Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 93 άτομα (0 μέλη και 93 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.273
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796
Κοπέλα που να κάνει γλυφοκωλι?
Έλα ρε φίλε τώρα ..δεν είναι ωραίο στην προηγούμενη σελίδα να λέει ο άλλος για τα γλωσσοφιλα και εσύ να βγαίνεις και να ζητάς γλυφοκωλι ..
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Έλα ρε φίλε τώρα ..δεν είναι ωραίο στην προηγούμενη σελίδα να λέει ο άλλος για τα γλωσσοφιλα και εσύ να βγαίνεις και να ζητάς γλυφοκωλι ..
Ρε τυπε αν εισαι σιχασιαρης μη κανεις το αθλημα κι εκτος αυτου ξερεις αν η γκομενα που θα γνωρισεις εξω και θα φιλησεις αν πριν μια ωρα ειχε τα χυσια καποιου στο στομα της οχι αλλα απλα εκεινη δεν θα ειναι τανα δηλωμενη και δε θα το σκεφτεις καν κατα τ αλλα ειναι ακριβως το ιδιο εκτος αυτου πλενουν το στομα τους οι περισσοτερες αν οχι ολες ποιο ευκολα θα βρεις πελατη βρωμιαρη παρα τανα
 
Εγγρ.
9 Μαΐ 2022
Μηνύματα
92
Like
40
Πόντοι
0
Ρε τυπε αν εισαι σιχασιαρης μη κανεις το αθλημα κι εκτος αυτου ξερεις αν η γκομενα που θα γνωρισεις εξω και θα φιλησεις αν πριν μια ωρα ειχε τα χυσια καποιου στο στομα της οχι αλλα απλα εκεινη δεν θα ειναι τανα δηλωμενη και δε θα το σκεφτεις καν κατα τ αλλα ειναι ακριβως το ιδιο εκτος αυτου πλενουν το στομα τους οι περισσοτερες αν οχι ολες ποιο ευκολα θα βρεις πελατη βρωμιαρη παρα τανα
Εν μέρη διαφωνώ αλλά και συμφωνώ... Εγώ τουλάχιστον ποτέ δεν πήρα πρόγραμμα του ακαποτου όπως και να την γλύψω...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Έλα ρε φίλε τώρα ..δεν είναι ωραίο στην προηγούμενη σελίδα να λέει ο άλλος για τα γλωσσοφιλα και εσύ να βγαίνεις και να ζητάς γλυφοκωλι ..
Οι έχοντες ας κάνουν χρήση αλκοολούχου στοματικού διαλύματος ...οι μη έχοντες ας μείνουν στο αντισηπτικό/αναψυκτικό της πλεμπας την ΦΑΝΤΑ!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.273
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796
Ρε τυπε αν εισαι σιχασιαρης μη κανεις το αθλημα κι εκτος αυτου ξερεις αν η γκομενα που θα γνωρισεις εξω και θα φιλησεις αν πριν μια ωρα ειχε τα χυσια καποιου στο στομα της οχι αλλα απλα εκεινη δεν θα ειναι τανα δηλωμενη και δε θα το σκεφτεις καν κατα τ αλλα ειναι ακριβως το ιδιο εκτος αυτου πλενουν το στομα τους οι περισσοτερες αν οχι ολες ποιο ευκολα θα βρεις πελατη βρωμιαρη παρα τανα
Δεν ξέρω κατά πόσο καταλαβαίνεις από πλάκα .
Όσο για το άθλημα ήδη κλείνω 20 ετια ,είναι αργά να το σταματήσω ..!
Τέλος πάντων ,όλα καλά ..δεν ήθελα να θίξω τα γούστα σου
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Δεν ξέρω κατά πόσο καταλαβαίνεις από πλάκα .
Όσο για το άθλημα ήδη κλείνω 20 ετια ,είναι αργά να το σταματήσω ..!
Τέλος πάντων ,όλα καλά ..δεν ήθελα να θίξω τα γούστα σου
δε θιγεις τιποτα τυπε απλα ετσι οπως το ειπες δε φαινοταν για χαβαλε
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Εν μέρη διαφωνώ αλλά και συμφωνώ... Εγώ τουλάχιστον ποτέ δεν πήρα πρόγραμμα του ακαποτου όπως και να την γλύψω...
Την επομενη φορα να φορας αυτο για μαξιμουμ ασφαλεια
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης.jpg
    αρχείο λήψης.jpg
    10,7 KB · Εμφανίσεις: 17

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Εν μέρη διαφωνώ αλλά και συμφωνώ... Εγώ τουλάχιστον ποτέ δεν πήρα πρόγραμμα του ακαποτου όπως και να την γλύψω...
Εσύ προφανώς βρίσκεσαι σε λάθος φόρουμ αλλά δε το έχεις καταλάβει ακόμα...
 
Εγγρ.
9 Μαΐ 2022
Μηνύματα
92
Like
40
Πόντοι
0
Ασε μας ρε αρρωστοφοβικε αφου δε το χεις παρατα το
Δεν έχει καμία σχέση με αρρωστοφοβια, απλά σέβομαι τον εαυτό μου και δεν θέλω να παίζω με την υγεία μου.Thats it, its so simple:wink::sunglasses:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Επειδή διαφωνώ σε κάποια πράγματα;
Κυρίως επειδή οπότε μπω στη σελίδα τα τελευταία μηνύματα είναι δικά σου χωρίς να λες τίποτα ουσιαστικό.
Και ψάχνοντας τα 80 μηνύματα που έχεις γράψει δεν βρήκα ΟΥΤΕ ΕΝΑ που λέει... πήγα με την τάδε στο τάδε σπίτι, έδωσα τόσα και έκανα αυτά και αυτά και τελικά μου άρεσε και δε μου άρεσε και σας την προτείνω ή δεν σας την προτείνω
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Δεν έχει καμία σχέση με αρρωστοφοβια, απλά σέβομαι τον εαυτό μου και δεν θέλω να παίζω με την υγεία μου.Thats it, its so simple:wink::sunglasses:
Συναγωνιστή είναι σαν να τρως πίτσα με μαχαιροπήρουνο ...δεν την απολαμβάνεις με όλες σου τις αισθήσεις άρα κάνεις μισή δουλειά.
 
Εγγρ.
9 Μαΐ 2022
Μηνύματα
92
Like
40
Πόντοι
0
Κυρίως επειδή οπότε μπω στη σελίδα τα τελευταία μηνύματα είναι δικά σου χωρίς να λες τίποτα ουσιαστικό.
Και ψάχνοντας τα 80 μηνύματα που έχεις γράψει δεν βρήκα ΟΥΤΕ ΕΝΑ που λέει... πήγα με την τάδε στο τάδε σπίτι, έδωσα τόσα και έκανα αυτά και αυτά και τελικά μου άρεσε και δε μου άρεσε και σας την προτείνω ή δεν σας την προτείνω
Και επειδή δεν γράφω τι σημαίνει ότι δεν πηγαίνω με την κάθε τάδε;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Και επειδή δεν γράφω τι σημαίνει ότι δεν πηγαίνω με την κάθε τάδε;
Τουλάχιστον εγώ αυτό καταλαβαίνω...80 μηνύματα σε ένα μήνα αλλά ούτε ένα ενημερωτικό μου φαίνεται περίεργο.
Γι'αυτό αναρωτήθηκα φωναχτά μήπως βρίσκεσαι σε λάθος θέμα ή ακόμα και σε λάθος σάιτ
 
Εγγρ.
9 Μαΐ 2022
Μηνύματα
92
Like
40
Πόντοι
0
Τουλάχιστον εγώ αυτό καταλαβαίνω...80 μηνύματα σε ένα μήνα αλλά ούτε ένα ενημερωτικό μου φαίνεται περίεργο.
Γι'αυτό αναρωτήθηκα φωναχτά μήπως βρίσκεσαι σε λάθος θέμα ή ακόμα και σε λάθος σάιτ
Λάθος κατάλαβες.
 

Wolverin889

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
ρε μαγκες μια ερωτηση η βερονικα που πρωαναφερθηκε φιλος πριν ειναι μια που δουλευει στο VENUS μινωταυρου 16 με τεραστιο στηθος που εχει ετσι λιγο κοντουλα ?????
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
229
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
311
ρε μαγκες μια ερωτηση η βερονικα που πρωαναφερθηκε φιλος πριν ειναι μια που δουλευει στο VENUS μινωταυρου 16 με τεραστιο στηθος που εχει ετσι λιγο κοντουλα ?????
Κάστανο ξανθή κάπως. Ψηλή γυρω στο 1.73-1.75. Μεγάλο στήθος . Δεν το ειδα με σουτιεν για να κρίνω. Πανω απ την μπλούζα φαινόταν μεγάλο και μαλλον μασταρι κρεμασμένο όπως μ αρέσει. Μιλούσε σπασμένα μεν αλλα καλα ελληνικά. Ηταν και ενα φεγγάρι στα μαγαζιά πιο παλιά απο οτι με είπε η υποδοχή. Δεν μου φάνηκε πολυ θερμη στο σαλόνι. Μου έβγαλε ενα υφάκι και δεν πέρασα. Δεν υπάρχουν κριτικές απο οτι βλέπω
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
παιδια να σας ρωτησω ξερει κανεις αν μπορω να βρω καπου την σονια που δουλευε στο βενους? ειχα περασει και παλιοτερα βολτα αλλα δεν την ειχα πετυχει μετα ηταν στο βιλλα εροτικα αλλα παλι δεν την πετυχα και μου εμεινε απωθυμενο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom