βάλεις και τα αρχιδια μέσα ..! Πλάκα κάνω έτσι ,αλλά δεν έχω ακούσει κάποια σε τέτοιο πρόγραμμα
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Καλησπερα συναδελφοι! Τελευταιο ποστ στην μπορδελοκατασταση και γενικα στο σαιτ.
Εκανα μια μινι τσαρκα..δεν ειχα χρονο για μεγαλυτερη, και θα αποχαιρετησω ετσι.
Πηγα βενους 2 για να κανω τελευταια καταθεση με ριτα στα σπιτακια..αλλα ηταν κλειστο. Οποτε εκει θα παρει μια μικρη παραταση το κλεισιμο, μαλλον για Λαρα οταν ερθει και αν βολεψει θα ειναι και η τελευταια.
Στ αλλα πηγα μεχρι τα λας βεγκας..δυο ανοιχτα στο ενα η σαμπρινα γεματουλα με τατουαζ και στο αλλο το μικρο πιπινακι με το ωραιο στηθος.
Περασα απο ποιζον μηπως πετυχω συλβια..εκει ηταν μια ινκα νομιζω..ωραιο σωματακι..δεν ξερω μεσα αν ειναι καλη.
και τελος απο το κοροβαγκου 5..οπου ηταν η γνωστη μιλφ σοφια..παρα λιγο να εκλεινα με αυτην ..αλλα τελικα εφυγα.

8 περιπου χρονια στο σαιτ δεν τα λες και λιγα..πιστευω βοηθησα αρκετους συναδελφους, αλλα και βοηθηθηκα.
Προσοχη στις φολες και τους προμοτορες, δυστυχως γεμισε το σαιτ απο δαυτους, να εμπιστευεστε τους παλιους και αυτους που κανουν τσαρκες σε ολα τα σπιτακια..οχι απο κριτικες, γιατι γραφουν ολοι. Το προφιλ δεν το κλεινω..αν και δυσκολο εως απιθανο να ξανα μπω..αυτα, καλα μαμησια σε ολους! Χαιρετω :hi:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.663
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Καλησπερα συναδελφοι! Τελευταιο ποστ στην μπορδελοκατασταση και γενικα στο σαιτ.
Εκανα μια μινι τσαρκα..δεν ειχα χρονο για μεγαλυτερη, και θα αποχαιρετησω ετσι.
Πηγα βενους 2 για να κανω τελευταια καταθεση με ριτα στα σπιτακια..αλλα ηταν κλειστο. Οποτε εκει θα παρει μια μικρη παραταση το κλεισιμο, μαλλον για Λαρα οταν ερθει και αν βολεψει θα ειναι και η τελευταια.
Στ αλλα πηγα μεχρι τα λας βεγκας..δυο ανοιχτα στο ενα η σαμπρινα γεματουλα με τατουαζ και στο αλλο το μικρο πιπινακι με το ωραιο στηθος.
Περασα απο ποιζον μηπως πετυχω συλβια..εκει ηταν μια ινκα νομιζω..ωραιο σωματακι..δεν ξερω μεσα αν ειναι καλη.
και τελος απο το κοροβαγκου 5..οπου ηταν η γνωστη μιλφ σοφια..παρα λιγο να εκλεινα με αυτην ..αλλα τελικα εφυγα.

8 περιπου χρονια στο σαιτ δεν τα λες και λιγα..πιστευω βοηθησα αρκετους συναδελφους, αλλα και βοηθηθηκα.
Προσοχη στις φολες και τους προμοτορες, δυστυχως γεμισε το σαιτ απο δαυτους, να εμπιστευεστε τους παλιους και αυτους που κανουν τσαρκες σε ολα τα σπιτακια..οχι απο κριτικες, γιατι γραφουν ολοι. Το προφιλ δεν το κλεινω..αν και δυσκολο εως απιθανο να ξανα μπω..αυτα, καλα μαμησια σε ολους! Χαιρετω :hi:
Τι έγινε ρε παικτη;Παντρεύεσαι;;;
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Περασμα απο ερημιτη 2Α sex studio ειχα καιρο να κανω βολτα πανω απο ενα 6 μηνο και ετυχε ο διαολος μπροστα μου Αμαλια απο ρουμανια πενεμα απο τσατσα και βουρ μεσα ευτυχως πηρα το απλο δεν θα μπω σε λεπτομερειες( και μην στελνετε μυνηματα για λεπτομερειες η κοπελα ειναι <<μην μου απτου>>) το κομοδινο απο διπλα θα το :fuck1:καλυτερα ειναι πεταμενα τα λεφτα κριμα ομορφο κοριτσι αλλα......δεν χτυπαω το κεφαλι μου που δεν πηγα απεναντι στο ναταλακι απο τις κριτικες που διαβασα κριμα την επομενη φορα εαν θα βρεθω εκει στα περιξ .χαλια η κατασταση εκει εξω πολλα τα λεφτα για το τιποτα ζηλευω αυτους που ειναι στην Αθηνα.

άστα μην τα συζητάς η απόλυτη κατάντια στην πόλη, για το σπορ η Αθήνα μακράν καλύτερη σε ποιότητα ποσότητα κόστος κτλ
 
Εγγρ.
9 Μαΐ 2022
Μηνύματα
92
Like
40
Πόντοι
0
Δέκα πέντε τι να δακρύσει η γκόμενα .15 καταπίνει το σουβλάκι για πλάκα ..εκτός άμα της βάλεις και τα αρχιδια μέσα ..! Πλάκα κάνω έτσι ,αλλά δεν έχω ακούσει κάποια σε τέτοιο πρόγραμμα
Χαχα καλο:2funny: Νικηφόρου Ουρανού 26 λίγο αφού είχανε ανοίξει οι οίκοι μετά τον κοβιντ βραδυνή βάρδια μου χε πει μια μουναρα τσατσά μαυρομαλα για την συγκεκριμένη ότι τον βάζει όλο μέσα... Έκανα την μαλακια και έφυγα όμως,έχεις ιδέα ποια μπορεί να ήτανε;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.273
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796
Χαχα καλο:2funny: Νικηφόρου Ουρανού 26 λίγο αφού είχανε ανοίξει οι οίκοι μετά τον κοβιντ βραδυνή βάρδια μου χε πει μια μουναρα τσατσά μαυρομαλα για την συγκεκριμένη ότι τον βάζει όλο μέσα... Έκανα την μαλακια και έφυγα όμως,έχεις ιδέα ποια μπορεί να ήτανε;
Όχι,αλλά ο πρόλογος πάντα είναι...πολλά λένε από έξω μέσα τι γίνεται
 
Εγγρ.
9 Μαΐ 2022
Μηνύματα
92
Like
40
Πόντοι
0
Όχι,αλλά ο πρόλογος πάντα είναι...πολλά λένε από έξω μέσα τι γίνεται
Μόλις έφυγε ο άλλος από μέσα τον ρώτησα έξω αν ισχύει αυτό ότι τον βαζει όλο μέσα μου το επιβεβαίωσε.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.663
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
Yakuza λέγε ρε μαλακα τι παίχτηκε ;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.663
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
450
Κριτικές
7
Like
1.069
Πόντοι
361
Κοπέλα που να κάνει γλυφοκωλι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom